Перейти к содержанию

Борис01

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  189
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

583

1 Подписчик

Информация о Борис01

Profile Information

 • Место расположения
  Одеська обл
 • Медогонка
  4-ох рамкова, касетна, не поворотна, 1950-якогось року

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  с. Цеханівка
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  лежак, рогатий 145
 • Порода пчел
  місцева, хочеться Карніка і Бакфаст

Посетители профиля

664 просмотра профиля
 1. І у нас вчора і сьогодні пройшли гарні дощі, земля промокла, зо 2 тижні городину поливати не потрібно буде і сонях перед цвітінням полило!
 2. Смертельне полювання за роєм

  Перший рік полювання лазив по деревах - дуже не зручно, після того ловушки ставлю так, щоб можна було достати з землі і подалі від людських очей. Нема різниці чи вона розташована на висоті 20 см чи 2 м.
 3. Не приняли матку

  Давали плідні чи неплодки?
 4. Так само ріжу і стикую з нижньою планкою, зверху майже немає трутнєвих комірок. Порода в основному місцева.
 5. Не знаю, в Окнах в бджоломагазині питав сказали 34+- але не беруть бо їм теж не вигідно, працюють на Ананьєв. Позавчора Мир Мёда привіз тару односельчанам, що здавали ще в лютому. В тому році Ананьєв повертав тару через дві неділі.
 6. Все краще ніж по 30. У Подольську за 1 літр просять 110-120 грн., а дізнатись який мед продають так і не зміг. Черги немає.
 7. Подсадка НЕплодных маток

  Підсаджували в сім*ї чи відводки?
 8. Весна/Літо 2018

  Також задуха. ЧОТИРИ!!! різні сайти прогнозували з шостої і до дев*ятої години ранку "сильнейшый дождь" аж 8 мм. До самої ночі ні краплини з неба. От і вір тепер синоптикам.
 9. https://socportal.info/2018/06/09/ukraina_sredi_mirovyh_liderov_po_eksportu_meda.html Розділили ДРУГЕ місце з Аргентиною! Це радує а ось ціна - ні!!!
 10. Покупки на Алиэкспресс

  Замовляв у травні, все було норм.
 11. А я й не знав, що Леонід Олександрович ПАНК
 12. Вчора дивився то одна вже бігає по сотах, другу напевне сьогодні вже випустили з кліточки.
 13. Вибачте, шановне панство! Я ось читаю, читаю.... Складається враження, що український пасічник це "невістка". В "Аргентині" урожай - ціна падає, в "Аргентині" НЕурожай - ціна ще більше падає! А ви на базар ходили, за комуналку платили, авто заправляли? Долар був 26, бензин - 0.9, зараз долар 26, бензин 1.1 "К чему бы это? Для тих хто не знає про невістку. - Хто насмердів? - Невістка! - Тож її нема. - А пальто висить чиє?!
 14. Доброго дня, Леонід Олекасандрович. Вчора отримав Ваших маток, йшли всього 3 дні, активні. Дякую! Дай Боже щоб прижились.
×