Перейти к содержанию

Міхал-69

Пользователи
 • Публикаций

  97
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

196

Profile Information

 • Место расположения
  Україна

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Львівська обл.
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  українські
 • Порода пчел
  карніка
 1. Нужна срочная помощь

  Якщо матка почне сіяти і будете давати підгодівлю то сімю можливо і збережете якщо зможете пожертвувати по рамці печатного з інших сімей де є хоча б 7-8 рамок розплоду.
 2. Є у ветаптеці Варостоп велика партія - 65082017. Чи завозилася така в Украіну?
 3. Нозематоз летом?

  На нижньому фото всі признаки недоглянутого розплоду. Якщо кожна рамка так обсиджена бджолою то терміново скорочувати і по можливості підсилити розплодом на виході або молодою бджолою. Можна дати ізатізон у канді (або у сироп на ніч).
 4. Воно так і трохи не так. Ви , наприклад, зможете без паспорта (свого) просто подати до суду ??? Спитають хто такий - а без паспорта відразу спровадять на вулицю!
 5. Коли прийде час для спаровування маток можете попробувати спосіб - (сам його в молодості пробував але то морока) - нуклеус весь день тримати у підвалі а після 20.00 год. при хорошій погоді винести і дати можливість всім облетітися - чужі трутні в такий час не літають - великий шанс тільки на трутнів з нуклеуса. Після цього ввечері нуклеус знову у підвал. І так 10 днів. Це звичайно морока - але шанс на відносний контроль трута. Тільки нуклеуси треба подалі від пасіки (наскільки можна) бо трутні можуть повертатися у інші сімі. А так знову у нуклеус. Але вирішувати Вам.
 6. Смена матки

  Можливо комусь стане у нагоді... Щоб не було помилок. Заміна матки. Попросив молодий пасічник допомоги у заміні матки. Ну все вислухав як можна робити та й пішов. І зробив ніби усе правильно - відкритий розплід забрав, матку в кліточці на 2 доби, потім через канді - щоб випустили. Але матку бджоли " крякнули". Покликав щоб оглянути і вияснити причину. Печатний розплід є, відкритого нема... Але.. Внизу рамки на трутневому по декілька маточників. Питаю, чому не вирізав, коли відкривав прохід у кліточці. Відповідь була " геніальною" - та з них все одно нічого крім трутня не вийде. Та бджолі цього не поясниш Рятуються як можуть. Ось так застосування людськоі логіки до бджіл привело до втрати матки.
 7. Конструкции ульев

  Все що пишу - пройшов власною практикою і "спиною". Кинути кусок плівки дуже просто але... треба зняти енну кількість корпусів і переважно не порожніх . Навіть 5 вуликів трохи відчутно а планується розширення. Сітка не на все дно практична у нуках. У вулику інша кількість бджоли і вологість. Часто частина дна без сітки буває мокрою. Поради можна використати, а можна і просто викинути - вони ж даремні. Вирішуйте самі. Може і не підійти, але поки не попробуєш у себе - не взнаєш що добре а що ні.
 8. Конструкции ульев

  Якщо все повністю робите самі то краще сітку на все дно і обовязково засувку над сіткою на все дно. Якщо засувка під сіткою то сітка сильно забивається сміттям. Дно відємне і обовязково всі уніфіковані бо потім багато лишньоі роботи.
 9. Карпатська бджола

  Но стремиться к єтому надо...
 10. Конструкции ульев

  Пане Міко ! Такий замок не є дуже добрим для корпусів вуликів(особливо 145). Колись мав змогу працювати на будові деревяних хат із старими і толковими майстрами. Обговорювалися в тому числі і зєднання дерева. При прикладанні сили (падінні корпуса чи тиску на нього) у напрямі позначено стрілкою у більшому червоному кружечку створюється плече сили і у меншому червоному кружечку сила тисне на жовту частину прямо по 1 волокну - легко відколює цю жовту частину. А при другому способі довжина волокон при сколюванні і прикладання сили зовсім інші, тому відколювання зеленої частини майже не відбувається. Раджу попросити майстра робити таке зєднання. АЛЕ - це лише моя порада ( придбана від старих і розумних майстрів), а вирішувати тільки Вам.
 11. А то Ви ще і не уявляєте собі які всі будуть щасливі коли після 4 класу тоі "нуші" більшість дітей читати не будуть уміти !!! А навіщо коли Гугл сам слова підбирає ?
 12. Знакомство

  Не шишка! Але меду хенд мейд не буває! Це ж не сумка чи взуття! Мед руками не роблять.
 13. Какая-то странная матка

  А трутні які будуть хароші ! Саме для селекціі !
 14. Заміна матки

  Матки потрібні не мені. Я собі купляю у хороших матководів. Але привезли по сусідству пасіку - "збірна СССР" - 20 вуликів, хотів їм порекомендувати змінити маток (на цих Ваших замінених) бо вже було трохи спокою цього року з трутовим фоном, а тут на маєш... подарунок. Вам Дякую, що відповіли.
 15. Заміна матки

  Скільки років маткам які міняєте? Чи продаєте ці замінені матки?
×