Jump to content

Do6pblú BecTHuk

Пользователи
 • Content count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

71

General Information

 • Пасека в
  Полтава
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20

Recent Profile Visitors

635 profile views
 1. А якщо не секрет, яка приблизна ціна планується на вересковий?
 2. Добрий вечір! Куплю 5 пачок Варостопа, напишіть будь - ласка реквізити для оплати і суму.
 3. В минулому році на опті було 18 злотих за кіло, а так 35 злотих за 0,9 л. гречки, в цьому році у них сильна засуха тому і ціна більша.
 4. На "Хитром" ринку, біля ЮЖД, соняшник як різнотрав"я продають по 100-115 грн. за літр. Коріандровий пробігав по 130 грн, стояла черга за ним!
 5. У них оптовая цена на гречневый мед от 16 до 18 злотых!
 6. А я не слышал что б 600 евро платили пчеловоду в Украине... правда с етих денег еще зус (налог) прийдеться платить если работать официально, разве что поляк готов платить за работника!
 7. Так ріпак це не основний взяток, його взяли десь 20-25 кг, і якщо дизель на фірму (офіційно зареєстроване пасічне господарство) то його вартість буде не 4,5, а менше, держава піклується про бізнес!
 8. Такаж сама ціна була і в кінці літа - на початку осені, але при продажі в банках уже ціна в два рази більша!!!
 9. КАДРЫ где их искать?

  Ви прям кажете як поляк мені в цьому році розповідав, що йому краще найняти українців, бо ми не будемо конкурентами йому! Конкуренція змушує людей вдосконалювати себе и свій бізнес!
 10. Мені також розповідали про такий випадок, на скільки це правда не знаю, десь в Донецькій області була пасіка на якій після завершення сезону витрушували бджіл, а на новий сезон закупляли пакети, оскільки це було вигідніше. Власниками пасіки, якщо не помиляюсь, були румини чи болгари.
 11. Насиплю ще сіль на рану, в районі де був гречка дала приблизно по 80 кг на вулик! І ще трішки солі - вереску від 5 до 8 кг, по опту 50 злотих за кіло, це від 250 до 400 злотих, перезимувавший відводок на 6-7 рамок мав ціну навесні приблизно 300 злотих!!! І тут поляк говорить: навіть 5 кіло і мені вигідно, а що буде з бджолами то мене не цікавить, на питання, а не шкода бджіл, відповідь - пасіка це бізнес!!!!!
 12. Це ціни на ярмарках і продаж людям, які приїзджають до пасічника або замовляють через інтернет або по телефону мед, та магазини, але не супермаркети, щось на зразок магазинів з еко продуктами, або маленьких сімейних магазинчиків - це роздрібна торгівля. Що стосується опту то я писав вище, що не повністю знаю ціни і як правило пасічники один одному продають мед, це те що я бачив, оскільки великі оптовики роблять перевірку на аналізи і склад меду, якщо мед не чистий то скидають ціну, гречка може стати різнотравям після аналізу, а це мінус 3-5 злотих за кіло, курєрські служби можуть легко привезти палету з двома бочками, або дві, скільки замовиш. Поляк в всі деталі опту не розповідав, тому точну процедуру не знаю! https://sklep.bartnik.pl/17-miod-gryczany ось сайт польського бартніка з цінами.
 13. Но опт не такой радужный, гречка 15-18, рапс и разнотравье 12, вереск 50, липа и акация 20, правда как я заметил стараются продавать друг другу (пчеловод - пчеловоду) или обмен типа "бочка на бочку" для расширения розницы! Много ярмарок на выходных, начиная с середины августа, и за счет етого есть приличная розничная торговля и конечно магазины.
 14. В етом году мало взяли в Польше, очень холодно было на период цветения акации, а так как правило тоже 35 злотых.
 15. Розница, банка 0,9 литра, цена в злотых, так что считайте сами: 1. Акация - 40; 2. Разнотравье - 30; 3. Фацелия - 35; 4. Донник - 40; 5. Белый клевер - 35; 6. Наволоч - 35; 7. Вереск - 70; 8. Рапс (ріпак) кремовый - 30; 9. Липа - 35; 10. Падь - 35; 11. Падь игляста (хвоя) - 50; 12. Гречка - 35. 3 литровых банок нет, есть еще по 0,4 и 0,5 литра, цена приблизительно по 15 злотых, кроме вереска и пади иглястой!
×