Перейти к содержанию

Міхал-69

Пользователи
 • Публикаций

  113
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

243

Profile Information

 • Место расположения
  Україна

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Львівська обл.
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  українські
 • Порода пчел
  карніка
 1. Сетчатое дно: за и против

  Вже у якійсь темі писав - попробуйте поролон .
 2. Осінь2018\ Зима2019

  У темі Карніка за учорашній день.
 3. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Іноді нетипові випадки сприймаються як байка. Але з досвідом перестаєш дивуватися деяким випадкам. Буває що бджолам видніше. Минулоі осені мав сімю з молодою Ф1 Тройзек. Сімю наростила добру до зимівлі. Сіяла теж добре. Але на початку жовтня (була гарна погода) оглянув декілька сімей і цю в тому числі. Розплоду не було, але на одній рамці маточник ТЗ і матка ніби нормально вийшла, а знайти не міг. Бджоли багато, Ф1 з міткою (номерна опалітка) ходить, а ТЗ знайти не можу. Так і залишив до весни, але "на олівці". Весною, зразу після обльоту - цікава картина. Молода матка сіє на 2 рамках скраю гнізда, а Ф1 - посередині гнізда через 2 медові рамки - але багато "горбатого" розплоду. Тож бджоли ще восени мали ТЗ плідну і Ф1. Але зимували обох. Через місяць після обльоту Ф1 знайшов на дні вулика - ледь повзала, але була ще жива. А молода ТЗ працювала вже на повну потужність. Ось така була у мене ситуація. Але може хтось сприйме як байку бо все таки маю трохи стажу - як кажуть "бувалий" . Та іноді слід не дивуватися бджолам !!! Можливо і у Вас пане "ысч' така ж ситуація.
 4. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Ну звичайно. Що вони ці комбінаціі дають ? Ліпше помісі розводити. Там аналізів не треба.
 5. Гыыы

  Щоб ними "двинутись" - іх іще треба мати !
 6. Павловнія

  Ціна коробочки? Коли була зірвана з дерева?
 7. Паспорт матки

  Шановні матководи! Невже Ваші матки таке сміття що не вартує навіть шматка паперу? Чомусь одним вистачає часу на 800 маток з паспортами, і навіть опалітками, а інші хочуть за це ще й додаткову плату.
 8. Осінь2018\ Зима2019

  Таких не маю. Але думаю що смужки поролону "Поліпак" (є широкі і вузькі) Вам допоможуть.
 9. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  ---"Ви мали Ф1 матки яких виводились від матки Зінгер 622 Яна Краутера" - саме так пане Василь. І матеріал дуже хороший !!!
 10. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Рекламою не займаюся. Матковода кожен вибирає собі сам. Але тема про карніку тому скажу декілька слів. Мав ф1 Зінгер 622 два сезони повних відпрацювала прекрасно!!! . Третій сезон віддав знайомому. То він від неі вивів дочок як від племінноі . Але ці дочки показали себе не гірше Ф1. Був ними дуже задоволений миролюбністю і медистістю (30-40 л меду проти його місцевих з 15-20 л). Так що Зінгер досить хороша лінія. Але це в моіх умовах, може в когось і не так. Тому кожен для себе робить висновок сам.
 11. Скорочення гнізд на зиму і загодівля

  А Ви попробуйте палатку без каркасу - на велику парасолю зверху, а краі опустити до самоі землі.
 12. День Незалежності

  Слава Украіні ! Героям слава ! Слава Героям - тим які захищали і тим які зараз захищають Украіну ! Героі не вмирають!!!
 13. Нарощувати треба впродовж сезону. Якщо зараз бджоли мало хто буде сироп переробляти і розплід кормити. Скільки рам має бути з розплодом вирішувати Вам якщо навесні рано потрібна сильна сімя для ранніх взятків то чим побільше. Якщо тільки перезимувати а взятки пізні то 6-8 вуличок бджоли зимує прекрасно. Закормку починати поки є ще трохи взятку.Якщо матка сповільнить або припинить яйцекладку то знову розігнати тепер складно. Кормити допоки не буде меду у рамці 2-2,5 кг. Якщо є багато розплоду то бажано стимулювальну підгодівлю щоб правильно бджоли розподілили мед на рамках. З кліщем боротися треба постійно різними доступними і дозволеними методами відповідно до сезонних робіт.
 14. Нужна срочная помощь

  Якщо матка почне сіяти і будете давати підгодівлю то сімю можливо і збережете якщо зможете пожертвувати по рамці печатного з інших сімей де є хоча б 7-8 рамок розплоду.
 15. Є у ветаптеці Варостоп велика партія - 65082017. Чи завозилася така в Украіну?
×