Перейти к содержанию

Міхал-69

Пользователи
 • Публикаций

  64
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

159

Profile Information

 • Место расположения
  Україна

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Львівська обл.
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  українські
 • Порода пчел
  карніка
 1. Нужна срочная помощь

  Випадки є різні. Але тут скоріше всього причина у дерені (свидина). Порівняйте запах з вулика і запах з квітки дерену. У мене таке є зараз у одному вулику (зінгери).і чомусь тільки в одному - (поряд (0,5 м) стоять ще 3 вулики у групі - з них такого запаху нема). Запах чути з вулика на 2 м. Спочатку теж запанікував, але потім йшов повз кущ дерену і почув ідентичний запах. І що характерно, пахнуть самі рамки і у вулику, а принюхуєшся до нектару свіжого у рамці - такого запаху майже не чути. Тому не панікуйте і завчасу не паліть рамки. Попробуйте порівняти запахи з нектароносами.
 2. А чому Ви вважаєте що ми користуємося Вашими послугами . Ми ж продаємо Вам мед там само як комусь іншому на базарі. Чи покупці на базарі теж по Вашому надають нам послуги???
 3. Нужна срочная помощь

  Можливо це для Вас і не важливо, але! Почитайте сертифікат на вощину Дубовик М.О. і інформацію про продаж (Дадан 410х260) - кількість листів у 1 кг. Щось не сходиться! Чому?
 4. Весна/Літо 2018

  Якщо враховувати дані з Вашої аватарки (сімей 6-10, бджола - хез), то Ви сильно помиляєтесь, що зможете з ІОшки щось хоч трохи путнє склепати у себе на пасіці. . Жоден матковод не опускається до рівня сміття (на це він і матковод), або як Ви кажете г....а. І де при Вашій логіці гарантія, що купите ШО а не г....о. . Я н е м а т к о в о д !
 5. Автомобиль для пасечника

  Ситуації бувають різні - і причини тріщин теж. Але треба тепер давати раду. Так. Таким компаундом можна це зробити. Але обовязково добре обезжирити тріщини і обовязково накласти тонке скловолокно на свіжий компаунд. Служить нарівні з цілим блоком - випробувано 100%.
 6. Как привлечь бродячий рой

  У більшості випадків рій селиться краще навіть у поганеньку ловушку десь у лісі чи посадці, ніж у хороший вулик у селі чи місті.
 7. Как привлечь бродячий рой

  На рахунок пакетів Ви трохи неправильно вважаєте. Але то Ваша . Тепер про роі. Спробуйте такий спосіб - робите 3-5 ловушок найпростіших (можна навіть і картонні обтягнуті стрейчем) вішаєте в місці малодоступному для чужих очей, всередину порожні рамки по максимуму скільки влізе (без суші, можна тоненька полоска вощини) купуєте 20 грам прополісу натираєте всі льотки і трошки кидаєте всередину ловушки. Можна при наявності ще трохи коштів купити Апірой. Залишаєте ці ловушки до середини серпня. Якщо пощастить і будуть заселені, то отримаєте 5 сімей з відбудованим гніздом, яке можна пускати в зиму. Знімаєте ловушки , на 3 доби у погріб (якщо ловушка була ближче 5 км).а потім можна на постійне місце зимівлі і обробляєте від кліща, загодовуєте сиропом, формуєте гніздо на зиму. Спосіб 100% робочий. Але з картонних коробок обовязково переселити у щось інше бо зиму ці коробки не перебудуть . Так можна для проби завести бджіл. Але потім треба все таки вчитися робити відводки і набиратися досвіду ну і звісно вуликів.
 8. Весна/Літо 2018

  Не мені Вас, звичайно, вчити, але у нас на Західній котики переважно ніхто на пересаджує. Беруть сваіжий пагін товщиною від 1 см і навіть до 7 см у діаметрі і довжиною від 1м до 2 м, , роблять у землі отвір ломом (по діаметру пагона) на глибину приблизно 0,5 м, акуратно вставляють пагін, добре затрамбовують і поливають 1 відро води. Приживається практично 100%. Але це тільки Вам вирішувати як робити.
 9. Христос Воскрес! Дякувати Богу ми дочекалися Паски, а бджоли тепла і весни! Усім хороших свят!
 10. С днём рождения!

  Пане Віктор! Вітаю! Усього найкращого! Хороших людей забагато не буває !
 11. Малярный ликбез

  От цікаво, а в себе в хаті підлогу так би обробили? І чекали б - може вивоняється? Вулик - в утиль, а поради слухати уважно і трохи самому думати.
 12. Малярный ликбез

  Так дєди мабуть смолою із дерев -живицею дно укрепляли.
 13. Хлопці! Так весна вже буде гарантовано через один день - хто не вірить, порівняйте аватарки Пана Міко два дні тому і вчора!
 14. Нужна срочная помощь

  Як професіонал скажіть для початку усім початківцям скільки зубів має бджола! може і не схочуть, щоб "кусала"
 15. Сравнение пород в Украине. Практический опыт

  Чим далі в ліс тим товстіші партизани! А "втратить" усе, як "втратила" карніка у німців і австрійців!
×