Перейти к содержанию

Міхал-69

Пользователи
 • Публикаций

  50
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

112

Profile Information

 • Место расположения
  Україна

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Львівська обл.
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  українські
 • Порода пчел
  карніка
 1. В тіні +11. Обліт відбувся! Зиму пережили і облетілися всі. Слава Богу сніг пожовтів а вулики чисті! Усім хорошого сезону.
 2. Якщо у Вас племінна тільки та що у аватарці - 99% що вони Вас переможуть - рою чекати доведеться рік або й два!
 3. Знову ж таки не наукові дослідження а трохи років практики у моій місцевості - взяток у ройовий час, великих масивів пізніх медоносів нема тому сімя без роіння приносить все таки більше. Але це у мене. А мова взагалі йшла про рійливість ройових маток.
 4. Я не претендую на якісь фундаментальні дослідження. Але колись у молодості була можливісь розводити ройових маток. Пасіка стояла під низькими деревами і легко було знімати роі. Повірте, що через 2 роки виведення таких маток сімю зупинити неможливо - зроюються до жмені бджіл - навіть найрозумніші методи не допомагають. А роіння як таке не вважаю вадою. Але тепер є якісні матки у яких ця властивість притуплена. І нічого в цьому поганого нема. Якщо хочете рою, то цього можна досягти. Але краще коли сімя працює весь час - і мед Вам носить і час заощаджує (не треба пильнувати за роями). Але це тільки мій досвід і
 5. Медогонки "Bee Star"

  Дякую за відповідь!
 6. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Чи є вже така зведена таблиця за 2017 рік? Ergebnisse der Zuchtwertschätzung 2017, Bestenliste. Щось не знаходжу, якщо хто знає, скиньте, будь-ласка, посилання.
 7. Тальнівський цукор - смерть бджолам?

  Не знаю як "дядько дядькові сказав", але я сам втратив 3 сімі які кормив сиропом. Ті що не кормив перезимували. А ці - лапками догори,ще десь на початку грудня. Повірте досвід у загодівлі є, і в обробці від кліща. Але цукор правда був не Тальнівський. Так що "дядько" теж іноді каже правду.
 8. А ця краса на гіроскутері скільки коштує?
 9. Карпатська бджола

  Це все добре сказано. От якби ще матку подарували комусь. наприклад Берцик. Було б шикарно. А яку бджолу тримати вирішувати тільки Вам.
 10. Та ні хлопці!!! Тут головне - не заразитись! А розрахунок - діло десяте.
 11. Із власного досвіду - якщо риє кріт - приблизно через 10 днів потепління (справджується навіть влітку).
 12. Осінь 2017\ Зима 2018

  Якщо порада "25 років досвіду і більше" щось для Вас значить - в останню частину зимівлі бджоли мають мати меду з осені стільки, щоб вистачило ще й на весняний розвиток! Не треба буде і сітки і " избежать этих потерь". Але вирішувати Вам.
 13. Продам "Варостоп" / варостоп

  Пане Володимир! Ще раз дякую Вам!!! Звертався як до найкраще поінформованої людини. Бо продавець запевняла, що довго чекала на цей "Варостоп" і давала гарантію, що він оригінальний! Можна тепер з ними співпрацювати.
 14. Продам "Варостоп" / варостоп

  Пане Володимир! У нас в ветаптеці є ще 2 упаковки "Варостоп" - партія 640717/072019. Якщо можете, то скажіть чи ввозилася така в Україну чи це вже "українська". Наперед дякую!
 15. Старий Самбір. Зранку 0,зараз -6, снігу 40 см. Вночі має бути -17. Хороша зима! Але післязавтра обіцяють вже тільки -2.
×