Jump to content

Толя

Активные Пoльзователи
 • Content count

  381
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7

About Толя

 • Birthday 07/09/1970

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  573910756

General Information

 • Пасека в
  вінницька обл .Теплицький р-н.
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  ,лежак з надставкою на 145
 • Порода пчел
  перехожу на карніку

Recent Profile Visitors

732 profile views
 1. продам 25 вуликів лижаків 23рамочних з надставкою на 145 вдуже хорошому стані (робив для себе,липа,сосна,покриті оцинковкою,з фурнітурою ,льотковими загороджувачами,пофарбовані)можу укомплектувати рамками з сушшю на 145 надставковими.Кому цікаво телефонуйте 0966156933 Антолій.Ціна 500грн.Фото сюди неможу вставити ,то можу переслати на емейл.
 2. Не так фото як ціна спочатку цікавить. 200 грн!
 3. Продам нуклеуси б/в на 1/4 даданівської рамки ,двомісні,дерев*яні,кормушки видовбані в боковій стінці,в кількості 10 шт.А також 11 чотирьох місних нуклеусів на стандартну українську рамку! Фото невдається вставити,кого цікавить перешлю на емейл!
 4. Якщо це Ф1 від В33 ,то в мене дочки теж шустріші за мамку !
 5. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Да ,прихильників карніки все прибавляється!До того як трапилась зі мною алергія .в мене вже була карніка,заїхав до мене поважний пасічник ,чому поважний ,стажу в нього з бджолами років так під 50 і сімей утримував і утримує досі більш як 200,так от до чого я веду,показав я йому пару сімей карніки ,його здивувала їхня миролюбність,захотів і він попробувати карніку,хоч був весь час прихильником карпатянки!Прислали маточок Ф1 ,відвіз я йому одну (так заказував),перезимувала вона в нього чудово,цієї весни після ріпаку запитую:-Ну, що там німкеня дядь Саш?Каже:-Толя ,сім*я з карнікою ,одна з найкращих на пасіці і це при тому ,що в нього більш як 200 сімей ! Маточка була від тройзек 1075!
 6. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  А може краще разом зайнятися селекціею своїх бджіл і продавати європейцям. Ви праві!!!!!!!!!Тільки не знашим менталітетом !Сам такий !............
 7. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  в мене також рекордистка степова сімя ф1 від егошинських, але якщо брати в цілому то степова відстає на порядок , відразу видно що рівень селекції зовсім різний. Артем ,а на порядок це скільки? Брали мене хлопці весною степову (єгошинку) а пасіка в основному на бакфасті , говорят що степова на соняшнику невступає а то і перевищує бакфаст ! Маточка від Сергія Рауша працює чудово .І твоя замінена маточка від пешетц теж працює !
 8. радий за тебе і твою фрау! А то є і косяки ....
 9. В мене В33- спокійна, а от на рахунок меду- лажа... в мене теж спокійна ,а на рахунок ,що розплоду ,що меду -лажа !Карніка навіть Ф2 вставила її вдвічі
 10. про свою В33:-Звесни вийшов відводок десь на трох рамках, поначалу кидалась на руки ,в сітку .коли пішов весняний взяток стала спокійна і по сьогодняшний день ,майже як карніка! без підсилення доросла на сьогодні аж до 13 рам дадана хоч і маточка вроді плотненько кладе яйце.але в порівнянні з карнікою яка вийшла за силою така сама,то наступна зараз майже займає 23рамочний лижак .відстроїла 5 рамок вощини і ще у неї смикав розплід! Вивів від В33 дочок ,дочки вроді шустріші за маму ,понаблюдаю ще сезон.якщо нічого незміниться ,переведу на карніку !покищо мій бакфаст нічим недивує,встає пізно ,розвиток ніякий !
 11. карніка Андрій ,хороша бджола пересвідчуюсь вже третій сезон!
 12. діло в тому ,що матка в тебе Андрій 100% чистенька карніка,а ось бджоли які від неї вилупляться -тут вже під сумнівом ,тому і коштують вони по 25євро,А для тих маток що по 100Євро їм і підбирають батьківські сім*ї які вивозять на острови .туди і везуть наплодок ,щоб отримати елітний матеріал для розведення! і у мене теж маточка за 25 євро,вже працює! І хоч спарована вона на лісному точку ,вірогідність того ,що погуляла вона з хорошим носієм генного матеріалу дуже велика.так як Рауш сміття на своїй пасіці тримати небуде!
 13. Сьогодні заглянув до фрау від Рауша -вже яйцям треті сутки
 14. Саша ,виводь від 1075 Ф1 ,то поділишся парою маток ! А пешец в тебе ІОшний,островний ,чи Ф1?
 15. дивлячись на бджіл супроводу ,то окрас бджіл однорідний .будем сподіватись ,що у Сергія Рауша на його пасіці хороший трут .фон!Хоч і в мене матка за 25 євро Ф1,від Ф1 карніки маток ,які були спаровані на нашому трут фоні ,а потім я від них виводив Ф2 які облітувались у мене на пасіці ,можу запевнити ,що різниці між Ф1 іФ2 що по поведінці ,що по розвитку незамітив !Так що виводьте маток від Рауша сміливо!
×