Seos

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  646
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

2 367

1 подписчик

О Seos

Contact Methods

 • AIM
  0500616690 0984951188

Profile Information

 • Ваш пол

Previous Fields

 • Пасека в
  Черкаська обл. Канів
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  БК 10Х300+145 Українські
 • Порода пчел
  Сподіваюсь Карніка, Бакфаст

Посетители профиля

574 просмотра профиля
 1. Мля, а я на роботі. Вийшов на вулицю, відчувається тепло. Мабуть піду в обідню перерву відпрошуватись.
 2. Дякувати Богу, ця прикмета не кожного року справжується.
 3. Тільки в двір зайшов, так відразу й до підсніжників, думаю гляну, може і в мене вже квітують. Ось станом на 17.50_ 28.02
 4. Хотів був виготовить "козину ніжку" власноруч, вдома знайшов підходящу заготовку тільки з вуглецевої сталі, а хотілось з нержавійки. Виявилось що заготовка буде коштувать дорожче ніж стамеска. От і купив собі теж дві стамески в обновку реманента, саме такі як у Вас, не знаю як будуть в роботі, та як в руках лежать сподобалось.
 5. Мда, лохонулись синоптики на сьогодні, та їм не вперше. + 5 і вітер, хоча і південний, та сирий дуже. Чекаєм завтра. У мене залишились не перебрані сім'ї в українських вуликах.
 6. Для бакфаста відсутність розплоду в цей період, з мого досвіду це типова картина, почекайте.
 7. В наших краях, якщо орієнтуватись по прогнозу, то з 8 по 22 ніяк не льотна погода буде. Тому на мою думку, хто виніс, то ні каплі не прогадав.
 8. По пргнозах, зима, що минула мала побить рекорди низьких температур, нам обіцяли найхолоднішу зиму за останні 100 років. Дякувати Богу цей прогноз не справдився. Ось для порівняння знайшов рекорди температур по регіонам України за останні 100 років. Ну, а на сьогодні маєм -1 і хмарність.
 9. @Паланочка З днем народження! Дозволь тебе сьогодні привітати, Бо день такий буває раз на рік, Здоров'я, щастя щиро побажати, На все життя, на довгий-довгий вік! До сотні літ дожить без горя і журби, Від гір, від сонця, від калини Всих благ земних - з роси й води!
 10. Зимую тільки на вулиці, навіть нуки, на фото видно, що дно глухе, нижній льоток 130Х10 повністю відкритий, верхній регулюю по силі сім'ї. Між гніздовим 300-тим корпусом і дном ставлю пустий корпус на 145. Зверху по площі рамок фольгоізол придавлиний подушкою, з боків заствана з ДВП зовні покрита фольгоізолом захвачує простір на 3 см нижче рамок. Зимувало 4 відводка силою 3 рамки, то в них заставні були з 30мм пінопласту+ДВП. Вважаю, що минула зима сама по собі не була важкою, але на хід зимівлі вплинули фактори минулого сезону літо/осінь.
 11. Думаю да, чуйка мені підказує, що це хороша лінія. Дякую Вам пане Василь, що познайомили мене з нею. В мене в кількох українських вуликах, поки кришками не погупав по вулику, то й носа не показували, теж карніка.
 12. Я задоволений. В зиму йшли на п'яти рамках, корму спожито мінімум, розплоду на сьогодні десь на ладоню. Вона в мене в трійці лідерів по зимівлі. Аби ще так мед носили як зимували, ну це літо покаже! Ось підмор одного із зінгерів, передивився фото, ті що встиг зробить, то у зінгера мабуть найменше.
 13. Тему осінь і зима 2016/2017 року для себе вважаю пройденою, втрачено одну одиницю, матка сіяла ще й по перших морозах, в результаті забракло кормів. Набув позитивного досвіду по зимівлі нуків. Карнік перезимувала на славу, зимівля була на вулиці, харчів залишилось ще на одну таку зимівлю. Баки спожили 2/3 від закладеного їм на зиму. Облетілись всі, був вітерець, та пасіка розміщена в затишку, тому він не став на перепоні. Температура в затінку була +13, на сонці не глянув, приїхав з роботи в обід і гайда до вуликів, спина за зиму відвикла від таких навантажень, останні пару сімей ледь осилив.