larson

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  1 722
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

445

О larson

 • День рождения

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол

Previous Fields

 • Пасека в
  Украина
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  різні і душевні.
 • Порода пчел
  Карпатка але полюбляю більше Українську степову

Посетители профиля

805 просмотров профиля
 1. А пацієнт таки живий ніж мертвий....приємно це чути, бо я переживав що проєкт помре. Доречі в цьому році запускаю ваше дітище в повну експлуатацію, той проект що спаяв сам трішки поюзаю і покладу як запасний про всяк випадок, про сто циклів пам*ятаю, классна фішка, така собі антибарига
 2. друга з ліва цанга крутиться назад, як почуває себе сверло??? чи у вас воно лівостороннє?????l
 3. теж реальна ціна = 30 баксам, також дохід є, дайте мені дохід з пакетів по 1200???
 4. ну нормальна ціна-55 баксів, все в паритеті, береш сім*ю робиш відводок і отримуєш гарантований прибуток, а пакет за 1200-1500 хай буде тим хто маток давить на акацію, потім 30-ть відсотків з них не облетиться і буде їм щастя.!
 5. тут є таке поняття як " хто платить, той і танці замовляє"
 6. та то звичайний базарь з двома дурнями, один продає інший купує, а ті циферки що ви в таблиці дали вираховувались відповідно до людино-годин і матеріалів вкладених в одиницю продукції
 7. все вже давно пораховано і прохронометровано до нас, і не зря переведено в медові одиниці, просто бери і користуйся, всі розмови " а у мене ....а у тебе" , то із циклу " стояли два мужики і мірались приборами"
 8. 5000*12=60000 грн, такі гроші дає приблизно пасіка в 60-70 сімей ( це якщо не треба розширюватись), як на мене не такий сірий вовк як його малюють.!!!!!
 9. та він гріється у всіх, але я ще не чув щоб у когось помер смертю хоробрих!!!
 10. я цього року перебрався в інший колектив, у них там майже колективна волина, так я скажу шо знатна " звірюга" не дуже великим пасічника машина саме то ( ми в ній по 15-ть чоловік переїзжили одночасно)
 11. Потрібно, займався цим питання, ціна імпелерного насоса близько 18 тис грн, погано що їх не випускають відчизняні виробники, Новомосковськ випускає винтові( нержавіючі) але малооб*ємних здається немає, надихнуло ось це відео але як переживе імпелерний насос наявність воскової крошки в меду при перекачці?????, одним словом стало більше запитань чим відповідей
 12. Не обов*язково, достатньо буде закінчити агрофак любого сільскогосподарського інституту. соняшник ( і суданська трава) йшли останніми в сем ( або десяти) пільній сівозміні через заразіху і фізичну сухість метрового шару грунту, якщо ці два питання ви вирішите то фомози , вірози і іншу лабуду можете задавить фунгіцидами( коштує не так і дорого), і можете отримати і на наступний рік точно такий же результат як і в попередньому. кукурудза може використовуватись як монокультура 7-15 років без будь яких наслідків ( звісно що при суворому дотримані технології) грун виснажує люба культура без виключення. якщо так цікаво то можна почитати " Докучаєв. Наши степи прежде и теперь" а також " Сто лет после Докучаєва"( автора не пам*ятаю, давно це було)
 13. Здається бджільництво дійшло свого піку, сподіватись що підключуться великі агрохолдинги не варто, там слаба ланка це людина яка може силою думки керувать великою пасікою, такі люди зазвичай працюють самі на себе, вони деякий час пограються та й покинуть цю забаву, ті хто більш менш уже в пір*ячко вбився той або взагалі не братиме або братиме дуже мало і то заради приливу свіжої крові, молодь також не буде приставати на бжільництво бо на початковому етапі затрати колосальні і за один рік вони не відбиваються, є ще один реальний покупець-це північний " брат" але там козинці ще надовко і кордони будуть закриті, розмови про масовий відхід це більше із циклу " наснилось", так що панове ми таки підходим до реальних цін, і всі хотєлки лопнуть як мильна бульбашка.
 14. як зиркнуть хоч одним оком на диво заморське?????