Перейти к содержанию

PDD

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  547
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

246

2 Подписчика

Информация о PDD

 • День рождения 11.01.1951

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Место расположения
  м. Бобринець

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  с. Червонопілля Кіровоградська об.(південь)
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  Рогаті
 • Порода пчел
  Карпатки

Посетители профиля

2 375 просмотров профиля
 1. Синички

  6-7 років використовую на пасіці дитячі іграшки, розвішуючи їх по периметру на деревах. Потрібно, щоб іграшки мали очі та змінювати розсташування двічі на тиждень, попереджуючи звикання.
 2. Я змішую у рівних пропорціях 96 та 40, на такому продукті опіків білків не спостерігав.
 3. В текущем сезоне опробовал такие его секционные рамки. Очень доволен. Фото после поездки на пасеку.
 4. Рефрактометр

  При першій відкачці та тоді, коли не повністю печатний мед у рамці перевіряю вологість меду. Це потрібно для визначення зрілості меду, що характеризуе його якість.
 5. Болят колени

  Шановні Ви не згадуєте інші бжолопродукти. Мені 65, проте я вночі не встаю в туалет, травний тракт у порядку, тиск 120 на 70і т. і. Трохи турбує радикуліт, планую бджоловжалення.
 6. Болят колени

  Народні методи перевірені віками, а в аптеці праведність 50 на 50.
 7. На 90 гр перги 10 гр меду. Будьте здорові.
 8. Забарна справа. Коли навиймати та замісити з 8 - 10 % меду, то вартість до 1 гр за грам продукту.
 9. Я відношусь до ветеранів зібрання (учасник першого Кругу),тому для мене Баришівка - традиція. А розсташування досить зручне, шо теж має свої пеневаги.
 10. Мозок не спить ніколи. Вночі найменше подразників для нього (не працють зір, слух та ін.), тому проходить концентрація на самому важливому. От вночі і приходить рішення важливих проблем.
 11. Нужна срочная помощь

  Для нормального життя бджіл потрібно корму 200 - 250 Гр на добу (залежить від сили сі'мЇ). Для подачі такої кількості корму, використовую порційні кормушки http://vulik.com.ua/index.php/ru/izobreteniya/33-dozirovannye-kormushki.
 12. Нужна срочная помощь

  Візуальне спостереження - то досить відносний показник. У журналі «Pasieka» №2 2003 р. описано аналіз кількості кліща. Спробую коротко. Самка кліща має свою певну протяжність життя в залежності від пори року. Контролюючи кількість померлих кліщів за добу, є можливість вирахувати % заклащення сімей. Для проведення аналізу на дно вулика (бажано на 5 діб) розміщають промаслений папір. Виймаючи його, перераховують кліщів, що померли власною смертю. Для серпня за добу: До 5 шт. - допустимо; від 5 до 10 - необхідна невідкладна боротьба і т.д.
 13. Крыша улья

  Мої дашки під типографським алюмінієм прослужили 5-7 років (і не тільки в мене). Очевидно волога, що частково потрапляє з вулика, погано висихає та провітрюється. Для кращого збереження необхідно обробити рейки дашка антисептиком або ін. та бов'язково прокрасити, а це додаткові витрати коштів і часу.
 14. Дмитро, про закритість інформації не членам спілки, Стретович говорив у Харкові та на зібранні у Дмитрука (ці виступи є на ютюбі).
 15. А кто запрещает Вам обсуждать Устав на этом форуме? Разве вносить предложения, изменения под ником - не совсем корректно. Собственный ресурс СПУ обещают вначале апреля.
×