Паланочка

Совет Форума
 • Публикации

  6 000
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

7 194

О Паланочка

 • Звание
  матковод-оператор штучного осіменіння маток.
 • День рождения 25.02.1982

Contact Methods

 • Website URL
  http://ukrqueenbee.com/Pedigree/MAA15_Pedigree(UA).html

Profile Information

 • Ваш пол
  Not Telling

Previous Fields

 • Пасека в
  Черкасская обл. село Паланочка тел.0967922345
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  лежак (300) многокорпусный 145.
 • Порода пчел
  Buckfast, Carnica, Укр.степ. Карпатка.Кордован.

Посетители профиля

12 220 просмотров профиля
 1. Юра з днем народження, як і домовлялись, многая літа сьогодні в церкві тобі співали
 2. подтвердил правильная пословица В етом году карника лучше по меду, развитие лучше у карники , но бакфаст миролюбней и менее ройлив. Хотя в етом году никто не роился у меня. Вообщем у каждой пчелы свои преимущества и недостатки, кому какие характеристики лучше их и выбирает.
 3. Зінгер від Поліщука я не бачив що ви хочете щоб я сказав ? Якщо Вася продасть неплідок зроблю ШО. Я говорю про те що бачив сам. Дочок від запліднених Н47 я не маю, не дійшли руки, але думаю що 47 добавить "обертів" .. Чому відмовить , планували робіть.
 4. Зінгер в мене від І.М. ще з минулого року тут вказаний http://ukrqueenbee.com/Pedigree/MAA16_Pedigree(UA).html Василь "Белка" це що ? Польська карніка ? мене мало цікавить польська карніка, це вже пройдений етап в Україні, он спитай наприклад Сумчанина він вже мав польських. На рахунок Зінгера в мене було два різних матеріали, але лише від того що отримав від ІМ виводив дочок ( бо там матки ШО) а від інших брав лише трута (матки неконтрольованого спарювання) хоча по характеристиках кращі ті ф були ніж матеріал від ІМ. Для себе з зінгером мабуть завязую, є кращий матеріал як на мене. Хоча можеш мене переконати в зворотньому, підкинь (продай) мені пару неплідок від твоєї класової (якщо не шкода )я осіменню, виведу дочок і подивлюсь, можливо мені просто такий матеріал попався від ІМ.
 5. Зінгер є але пару сімей,як по мені - середня карніка.
 6. Якщо не помиляюсь то Пешец в Богдана був від мене.А в мене від Georg Macha, сама спокійна карніка з якою я зустрічався.
 7. У 10 скленара есть желтизна не у всех пчел но довольно много , первый тергит от уголков до целого тергита. Вся остальная карника которая есть у меня серая...
 8. Я не занимаюсь медом , для меня ето побочный продукт, поетому моя оценка не будет полной по сравнению с пасекой медового направления. Но всеже у меня по меду лучшый 47 скленар, неотстает скленар 47\19, чуть хуже Хефтбергер 292 и Пехакер 122 хуже 10 скленар. Ето с нового материала, из старый материала Пешец на уровне 47 скланара, Пернер на уровне хефтбергера. Самый спокойный Пешец. Роение отсутствует.
 9. в мене теж 10 не дуже добрый, зате 47 по меду не погано працює, по миролюбності на 4..
 10. Доброго дня.Потрібно 10 маток природнього обліту карніка пешец.Чи є такі в наявності та яка ціна.Дякую за відповідь.

 11. Антон спасибо за труд по доставке, подсадил. Если нормально примут с первых яиц сделаю небольшую прививочку и пущу пару семеек в зиму.
 12. Толик неплодка для матковода расходный материал ничего не стоящий, матка ио племматериал на котором зарабатывают деньги. Я думаю ты понял что сколько стоит, а я начинаю понимать кто сколько стоит ? Анатолий ети все разговоры про 180 грн, камень в мою сторону, не обращайте внимания. как называется человек который плюет в колодец из которого пил воду.. ? Мико идите душыте свой брак, раз неможете продать и тот десяток маток которые вам удалось произвести на свет, и не мешайте людям продавать матки
 13. тут уж кто на что учился, кто то не провереные ио по 150 грн продавал.. а ктото купив такую матку выводил от нее дочек и сезон продавал от нее маток по 250 грн. при етом умничая про дешево- дорого. Или потом купленых за дешево ио перепродовал за 2000 как немецких.. при етом хвастаясь на форуме. Тут уж кто на что учился... кто работать , а кто чего другого... только вот беда вместе с маткой хоть дешевле, хоть дороже 115, не продается умение выводить качественных маток, а махание "маткой за 115 евро" как красной тряпкой, выглядит смешно.
 14. По природньому обльоту чергу по передплаті вже з тиждень як закінчив, зараз працюю на пару поточних замовлень .
 15. в районі 90 , але є отримавші і в кінці черги і є до 90 неотримавші. я планував закінчити чергу до 15 липня, але не склалось, причини різні, покищо не буду про них. вчора підрахували кількість маток до кікця черги, зосталось віддати біля 40 бакфастів 1 карніка і пару степових, і 1 кордован. Практично вся ця кількість маток є заплідненна чекаю засів і печатку. Приношу вибачення за затримку і дякую за терпіння тим хто чекає....