Перейти к содержанию

Паланочка

Совет Форума
 • Публикаций

  6 261
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

8 479

Информация о Паланочка

 • Звание
  матковод-оператор штучного осіменіння маток.
 • День рождения 25.02.1982

Contact Methods

 • Website URL
  http://ukrqueenbee.com/Pedigree/MAA15_Pedigree(UA).html

Profile Information

 • Ваш пол
  Not Telling

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Черкасская обл. село Паланочка тел.0967922345
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  лежак (300) многокорпусный 145.
 • Порода пчел
  Buckfast, Carnica, Укр.степ. Карпатка.Кордован.

Посетители профиля

15 941 просмотр профиля
 1. Українська степова порода

  Ні словника немає, зате є десяток книг апімондіїї з науковими роботами науковців з усього світу і ніде я не зустрічав в слові Ligustica букву r.
 2. оброго вечора небило у вас на практике такого дал сироп по 2л сахар бил тьомний через 2 дня пчоли начали випадать с парализованими задними ношками што может бить сахар патоки или маляс

   

 3. Українська степова порода

  Серйозно ? Я намагаюсь ? чи ви ? Іван Михайлович ви написали 2 помилки в назві я поправив бо це подавалося як правильна латинська назва. В чому проблема ?
 4. Українська степова порода

  так точно, коли охотник писав про карпатку ви ж теж поняли про що мова і суть від того як ви кажете не змінилась, але якщо вже ви пишете латинські назви то я порахував що варто вас поправити бо помилка не 1 літера в одному слові а 2 літери в двух словах. Ви ж писали саме латинські назви щоб вказати правильну назву чи не так ? Пахомович знімаю я тут (Apis melifera ligustika) помітив лише 2 помилки , а ви ще і 3 знайшли. Як кажуть талант не ...
 5. Українська степова порода

  тут 2 помилки , правильно - apis mellifera ligustica кому що болить той про те і говорить
 6. Українська степова порода

  Ігор знімаю
 7. Современная Генетика в пчеловодстве

  ні. не мав такої потреби.
 8. Современная Генетика в пчеловодстве

  там в темі степової ви про інбрединг розмовляли. там треба розуміти що інбрединг це власне процес близькорідного схрещування, а один із наслідків цього близькоспорідненого схрещування є інбредна депресія. У близькорідного схрещування є і інші наслідки , тому коли говорим "інбрединг" це не являється синонімом "інбредна депресія" тому що це різні речі це дія і наслідок. ще треба памятати що батьків в сімї щось біля 10 а мати одна, прояв різних характеристик буде залежати і від цієї особливості бджіл. Якщо про миролюбність говорити, то тут однозначно вплив трутня на цю характеристику сімї генетично буде рівний з мамою , а от фенотипово буде проявлятись більше саме через трутня, адже це декілька різних варіантів генів (трутня) а мама одна. Тому якщо з "10" трутнів, сперма яких попала в сперматеку один -два- три попадуться з генами які дадуть нащадкам агресивність. то ті трутні які несли миролюбність мало впилнуть на оцінку цієї характеристики , адже сімя вже буде мати агресивних бджіл. І навіть якщо мама несла нащадкам миролюбну характеристику і в деяких парах матка-туртень це дасть спокійну бджолу, то будуть і інші пари які дадуть і агресивнішу, а в результаті це означає що гени мама батько дають порівно, але в такій характеристиці як миролюбність саме в фенотипі вплив трутня значно більший ніє матки....
 9. Українська степова порода

  Мушу не погодитись. На практиці по іншому. Ти більше що стандарти річ така що переписуються під наявну бджолу. я в цій прогармі спробував пару проб переміряти щоб зрівняти з тим що міряв в ручну під мікроскопом. те що ти пишеш про цю програму мені не відомо, та і не програму я просив прокоментувать а саме графік СІ і дискоїдального. Як бачиш тут багато 15 класу, але один чіткий пік говорить що це не стара помісь, ну і чистою кавказянкою це бути не може, а от степовою на раз... судячи з таких графіків можна і говорити про 15 клас в степової.
 10. Українська степова порода

