Перейти к содержанию

larson

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  2 246
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 492

1 Подписчик

Информация о larson

 • Звание
  малограмотний, злий і агресивний пасічник, можу гризнуть

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Украина
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  різні і душевні.
 • Порода пчел
  Карпатка але полюбляю більше Українську степову

Посетители профиля

1 677 просмотров профиля
 1. ну а в селах як казали-"у нього три корови, шестеро свеней, дві сотні кролів, п*ятьдесят гусей, кури, ото він живе"
 2. та я питав на за сам процес виготовлення а за відношення покупців, він же і кольором світліший чим звичайний, люди в ступор входять коли їм пояснюєш що це, далі звичайна захисна реакція " ну нехай, може колись спробую"
 3. Українська степова порода

  по факту тільки Єгошин розкручений бренд, і все, а це наводить на смуток
 4. а взагалі , як на мене, то було б краще мати 20 сімей і нормальну п*ятиденку з соц пакетом на 42-ві години в неділю і не париться, по чуому там зразу мед і чи підніметься він чи впаде
 5. і пасічник починає сутужно ходити в туалет щоб його помічник в польшу на свинарник за злотими не рвонув...........
 6. о, це вже цікаво, самі кремувалку робили чи придбали, і як народ відноситься до кремового, бо для пострадянського простору це нібито екзотика???
 7. Українська степова порода

  це називається " блєсньом нашими яйцамі на ввесь мір"
 8. і відчути себе справжнім стронгменом, потім сидіти в інеті і нервувати що ось там, десь у проклятій європі по 4 а у нас по 1-му, бажаю вам гарних медозборів
 9. так а де ваш прогноз ціни на мед????бо два рази перечитав і так і не зрозумів?????
 10. Українська степова порода

  останній підкреслений жовтим абзац , тобто ви виявлявили генотипову приналежність цієї сім*ї, далі що, нема системи, немає так би мовити апробатора, виходить нема нічого, це все нібито зародки правильної роботи але є у вашої революції початок, немає у вашої революції кінця, та ще й без сторонього фінансування.
 11. я зразу сам піду на сусідського собаку погавкаю щоб тепло не через пару днів прийшо а прям завтра
 12. при таких температурах тільки частковий буде, краще зачекати повного обльоту при +16*С і потім вже не важливо при яких везди.
 13. та то мабуть такий у них спосіб контрацепції був, пристудить лібідо с тестостероном, щоб на осін новий рот не родився, а то ще картопля не вроде
 14. садять рано бо сусід вже посадив, я ніби то не добрий господар, потім дивуються " чого так багато тоненьких вічок коли перебирають в зимку та на весні", картоплю треба садити у майках, а її садять у куфайках для картоплі це взагалі не проблема, на початковому етапі вона використовує внутрішню вологу картоплини, це якщо ви виріжете вічко і посадите то так, початкова лологість грунту має значення.
 15. Проволока

  тільки но зважив велику бухту чорної проволки яку продають у всіх бджоломагазинах, там 0.5 кг, її вистачає на 75-80 рамок.
×