Перейти к содержанию

larson

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  2 361
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 891

1 Подписчик

Информация о larson

 • Звание
  малограмотний, злий і агресивний пасічник, можу гризнуть

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Украина
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  різні і душевні.
 • Порода пчел
  Карпатка але полюбляю більше Українську степову

Посетители профиля

1 880 просмотров профиля
 1. і у нас, потовиділення іде нормально
 2. Электромедогонка

  конєшно начнуть, нам, українцям просто салом не корми, дай на когось накакать,, за проектом спостерігав, респект, сподобалось, повторювати не буду, просто пайку ( і все що з нею пов*язане) полюбляю.
 3. Весна/Літо 2018

  мильдью бере звичайна сірка нальот на матку, або нальот на маточник, кращого ще ніхто нічого не придумав, все інше це " прівінтівниє мєри"
 4. Тара для меду

  наберіть у пошуку, "пчеловод. дп, уа," , це інет магазин з Павлограда, там є мішки для 200 літрових бочок
 5. Весна/Літо 2018

  я так розумію ваша давня мрія буде здійснюватись, пасічників буде меншати?
 6. там бур*янці квітують, от вони ті поля і навідують, мені три дні назад на горосі льотну поклали, не критично, але не приємно.
 7. Весна/Літо 2018

  і чим більше з дуйчика, тим більше на контрольних(не мої спостереження, але тому дядькові вірю, не брехун)
 8. а ще шаланди двухетажні, пана я не бачив, а холопи щось гнівно на мене зиркають, мабуть пан нервує, калькулятор ввімкнув, рахує, що по чому!!!! треба рушницю перевірить і патрони протерти, буду відстрілюватись до останнього.
 9. забирали в мене в цьому році продукцію, так залишили ще й частину своїх безкоштовно, мабуть щоб я на наступну здачу до кого іншого не сприснув, вже пішли смс-ки нагадування про себе
 10. був шаблон на сім мисочок, п*ять з*їли миші( зарази), користуюсь тепер тим що залишилось, думаю придбати новий, старий закриваю тепер в скляну банку з залізною кришкою, не думав що вони його їдять.
 11. Брачные вылеты маток

  не лізьте туди з 12-00 до19-00, вони без вас розберуться, ніякого воровства там нема, побігають та й заспокоються, ця поведінка всім породам притаманна ( при наймі я це і в кавказянки і карпатки і української степової зустрічав), що це , незнаю але що нічого поганого не буде , це факт
 12. боліть буде не душа а спина і свербіть гіморой, у мене як раз ці симптоми, даже на форум зайти ніколи було, і це тільки сотка сімей, в Семенівці на вас навилячуть в довоє більше, ну а як, пану ж треба кошти зароблять. Як там писав Шевченко, " дурний той хто йде панам служити, а ще дурніший той хто хоче їм вгодити", якщо сіра речовина варить то намагайтесь зробить своє, в Очколаса навчитись нічому!
 13. Весна/Літо 2018

  там може бути молода неплідна, треба гарно перерити сім*ю!
 14. Весна/Літо 2018

  коли мені було 20-ть, то робив те що радить @Крук, тепер , коли мені майже 50-т, приєднуюсь до думки @Мико, якщо надумаєте все ж їх дістати, замовте оператора з камерою, всім буде цікаво подивитись.
 15. Дайте будьласка посилання, бо не можу зрозуміти про що Ви? вибачаюсь, побачив
×