Jump to content

Міхал-69

Активные Пoльзователи
 • Content count

  316
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

764

1 Follower

Profile Information

 • Location
  Україна

General Information

 • Пасека в
  Львівська обл.
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  українські
 • Порода пчел
  карніка
 1. А "рожеві старушки" - Пернер чи Пешец? На трутня вони пішли би.
 2. Прошу вибачення у пана Віталія що трохи не в його темі. Може це буде для нього потрібне. Сьогодні моі Пешец ф1 (материнка Маха) літали і носили пилок на рівні 70% від літнього льоту. Що в гнізді не знаю - не заглядав. Підгодівлю завершив ще 10 вересня. Всі інші сімі літало по декілька бджіл. Сонячно, без вітру +18. Так що можливо це така риса у Пешец ???
 3. Пане Міко! Тепер бійця - "Во общем закапываете ямку обратно" Ото він здивується!!!
 4. Весна-Літо 2019

  Да. Страшний день - п'ятниця, 13....
 5. Ну а хіба матковод може впливати на генетику матки??? Тим більше ф1. Буває що і погані матки виходять... То для чого щось погане говорити? ( а от нормальна інформація про матку для матковода я думаю потрібна). П.с... Я не матковод.
 6. Пане Володимир. Писав вчора у приват. Хочу замовити "Варофлу".
 7. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  У мене минулого року ф2 з неробочою задньою лапкою цілий сезон відпрацювала. Не міняли. Але і розплід клала щільно і сила сімі вище середньоі. Пізно восени поміняв на ф1 ( треба щоб був хороший трут).
 8. Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні

  Трошки доповню... Зайвим мед у зимівлю не буває. Але і лишнього бджоли в зимівлі не зідять... Станом на тепер по максимуму в кожній рамці. До формування зимового клубу вони самі собі зроблять місце. Якщо маєте ранній мед ( з вербових і садів) то іноді можуть з гнізда зимові запаси перенести у надставки чи верхні корпуси при такому медозборі. Треба це враховувати (якщо наприклад додаєте в підгодівлю якісь добавки).
 9. Весна-Літо 2019

  Дивно.... Який толк з вощини? для настоянки... Що можна витягти з вощини?
 10. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Звідки продавець може знати як працювати у моїх умовах??? ...написано що ВП ніби вже і з досвідом ... А потім кажемо "то була погана бджола"... При чім тут порода карніка .
 11. Весна-Літо 2019

  А якщо їх від очерету буде "пучити" ?
 12. Что цветёт сейчас

  У мене цвіте катальпа - на верхівках.
 13. О корме и кормлении пчёл

  Залишав такі ж рамки. Скільки треба згодувати сиропу, щоб бджолам вистачило на зиму? Вже дав по 5кг цукру на сім'ю, тобто приблизно по 8.5 літрів сиропу. Мені не жалко, можу дати ще, але дружина вже не просто скоса дивиться, а бурчить, що я вже 20кг цукру їм віддав, скоро буду ночувати в Жоріка в будці... Рахувати треба тільки вагу цукру ( 1 кг цукру - буде 1 кг меду) а не сиропу. Ну і приблизно не менше 2,5 кг меду на 1 вуличку після зборки гнізда у зиму.
 14. Щодо "працюють" - то мав на увазі що у мене нема мертвих і конвульсивних бджіл на дні - бо тут були пости що таке є. Щодо "маркування 06.08.19" - то більше ніде нічого на упаковці не знайшов тому так і написав.
×