Jump to content

Олександр Кривченко

Активные Пoльзователи
 • Content count

  264
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

557

3 Followers

About Олександр Кривченко

 • Birthday 01/16/1980

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  Матководство. Селекція Української Степової.
 • Honey Extractor type
  Меліса 93 "Машенька"

General Information

 • Пасека в
  Кагарлицький р-н
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  Дадан, Багатокорпусні 300, 145
 • Порода пчел
  Українська Степова, бакфаст, карніка, лігустика

Recent Profile Visitors

1,952 profile views
 1. Продам плідних маток Україньська Степова

  З Михайлом ми особисто знайомі, і прекрасно знаємо які у кожного умови пасічникування, який трутневий фон. Наприклад в сусідньому від мене сілі - по прямій 1,5 км.промислова пасіка в районі 1000 бджолосімей. Тримають різні породи, про що може йти мова, хоч скільки б я не насичував місцевий фон трутнем УС.Що змахує на баків? Неконтрольована помісь без роду і племені?
 2. Продам плідних маток Україньська Степова

  Ф1 і матка контрольованого обльоту - різні речі.
 3. Опалитовые метки 2019 made in Ukraine

  До квітня час чекає.))
 4. Продам плідних маток Україньська Степова

  Думаю тепер зрозуміло чому місцеву бджолу не можна називати породою?
 5. Опалитовые метки 2019 made in Ukraine

  Хоч на який час надіятись?
 6. Продам плідних маток Україньська Степова

  Тестується чистокровний матеріал - іо, або із острівних облітників. Маємо з кагарлицькими матководами свій острів на Дніпрі - там проводимо обліт закордонних порід, в 2021 планується і обліт УС, в цьому році від групи сестринських сімей від УС3КОМ будуть відбиратись проби трутнів і на них робитиметься морфометрія. Сім'ї, що матимуть сконсолідовані графіки по трутням будуть відібрані як батьківські, також вони будуть відібрані по ГКО. Із Київською селекційною групою Української Степової в минулому році облітували групи сестринських сімей на острові Воронівка. Маю на цей рік на тестування 2 острівні групи від УС3КОМ УС58КОМ. А також перевірені по дочкам і протестовані 3 матки ІО - УС14КОМ, УС79КОМ і УС487КОМ. В найближчий час родоводи можна будн побачити на одному із ресурсів в інтернеті. На продаж є матки різних порід Ф1, які облітуються на місцевому природному трутневому фоні, який по всій Україні найрізноманітніший, а також острівний матеріал контрольованого спаровування. Освоюю іо.
 7. Продам плідних маток Україньська Степова

  Попередження отримав.
 8. Опалитовые метки 2019 made in Ukraine

  Теж взяв би від 1 до 200.
 9. Продам плідних маток Україньська Степова

  Я почав з цієї матки - одна із моїх родоначальниць.http://cloud.tapatalk.com/s/5e2e87b812f20/%E2%84%963-blondex%20%2826-09-2017%29.pdf
 10. Продам плідних маток Україньська Степова

  Все потрібно називати відповідними словами і іменами, а не видавати дійсне за бажане, щоб бути чесним перед собою в першу чергу, пане VВиталий.
 11. Продам плідних маток Україньська Степова

  Переконайте мене в тому, що бджоли невідомого походження - без морфометрії, родоводу і т.п. - це порода, і різниці нема яка.
 12. Продам плідних маток Україньська Степова

  А чого ви із своїм невіглаством лізете в чужу розмову? Культурний ви наш...
 13. Продам плідних маток Україньська Степова

  Насправді в умовах України зараз живе велике розмаїття різних порід, а особливо в ареалі Української Степової.І завозяться сюди вони в необмеженій кількості з початку післявоєнної відбудови починаючи з кавказянки, яка пройщлась по степовій як монголотатари метизуючи її і погіршуючи, далі карпатка, що ще більше метизує Степову бджолу, а зараз завозиться все що заманеться і кому заманеться. Думаєте стретович про це не знає? Знає і косить говорячи нісенітниці самі знаєте під кого. Ніхто не контролює цей процес і не виконує плану природного районування. А рої літають і з сірими і жовтими бджолами і матками. Всі породи зараз виживають в умовах України. Клімат став м'якшим, і закордонна селекція теж обігнала нашу на десятиліття вперед. Тому щоб називати місцеву бджолу якоюсь породою треба хоча б зробити елементарне.
 14. Продам плідних маток Україньська Степова

  Ви самі вірите в те що написали?
 15. Продам плідних маток Україньська Степова

  Я не адмін і на це не маю права. Думаю, що треба звернутись до адміна з проханням змінити назву теми на ту, яка відповідає дійсності і закрити це питання.
×