Jump to content

Микола 5

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,318
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7,816

5 Followers

About Микола 5

 • Rank
  Матковод; виготовлення рамок
 • Birthday 11/05/1969

Profile Information

 • Location
  Волинська обл.

General Information

 • Пасека в
  Волинська обл. Турійщина
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  Дадана корпусні
 • Порода пчел
  карпатка, карніка

Recent Profile Visitors

3,233 profile views
 1. Продам мазь на основi пчолиного воску 75грн. за 42млл. В вартiсть мазi включено доставку. Лікувальні властивості, застосування воскової мазі. Мазь виготовлена за народними рецептами на основі бджолиного воску. Бджолиний віск - складна органічна речовина, яка виробляється залозами бджіл для будівництва стільників. Він є результатом переробки засвоєних бжолами поживних речовин. Віск - це біологічно активна речовина, яка має високі бактерицидні та відновлюючі властивості. Яєчний жовток, який входить до складу воскової мазі, має у складі лецитин - незамінний структурний компонент клітинної мембрани. Протеїни яєчного жовтка сприяють відновлення пошкоджених тканин на клітинному рівні. Курячий жовток - високоживильний компонент мазі, оскільки багатий мікроелементами, цінними жирами і вітамінами. Це робить його незамінним для відновних процесів. Рослинна олія - є основою мазі , яка її пом'якшує і розчиняє віск. Крім цієї функції, олія слугує джерелом вітамінів Е і К, поліненасичених і мононенасичених жирів, тому здатна позитивно впливати на зовнішній вигляд і здоров'я шкіри. Для воскової мазі береться неочищена олія, яка містить більшу кількість корисних речовин, наприклад, вітамінів і фосфоліпідів. Останні з'єднання є головним компонентом клітинних мембран, що в свою чергу, важливо для швидкої регенерації клітин і тканин. Застосовують мазь з воску для: зовнішнє застосування у вигляді мазі і просочених нею серветок - при опіках, ранах, чирьях і інших шкірних ушкодженнях мазь зменшить біль, продезинфікує, прискорить загоєння і зменшить ймовірність появи рубців; внутрішнє застосування в вигляді тампонів, турунд і крапель - отит, гайморит, синусит і захворювання репродуктивної системи також здадуть свої позиції після використання даної мазі; внутрішнє вживання 0,3 ч. л. тричі на день до їди зніме біль при виразковій хворобі. доза 0,5 ч. л. по тій же схемі дозволить розпрощатися з запором; змазування кожні 3 години грудей допоможе жінкам позбутися від мастопатії і маститу; компреси і змазування горла усуне прояви бронхіту та ангіни. Воскова мазь також ефективна при лікуванні багатьох інших зовнішніх хвороб: фіброми, гангрена, виразки (у тому числі і трофічні), опіки, чиряки, нариви, хворі суглоби, застарілі гайморити, гнійні отити, нариви у горлі, екзема, кісти яєчників та ін. Застосовують мазь з воску зовнішньо та внутрішньо 1-2 рази на день. Зберігають мазь у темному прохолодному місці до 1 року.
 2. Продам мед натуральний рiзнотравяp з соняшником оптом та в роздрiб. Мед з власноi пасiки, пасiка розташована в екологiчно чистому регiонi Волинськоi областi. Оптова цiна 60грн. за кiлограм при замовленнi 1 вiдра 25кг. Роздрiбна цiна 80грн. за кiлограм. В вартiсть меду включено доставку.
 3. Продам рамки

  Цiни на рамки залишаються попереднiми.ПРАЙС-ЛИСТ от 01-09-19 (действителен до 01-10-19) (3) (1).pdf При замовленнi 3000шт. доставка Iнтаймом безкоштовна.
 4. Продам рамки

  Рамки в наявностi
 5. Станом на 22.09.19р. пiсля останнього обэднання нуклеусiв в наявностi матки плiднi перевiренi на печатку розплоду: Cаrnica-Singer 64 С-64 - 11шт. Австрiйcькоi Карнiки вiд Харальда Штрьомера С-50 - 2шт. Цiна 200грн. (договiрна)
 6. +7 пасмурно вночi пройшов невеликий дощ, пiвденно захiдний вiтер.
 7. За активну участь в аукцiонi Лозко Василий, M_Oleksandr_V можу вислати по однiй маточцi по останнiй цiнi вказанiй M_Oleksandr_V 190грн.
 8. Вiтаю!!! Напишiть адресу доставки в лiчку, завтра матку вишлю.
 9. Ще одна плiдна Карнiка Cаrnica-Singer 64 С-64 F1 буде розiграна мiж форумчанами i замовниками маток стартова цiна 1грн. Прохання писати в темi, а пасiчникам якi не зареэстрованi на Форумi CМC на телефон 0986576188. Аукцiон розпочнеться о 20.00 закiнчиться о 22.00
 10. Ще одна акцiйна маточка Карнiка Cаrnica-Singer 64 С-64 F1 , буде вiдправлено безкоштовно в Кiровоградську обл., м.Александрiя замовнику якой замовив найбiльшу кiлькiсть маток в сезонi2019р.
×