Seos

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  806
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3 320

2 подписчика

О Seos

 • День рождения 03.04.1971

Contact Methods

 • AIM
  0500616690 0984951188

Profile Information

 • Ваш пол

Previous Fields

 • Пасека в
  Черкаська обл. Канів
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  БК 10Х300+145 Українські
 • Порода пчел
  Сподіваюсь Карніка, Бакфаст

Посетители профиля

717 просмотров профиля
 1. Дякую за відповідь, логічно теж схилявся до цього, але хотілось почуть людину з досвідом.
 2. Прошу поради! Зібрався придбать бактерицидну лампу для дезінфекції приміщення в якому проводитиму ШО, розглядаю 2 варіанти: http://www.medtechnika.com.ua/infrared-lamps-quartz-lamps-salt-lamps/ultraviolet-germicidal-lamp/lampa-bs-obb-15pp-k.html https://prom.ua/p25160062-obluchatel-bakteritsidnyj-bytovoj.html?_openstat=prom_prosale%3Bтовары%3BОблучатель+бактерицидный+бытовой+кварцевая+лампа%3Btag Якій краще віддать перевагу? Чи можливо хтось порадить іншу модель. Серед цих двох основна віддмінність на мій погляд - це наявність озонуючого ефекту в другого варіанту, по площі вони обидві ледь не в двічі потужніші ніж потрібно (12 м. кв)
 3. Можу підтвердить слова пана Леоніда, ні в дочок від його В45 ні В73 ні в минулому сезоні ні цього річ аскосферозу не спостерігалось, хоча в деяких сім'ях на точку минулої весни аскосфероз проскакував, тобто можливість підхопить цю інфекцію була.
 4. @ромео @Yaroslav
 5. Вже 14 років працюю за комп'ютером по 6-7годин на день і це тільки те що на робочому місці, тому похвалитись стовідсотковим зором не можу. Зором визначаю вік та положення личинки, шпатель опускаю вниз по стінці комірки зі спинки личинки, яку він зігнувшись і ковзаючи по дну комірки підхоплює, до тих пір поки кінчик шпателя не впреця в протилежну стінку комірки, далі піднімаю шпатель, це майже навпомацки. В цьому році пробував користуватись лупою, та поки що її відклав з незвички, використовую тільки підсвітку. Можливо хтось це робить по іншому, та в мене працює і так.
 6. Ой, щось все так складно, струшувать, зрізать... Китаєць для того і придумали шоб спростить процедуру прививки, а не ускладнювать її. Я прививаюсь прямо на вулику не стушуючи бджіл і не зрізаючи нічого. Прийом від 70 до 100%. Хоча в минуло п'ятницю робив це по дощу при +14 то всього 50%, але це найгірший прийом за останні кілька сезонів.
 7. До речі, цей калькулятор краще зберегти як шаблон, це убезпечить користувача від випадкових змін в документі, що можуть порушить роботу калькулятора.
 8. "Шороховатість" там не потрібна, потрібен м'який кінчик, що не надто пружинить і гарно підгинається, плюс рамку ставить під нахилом, щоб личинка не падала з шпателя, або сам шпатель нахилять після захвату личинки.
 9. З металу на китайському шпателі тільки пружинка. Кінчик при потребі шліфується наждачкою Р2500-Р3000 Це все машинний переклад.
 10. +11, дощик, майже всю ніч іде.
 11. @vacya Дно вулика вимить формаліном, пари продезинфікують рамки, показало себе досить ефективно. Трутневий найбільш вразливий до цьої хвороби, бувало, що за несприятливої погоди на ньому в сім'ї аскосфероз проявляється, а бджолиний залишається здоровим.
 12. Ваші 300-500мл вони забиратимуть за годину півтори, за такий час не встигне забродить, а те що бджола візьме з корушки то вже точно не забродить не залежно від концентраціїї. Для стимуляції на весні даю 0,5 до 1.
 13. @Андрей Сумчанин Так всього багато зичу, Що й не полічить. В мирі, радості, здоров'ї Все життя прожить. Хай воно прекрасним буде, Як вишневий сад, Хай Тобі приносить щастя Вічний зорепад. Хай приходять ранки З добрими надіями, Щоб завжди усі збувались Задуми і мрії.
 14. Канів. Сьогодні деяка, якій менше дісталось - відходить, але багато такої що повний капець, коли б не дощ, то листки були б сухі немов табак. У нас до вчора теж листків було багато, та після заморозків їх значно поменшало, як казав дід Панас -отака ото х...я малята. Пане Василю, плюсик поставив за цю фразу, а стосовно акації, то в самого з вчорашнього дня настрій паскудний. А є ж уже пасічники, що приїхали до нас на кочівлю.