Міхал-69

Пользователи
 • Публикации

  15
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

37

О Міхал-69

Profile Information

 • Место расположения
  Україна

Previous Fields

 • Пасека в
  Львівська обл.
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  українські
 • Порода пчел
  карніка
 1. Чи будете у 2018 році продавати від неї Ф-1?
 2. Добрий день! Чи маєте саджанці білої акації ? Яка ціна?
 3. Вибачте, якщо чимось образив.
 4. Про рекордисток мова не йшла !!!!!!! А про 47 для України!!!! Реклами не роблю, вона мені не потрібна, а тільки поділився інформацією!!!!!!!! Вірите, Ви чи ні - мені все одно, але Зінгери трохи випередили у мене!!! Я нічим не хвалюсь, а викладаю інформацію - можливо для когось пригодиться !!!!
 5. Це 47/Н/47 так видали - але Зінгер їх випередив по меду, ну а місцеві відстають .
 6. Західна Україна, Львівська область Старосамбірський р-н (бідна кормова база, жодних масивів посівних медоносів, тільки різнотравя і ліс) - Скленар 47\Н\47 (Ф-1) від Івана Михайловича. 1 викачування 31.05. - 14 л меду, 2 викачування 03.07. - 19 л меду, 3 викачування 05.08. - 18 л меду. Це тільки із надставок, з гнізда меду не качав зовсім (стоїть РР). Можливо, ще щось буде при формуванні гнізд до зими.
 7. Маток не продаю, реклама не потрібна!!! А для себе - самий раз. Лагідні і медоносні - але без підсніжникового меду !
 8. Теж згоден із Вами, але мова і йшла про користувацькі матки. Якщо, наприклад, у мене в лісі із 20 нуків у 18 матки- трутівки, а в 2 пропали зовсім протягом 1 місяця перебування на цьому точку, то чи можна сказати що тут буде ізоляція? Моя думка, що так, (хоча все може і змінитися за кілька днів). Але було якось так. На племінного цей точок не претендує - тільки для себе (користувацькі матки).
 9. Цілком і повністю Вас підтримую, але мова йшла про терміни ізольоване ( ну хоча б на 95 %) і вільне (на пасіках аматорів, де зібрані "перли" доморощені різні породи). Якось так, але це лише моя особиста думка !!! А острова і ШО не замінить жодна ізоляція!!!!!!!!
 10. А що, вільне парування не може бути ізольованим ???????? На точку зібрано тільки деякі лінії і тільки карніки - яке це буде парування???? Напевно, ізольоване і вільне, оскільки навкруги немає інших порід і ліній, а парування відбувається в межах кількох ліній ( получаються матки різних кросів). Мабуть, і на островах так роблять ???
 11. Чи можна в найближчий час придбати 2 шт. Ф-1 Пернера у Вас ?
 12. Пане Артеме! Дуже вдячний за відповідь!!!
 13. Пане Артеме! Поділіться, будь-ласка, інформацією - яка є краща карніка (ніж Зінгер) для лісової місцевості - початок Карпат.
 14. Скленар - миролюбна бджола, причину шукайте у трутні, що парував Вашу матку Скленар !!!! Можливо, попався із агресивних.
 15. Щиро співчуваю! Саме завдяки батькам ми маємо все у цьому житті. Твої хороші справи будуть йому подякою на небі!!!