larson

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  1 719
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

431

О larson

 • День рождения

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол

Previous Fields

 • Пасека в
  Украина
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  різні і душевні.
 • Порода пчел
  Карпатка але полюбляю більше Українську степову

Посетители профиля

779 просмотров профиля
 1. та він гріється у всіх, але я ще не чув щоб у когось помер смертю хоробрих!!!
 2. я цього року перебрався в інший колектив, у них там майже колективна волина, так я скажу шо знатна " звірюга" не дуже великим пасічника машина саме то ( ми в ній по 15-ть чоловік переїзжили одночасно)
 3. Потрібно, займався цим питання, ціна імпелерного насоса близько 18 тис грн, погано що їх не випускають відчизняні виробники, Новомосковськ випускає винтові( нержавіючі) але малооб*ємних здається немає, надихнуло ось це відео але як переживе імпелерний насос наявність воскової крошки в меду при перекачці?????, одним словом стало більше запитань чим відповідей
 4. Не обов*язково, достатньо буде закінчити агрофак любого сільскогосподарського інституту. соняшник ( і суданська трава) йшли останніми в сем ( або десяти) пільній сівозміні через заразіху і фізичну сухість метрового шару грунту, якщо ці два питання ви вирішите то фомози , вірози і іншу лабуду можете задавить фунгіцидами( коштує не так і дорого), і можете отримати і на наступний рік точно такий же результат як і в попередньому. кукурудза може використовуватись як монокультура 7-15 років без будь яких наслідків ( звісно що при суворому дотримані технології) грун виснажує люба культура без виключення. якщо так цікаво то можна почитати " Докучаєв. Наши степи прежде и теперь" а також " Сто лет после Докучаєва"( автора не пам*ятаю, давно це було)
 5. Здається бджільництво дійшло свого піку, сподіватись що підключуться великі агрохолдинги не варто, там слаба ланка це людина яка може силою думки керувать великою пасікою, такі люди зазвичай працюють самі на себе, вони деякий час пограються та й покинуть цю забаву, ті хто більш менш уже в пір*ячко вбився той або взагалі не братиме або братиме дуже мало і то заради приливу свіжої крові, молодь також не буде приставати на бжільництво бо на початковому етапі затрати колосальні і за один рік вони не відбиваються, є ще один реальний покупець-це північний " брат" але там козинці ще надовко і кордони будуть закриті, розмови про масовий відхід це більше із циклу " наснилось", так що панове ми таки підходим до реальних цін, і всі хотєлки лопнуть як мильна бульбашка.
 6. як зиркнуть хоч одним оком на диво заморське?????
 7. а ви прив*яжіться до бакса і не морочте собі голову, реальна ціна на сім*ю рано на весні це 55 баксів( вартість двух пакетів за мінусом однієї матка) сім*я повинна братись на восьми рамках!
 8. Здається мені що таким способом можна гарно себе поранити! А у нас звісно день рік годує!
 9. так і є, бачив даже дві сім*ї трішки облітались, але тільки дві!
 10. цікаво, а що там за насос???????
 11. з моєї подачі на приводах з*явився зумер, з моєї подачі на привід повернули один поворот рамок, в той же альбатрос який спочатку називася ромашка, я конкроетно обгрунтував Науменку чому повинно бути так і ні в якому іншому виді.
 12. Я не маю Великого бажання прогинатись перед Вашим талантом спілкування з людьми, тому що "Набори" для "самодєлкіних" - закінчились. Та і навіщо вони Вам, якщо я "в цьому не кукаю" це ви мені надіслали в особистому повідомленні, а альбатрос мені потрібен був для моєї шестирамкової синхронки. та бачу у вас з Науменком ну просто валом людей які можуть об*єктивну оцінку прошивці автомата дати!!!!
 13. Ага, Альбатроса таки в Україні нема, тото ви не відповіли на мій запит придбати прошитий контролер, бо купувати у вас готовий виріб коли вмієш паяки якось не комільфо.