shersand

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  574
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 850

О shersand

Profile Information

 • Ваш пол

Previous Fields

 • Пасека в
  Запорожская обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  мк, перехожу на 230+145
 • Порода пчел
  карпатка, укр. степ.

Посетители профиля

436 просмотров профиля
 1. До речі, на підробку апімакса натикався. Етикетка була на кольоровому струйному принтері надрукована на звичайному папері.
 2. На ринку препаратів тьма, але віри їм нема. Якщо людські ліки підробляють в значних об'ємах, то важко в'явити що відбувається на ринку ветпрепаратів.
 3. В инструкции позиционируют препарат как лекарственное и профилактическое средство чуть ли не от всех болезней .
 4. Мабуть перевів пасіку в офшор, щоб кредитори голими руками не взяли .
 5. Років з три тому, купив я пару пакетів. Обидва виявилися з хворим розплодом. Вид захворювання я так і не встановив, але за зовнішніми ознаками виглядало як на роліку MegaStaratel "пасеке капец" (кому цікаво, пошукайте в ютубі). З метою лікування обробляв ці пакети з росинки сиропом з даним препаратом. В підсумку один пакет вичухався, інший ніяк (потім в ньому замінив матку і більше проявів хвороби не спостерігав). Цьогоріч в зиму давав сироп з Апімаксом для профілактики нозематозу. На сьогодні один трирамковий відводок опоносився, але живий. Тому висновки робіть самі.
 6. Я пробовал. Не понравилось. Проблема в том, что вода то капает, то нет (зависит от объема в воды в баке, нет стабильного давления). И еще, если применять капельницу в буквальном смысле, то она зарастает водорослями и забивается .
 7. Будем пробовать. Спасибо.
 8. Кто-то из форумчан писал, что обращался к ним, но без толку. Обещали, но так и не привезли .
 9. Это очень точно подмечено. Толи наврала, толи неправда. Смысл тот же.
 10. Задачи стали многогранными. Ромео решил выйти на новый уровень.
 11. Был бы благодарен за размеры. У нас в продаже отдельно решеток не встречал, только пыльцесборник в сборе. А то, тоже есть желание себе донные пыльцесборники изготовить, а с решетками проблема. Хоть самому сверли .
 12. Поделитесь (если не комерческая тайна), где решетки пыльцесборника можно раздобыть? И диаметр отверстия интересует.
 13. А мене вона щось не дуже радує, бо вітер обіцяють більше 10 метрів. А він у нас (в степу) обльоту не сприяє .
 14. Якщо бджоли виявили десь воду раніше, ніж Ви їм поставили напувалки, то туди і літатимуть (інформацію про розташування джерела води вони передають іншим бджолам, як і місце розташування медоносів). Ще слід враховувати, що вода може різнитися за складом і температурою. Для того, щоб привчити їх до своєї напувалки, треба додати у воду трохи меду для запаху. Це приверне їхню увагу.
 15. Так в чем по Вашему причина в разных итогах зимовки? Направленный отбор (селекция) пчелы (породы) или совершенствование технологии организации зимовки?