Перейти к содержанию

Борис01

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  202
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

601

1 Подписчик

Информация о Борис01

 • День рождения 13 апреля

Profile Information

 • Место расположения
  Одеська обл
 • Медогонка
  4-ох рамкова, касетна, не поворотна, 1950-якогось року

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  с. Цеханівка
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  лежак, рогатий 145
 • Порода пчел
  місцева, хочеться Карніка і Бакфаст

Посетители профиля

714 просмотра профиля
 1. Та Ви не турбуйтесь, щось вигадають або вже вигадали лиш би не давати нормальну ціну.
 2. Виявляється Україна експортує більше меду ніж виробляє https://agrarii-razom.com.ua/news-agro/v-ukraini-legalno-pracyuyut-lishe-2-pasik Хоча так ніхто і не порахував скільки пасік (сімей) утримують українці.
 3. https://kurkul.com/news/12485-ukrayina-skorotila-eksport-medu-na-43 Виходить 2,17$/кг. ціна експорту.
 4. Электромедогонка

  За тормоз не знаю, там здається обмотка якоря замикається накоротко. А от з реле времени можуть бути нюанси - у мене наприклад певний час контакти замкнуті а потім цокає в холосту, потім знов замикаються і тд. В мому варіанті тільки одна пара контактів замкнута постійно (коли задаєш час) інша пара час від часу то замикається то розмикається, томучерез реле пускати один провід а не два. Пробуйте, а чим не подобається ШИМ на ОВ?
 5. Электромедогонка

  Поки що пробував вмикати ШИМ на обидві обмотки, без реверса і без медогонки, стартує плавно і чим менші оберти тим менша сила струму. @ALEX 56, як видно зі схеми підключає ШИМ на Обмотку Возбуждения а @Алекс пчеловод Як буде вільний час буду пробувати ці варіанти також. А тут я не зрозумів яку на реверс чи на вкл/викл?
 6. Подсолнух

  Серп Вам в помощь, за то топлива на пол отопительного сезона хватит
 7. Подсолнух

  У нас щороку сіють, потрав не пам*ятаю, наші фермери під час цвітіння нічим не обробляють. Зимують тільки на соняху і тОму, що принесуть після нього - в основному трави, якщо сонце не спалить.
 8. Нас сьогодні знов поливало.З шістнадцятої півтори години лило як з відра, близько дев*ятнадцятої почався і йде з перервами помірний осінньо-весняний дощ.
 9. Із 19-ої до 2130 пройшов добрячий дощ, був і град але не рясний. У дворі стояло десятилітрове відро під відкритим небом, то налило близько чотирьох літрів води а ще прогнозують на завтра і суботу дощі якраз сонях зацвітає. @mits а у Вас як з опадами, йшло з Вашої сторони і зі сторони Тирасполя.
 10. Дуже цікавий спосіб! Покажете як достигнуть?
 11. Как привлечь бродячий рой

  А у мене в цьому році аж 4 роя по півтори вулички і все!!! Тими роками на одному місці таку кількість ловив по 5-6 вуличок. В цьому році не клює...
 12. Про причини низької ціни https://agropolit.com/news/8859-ukrayinskiy-med-zrivnyavsya-v-tsini-z-neyakisnim-kitayskim
 13. І у нас вчора і сьогодні пройшли гарні дощі, земля промокла, зо 2 тижні городину поливати не потрібно буде і сонях перед цвітінням полило!
 14. Смертельне полювання за роєм

  Перший рік полювання лазив по деревах - дуже не зручно, після того ловушки ставлю так, щоб можна було достати з землі і подалі від людських очей. Нема різниці чи вона розташована на висоті 20 см чи 2 м.
×