Перейти к содержанию

Seos

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 499
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

6 704

3 Подписчика

Информация о Seos

 • День рождения 03.04.1971

Contact Methods

 • AIM
  0500616690 0984951188

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Интересы
  Матководство
 • Медогонка
  АВВ100

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Черкаська обл. Канів
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  БК 10Х300+145 Українські
 • Порода пчел
  Карніка, Бакфаст

Посетители профиля

1 926 просмотров профиля
 1. Виноград

  Виноград теж пророщую для себе і не кожного року. Про клонекс дізнався з інтернету і вирішив з цікавості спробувать. Проаналізувавши прочитане і побачине зробив розчин 1:40 і на дві доби поставив у нього різки. Із трьох десятків на сьогодні не пустила корінь одна різка і в одної не прокинулись бруньки. Після цього експременту тільки клонекс гель.
 2. Собі точив на токарному, але можна підти простішим шляхом - відрізать кусок корпуса гелевої, або кулькової ручки з оргскла.
 3. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Не був би таким категоричним, в мене вже був бакфаст, який по медозбору на акації не поступався карніці, хоча й стартував пізніше.
 4. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Сам чекаю з нетерпінням.
 5. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Цього року вперше побачив бакфаст, який в старті не вдстеє від карніки, на сьогодні розплід на чотирьох рамках, реально від бруска до бруска буде три, в карніки ситуація не краща. Перший пилок понесли пару тижнів тому, але тривало це теж пару днів, а потім настало похолодання. Мова йде про В80 від Теплова.
 6. Виноград

  Хочу подякувати Анатолію Анатолійовичу @дон57, за той матеріал, що він надіслав восени, майже всі вони вкорінились. Сьогодні висаджував в контейнери, дуже сподобалась робота клонекс гелю. Процес укорінення проходив без кільчеватора при температурі 19 градусів. В порівнянні з медом та кроневіном, результат в рази кращий.
 7. Канюля у Вас оригінальна, як що з нею плануєте працювати, то виділений виступ потрібно спиляти, бо може заважать. І гвинтики не завадить замінить на нержавіючі, вони не дорого коштують в "метизах"
 8. Сім'я-вихователька

  Не знаю чому, та в більшості календарів опублікованих в неті, день запечатування маточника вказаний не вірно. Насправді запечатують на восьмий день від яйця, чи на п'ятий від прививки. Спочатку думав, що можливо беру личинку старшого віку, але ж мої маточники виходять на 16 від яйця, а коли почав користуватись німецьким екселівським калькулятором (скриншот виклав) то побачив у них теж в обрахунках печатка на п'ятий день.
 9. Весна-Літо 2019

  На відміну від вчора, сьогодні сонячно. В тіні +14, а на сонці перевалило за 30. Бджола активно носить пилок.
 10. Весна-Літо 2019

  Сумніваюсь, у нас по ярах, де росте ліщина, ще повно снігу.
 11. Весна-Літо 2019

  В мене сьогодні бджілки працювали - носили пилок, по кольору то ніби з омели. Працювали до пізна, фото робив десь о пів на шосту вечора.
 12. Якщо, апелювати до народних прикмет, то розраховувати на стабільне тепло в квітні не варто, будуть теплі прогалини. Перед Паскою, то вербний тиждень, то "жидівські кучки", томуй квітень буде не вельми сприятливий, а люди вже просять маток, щоб до акації були.
 13. Виноград

  В мене вже з суботи стоять на пророщуванні, обробив клонекс гелем.
 14. Експрементально минулого року обробив частину пасіки ВАРОФЛУ, можу сказать, що засіб вартий уваги - він спрвді працює. Цього року буду його застосовувать.
×