Jump to content
Форум на ТочкУ

олеглв

Пользователи
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

45

About олеглв

 • Birthday 02/07/1976

Profile Information

 • Interests
  мотоцикли , рибалка

General Information

 • Пасека в
  львівська обл. с раковець
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  лежак
 • Порода пчел
  карніка

Recent Profile Visitors

258 profile views
 1. цікаво. одна область а така різниця в термінах цвітіння. в мене тільки закінчує цвісти, можна ще днів 5 стояти але я в вівторок тікаю в ліс, вже виділяє акація малина і ожина а це смачніше ніж ріпак.
 2. нічого дивного, в мене в основному "зазаборниє" і то по магазину відкачав а в людини всі голубих кровєй... я тільки не розумію навіщо такі рамки тримати в вулику і чекати поки залиють гніздо. я при 15 міняв магазинні рамки, ніхто не замерз.
 3. в нас закінчується ріпак, взяв символічних 10 кг на сімю, зато розвинулися . з пятниці стабільно вдень більше +20 а в ночі +15, якраз акаційна погода. знайшов лісок і на вихідні буду переїзджати. перед виїздом буду забирати всі рамки (без розплоду) з натяком на ріпак але не можу вирішити як краще поступити з неосушеними рамками: -дати зразу взамін відібраних з медом, щоб за ніч осушили але боюся спровокувати напад (хоча ріпак ще трошки цвіте ) -перевезти і в той же день роздати неосушені але можуть не осушувати а зразу підливати. цікаво послухати хто як робить.
 4. а що буде? просто я вже два тижні це роблю. ніби норм. вже трошки качнув.
 5. скучно в Вас з Вашою карнікою: "одна сімя", "виломав маточники" і всьо... тиждень нема що робити... а я в жару в чоботах, калісонах, светрі, шкіряних рукавицях ( і то покусаний) ходив і збирав маток в траві як гриби бо знав що поїду на ріпак і пообрізав крила і то в одній пішов рій з неплодкою. і кожен раз новий квест. доречі з Вашої рамки вийшло рівно 20 маток. якщо Вам або Вашим сусідам (навіть дальнім) стане скучно можу дати свою рамку на прививку.
 6. так. але якщо дати на верх то в нього не підуть. а якщо врозріз то можна застудити бджіл (в нас чуть не приморозки)
 7. вивіз на ріпак зразу після паски, вчора всіх переглянув, печатки нуль. багато хто качає ріпак ліж би з рамок не капало а потім досушує. можливо це виправдано, в мене принесли магазин і залили гніздо, для другого магазину замало бджоли.
 8. незручно зловживати. одна справа на 3 дні а інша на два тижні.
 9. чи є резон прикрити льотки генематикою щоб не полетіли в мене а сиділи і чекали погоди і поїздку. при якій мінімальній температурі матка може вийти на обліт?
 10. сьогодні планував роздати маточники в нуки, а матки як почали виходити, і то всі одночасно, ледве встигав розкидати. було дуже цікаво. мої перші 20 маток. один дуже добрий пасічник (звичайно ж мова йде проmiro ) любязно погодився надати мені місце для чотирьох нуків і жменьку породистих трутнів але прогноз погоди каже що найблищі майже три тижні не буде 20 градусів. що робити в даному випадку?
 11. в неті пишуть що не шкідливий просто стою на краю поля і думаю чи не задує в вулики
 12. хто мав справу з МОСПІЛАНОМ? потрібно перевозити чи можна закрити на день два? дно сітка , погода холод.
 13. стою тиждень, обробляти будуть через тиждень, не можна їхати 5 днів після обробітку. за Вашою логікою їхати через 20 днів від початку цвітіння?
 14. я кочую на їхніх полях, це трохи інше ніж їхні поля біля моєї стаціонарної пасіки. не подобається - не приїзджай.
×
×
 • Create New...