Перейти к содержанию

Міхал-69

Пользователи
 • Публикаций

  142
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

301

Profile Information

 • Место расположения
  Україна

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Львівська обл.
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  українські
 • Порода пчел
  карніка
 1. Пчёлы – бунтари

  Так це мабуть "нова генерація вчених" - треба ж щось нове винайти у бджільництві Це ж не селекція де зразу видно результат. А тут хто буде перевіряти отих 8-39 %
 2. Не ображайтеся але трохи не так. Світловідбивні - це ті які відбивають якесь світло (дзеркало, світловідбивачі на автомобілі...). А флуоресцентні - це ті що світяться самі під дією світла ( чи інших чинників).
 3. Можливо трохи неправильно висловився ( на рахунок вулик чи колода) - мав на увазі що мед у лісі і мед на пасіці в селі сильно відрізняється. Хоч доступ до лісових медоносів і паді мають майже однаковий (різниця у якихось 500 м думаю не дуже важлива).
 4. Хлопці. Не хочу нікого образити, але живу у такому місці що навколо багато лісів і часто мав змогу брати суто лісовий мед (коли був трохи молодший ставив ловушки у лісі без вощини і рамок - тільки верхні бруски). ЧОМУСЬ запах і смак незрівняти із медом з вулика (хоч до лісу 500 м і бджоли там теж беруть нектар). НУ не той мед і все !!! Маркетингом і рекламою не займаюся, такий мед не продаю - та і меду того не було багато, але запах ... !!! (порожня суш той запах тримала понад рік) і смак !!!... неповторні !
 5. Це дуже хороша опція. Практична. І навіть для користувацьких маток. Чомусь усі коли ідуть у автобусі то хочуть сидіти а не стоячи іхати. А на флуоресцентну номерну мітку дивляться як на щось "космічне" хоча це має бути звична річ (як іхати сидячи).
 6. Изготовление ульев

  Помилка у слові не велика біда. Головне що поради даєте правильні для використання у житті .
 7. Изготовление ульев

  Так. Але зимова різка - це у певний час місяця і при певній температурі і не кожне дерево підряд. А тепер - одна фраза "зимовий ліс" підкуповує всіх. А діди користувалися багаторічним досвідом.
 8. Перепрошую що лізу з різними порадами, але збоку виглядає що для Вас трохи занизький. При довгій роботі спина відчує.
 9. Я не екстра спеціаліст але рекомендую спочатку попрацювати на 3615 оборотах і подивитися на якість. 7230 буде нищити підшипники і гріти якщо є хоч трохи дисбаланс. Але вирішувати Вам.
 10. Таки роздільні краще. Ви ж не 10 рамок будете робити за день. Згадайте старі радянські станки ( та зрештою і сучасні професійні) хіба важко було робити комбіновані. Але чомусь робили роздільні ?
 11. Цікаві фото

  І дріт у рамці правильно натягнутий
 12. Стамески

  Вай вай дєвушка. А чем так харош твой сердцє ?
 13. Якщо не ловити мкм, то можна скористатися якісним будівельним рівнем і щупами із кроком 0,1 мм.
 14. Я не продаю мед оптом взагалі. Але ось послухав експортерів із цікавості. "Ми не знаємо кількість сімей, скільки вироблено меду і тому не можемо знати ціну меду". Може я і не правий але - чомусь виробники хліба знають його собівартість і відповідно ціну. І ціна буханки хліба не залежить від кількості хлібозаводів. І експедитор коли везе хліб у магазин не думає - а що буде із хлібозаводом коли ціна буханки трохи підросте або впаде. Він має свою накрутку і все. А магазин (покупець) бере той хліб який йому вигідний. І меншоі ціни він не знайде ніде, бо є певний мінімум (серед усіх хлібозаводів). Можливо так мало б бути і з медом.
 15. Так і є! Та просто у мене є вулики ще з 1965 року і досі без ремонту, ніби торік виготовлені. Тому і запитав.
×