Jump to content

Міхал-69

Активные Пoльзователи
 • Content count

  260
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

652

1 Follower

Profile Information

 • Location
  Україна

General Information

 • Пасека в
  Львівська обл.
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  українські
 • Порода пчел
  карніка
 1. Нужна срочная помощь

  Не сприйміть як хамство з мого боку. Але коли хтось із сусідів стане як кулька повітряна то Ви швиденько позбудетесь зразу усіх сімей. Тому зараз Ваше завдання швидко і гарантовано змінити маток. І метод із селітрою не найгірший. А матку пускати у льоток - це лотерея. І втрачений час.
 2. Нужна срочная помощь

  якщо є така можливість- може варто спробувати спосіб "наліт на матку" - вулик повністю перенести в інше місце а на його місце поставити порожній із новими рамками (можна з новою маткою в кліточці). У старому за добу залишиться менше бджоли і переважно нельотна - легше знайти і видалити матку. Потім сімі можна буде обєднати.
 3. Весна-Літо 2019

  Якщо купите рр з бджолою , то закритим розплодом на виході підсилите 1 рамочні відводки. А бджолою з цих рамок - сімї .
 4. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Недавно читав. Думаю, це була чесна відповідь : Мико відповів тему користувача bercik alex /liliya Породи бджіл : - На форуме никакой интрижки не утаить Баки на мёд Краинка на пакеты и маток Это про два яйца и одну корзину.
 5. Так не чесно... Помічники мають літній душ...а нуки ще ні ...
 6. Помер при перевезенні пасіки

  Дивно все таки у нас... Піде людина у ліс по ягоди чи гриби - вкусить гадюка ( інколи з летальними випадками) - ніхто нічого не розслідує, ніяких експертиз , ніяких судових засідань. Ужалить бджола (інколи з летальними випадками) - усі тут як тут - бджоли винуваті .
 7. Я так зрозумів що людина запитує для досягнення досвіду. А присутність бджіл іншоі породи у вулику ще не означає "помісь". Є багато блукаючих бджіл - і на даній фото до 20 бджіл - досить складно так зразу сказати про породу. Але це лише . Кожен набиває своі "гулі" сам і висновки потім робить сам.
 8. Оце круто. А нам тут якусь "Морфо ХЛ" втюхівають" ?
 9. Бакфаст или Карника

  Це не особисто Вам кажу... Але бачите як буває... Ще не так давно Укропа і Івана Михайловича брудом поливали тут на форумі при згадці про маток Зінгер. А дарма, бо матеріал таки класний !!!
 10. Помогите, пожалуйста

  Я не хотів нікого образити. Мав на увазі що без досвіду і практики можна знову купити такий самий. А так Ви звичайно праві ! Якщо є хтось із досвідом то можна купити і хороший вулик і пакет.
 11. Помогите, пожалуйста

  Не кидайтеся зразу у крайнощі. Іноді і наймиролюбніші бджоли поводяться трохи недобре. Подивитеся на них у інший час і іншу погоду - можливо буде по іншому. Якщо ні - то можна змінити матку і за певний час бджола поміняється. А вулик можна ще якийсь час потерпіти (позамазувати щілини і т.д.) нехай повилазять усі недоліки - тоді побачите на що треба особливо звертати увагу при покупці іншого нового. На рахунок пакетів то тут на форумі у відповідному розділі є багато відгуків про хороших пакетчиків - вони звичайно все уже продали - але іноді бувають винятки - зверніться може і допоможуть. І карніка і бакфаст добрі тільки тоді коли це дійсно вони, а не "косять" під них. А побачити що краще зможете тільки Ви самі у своіх умовах - залежно від переважаючих взятків.
 12. Пчёлы и их соседи

  Це страшна пошесть!!! Якомога скоріше від них позбувайтесь!!! У нас вже розвелося на деяких ділянках так, що зїдають клубніку навіть з стеблами і все що можна на городі - петрушку, щавель, ревінь ... Це жах!!! Якась завозна порода - бо ще два роки тому таких рижих не було зовсім.
 13. Как привлечь бродячий рой

  Гроші вкладати в ППС все одно будете. Краще у ДВП і рейки. Прослужать краще(при падінні і дятлах) . У будівельних магазинах або на ОЛХ буває у продажі радянська двп (тверда або напівтверда) дешева . Помальована фарбою буде служити декілька сезонів гарантовано. Але вирішувати Вам !
 14. Ясиня, Закарпаття - природа, відносно тихо, трохи мало розваг і екскурсій. Дуже гарні гірські краєвиди. Яремче, Славське, Львівщина - хороша природа, екскурсіі, трохи шумно. Високі гори. Трускавець - багато людей, екскурсій, розваг, можливість підлікуватися (при потребі), але низькі гори. Буковель - екскурсіі, розваги, високі гори, шумно але цікаво. Відносно дорого.
 15. Криниця

  Якщо впевнені що витягли все що там було то відкачувати воду не обовязково. У медпункті (або як рекомендували у санстанціі) є таблетки великі (хлорні) - одна на 1 кільце води. Або одна сірникова коробка "бланідас-300" на 1 кільце води. І обовязково на 1 тиждень колодязь замкнути. Після цього можна водою користуватися. Якщо є трохи запаху хлору то можна ще 2-3 дні почекати. Після цього вода безпечна для вживання. А ще можна ,при можливості, звернутися до військових - у них є спеціальні таблетки для знезараження води. Також дуже дієві і воду можна вживати вже через 1 годину. Ну і заробити всі шпаринки - соні не злобливі істоти - просто вони шукають місце для гнізда! В мене одного разу у ловушці для рою жили і рій і руда соня !!! І одне одному не заважали. Рій забрав, а ловушку залишив. До осені іі вже не було - тільки клубок- гніздо залишилось.
×