Jump to content

Міхал-69

Активные Пoльзователи
 • Content count

  246
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

608

1 Follower

Profile Information

 • Location
  Україна

General Information

 • Пасека в
  Львівська обл.
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  українські
 • Порода пчел
  карніка
 1. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Не можна робити висновок з 3 маток. Цікаво, якби Бублику попалися 3 хороші або дуже хороші - то напевно його слова були б - рекомендую всім !!!
 2. Весна-Літо 2019

  В мене пасіка невелика. Але коли є більший обєм роботи одягаю "рукавички" - не дуже сильно змоченим милом густо намилюю руки і шкрябаю нігтями щоб потрапило під нігті і потім тому всьому даю висохнути декілька хвилин. І так працюю. Після роботи руки відмиваються добре навіть милом. До речі такі рукавички роблю коли ремонтую щось із техніки (мото) - мастила і чорна переробка відмиваються чисто і швидко самим тільки милом.
 3. Весна-Літо 2019

  Сьогодні був лісі. І от - свіжа прикмета. Вільха розпустила листочки (~ як 10 коп. розміром), а береза навіть і не думає. Мабуть, у моій місцевості буде дощове літо ...
 4. Посев, посадка медоносов

  Так. Коли відцвітуть то гірше приймаються.
 5. Посев, посадка медоносов

  Так. Десь шаром 1 см приблизно. Точна товщина то не дуже критично. І не дуже сильно .поливати - лише щоб не пересихав грунт. Коли вже буде 2-3 листочки то можна трохи більше.
 6. Посев, посадка медоносов

  Вибачте що влізаю із порадами... Але можливо Вам пригодиться. Коли котики цвітуть з жовтим пилком - рвете їх і по 2-3 штучки у одноразовий стакан з грунтом. До осені має вирости рослина висотою приблизно 20 см. І восени у відкритий грунт. Якщо не проросте то у погріб на зиму. Переважно 90 % проростає і навесні вже можна садити у відкритий грунт. Трохи морока, але... Так можна розмножити ті верби-котики які не хочуть прийматися живцями.
 7. Весна-Літо 2019

  Хлопці! Це у мене не у всіх сімях. Це тільки у одній так. Решту розширив тільки сушшю.
 8. Весна-Літо 2019

  У суботу довелося одній сімі поставити розширення - глянув що бджоли досить багато, все залито нектаром, багато язиків - і зявилася спокуса поставити 2 вощини. І що думаєте - сьогодні вечером швиденько глянув - та рамка що біля розплоду відбудована і як дві долоні засіяна а решту залита свіжим нектаром (дуже гарний запах і смак) - так що матка не встигла за бджолами. А друга вощина відбудована на 80% і почали заливати бо вона була 3 скраю. Ось така ситуація з теперішньою погодою і цвітінням вербових.
 9. Случаи на пасеке и не только

  Усім хорошого сезону і медозбору !!! Ну а 1 квітня - можна і посміятися !
 10. Случаи на пасеке и не только

  Сьогодні була дуже хороша погода. Прокачав сьогодні декілька вуликів. Взяв трохи сотового меду з верби. Не дуже багато накачав ( по 15-17 кг з вулика). Але так як на сьогодні - то це добре!!!
 11. Весна-Літо 2019

  Навіщо бджіл "на пастку" заманюєте ?
 12. Весна-Літо 2019

  Так ото і я вважав що розширятися трошки зарано... Вчора глянув - 12 рамок (Рута) щільно обсиджені бджолою, 6 рамок (~80%) печатного розплоду, 2 відкритого. Решту перга і залито. На 3 рамках внизу, як яйце, печатного трутня. І саме головне - побілка вверху рамок та дуже багато язиків між рамками (навіть трохи залиті). Довелося розширятися!!!
 13. Весна-Літо 2019

  Не все так просто... У сусідів може " раптом зявитися смертельна алергія" на вжалення. Потім почати щось "про добросусідство" і суд скаже : перенести пасіку...
 14. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Сімей у мене (6-10) - маток сам не виводжу а купляю ф1. Сусід купляти категорично не хоче (каже -мої тоже непогані). Мною куплені (знає що я своіх не виводжу) теж не взяв - прийшлося відводки позапланові робити. Може б подаровані взяв... Трутня покращити... Перепрошую всіх що засмічую тему. Переходжу у особисті повідомлення.
 15. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Продаєте чи даруєте? Мені не треба (свою маю дуже хорошу !!!). Але недалекому сусіду міг би порекомендувати (старший чоловік і по зору інтернетом категорично не користується).
×