Перейти к содержанию

Urareno3643

Пользователи
 • Публикаций

  126
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

311

1 Подписчик

Информация о Urareno3643

 • День рождения 17.07.1984

Contact Methods

 • AIM
  0663423542 /096-775-45-42

Profile Information

 • Место расположения
  Kiev
 • Медогонка
  Хордіальна 4р. Оборотні касети. Привід від акб.

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Лiщинка Київська обл. Кагарлицький рн.
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  8 Рамок на 145. рогаті.
 • Порода пчел
  Карніка

Посетители профиля

846 просмотров профиля
 1. Мітинг під кабміном

  Ума хватило ці вимоги теж були. Наступного разу шановний И.И. намалюєте плакат, зі своїми вимогами, долучетесь до акції протесту, я думаю вам дадуть слово озвучить свої вимоги. Якщо вони будуть стосуваться бджільництва. А то ви любете встороні сидіти і розказувать що в усіх остальних не хватає ума, і не ті вимоги озвучують.
 2. Мітинг під кабміном

  Головна вимога кримінальна відповідальність за потраву бджіл. Щоб прописали в кримінальному кодексі статтю за потраву бджіл. Щоб був механізм за яким можна притягти до відповідальності за потраву. Зараз це не можливо зробити. В цьому році багато потравили а за законом нічого неможна зробити. Тільки самосуд, але це не вихід.
 3. Острівні облітники України

  Згорів разом з нуклеусами. Мені так сказали.
 4. День пасічника України

  Колеги пасічники вітаю всіх із професійним святом. Бажаю щоб наша праця цінилася і професія пасічника була престижною. Щоб кожен пасічник ходив з високо піднятою головою і гордився що він є пасічник. Будьмо!
 5. Дуже цікавий графік і він показує чітко курс нашої країни не в європу а в сторону країн третього світу. Бо всі пристойні нації які цінують свою працю по такі ціні мед не прожаватимуть. Ми скотились до рівня попуасів. І нас змушують ще з ними "конкурувати"за ціну. P.s. Припливли.
 6. Переконаний що ціна на цукор пов'язана з ціною на мед. Чим дорожчий цукор тим дородчий мед. Ні разу не пам'ятаю щоб був дешевий цукор і дорогий мед.
 7. Весна/Літо 2018

  В минулому році пустив в зиму над нормальною сім'єю. Через плівку на 8 ×145 перезимували добре обидві сім'ї надворі. Так що спробувати варто.
 8. С днём рождения!

  Дякую за привітання.
 9. Загороджувачі отримав. Дякую, якість відмінна.
 10. Щоб продати по такій ціні мед треба працювати, рекламувати, шукати клієнтів. Атак як в радянські часи щоб біля хати черга з пустими трилітровими банками вишикувалась. Думаю такого не буде. Хто хоче знайде людей і продасьть свій мед по достойній ціні.
 11. Незнаю що за сортаа, більшість посіяна після кукурузи. Бджоли працюють на всіх полях що взоні льоту.
 12. Сьогодні не дуже тепло, але поацювали добре особливо зранку. +3.500. За ніч трохи підсушять.
 13. Мечение маток

  Незнаю як опалітки впливають на продажі. Покупці хочуть в першу чергу якісний товар (матку) за паспорт ніхто не питає. Приклеїти опалітку не проблема, додаткова витрата часу, якого і так не хватає в сезон. І як не крути собівартість матки зросте, ніхто не хоче переплачувать. Це звісно про маток ф-1, з матками ш.з це необхідність.
 14. Сьогодні погода супер і на соняху бджлои повно, а на вагах грам 300. що не так незрозуміло. І бджоли агресивні.
×