Jump to content
Форум на ТочкУ

Do6pbl? BecTHuk

Пользователи
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

74

General Information

 • Пасека в
  Полтава
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  11-20

Recent Profile Visitors

694 profile views
 1. Ми можемо так доторгуватися, що самі станем фермерами. Він мені пропонує піти до нього, але зрозуміло, що 1000 євро платить ніхто не буде, а середню зарплату і так можна заробити і плюс займатися своїми бджолами.
 2. Та знайдеться хтось.Знайомий фермер хоче собі пасіку в 100 сімей, щоб його сонях запилювала і ще мед був, але ніяк не може знайти пасічника, який би взявся за це діло.
 3. У мінял сьогодні продаж 26 грн. до того ж під час розмови сказав, що до обіду все вигребли, довелося чекати поки він збігає за новою партією. Вчора знайомий брав у нього євро, то казав що стояла черга за валютою, і сьогодні той євро вже не продавав.
 4. А якщо не секрет, яка приблизна ціна планується на вересковий?
 5. Добрий вечір! Куплю 5 пачок Варостопа, напишіть будь - ласка реквізити для оплати і суму.
 6. В минулому році на опті було 18 злотих за кіло, а так 35 злотих за 0,9 л. гречки, в цьому році у них сильна засуха тому і ціна більша.
 7. На "Хитром" ринку, біля ЮЖД, соняшник як різнотрав"я продають по 100-115 грн. за літр. Коріандровий пробігав по 130 грн, стояла черга за ним!
 8. У них оптовая цена на гречневый мед от 16 до 18 злотых!
 9. А я не слышал что б 600 евро платили пчеловоду в Украине... правда с етих денег еще зус (налог) прийдеться платить если работать официально, разве что поляк готов платить за работника!
 10. Так ріпак це не основний взяток, його взяли десь 20-25 кг, і якщо дизель на фірму (офіційно зареєстроване пасічне господарство) то його вартість буде не 4,5, а менше, держава піклується про бізнес!
 11. Такаж сама ціна була і в кінці літа - на початку осені, але при продажі в банках уже ціна в два рази більша!!!
 12. Ви прям кажете як поляк мені в цьому році розповідав, що йому краще найняти українців, бо ми не будемо конкурентами йому! Конкуренція змушує людей вдосконалювати себе и свій бізнес!
 13. Мені також розповідали про такий випадок, на скільки це правда не знаю, десь в Донецькій області була пасіка на якій після завершення сезону витрушували бджіл, а на новий сезон закупляли пакети, оскільки це було вигідніше. Власниками пасіки, якщо не помиляюсь, були румини чи болгари.
 14. Насиплю ще сіль на рану, в районі де був гречка дала приблизно по 80 кг на вулик! І ще трішки солі - вереску від 5 до 8 кг, по опту 50 злотих за кіло, це від 250 до 400 злотих, перезимувавший відводок на 6-7 рамок мав ціну навесні приблизно 300 злотих!!! І тут поляк говорить: навіть 5 кіло і мені вигідно, а що буде з бджолами то мене не цікавить, на питання, а не шкода бджіл, відповідь - пасіка це бізнес!!!!!
 15. Це ціни на ярмарках і продаж людям, які приїзджають до пасічника або замовляють через інтернет або по телефону мед, та магазини, але не супермаркети, щось на зразок магазинів з еко продуктами, або маленьких сімейних магазинчиків - це роздрібна торгівля. Що стосується опту то я писав вище, що не повністю знаю ціни і як правило пасічники один одному продають мед, це те що я бачив, оскільки великі оптовики роблять перевірку на аналізи і склад меду, якщо мед не чистий то скидають ціну, гречка може стати різнотравям після аналізу, а це мінус 3-5 злотих за кіло, курєрські служби можуть легко привезти палету з двома бочками, або дві, скільки замовиш. Поляк в всі деталі опту не розповідав, тому точну процедуру не знаю! https://sklep.bartnik.pl/17-miod-gryczany ось сайт польського бартніка з цінами.
×
×
 • Create New...