Перейти к содержанию

Борис01

Пользователи
 • Публикаций

  138
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

387

Информация о Борис01

 • День рождения 13 апреля

Profile Information

 • Место расположения
  Одеська обл
 • Медогонка
  4-ох рамкова, касетна, не поворотна, 1950-якогось року

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  с. Цеханівка
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  лежак, рогатий 145
 • Порода пчел
  місцева, хочеться Карніка і Бакфаст

Посетители профиля

528 просмотров профиля
 1. Те ж саме - сідають на прильотки і вистукують бджіл. Наїдяться "м*яса" а потім летять до годівнички, що перед вікном висить, поїсти зерна та хліба. Сьогодні нарешті почистили дорогу до села. Капає зі стріхи, навіть зараз. Під снігом земля не замерзла (болото) хоч і було ранками до -10.
 2. То я ж Вас не підганяю а розмірковую коли у нашій місцевості краще виводити маток.
 3. А якщо у нашій місцевості перші рої летять зазвичай з 1-6 травня то це саме час виводити якісні матки?
 4. Виноград

  Хто навчить робити щеплення (прививку) винограда ранньою весною. В тому році пробував настольну, прижилось %50 а "зеленим в зелене" - 0%. Дякую.
 5. У нас також з вчорашнього дня мете і не перестає, насипало сантиметрів 20 снігу. А ще вчора зранку і до 15-ої години бджоли активно літали, крали мед з тих 2 вуликів, що не дожили до весни
 6. Весна/Літо 2018

  Детальніше розкажете? Можна в ПП
 7. Весна/Літо 2018

  Сьогодні, після дощів, працюють з самого ранку. Фотографував о 9.30 А це вже в обід, носять пилок. Запасаються пилком перед морозами.
 8. Весна/Літо 2018

  Дала погода сьогодні передивитись сім*ї. Частина сімей вперше зимували на сітці, у вуликах сухо не так як у дальних кутах лежаків, підмору загалом не багато. Замінив всю сітку на звичайне дно, є різновіковий розплод, що мене чесно кажучи приємно здивувало. В лежаках розплод з*явився ще в середині лютого. Тепер по кормах: у більшості сімей ще на одну зимівлю але є й такі що прийшлось давати рамки та пакет на голову. Все ж рогаті з*їли більше меду ніж лежаки. Вже писав, що дві сім*ї відправились в "мир вечно цветущих садов", ще двох безматочних прийшлось приєднати до нормальних сімей. В підсумку з тридцяти залишилось 26. Доречі сьогодні носили жовтогарячий пилок.
 9. Весна/Літо 2018

  Загодовували в зиму чи на своєму зимували? Я вже завтра подивлюсь скільки залишилось кормів, якщо погода посприяє.
 10. Весна/Літо 2018

  Сьогодні знову літали, але не довго - сонце з*явилось після 13.00 то деякі сильніше облітувались а деякі лиш викидали підмор. Найсильніші сім*ї в четвер і сьогодні напевно винесли весь підмор - десь по пів склянки його лежить перед льотками. Якщо завтра буде тепло, подивлюсь чи понаводили порядок в оселях).
 11. Певно пан Кагарлик вже відсвяткував 8 березня Сонце сіло, вітер стих, на завтра обіцяють дощик. Може в суботу знов буде льотна погода.
 12. Вывод маток

  Шановні матководи, поясніть будьласка, що робити із стартером після його використання? Я так розумію, що об*єднувати а з ким? З вихователькою? В який спосіб?
 13. Нарешті!!! Ще й 10-ї ранку не було як лежаки "полетіли", ближче до обіду приєднались і рогаті. За підсумками обльоту, нажаль, --2 слабачка. Не витримали останніх морозів, деякі вже и підмор повикидали. За 2 дні від зими майже нічого не залишилось, ще вчора зранку з пробуксовками добирались до райцентру а сьогодні сніг лише на переметах. Зараз піднявся вітер і бджоли почали ховатись по вуликах.
 14. Цікаві фото

  Це ж треба так авто розібрати, напевно інший спосіб почистити радіатор ще складніший
×