Перейти к содержимому

larson

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  1 740
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

467

О larson

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

Previous Fields

 • Пасека в
  Украина
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  різні і душевні.
 • Порода пчел
  Карпатка але полюбляю більше Українську степову

Посетители профиля

1 185 просмотров профиля
 1. Пильные диски

  воно звісно не для цієї теми, а яка сталь для ножів на звичайний фугувальний треба, бо її там багато видів???? HSS підійде???? обороти на валу десь 3000 , станок самопал, бо ніколи не купував і не вникав це питання, було два комплекти. якось на пів життя вистачило, тепер думаю щось придбати
 2. наступного дня їх грієте???бо мед гірше відкачується????я подумував якийсь кожух для залишків з термоприблудою сфарганить, та поки що ні руки ні ноги до цього не дійшли.
 3. Воскопрес Кулакова

  отримаєте кіло-півтора,
 4. а для чого подмор закордон????
 5. Придбав і я це чудо юдо, увімкнув, показує 24,3V стабільно, на передній панелі є підстроєчник під написом Voltage Adj. почав зкручувати на зменшення напруги, докрутив до +12V але стрибає із +11,8 до +12,2V це у всіх так? і чи не вплине це на роботу блоків? чи це мені такий попався? Там через решітку ще два підстроєчних видно, але без мануала якось сцикотно їх торкатись.
 6. я купив два дергачівські столи, дві корзини в один стіл а другий як накопичувач
 7. трохи не в*їду в суть проблеми, у мене цей станок вже три роки, з ним були запасні паски, кожного року насверлюю близько друх тисяч боковушок, тобто за три роки я насверлив 6000 боковушок, і ще й досі не поміняв хочь один ремінець, до чого тут кільця, ? гріється двигун, ну й хай гріється...але ж і досі не згорів, та поки що і ні в кого не згорів!
 8. та ні, сучки викидались, якщо бути точним то собівартість 2,54! просто стало цікаво що по чому, раніше якось був час, робив сам, не було купував, значення вартості і не придавав.
 9. Не могли б прокоментувати останній порнофільм який Ви дивилиь????
 10. Давайте скажим ГОП, коли ви перестрибнете! Бо там постає питання утилізації, ну це у вас ще попереду.
 11. Ціна рамки дадана в матеріалах 2 грн 50 коп ( це при ціні лісу 3500 грн, цвяхи (200 гр на 75 рамок) і дріт (одна катушка на 75 рамок) враховані), далі треба порахувати скільки людиногодин і електроенергії йде на 1000 рамок ( цим питанням ще встиг зайнятись), щоб збити і натягнути дріт потрібно 5 хвилин. Така в мене зимова розвлікуха
×