Перейти к содержанию

Міхал-69

Пользователи
 • Публикаций

  22
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

46

Profile Information

 • Место расположения
  Україна

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Львівська обл.
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  українські
 • Порода пчел
  карніка
 1. Карпатська бджола

  Не зрозумів? За що Михайлович у "бані" ?
 2. Якщо не секрет, то чому конкретно перейшли на баків ? Що саме не влаштовувало у карніці для Ваших умов? І серед яких ліній?
 3. Кожне наступне покоління Фн - на неконтрольованому трутні - 100% погіршення (в дуже малих випадках хороша медистість, все інше -значне погіршення). Потрібна ізоляція, інакше після Ф1 - немає сенсу навіть очікувати чогось хорошого. Зараз дуже багато хто хоче швидких грошей - думає так : маю цілу пасіку карніки, куплю ще матку Ф1 бакфаста (це ж всього 250 грн.) і за сезон вона мені принесе 100 кг меду, бо мої приносять тільки 90! Якщо так буде, то наступного року придбаю ще. А ви надієтесь що в окрузі тільки карніка. І ВСЕ. Наступні 3-4 роки навіть не мрійте дальше Ф1 у себе на пасіці. Це пройдено не 1 рік. Спочатку була кавказянка, тепер бакфаст і т.д. Очікуєш чогось хорошого у Фн - а потім цілий сезон коту під хвіст. Вирішувати Вам, але вчитися краще на чужих помилках, аніж рахувати свої втрати. і мій досвід.
 4. В. Стретович: пасічникам треба об'єднуватися

  Пане Стретович ! А чому треба всім обєднуватися? Невже за стільки років Вашого правління Ви не змогли добитися, щоб " пасічники зможуть ефективніше долати проблеми отруєння бджіл, розширювати та покращувати виробництво, співпрацювати з органами влади, претендуючи на державну підтримку, а також просувати свою продукцію – як на внутрішньому, так і на зовнішніх ринках" було доступним для кожного пасічника індивідуально!!! , а не в якомусь обєднанні . А тепер для цього потрібен папірець "Я є членом такого-то обєднання" ?
 5. Євроїнтеграція Українського бджільництва  2017

  До

  Слово "святкова" пишеться без апострофа !!! Вчіть українську!
 6. СОТОВЫЙ МЕД. ПОВЫШАЕМ ДОХОДНОСТЬ ПАСЕКИ

  А не пробували на тому кінці, де довгий розріз, поперечні розрізи робити не з середини планочки, а ззовні. Тоді не треба додаткових кріплень на кутах, вощина триматиме все зєднання.
 7. Порода пчел Карника (A.m.Сarnica)

  Чи будете у 2018 році продавати від неї Ф-1?
 8. Добрий день! Чи маєте саджанці білої акації ? Яка ціна?
 9. Порода пчел Карника (A.m.Сarnica)

  Вибачте, якщо чимось образив.
 10. Порода пчел Карника (A.m.Сarnica)

  Про рекордисток мова не йшла !!!!!!! А про 47 для України!!!! Реклами не роблю, вона мені не потрібна, а тільки поділився інформацією!!!!!!!! Вірите, Ви чи ні - мені все одно, але Зінгери трохи випередили у мене!!! Я нічим не хвалюсь, а викладаю інформацію - можливо для когось пригодиться !!!!
 11. Порода пчел Карника (A.m.Сarnica)

  Це 47/Н/47 так видали - але Зінгер їх випередив по меду, ну а місцеві відстають .
 12. Порода пчел Карника (A.m.Сarnica)

  Західна Україна, Львівська область Старосамбірський р-н (бідна кормова база, жодних масивів посівних медоносів, тільки різнотравя і ліс) - Скленар 47\Н\47 (Ф-1) від Івана Михайловича. 1 викачування 31.05. - 14 л меду, 2 викачування 03.07. - 19 л меду, 3 викачування 05.08. - 18 л меду. Це тільки із надставок, з гнізда меду не качав зовсім (стоїть РР). Можливо, ще щось буде при формуванні гнізд до зими.
 13. Порода пчел Карника (A.m.Сarnica)

  Маток не продаю, реклама не потрібна!!! А для себе - самий раз. Лагідні і медоносні - але без підсніжникового меду !
 14. Порода пчел Карника (A.m.Сarnica)

  Теж згоден із Вами, але мова і йшла про користувацькі матки. Якщо, наприклад, у мене в лісі із 20 нуків у 18 матки- трутівки, а в 2 пропали зовсім протягом 1 місяця перебування на цьому точку, то чи можна сказати що тут буде ізоляція? Моя думка, що так, (хоча все може і змінитися за кілька днів). Але було якось так. На племінного цей точок не претендує - тільки для себе (користувацькі матки).
 15. Порода пчел Карника (A.m.Сarnica)

  Цілком і повністю Вас підтримую, але мова йшла про терміни ізольоване ( ну хоча б на 95 %) і вільне (на пасіках аматорів, де зібрані "перли" доморощені різні породи). Якось так, але це лише моя особиста думка !!! А острова і ШО не замінить жодна ізоляція!!!!!!!!
×