Seos

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  758
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3 091

2 подписчика

О Seos

 • День рождения 03.04.1971

Contact Methods

 • AIM
  0500616690 0984951188

Profile Information

 • Ваш пол

Previous Fields

 • Пасека в
  Черкаська обл. Канів
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  БК 10Х300+145 Українські
 • Порода пчел
  Сподіваюсь Карніка, Бакфаст

Посетители профиля

661 просмотр профиля
 1. @pr1zZ, @аматор, @Любомир Прийміть мої вітання:
 2. З 11 години на пасіці гуде немов турбіна літака +15, хмарно з проясненням! Хоча з зранку зривався дощик. Донька заскочила до мене, та й каже - весело тут у вас! Бджілки носять пилок і воду.
 3. Нам залишається тільки сподіватись.
 4. з обіду +12, бджола пішла в роботу не дивлячись на вітер, несла в основному воду, але траплялись і з пилком. Прикро що в таку негоду багато гине бджілок.
 5. Погджуюсь, на взятку з акації маток приймають на ура. Але спостерігаю за весняним розвитком і роблю висновок, для себе тільки матки, що лупляться в перших числах серпня.
 6. Коли обирав собі мікроскоп для ШО, то теж думав про електронний мікроскоп, але в деяких моделях спостерігається затримка в передачі зображення, вона не значна, буквально менше секунди, але при ШО може бути фатальна. Що в цьому плані з Вашою моделью?
 7. За те на неділю +12 і сонячно обіцяють, що безперечно дає надію на краще.
 8. +2,5 хмарно і вітряно. Добре хоч кучугурів снігу за ніч не насипало.
 9. Я не проти ранніх маток, але в розумних межах. Якщо вірить синоптикам, то цього річ стабільнотепла погода буде з 28 квітня, от і виходить, що прививку можна буде приурочить до першотравня, +-пару днів, якраз і дні вихідні.
 10. Тут згадується анекдот про лікаря, який приказує оглядаючи пацієнта: -харашо, харашо, харашо. Що хорошого лакрю, запитує пацієнт. Хорошо те, що це не в мене, каже лікар. Нас на сьогодні минула ця чаша, а на найближчі дні одна надія на Бога, що він буде милостивий до нас і гірше ніж сьогодні вже не буде.
 11. Думаю ймовірність цього дуже велика, її й так зупинили в розвитку погодні катаклізми. А от бджола до 15 травня не буде готова, доведеться робить медовики, інакше залишусь без меду.
 12. Це інша справа, але генетика не залежить від погодніх умов і наявності кормів. Генетичні властивості матці передадуться навіть, коли Ви будете виводить її в березні, але ймовірність того, що це буде якісна матка досить мала.
 13. Але ж кількість яєць, що відкладетиме ця матка буде менше ніж потрібно, для нормального розвитку сім'ї. До прикладу, в минулому році першу закладку робив 18 квітня, теж просив чоловік маток що кажуть на вчора. З цієї партії залишив собі 3 шт. З них по результату роботи в зиму пішла тільки одна, а дві в димар. Серед тих, хто просить ранніх маток пробую вести роз'яснювальну роботу, та не всі це розуміють.
 14. Перепрошую, та щось тут мені не зрозуміло, як трут може покращить не якісну матку? Та навіть, якщо він умовно є трутнем "класу А" то він може тільки на генетичному рівні покращить її потомство, а як користувацька матка для розвитку сильної сім'ї вона так і залишиться не якісною.