Jump to content

Seos

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,518
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6,777

3 Followers

About Seos

 • Birthday 04/03/1971

Contact Methods

 • AIM
  0500616690 0984951188

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  Матководство
 • Honey Extractor type
  АВВ100

General Information

 • Пасека в
  Черкаська обл. Канів
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  БК 10Х300+145 Українські
 • Порода пчел
  Карніка, Бакфаст

Recent Profile Visitors

2,284 profile views
 1. Це Ви на свою пенсію шикувати збираєтесь? Бо по прикметах очікувати на врожай меду теж не доводиться, а не буде взятку то й за матками великої черги не буде. Похмуро, -0,4 без опадів.
 2. Думаю, що викине вона не дуже красиву "фігуру". Ще в серпні місяці бачив на схилах на проти сонця в Пекарях і Хмільні (Канівський р-н) стояли дерева з сухим чорним листям. Сонце було вкрай активне, а дощів нуль.
 3. Телебачення

  В мене в будинку 4 телевізори, на кожен своя антена, найкраще працює логопедична. Не давно придбав новий монітор з HDMІ роз'ємом і теж іноді використовую його як телевізор. Так для нього виготовив самопальну антену, кільце з мідної тормозної трубки довжиною 64см + підсилювач від "польки" (довжина трубки в різних регіонах буде різна в залежності від частот телевежі). Відстань до вежі 50 км, прийом з Черкас, бо від Канівської вишки мене відгороджує гора. Антена закріплена скотчем на склопакеті в кімнаті. Не скажу, що варіант ідеальний, але працює.
 4. Є баки, які і на акації показують хороший результат, головне зимувати сильними сім'ями.
 5. На відкачці меду з акації випробував український "Джеро". Ніж вартий уваги, як альтернатива ножам з електропідігрівом, єдине зауваження, що для трьохсотої рамки малувато жорсткості.
 6. Він мені її не міняв, була розмова, що погано перенесла подорож НП, але вона вижила і по сьогодні працює. Дуже сподобалась В19, не такий різкий старт, як у В80, але на на акації спрацювали добре.
 7. Які відгуки??? А ні яки. у тому році у червні отимав B80 підсадив на дві рамки закритого розплоду та ще струсив дві рамки і усе літо годував і підсилював. Перезимували на 3 рамках на початку квітня знов двома рамками підсилив і усе марно. Тому немає від чого виводити. Це ви про матку ШО, чи її дочок? Отримав минулого року В80. Матка прийшла підпареною, погано рухалась, майже вся свита загинула. Повідомив про це Юрія Петровича, домовились, вразі, як помре бідолаха, то вишле мені другу. Підсадив вдало, сіє слабенько, та перезимувала, а от її дочки показали відмінний розвиток на весні, одна що правда зроїлась, але тут моя вина, інші ще й меду принесли з акації. Ішка може бути травмована під час осіменіння, от і сіє не дуже, є в мене В21МАА 2016, сіє слабенько, більше 6 рамок росплоду в неї не бачив, а от її дочки показують хороші результати, цього року буду собі виводити і люди замовляють, ті що брали їх у мене.
 8. Вывод маток

  За весь свій пасічницький стаж таке було пару разів і то, коли матку міняли восени, тобто умови для виведення матки її обльоту були не найкращі. А так, то дійсно, матки ТЗ дуже якісні, не одноразово бачив, в мисочці ще яйце, а поряд бджілки ложили маточне молочко. І як правило маточників ТЗ 2-4, тобто личинки добре годуються. Чому брак, були якісні матки, відпрацювали своє і їх змінюють. Та навіть, як що й брак, бракована матка, а не набор хромосомів, що вона передасть своїй наступниці, а далі - як бджоли виховають личинку. Буквально минулого року в сім'ї міняли матку, вона була 2015. З весни нормально наростила сім'ю, чудово відпрацювала на акації і липі, а далі вирішили змінити. Заміна була класичною, в сім'ї працювало дві матки до осені, молода матка судячи по цьогорічному розвитку чудової якості, чим поганий варіант. Поза минулого року в сім'ї маткою бакфаст F2, заклали маточники ТЗ, по причині небажання мати F3 на пасіці переніс у мисочки цієї сім'ї личинки від племінної, отримав чудову матку.
 9. Вывод маток

  Чудово працює - закрить матку в кліточку між крайніми рамками, а днів через три-чотири зробить прививку, це при умові сильної сім'ї і не великої кількості закладених маточників - від цього залежить якість маток.
 10. Хоча б до травня встигаєте?
 11. Так отож і я про те, як вони відреагують на дубову дошку. Може краще відразу коньяком заправляти напувалку?
×