Перейти к содержанию

Poltavsky

Пользователи
 • Публикаций

  96
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3

Информация о Poltavsky

 • День рождения 01.02.1977

Contact Methods

 • Website URL
  http://poltavsky@i.ua
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Место расположения
  Харьковская обл. г. Валки

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  с. Гребенники Валковский р-н
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  лежак, Дадан+магазин
 • Порода пчел
  украинская степная(предполож)

Посетители профиля

415 просмотров профиля
 1. Ребята, вы чего, какой жир... Неужели рука подымется? P.S. ТС, я этих барсучат на другом сайте, кажись, видел. Удачных находок и питомцев в хорошие руки пристроить!
 2. Отстреливать кошек? Конгениально! Ярослав Иванович... Шариков?
 3. Воск

  Я після сонячної воскотопки перетопляв віск у дощовій воді ( можна, і навіть краще у дистильованій). Віск світлішав. Також після сонячної перетопляв у пароварці, то також світлішав. Спробуйте
 4. Гречку продавав по 60гр. за літр. Тепер пішов сонях, то буде по 50гр.
 5. Ловушки для ловли роёв

  В цьому році поставив ловушку на те ж саме місце де й минулого року і також в середині травня. І рій влетів в неї так як і минулого року 10 липня. От так співпало- день у день. Тенденция, однако.
 6. Колір медів

  Цього літа мед вперше качав наприкінці червня. Так от: мед був чорний, саме чорний, а не темний, ну прямо як дьоготь. Але смак та аромат мав незрівнянний. Розійшовся на ура. Проблема в тому, що люди запитують з чого такий мед, а я не знаю що відповідати. Можливо то з шавлії такий темний мед, бо її в той час багато квітло. Так і говорю покупцям, але маю сумнів і тому вирішив запитати у професіоналів. То що скажете, панове?
 7. Весна-Літо 2012.

  На соняшнику сам особисто зважував рамку звичайними побутовими вагами, то було 5,6кг. Ну, відкинути вагу рамки, воску, дроту - я за 4кг "охотно верю".
 8. Вандали

  Щиро співчуваю, не дай Бог таке пережити... Менти, я думаю, Вам мало допоможуть ( така вже в нас мусарська держава- тільки за гроші думають падли). А злодюг знайти і на кіл посадити, або серед села повісити. Я сам кожного разу їду на пасіку і боюсь, щоб ніякий "трансвестит" мені там лиха не накоїв.
 9. Що воно таке?

  Шавлія (шалфей)?
 10. Смена матки

  Читал в литературе, что лучше всего матку пускать через леток ( процент приёма матки 99,9). Сам так делал, вроде бы всегда получалось, но уверять, что делать надо только так не буду- опыта ещё мало
 11. Борода бджіл під льотком

  Я б налив в рамку з стільниками води і постав би зкраю гнізда. Так як льотної бджоли немає, то по воду ніхто 3 дні не полетить. Просто візьміть рамку з сушшю і налийте в пусті ячейки звичайної води, яку сами п"єте. Я так роблю завжди при формуванні відводків.
 12. Рыболовная

  А такой улов? PS В ту рыбалку не пострадал ни один представитель ихтиофауны, УЖ, после фотосессии был благополучно отпущен.
 13. Я перший раз також, коли перетопляв старі стільники отримав темний віск, тому що топив у звичайній воді з водогону. Потім мені порадили робити це у дощовій воді, або топити сніг. Після цього дана проблема зникла. А взагалі, якщо об"єми невеликі і достатньо вільного часу, то пароварка- класна штука.
 14. Ловушки для ловли роёв

  Ідея . Думаю буде не важче, ніж з ДСП, якщо горбилі сухі. А навіщо гофрокартон? Вологу не тягнутиме при, скажемо так, затяжних дощах? Просто обробити рубанком або шліфмашинкою зі стрічкою 60 -80гр. І то не обов"язково, якщо дерево розпускалось на стрічковій пилорамі.
×