Jump to content

rudakov

Активные Пoльзователи
 • Content count

  559
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,944

7 Followers

About rudakov

 • Rank
  tantum carpatica.
 • Birthday May 21

Contact Methods

 • Website URL
  http://bj.tochok.info/Breeder/Breeders/RIV

Profile Information

 • Location
  Киев
 • Interests
  жужу
 • Honey Extractor type
  ручна

General Information

 • Пасека в
  Чернігівська губернія
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  рогаті
 • Порода пчел
  carpatica

Recent Profile Visitors

1,906 profile views
 1. Почали відроджувати забутий УКРФАСТ
 2. Українська система селекції

  Тут не все так просто знову. В ОМУ багато різних маткарів які тримають різні породи бджіл, але в бібрід тільки дві: карпатка і карніка. Крім того раніше на сайті http://bee-ua.org/ була можливість заповнити вуликові картки и це через електронні таблиці Гугл якось там працювало, точно не пам'ятаю вже, а на сайті даний розділ вже не доступний.
 3. Треба цю дівку до нас
 4. Тобто виходячи з такої комбінації і враховувати вище викладені деякі графіки, виходе що УС105СОА передавала гени трутнів двух порід відразу , от би генетикою таке твердження перевірити
 5. Взяли пів автомобіля Мерседес і під Запорожця, вийшло щось середнє, і це плюс бо має два двигуна : один з переду другий ззаду. Повиний бути один формат запису родоводу який дозволяє все легко прочитати. Якщо ПЖ позиціонувати як міжнародних ресурс (один з РФ вже є) то потрібно один формат запису маток, але зараз нас не відомо якої породи більше , наглядна статистика відсутня, тому пропоную такий формат запису: Код країни - код маткаря - номер матки - рік народження. Тобто: UA-MIM-054-2020 Крім того зручно буде створити сторінку (типу фільтру який зараз працює через раз), де вибравши із списку країну і код маткаря (випадающий список ) а далі вказавши номер матки і рік народження - отримуємо посилання на родовід, зручно, просто і всім понятно як шукати.
 6. Думаю потрібно краба тягнути, Ми як не як робимо контент. Якщо показати такий запис німцю який займається карнікою він буде тихо плакати і крутити біля виска з думкою: "навіщо передне колесо велесипеду поставили назад ".
 7. Більше різних фішок краще. Раз не потрібна така пропозиція, значить не потрібна. Тему можна закривати.
 8. Мене і більшість не влаштовує даний запис матки, навіщо розбивати інформацію коли вже все ясно вказано ось в такому запису: UA3-029-077-2018. Тут все і країна, і хто такий і номер матки (вулика, опалітки, ..., Рік її народження).
 9. Все зрозуміло. Немає бажання щось змінити
 10. В мене є дочка від UA3-029-077-2018, як мені вказати що мама моєї маточки саме UA3-029-077-2018 а не 077.18 (029) ?
 11. Помилкове уявлення, номер вулика може бути символом, чи опалітка з буквами, буква в назві лінії дозволяє вказати більше інформації ніж просто номер.
 12. 1. Наглядна статистика. 2. Додатковий функціонал.
 13. Українська система селекції

  Application Programming Interface, по простому інтерфейс який дозволить між різними платформами обмінюватися інформацією
 14. На мою думку було непогано розробити сторінку з круговою діаграмою, котра демонструвала наглядно яка порода і % популярна серед маткарів(а також користувачів Журналу). Дані можна брати по породі із списку маткарів (по матках). Як така ідея ?
 15. При створенні родоводу обмеження в використанні деяких символів вносить незручності і відповідно потім посилання не працюють , до прикладу http://bj.tochok.info/Pedigree/B48 Elgon(GBI)-2017 , http://bj.tochok.info/Pedigree/Buckfast-B74(B74(WK))-2017 , якщо маркування матки B77.18 (xxx) зручний в більшості випадків то інколи виникає потреба записувати лінії В7-7.18 (UA4-555) (до прикладу ОМУ зручніше використовувати не ініціали а код учасника), чи використати в назви лінії чи маткаря символи на які накладено обмеження. А про записи у відчизняних порід я мовчу , це записи через / (карпатка, УС). Тому це вносить незручності при створенні родоводу.
×