Jump to content
Форум на ТочкУ

Seos

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,590
 • Joined

Community Reputation

6,981

3 Followers

About Seos

 • Birthday 04/03/1971

Contact Methods

 • AIM
  0500616690 0984951188

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  Матководство
 • Honey Extractor type
  АВВ100

General Information

 • Пасека в
  Черкаська обл. Канів
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  БК 10Х300+145 Українські
 • Порода пчел
  Карніка, Бакфаст

Recent Profile Visitors

2,582 profile views
 1. В мене подушки із вдвоє складених ватних одіял - колись "на царював" кільканадцять в 90-х. І як що сім'я (відводок) не обсиджує весь корпус то ще й теплі заставні у вуликах стоять - в серпні ночі вже холодні, тому для збільшення кількості розплоду це не зайве.
 2. Як що там справді є три рамки бджоли, то запасна матка перезимує. Потрібно проконтролювати з другої половини зимівлі корма і при потребі підгодувати. По відео - помилка, це відсутність утеплення.
 3. У нас на сьогодні червона зона, кожного дня фіксуються нові випадки виявлення цієї зарази. Багато людей навіть не знають, що вони інфіковані, до поки їм не зроблять тест. Частина переносить без ускладнень маючи симптоми ГРВІ, ті хто підлягає госпіталізації - їх мало, але є вже 2 летальних випадки. Важко спрогнозувать як відреагує на вірус організм, що отримав за сезон курс апітерапії, а на собі якось перевіряти не хочеться. У мене колега хворіє в легкій формі, заразилась від чоловіка - в нього взагалі симптоми відсутні. В колективі знайшлись розумники, кажуть це все маячня і цей діагноз сьогодні ставлять всим із застудою - кажу: - то сходіть провідайте колегу, від мене аж відсахнулись з переляку
 4. Вона "згоріла" від активного сонця і відсутності опадів на схилах. По ярах ситуація краща. Щось подібне було минулого літа і як результат - більшість дерев не викинули цвіту в травні.
 5. Радує Ваш оптимістичний настрій. У нас акація в 20 числах серпня по більшості своїй стояла суха, тому оптимізмом це на наступний сезон не надихає. (фото кінець серпня, схил акації над селом по дорозі на роботу, навряд вона зацвіте на наступний рік)
 6. Для автоматичного перемикання живлення від мережі на акамулятор потрібно ставить "безперебойнік" він же вам і видасть 220В для роботи ПІД-регулятора.
 7. Можна зробить, щоб ПІД- регулятор вмикав подачу струму на реле з катушкою 220В, а реле буде вже вмикать інкубатор.
 8. Запасну матку можна перезимувати на одній рамці бджоли (гніздо формується на двох рамках)через перегородку поряд з сім'єю чи сильним відводком
 9. Можливо в іншому регіоні, а в нас приноси були протягом трьох днів і то на максимумі 1,7 кг. Про більші медозбори не чув. Можливо під час цвітіння акції і сприятливі умови, але, як що вона в більшості своїй стоїть геть суха на середину серпня, то навряд чи вона масово цвістиме в травні наступного року. В минулому році теж спостерігав подібний стан акації і чуйка мені підказувала, що меду очікувать з неї немає чого, так і сталось.
 10. Ситуація розв'яжеться аж на наступний рік. Насуваються кліматичні зміни, які докорінно змінять бджільництво в Україні. На сьогодні акація стоїть суха - потерти листя в руці розсипається на пил, виключення хіба що в глибоких ярах. Тому думаю на наступний сезон будем знову без акації. Липа теж баришня примхлива, тому під питанням, залишається сонях і то як бджіл не потруять.
 11. Як по мені, то це позавчорашній день. Звичайно, чисто для офіса вистачить, а на більше? Ми не настільки багаті, що через пару років мінять таку техніку, потрібно розраховувать на перспективу.
 12. Також, волею долі стикаюсь з різноманітним хламом, що приносять мені в ремонт колеги по роботі чи школярі, зрозуміло, що топові моделі вони не купують, а з дешевого ширпотребу, що переважає на нашому ринку, Lenovo не раджу нікому.
 13. Вам просто пощастило, як що не враховувати заміну монітора. Ну хто ж із пацанів не захоче пройти "Metro Exodus"? Сам минулої зими поки не пройшов до кінця, то ні на що інше не переключався. 8 з вільним слотом можна брать, а з часом подвоїть.
 14. Так отож, я назвав трійку більш-менш прийнятного ширпотребу з нашого ринку, решта зовсім хлам. Intel i AMD постійно змагаються між собою, час від часу змінюючи одна одну на першому місці в цій гонці, серед системних блоків є багато хороших з процами AMD, а от ноути однозначно тільки Intel.
 15. А порівнюючи з LENOVO?
×
×
 • Create New...