Jump to content

rudakov

Активные Пoльзователи
 • Content count

  400
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,771

6 Followers

About rudakov

 • Rank
  tantum carpatica.

Contact Methods

 • Website URL
  http://bj.tochok.info/Breeder/Breeders/RIV

Profile Information

 • Location
  Киев
 • Interests
  жужу

General Information

 • Пасека в
  Чернігівська губернія
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  рогаті
 • Порода пчел
  carpatica

Recent Profile Visitors

1,641 profile views
 1. Неважливо як звати повора, головне що до готування пельменів справа точно не дійде
 2. Колись власник фото нам розповість що вона готувала
 3. В тарілці начебто м'ясний фарш ? Биляши мабуть гутує
 4. Однією з них може бути розміщення Вуликів "на землі", надмірна вологість, тому треба розміщувати хочаб 30 см від поверхні землі. На рахунок карпатки скажу так: а де гарантія що не перевозка пакетів стала основою причинею виникнення? Крім того зимівля відводків по 3-4 рамки для пакетів через перегородки.
 5. Жовтизна не була помічена, якщо результати по 8 точках прогнати по програмі Картошова (Порода по крыльям, в. 2.5_16.11.22) то результат карника гибрид, карника а не Італійська, звичайно буде проведено повторний аналіз на більшій кількості крил. Але час від часу попадаються такі проби карпатки де програма MorphoXL дає результати Ligustica, можливо якась помилка в програмі @Kumpel (Ігор Довгуник) ? можливо Я щось роблю не правильно ?
 6. майже такі самі результати отримав і Я, питання тільки в тому що це не Ligustica а карпатка. Матка була отримана 22 травня 2018 і підсаджена, 25/05/2018 матку прийняли, далі все як по "стандарту", бджола бралась прямо з рамок на минулих вихідних, матка з міткою (тобто саме та яку і підсаджували).
 7. Шановне товариство, прокоментуйте до якої породи це належить http://honey.biz.ua/32.zip
 8. Як на мене цифри чітко видно. Треба замовити і в живу подивитися, можливо в живу вигляють краще.
 9. Пустий корпус зверху а в нього пакети з сиропом, все що мені вдавалося знайти кормушки то вони 160-165мм (можливо мені так везло).
 10. Знову "народний" стандарт для типів карпатки? Описи НСК будуть ?
 11. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Слабкі сім'ї бажано зимувати через перегородки або об'єднувати.
 12. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Лотерея майже з 100% шансом на виграш. Якби бджілкам краще був би цукор вони вирощували би буряк і мали цукровий завод а не нектар збирали. Є такі технічні партії цукру що краще нехай на меду із соняха зимують чим на цукру незрозуміло якого походження. Знову цукор, якась скрита реклама цукру, пане Василю можливо маєте акції якого цукрового заводу ?
 13. А яка Карпака і карніка була порівняно?
 14. Неконтролируемые помеси пчёл

  Крылья не мои а Ваших пчёлок. Почему сразу доставали ? Одно дело когда крыла говорят правду, другое когда их скривають под замками.
 15. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Хорошо нашли, принесли але скільки % від того що вони принесли піде в зиму ? Чи з'їдати будуть восени? Крім того корм можна перевірити на падь і замінити корми. Крім того чи на сто % відомо що саме падь стала основою причинею ? Можливо збудник хвороби.
×