Jump to content
Форум на ТочкУ

Толя

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  381
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8

About Толя

 • Birthday 07/09/1970

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  573910756

General Information

 • Пасека в
  вінницька обл .Теплицький р-н.
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  ,лежак з надставкою на 145
 • Порода пчел
  перехожу на карніку

Recent Profile Visitors

758 profile views
 1. продам 25 вуликів лижаків 23рамочних з надставкою на 145 вдуже хорошому стані (робив для себе,липа,сосна,покриті оцинковкою,з фурнітурою ,льотковими загороджувачами,пофарбовані)можу укомплектувати рамками з сушшю на 145 надставковими.Кому цікаво телефонуйте 0966156933 Антолій.Ціна 500грн.Фото сюди неможу вставити ,то можу переслати на емейл.
 2. Не так фото як ціна спочатку цікавить. 200 грн!
 3. Продам нуклеуси б/в на 1/4 даданівської рамки ,двомісні,дерев*яні,кормушки видовбані в боковій стінці,в кількості 10 шт.А також 11 чотирьох місних нуклеусів на стандартну українську рамку! Фото невдається вставити,кого цікавить перешлю на емейл!
 4. Якщо це Ф1 від В33 ,то в мене дочки теж шустріші за мамку !
 5. Да ,прихильників карніки все прибавляється!До того як трапилась зі мною алергія .в мене вже була карніка,заїхав до мене поважний пасічник ,чому поважний ,стажу в нього з бджолами років так під 50 і сімей утримував і утримує досі більш як 200,так от до чого я веду,показав я йому пару сімей карніки ,його здивувала їхня миролюбність,захотів і він попробувати карніку,хоч був весь час прихильником карпатянки!Прислали маточок Ф1 ,відвіз я йому одну (так заказував),перезимувала вона в нього чудово,цієї весни після ріпаку запитую:-Ну, що там німкеня дядь Саш?Каже:-Толя ,сім*я з карнікою ,одна з найкращих на пасіці і це при тому ,що в нього більш як 200 сімей ! Маточка була від тройзек 1075!
 6. А може краще разом зайнятися селекціею своїх бджіл і продавати європейцям. Ви праві!!!!!!!!!Тільки не знашим менталітетом !Сам такий !............
 7. в мене також рекордистка степова сімя ф1 від егошинських, але якщо брати в цілому то степова відстає на порядок , відразу видно що рівень селекції зовсім різний. Артем ,а на порядок це скільки? Брали мене хлопці весною степову (єгошинку) а пасіка в основному на бакфасті , говорят що степова на соняшнику невступає а то і перевищує бакфаст ! Маточка від Сергія Рауша працює чудово .І твоя замінена маточка від пешетц теж працює !
 8. В мене В33- спокійна, а от на рахунок меду- лажа... в мене теж спокійна ,а на рахунок ,що розплоду ,що меду -лажа !Карніка навіть Ф2 вставила її вдвічі
 9. про свою В33:-Звесни вийшов відводок десь на трох рамках, поначалу кидалась на руки ,в сітку .коли пішов весняний взяток стала спокійна і по сьогодняшний день ,майже як карніка! без підсилення доросла на сьогодні аж до 13 рам дадана хоч і маточка вроді плотненько кладе яйце.але в порівнянні з карнікою яка вийшла за силою така сама,то наступна зараз майже займає 23рамочний лижак .відстроїла 5 рамок вощини і ще у неї смикав розплід! Вивів від В33 дочок ,дочки вроді шустріші за маму ,понаблюдаю ще сезон.якщо нічого незміниться ,переведу на карніку !покищо мій бакфаст нічим недивує,встає пізно ,розвиток ніякий !
 10. ногу в леток совать не будеш , а работать можно спокойно. А як у Вас по матках (дочках від В33) великі відмінності між ними?
 11. Я зробив 2 закладки від В33,побачимо які дочки. У меня остроил бакфаст уже вроде 14 рамок вощины на рута. Карника больше... около 20 всреднем Карніка стартує скоріше ,строїть краще!
 12. А конкретніше?Немає розвитку?скільки принесла в порівнняні з степовою?
 13. TOLIA, у мене вони теж хороші. Але по миролюбності для моєї дачі не зовсім підходять. Перейду теж на мирніших. Таки да ! мені з нею ,з моїм здоров*ям ,також непрацювати ,Хоча бджола чудова !ще буде зодві маточки степової 2013 року!
 14. На кормову базу весною нежалуємось! карніка нарощується миттєво!Степової сім*ї мають трохи меншу силу !Про степову-як казав мій хороший товариш (Вова дніпровський)-Толя что-то в ней есть!Я з нею пропрацював біля 10 років! По меду -у карніки більше (но у неї і більша маса бджоли),про себе ,нерахую себе надто крутим пасічником ще ніхто її (бджоли )невивчив і неприручив!Тож є над чим працювати!
 15. TOLIA, Вибачте, без злого умислу пожартував. Дай Баг Вам здоров'я! Думав,що у Вас країнки такі спокійні... та все нормально! карніка хороша і спокійна бджола,це в мене проблеми...
×
×
 • Create New...