Jump to content

PDD

Активные Пoльзователи
 • Content count

  554
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

287

4 Followers

About PDD

 • Birthday 01/11/1951

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  м. Бобринець

General Information

 • Пасека в
  с. Червонопілля Кіровоградська об.(південь)
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  Рогаті
 • Порода пчел
  Карпатки

Recent Profile Visitors

3,605 profile views
 1. Таке питання хвилює не тільки Вас. Порадившись з колегами, прийшли до висновку, що весняний обробіток сімей проти кліща необхідно проводити в квітні щавелевою кислотою, так як до неї відсутнє звикання. Зайдіть на мій сайт (http://www.vulik.com.ua ) та ознайомтесь з досвідом американських бджолярів. За допомогою серветок, просякнутих розчином щавелевої кислоти проводиться боротьба з кліщем.
 2. При заморожуванні перги на крайніх рамках після зимівлі, навесні таку пергу бджоли вигризають та виносять з вулика. Підозра: бджоли викидають з вулика тільки неякісний продукт та сміття.
 3. Кормушки

  Кришка має бордюр 5 мм. Сироп, сита не має капати, бджоли смокчуть рідину по потребі. Напр. на почаку березня з кормушок взято за тиждень не більше 100 мл. Бджоли не гризуть ізолон, під ним плівка. Я вже писано: отвір у кпишці співпадає з поріззю в ізолоні та вуличкою між сотами. Для кращого спілкування тел. 0958079847, 0966999351. Прохання телефонувати з 18 до 21 год.
 4. Кормушки

  У кришці відеречка один отвір діаметром 1,8 мм, отвір у кормушці співпадає з отвором 10х10 мм у фольгоізолі. Цього достатньо, щоб одночасно 5-6 бджіл могли взяти ситу. Таким чином за добу у вулик надходить від 180 до 250 мл корму. Переконаний, що сосучим ротовим апаратом бджолі простіше взято ситу, ніж тверде канді.
 5. Кормушки

  З рамочної - під сумнівом. А от з моєї стельової - беруть!
 6. Вже десь писав. Повторюсь. Для відлякування любих пташок використовую дитячі м`які іграшки підвішені за допомогою дроту на дерева. Дві обов`язкові умови - іграшки повинні бути з очима, перевішувати для зміни місця через 4-6 днів.
 7. 6-7 років використовую на пасіці дитячі іграшки, розвішуючи їх по периметру на деревах. Потрібно, щоб іграшки мали очі та змінювати розсташування двічі на тиждень, попереджуючи звикання.
 8. Я змішую у рівних пропорціях 96 та 40, на такому продукті опіків білків не спостерігав.
 9. В текущем сезоне опробовал такие его секционные рамки. Очень доволен. Фото после поездки на пасеку.
 10. Рефрактометр

  При першій відкачці та тоді, коли не повністю печатний мед у рамці перевіряю вологість меду. Це потрібно для визначення зрілості меду, що характеризуе його якість.
 11. Болят колени

  Шановні Ви не згадуєте інші бжолопродукти. Мені 65, проте я вночі не встаю в туалет, травний тракт у порядку, тиск 120 на 70і т. і. Трохи турбує радикуліт, планую бджоловжалення.
 12. Болят колени

  Народні методи перевірені віками, а в аптеці праведність 50 на 50.
 13. На 90 гр перги 10 гр меду. Будьте здорові.
 14. Забарна справа. Коли навиймати та замісити з 8 - 10 % меду, то вартість до 1 гр за грам продукту.
×