Перейти к содержанию

Борис01

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  209
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

632

1 Подписчик

Информация о Борис01

 • День рождения 13 апреля

Profile Information

 • Место расположения
  Одеська обл
 • Медогонка
  4-ох рамкова, касетна, не поворотна, 1950-якогось року

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Мальовничий Край
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  лежак, рогатий 145
 • Порода пчел
  місцева, хочеться Карніка і Бакфаст

Посетители профиля

759 просмотров профиля
 1. Гыыы

  Приходит пацан 14 лет в публичный дом.- Мне девушку!- Мальчик, гулял бы ты.- У меня есть деньги!- Ну, ладно.- Только у девушки обязательно должен быть сифилис!- Не, мальчик, ты с ума сошел!- Плачу тройную таксу!- Ну, ладно.Барышню нашли, услуги оказали. Парень заплатил. Мамке интересно:- Слушай мальчик, а зачем тебе это всё надо?- Вы понимаете, когда мои родители сегодня вечером уйдут, меня будет домогаться наша молоденькая домработница. Когда папа вернётся, он запрётся с ней, пока не пришла мама. Потом ночью, они переспят с мамой, а утром, когда папа уйдёт на работу, к маме придёт почтальон. А вот он, сволочь, мою собачку пнул!
 2. А у нас вишні цвітуть, скоро будем качати вишневий мед. Іду мити бочки
 3. Павловнія

  Також раніше переглядав цей сайт, потім загубив його
 4. Павловнія

  Чи можете Ви поділитись детально як саджанці зберігати у підвалі? Дякую.
 5. А для чого вам "контакти по 40"? Що 2 бакса вже не чекаємо??? Особисто я згоден на 1,7
 6. Та Ви не турбуйтесь, щось вигадають або вже вигадали лиш би не давати нормальну ціну.
 7. Виявляється Україна експортує більше меду ніж виробляє https://agrarii-razom.com.ua/news-agro/v-ukraini-legalno-pracyuyut-lishe-2-pasik Хоча так ніхто і не порахував скільки пасік (сімей) утримують українці.
 8. https://kurkul.com/news/12485-ukrayina-skorotila-eksport-medu-na-43 Виходить 2,17$/кг. ціна експорту.
 9. Электромедогонка

  За тормоз не знаю, там здається обмотка якоря замикається накоротко. А от з реле времени можуть бути нюанси - у мене наприклад певний час контакти замкнуті а потім цокає в холосту, потім знов замикаються і тд. В мому варіанті тільки одна пара контактів замкнута постійно (коли задаєш час) інша пара час від часу то замикається то розмикається, томучерез реле пускати один провід а не два. Пробуйте, а чим не подобається ШИМ на ОВ?
 10. Электромедогонка

  Поки що пробував вмикати ШИМ на обидві обмотки, без реверса і без медогонки, стартує плавно і чим менші оберти тим менша сила струму. @ALEX 56, як видно зі схеми підключає ШИМ на Обмотку Возбуждения а @Алекс пчеловод Як буде вільний час буду пробувати ці варіанти також. А тут я не зрозумів яку на реверс чи на вкл/викл?
 11. Подсолнух

  Серп Вам в помощь, за то топлива на пол отопительного сезона хватит
 12. Подсолнух

  У нас щороку сіють, потрав не пам*ятаю, наші фермери під час цвітіння нічим не обробляють. Зимують тільки на соняху і тОму, що принесуть після нього - в основному трави, якщо сонце не спалить.
 13. Нас сьогодні знов поливало.З шістнадцятої півтори години лило як з відра, близько дев*ятнадцятої почався і йде з перервами помірний осінньо-весняний дощ.
×