Перейти к содержанию

larson

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  2 828
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3 195

1 Подписчик

Информация о larson

 • Звание
  малограмотний, злий і агресивний пасічник, можу гризнуть

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Украина
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  різні і душевні.
 • Порода пчел
  Карпатка але полюбляю більше Українську степову

Посетители профиля

2 386 просмотров профиля
 1. Українська степова порода

  у мене тут в сусідньому райцентрі парняга тримає маток від нього, казав ніби нічого.
 2. на вирощування 1-го кг бджоли треба 1200 кг меду і 900 гр перги буде 30 баксів, якщо будете сильно впираться, розкажу скільки лісу треба на чотири рамки, цвяхів, цукру і перги на відбудову чотирьох листів вощини , дроту
 3. Осінь2018\ Зима2019

  Казала мені мама, синок, не дивись багато ютубу, хоча може вона казала, синок учи англійський, ну то не важливо що вона казала, головне що та сім*я в якій я точно знав що кормів на місяць і підкинув їм учора пакет, нібито для спокою, зразу у них діскотека, гудуть, метушаться, не підкинув би пакет сиділи б спокійно, і не парились, добре що хоть одній сім*ї " веселуху"влаштував.
 4. Осінь2018\ Зима2019

  Вчора подививсь ось це відео, вирішив сьогодні пройтись, хоча хотів це саме зробити в кінці місяці, дійсно виявив дві проблемні сім*ї, одна просто дійшла до задньої стінки але кормів там ще на місяць, перевірив зігнутою проволочкою, пакет все одно дам для спокою, утеплять правда не буду, і одна до задньої стінки дійшла і обхезалась, кормів нема, підсажувать до когось другого не буду, спробую дотягти пакетами, по всім іншим сім*ям картина гарна, де матки молоді ті сім*ї активніші за тих, де матки двухрічки, різниці по тим що на цукрі і тим що на меду пока не видно, стемніє, гляну що в зимівнику відбувається, в мене там 27 сімей для проби занесені, іще, ті сім*ї які були в термокамері взагалі смачно виглядають, і по силі, і по місцію розміщення клубу, також і по спокою. Отака фігня малята, як казав дід Панас.
 5. Осінь2018\ Зима2019

  як на мене то від цього більше користі , особливо для тих у кого гнізда слабенько утеплені, або взагалі без утеплення, пізніше почнуть гнать ранній розплід, краще перезимують.
 6. Мене завжди цікавило це питання, (тобто яка собівартість 1 кг кочового меду і 1 кг стаціонарного) , поки що відповіді нема, в прошлому році на арбатці зупинився коло кочової пасіки, ну пасічникам завжди є про що погомоніть, те-се, п*яте-десяте, питаю " скільки ти взяв з ящика?", каже, " майже сотку" ,питаю далі" скільки переїздів?", каже " вісім", далі хотів запитати " скільки палива витратив за сезон, скільки вартував сторож і ще ціла купа питань, щоб хочь трішки скласти уяву" але трапилось нещастя, з моєї машини вискочила моя дружина і з криками " ви закалібали, обміняйтесь телефонами і хочь секс по телефону влаштовуйте", розігнала нас. До сих пір не можу зрозуміти, чого вона, хіба так тяжко чекати півтори години поки ми проблеми рішаєм.
 7. а ян степлер це не той що пасіку разом з школярами перетрушує???
 8. мій шурін так і зробив, вже оформив посвідку на проживання, дружина, діти , всі там, ми за хатою приглядаєм, і друзів багато там, не всі повернуться.
 9. Тро́ллинг — форма социальной провокации или издевательства в сетевом общении, использующаяся как персонифицированными участниками, заинтересованными в большей узнаваемости, публичности, эпатаже, так и анонимными пользователями без возможности их идентификации[3]. Прямую аналогию из обычной жизни для явления троллинга подобрать нелегко. Ближайшие понятия — это искушение, провокация и подстрекательство — то есть сознательный обман, клевета, возбуждение ссор и раздоров, призыв к неблаговидным действиям здається у нас тут ща таке відбувається...
 10. я согласний, І так років три поспіль, можна трішки скоротиться і в міжсезоння десь на заробітках побатрачить, літом ніби приємно відпочиваєш з користю, ще й на море раза три рвонуть можна, порибачить на водоймах, в зимку заробляєш, так що не все так погано як здається
 11. Гыыы

  шпали різні
 12. добавлю до своєї писанини для ясності, мені бджіл травили, і не раз
 13. слухайте, а потім з того боку барикад буде, " берем баночку дихлофосу...." ну і так далі, розписувать вже не буде, і ще одне, там грошенять побільше крутиться чим у нас, наймуть криміналітет, підловлять , печінку відіб*ють, напасічникуєте тоді, краще вже Стретовича фінанусувать, та репетувать. Я б не опускався до такого.
×