PDD

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  541
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

240

2 подписчика

О PDD

 • День рождения 11.01.1951

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Место расположения
  м. Бобринець

Previous Fields

 • Пасека в
  с. Червонопілля Кіровоградська об.(південь)
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  Рогаті
 • Порода пчел
  Карпатки

Посетители профиля

2 008 просмотров профиля
 1. Шановні Ви не згадуєте інші бжолопродукти. Мені 65, проте я вночі не встаю в туалет, травний тракт у порядку, тиск 120 на 70і т. і. Трохи турбує радикуліт, планую бджоловжалення.
 2. Народні методи перевірені віками, а в аптеці праведність 50 на 50.
 3. На 90 гр перги 10 гр меду. Будьте здорові.
 4. Забарна справа. Коли навиймати та замісити з 8 - 10 % меду, то вартість до 1 гр за грам продукту.
 5. Я відношусь до ветеранів зібрання (учасник першого Кругу),тому для мене Баришівка - традиція. А розсташування досить зручне, шо теж має свої пеневаги.
 6. Мозок не спить ніколи. Вночі найменше подразників для нього (не працють зір, слух та ін.), тому проходить концентрація на самому важливому. От вночі і приходить рішення важливих проблем.
 7. Для нормального життя бджіл потрібно корму 200 - 250 Гр на добу (залежить від сили сі'мЇ). Для подачі такої кількості корму, використовую порційні кормушки http://vulik.com.ua/index.php/ru/izobreteniya/33-dozirovannye-kormushki.
 8. Візуальне спостереження - то досить відносний показник. У журналі «Pasieka» №2 2003 р. описано аналіз кількості кліща. Спробую коротко. Самка кліща має свою певну протяжність життя в залежності від пори року. Контролюючи кількість померлих кліщів за добу, є можливість вирахувати % заклащення сімей. Для проведення аналізу на дно вулика (бажано на 5 діб) розміщають промаслений папір. Виймаючи його, перераховують кліщів, що померли власною смертю. Для серпня за добу: До 5 шт. - допустимо; від 5 до 10 - необхідна невідкладна боротьба і т.д.
 9. Мої дашки під типографським алюмінієм прослужили 5-7 років (і не тільки в мене). Очевидно волога, що частково потрапляє з вулика, погано висихає та провітрюється. Для кращого збереження необхідно обробити рейки дашка антисептиком або ін. та бов'язково прокрасити, а це додаткові витрати коштів і часу.
 10. Дмитро, про закритість інформації не членам спілки, Стретович говорив у Харкові та на зібранні у Дмитрука (ці виступи є на ютюбі).
 11. А кто запрещает Вам обсуждать Устав на этом форуме? Разве вносить предложения, изменения под ником - не совсем корректно. Собственный ресурс СПУ обещают вначале апреля.
 12. готується до затвердження прект нового Статуту СПУ. Пропоную текст для обговорення.Статут Спілка пасічників новий(1).docx
 13. Вперше прийняв участь у роботі семінару. Поділився своїми напрацюваннями. Дуже сподобалась доброзичлива атмосфера, взаємовідносини між лекторами та слухачами, місце проведення, харчування, умови проживання та ін. А найкращим фактором стало те, що це єдине місце в Україні де рядовий пасічник може взнати щось нове, передове, отримати кваліфіковану відповідь на свої запитання і, таким чином, підвищити свою кваліфікацію. Успіхів Діду Василю у його благородній справі!
 14. "Секрет" у отворі. Один отвір сверлений розмірои 1,8 мм, дозволяє бджолам відбирати сироп у кількості добового споживання (все що взяли, те й з"їли). При використанні більших отворів - можливе підтікання. В моєму варіанті підтікань зовсім немає. Навпаки, для початкового принаджування роблю надавлювання на відерце. Використовую такі дозовані кормушки навесні для дачі лікувальних сиропів. Відкладання таких сиропів у комірки неможливе з-за малої кількості надходження сиропу у вулик. Заміна відерець - справа секунд: порожнє зняв - повне поставив (бджоли не встигають зреагувати). Такий спосіб підгодівлі годиться для промислового бджільництва. Що до підкормки канді - маю власну думку: бджоли сосучим апаратом кристали цукру брати можуть з великими затратами власного організму.
 15. Використовую відра - годівниці ємністю 1 (один) літр. В кришці отвір 1,8 мм. Ніякої деформації не спостерігав. Добове споживання сиропу (сити) бджолами в межах 180 - 250 мл.