Перейти к содержанию

Seos

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 057
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

4 457

2 Подписчика

Информация о Seos

 • День рождения 03.04.1971

Contact Methods

 • AIM
  0500616690 0984951188

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Черкаська обл. Канів
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  БК 10Х300+145 Українські
 • Порода пчел
  Сподіваюсь Карніка, Бакфаст

Посетители профиля

1 127 просмотров профиля
 1. Ціни на цукор

  Минулої неділі - 10 грудня.
 2. Ціни на цукор

  Володя, саме узинський цукор по 610 грн у нас на базарі я й брав. Зупинив вибір на ньому, так як він на сьогодні найменш відбілений з усих наявних виробників.
 3. Це не сама тепла зима на моїй пам'яті. Рік достеменно вже не пам'ятаю, десь друга половина 90-Х, сніг ліг в кінці січня і то не надовго. А до цього трава була зелена немов влітку, моя мати майже всю зиму кіз виганяла на пашу, одна навіть там козиня привела. І бджола тоді гарно перезимувала. На вечір маю +2, майже весь сніг ростанув, а навалило його не мало, навіть дерев багато повалило цим снігом, коли снігопад змінився дощем і сніг на гіллі набрався води, більше доби не було електропостачання.
 4. Думаю, такі прогнози замовляють продавці зимового одягу.
 5. Ціни на цукор

  Саме вчора затарився на весну цукром. На 5 мішках ціну скинули до 610 грн, а взагалі 630.
 6. Ще на початку 90х використовував цю технологію. Камера була набагато примітивніша, але тим не менш дієва. Для корпусу використовував старий даданівський вулик, з автоматики тільки терморегулятор.
 7. У вечері розпочався мокрий сніг при плюсовій температурі. До ранку вкинуло 15 см, -2. Подачу електроенергії увімкнули щойно, а не було з вечора.
 8. Гыыы

  Та то вона, коли побачила, що її будуть фотографувать, то бистренько підправила макіяж.
 9. Стосовно санітарних вимог при відкачуванні погоджуюсь, їх потрібно дотримуватись. А от сховища для рамок не маю і не планую його заводить. Суш зберігаю в пустих корпусах на точку і ніяких проблем.
 10. В ліс заїхать проблем немає, лісники тільки за, вони з цього своє мають. Але пасічники стають в межах населеного пункту, щоб не морочиться з чергуванням, просто до господаря в двір пасіку ставлять і приїзжають туди по потребі, це в так в більшості випадків.
 11. Начебто і не хлопчик, а такий нівний, це про безкоштовні, їх продаватимуть як мінімум з 300%накруткою і шансів відмовитись не буде
 12. Теоретично можна уявить механізм, як реєстр буде боротись з потравами, щось на кшталт - зобов'язать фермерів відслідковувать реєстр пасічників у своєму "володінні" і відповідно до даних реєстру повідомлять пасічників про агротехнічні заходи, це при умові інтерактивності реєстру. Тобто або сам пасічник повинен мати доступ до змін інформації стосовно своєї пасіки, або GPS маячок прив'язаний до пасіки. А от як боротись з перенасиченням тереторії кочовими пасіками, тут взагалі не зрозуміло, адже кожен пасічник і так переїзжаючи вивчає ситуацію навколо нового майбутнього точка і сам вирішує чи влаштовує вона його чи ні. А судячи по ситуації на акації в канівському р-н, то то ніхто не зважає на те скільки вуликів вже є і скільки привезти, колись підраховував, що в радиусі 1км від моєї пасіки ставлять до 500 вуликів і як на це може вплинуть реєстр?
×