Jump to content
Форум на ТочкУ

Олександр Зуб

Пользователи
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

35

1 Follower

Profile Information

 • Location
  Вінницька обл.

General Information

 • Пасека в
  Вінницька обл., Бершадський р-н.
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  лежак 20р
 • Порода пчел
  районнована....

Recent Profile Visitors

678 profile views
 1. Аналізуючи попередні пропозиції - пропоную 5 пакетів. 3+1, або 4 рами розплоду + 1 раму струшую на 01.05.20 року. Ви приїжджаєте на ато, я Вас відвожу на місце проживання після оформлення документів......
 2. на весну 2019 року????? Чому продаж минулорічний?
 3. Будь ласка, в прайсі вкажіть, якщо виготовляєте, вартість 12-ти рамкових корпусів та комлектуючих до них.
 4. Яка ціна Ваших лежаків 20-рамочних (розібраних і зібраних)? Також цікавить вартість рамок.
 5. Завчасно прошу вибачення, але натрапив на цікаву інформацію і не знаючи чи висвітлювалась вона в даному розділі, хочу нею поділитись. пропорції.doc
 6. Щиро дякую за вулик, Вашою роботою задоволений та пропоную іншим користуватись!
 7. Приблизно 2-3 дні, ведуть себе спокійно.
 8. Звичайний оцет, що продається в продуктових магазинах.
 9. Всі зауваження та пропозиції читати терпіння, вибачте, не вистачило. З своєї точки зору хочу дати на розгляд таку інформацію: пасічник в якого я розпочав навчатися в 2016 році з аскосферозом бореться оцтом розчиненим з водою у пропорції 1:1 обприскуючи рамки та бджіл з росинки. Я замітив, що після 2-3 обприскувань "камяний" розплід пропадав, чи в подальших роках він буде проявлятись не можу надати інформацію по причині малого досвіду.
 10. Цікава і корисна інформація, шкода, що відсутня інформація по реалізації. В деяких відеороликах на ютубі, показано про заготівлю та реалізацію гомогенату, але знову ж таки замовчується інформація про ціни на даний продукт.
 11. Шкода, що мало хто хоче поділитись вмінням та способами ведення журналів пасічника....... Одні говорять надіються на пам'ять, другі пишуть певними позначками на вуликах, треті ведуть записи в простих зошитах...... А розповісти, поділитись чомусь ніхто не бажає. Розповісти які записи зробити першочергово, які записи допоміжні. Допоможіть і навчіть будь ласка.
 12. Прочитав повністю, не з усім згоден (~5-10%) але в основі сподобалось, не дивлячись на цікаві та веселі дописи.
 13. Будь ласка порадьте, що зробити, працюючи сильно потіє обличчя, і взагалі голова, на запах поту злітається саме менше 10 бджіл і поки не змию піт, не відстають.... Але бігати і вмиватись кожні 10-15 хв. важкувато. Чи можна чимось змінити запах поту?? Якщо є вихід з даної ситуації, порадьте, будь ласка.
×
×
 • Create New...