Jump to content

Міхал-69

Активные Пoльзователи
 • Content count

  299
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

745

1 Follower

Profile Information

 • Location
  Україна

General Information

 • Пасека в
  Львівська обл.
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  українські
 • Порода пчел
  карніка
 1. На прохання пана Володимира : про Варофлу. Тільки у 1 пачці із 3 було три полоски неякісно запаяні , АЛЕ герметично. Брак відсутній.
 2. Сверхранний и поздний облёт маток

  Ну так осінь на носі - мабуть у вирій полетіли....
 3. Весна-Літо 2019

  Це - піраміда. " у нас есть реферальная программа, Вы будете получать бонус за всех продавцов, которые с Вашей помощью зарегистрируются в сервисе. Если Вам интересно - пожалуйста напишите мне, я расскажу Вам как зарегистрироваться в системе, с удовольствием отвечу на все Ваши вопросы и буду Вам помогать продавать Ваши продукты" Чомусь нема пропозиції - зареєструйтесь самі.... і т.д. а через когось???
 4. Місто закупило 30 бджоломаток

  А хоч 1 паспорт покажіть..... "Племінний"...
 5. Прошу не ображатися дописувачів, але... Не можна так допускати щоб зимівля цілої пасіки залежала від невчасно замовлених смужок .. Готуй сани літом...
 6. А що хіба присадибна пасіка - це "сільськогосподарське підприєство" ?
 7. Колись була така приповідка "У колгоспі самим сумлінним і роботящим був кінь. Але головою колгоспу так і не став !!! Працював і далі за порцію вівса". Роботи зараз багато - а чи схочете Ви працювати за копійки??? Яких і на харчування не вистачить ...
 8. В мене сімей мало, тому на пластини часу багато не витрачаю. Колись давно зробив із тонкого алюмінієвого дроту (принесли хлопці із РЕМ) такі підвіски глибиною ~ 1 см - то служать для всіх полосок вже багато років.
 9. Коли плануєте розсилати замовлення ?
 10. Ну так так. Закони приймають дрібні фермери і пересічні користувачі. Представники агрохолдингів тут ні до чого...
 11. Современная Генетика в пчеловодстве

  Не знаю чи правильно вибрав тему АЛЕ хочу запитати , може хто знає: Прочитав такі слова доктора медичних наук у досить солідному виданні . " - Якщо є алергія на мед, така людина буде потерпати від укусу бджіл ? - Здебільшого так, адже мед має частину генетичого матеріалу бджоли ..." Це правда ???
 12. Що говорять про бакфаст в Youtube

  Може пригодиться.... Музиканти викидували старі "стойки" телескопічні для мікрофонів . Я забрав. В екстренних випадках на таку стійку кріплю звичайну велику парасолю над вуликом і можна у дощ працювати. Звичайно це не норма але допомагає.
 13. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Щось дуже дуже схоже у мене Скленар 47Н47 - Ф1. Матка цього року відпрацювала другий сезон і рука не піднялася задавити - піде ще в зиму.
 14. Павловнія

  Це не в мене росте а в м.Ужгород. пл. Корятовича, 21. На картах Гугл є відеоогляд. Збільшуєте карту міста і показує локацію "Павловнія (Адамове дерево)" . А висота його приблизно 3-4 поверхи. Просто є можливість взяти там корені тому і запитав.
 15. Нужна срочная помощь

  Можете попробувати безкоштовний спосіб - якщо є де взяти полин - через кожні 2-3 дні по 1-2 великій гілці на верхні рамки. Заміняє екосмужки.
×