  Дочок немає матка 17 року зате мама є ось графік
 11. Українська степова порода

  що скажеш на рахунок ось цього графіку.
 12. Українська степова порода

  я вам більше скажу ..apis mellifera caucasica 2.16 +- 0,31 Рутнер 1988. Що буде = 1,85-2,47 .. Так що одного СІ при порівнянні степової і помісей з СГК явно мало буде. Давайте поміркуем , які відміності.. от на вскидку, DsА у кавказянки в - у степової в + У степової печатка має бути суха у кавказянки мокра, у степової яйцекладка матки ан піку в районі 2000 у кавказянки 1300. тобто сила сімї. Що ще ? Хоча якщо нам зараз доступний ген аналіз , то нехай не так масово але треба його використовувать. бо він то вже точно вкаже помісі кавказянки... Так я згоден можна трактувати і так типовий 2.2-2.5 , але там ще є "не менше 2" це теж відносити до "типові" чи буквально не менше 2 ? в таблиці немає конкретних пояснень як трактувати ці значення. Я взагалі схиляюсь до думки що треба писати "свій стандарт" для закритої популяції з якою вести селекційну роботу. На справді географічно популяція степової наскільки широко розміщена, в різних кліматичних , медоносних умовах що насправді повинна булаб і дещо відрізнятись в різних куточках країни.
 13. Українська степова порода

  Ігорь і зараз ще називають, так що не треба так категорично. Наприклад останій стандарт, результат роботи Гадяча під керівництвом Суботи Ю. треба попросити його прокоментувать на основі чого і як визначались ці цифри. Що до того що ці межі сприймаються в нормативних документах буквально , а не в розумінні "давайте припустимо" ось наприклад цитата з "Технологічні вимоги до проведення селекційно-племінної роботи в галузі бджільництва. " "Якщо результати лабораторного аналізу не відповідають вимогам до екстер’єрної оцінки та біологічним ознакам бджіл, наведеними в додатку 1 до цих Технологічних вимог, бджолину сім’ю не відносять до чистопородних і не використовують в селекційно-племінній роботі." а в додатку чорним по білому вказані межі, а не найбільш типові ознаки.. Що до Череватова В.Ф. і його концепції, то якби вона не була для нас нова , то і він не пропонував би її як щось ним розроблене. А так можливо для світу це і звично, та для нас нове. От якби Череватов не склав це все в чіткі правила, то і сьогодні ми б немали чіткого розуміння що і куди. Що до статистики по реальних промірах, то цілком можливо що межу найбільш типових значень треба розміщати і на 15 клас. , тобто пік повинен бути в межах 15-18 класу 1,86-2,53. це пропозиція Григорків Л.М. на мою думку слушна, але треба звертати увагу на дискоїдальне зміщення , бо низькі значення в парі з мінусом дикоїдальним, дадуть нам в "чисту" степову, % кавказянки. по моїй групі степової найбільш часто середнє значення СІ це 2-2.3 а дискоїдальне в + в 90 і більше випадків.
 14. Українська степова порода

  Найкращий варіант це робити самому. Тестери то все добре тільки не на часі, і не все так просто.
 15. Українська степова порода

  а современные ето какие ?вы там выше пишете про карника- степная зачем степная аналог карники и тому подобное. У степной есть то чего некогда не было у карники или карпатки, ето высокий гигиенических потенциал заложенный самой природой. Поетому никогда степная не будет аналогом карники. И если у степной подтянуть миролюбие и снизить роение, (+уменьшыть разброс характеристик , что само собой будет происходить при постоянном отборе и подборе) то ета пчела будет лучше карники, по крайней мере в наших условиях.
×