Перейти к содержанию

djun

Пользователи
 • Публикаций

  31
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

9

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Место расположения
  Дрогобицький р-н.

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Дрогобицький р-н
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  лежаки, на рамку 145
 • Порода пчел
  Карпатська

Посетители профиля

585 просмотров профиля
 1. Изолятор Хмары

  Дякую, інформативно. А ізолятори використовуєте такі, як в продажі (ізолятор Хмари), чи якусь власну конструкцію?
 2. Изолятор Хмары

  Скажіть, будь ласка, який стан сімей був на той час (сила, кількість розплоду) і який взяток. А ще, чи не тягли рятункові маточники?
 3. Изолятор Хмары

  Дякую, цікаво. Важко зрозуміти причину, чому матки загинули... може маєте якісь здогадки, чому так сталось, бо все ж планую в декількох сім'ях ізолювати цього року..
 4. Изолятор Хмары

  Та ж проблема - вже третій рік розплід, або в листопаді, або в січні. Планую спробувати ізолювати цього року, але в серпні, мабуть, не ризикну. Думаю десь з кінця вересня до кінця березня. Може хтось практикує таку ізоляцію, поділіться результатами.
 5. Изолятор Хмары

  Потрібно розуміти, що дата ізоляції в кожного буде іншою. Малихін виділяє декілька основних моментів, при яких можна проводити ізоляцію, серед них - час найбільшої кількості розплоду у сім'ї. Ще потрібно звернути увагу на рятункові маточники, які бджоли можуть потяги після ізоляції, загодовувати не рекомендується, хоча, якщо відразу після ізоляції, то буде зношуватись стара бджола, а та що вийде з розплоду піде в зиму (моя думка).
 6. Весна-Літо 2016.

  Аскосфероз, точно. Антибіотик, скоріш за все, не допоможе. З народних методів, кажуть листя деревію (тисячелистник) допомагає, просто накласти його у вулик на рамки і звичайно скоротити гніздо по силі сімї, а ще добрий запас меду...
 7. Знайомий хоче поповнити свою невеличку пасіку, питає чи хтось продає поблизу Львова, щоб далеко не Їхати (проживає 8 км від міста). Якщо є пропозиції - пишіть будь-ласка.
 8. Воскотопки и воскопрессы

  Думав все працює... Попробую виправити...
 9. Воскотопки и воскопрессы

  Мій воскопрес https://www.youtube.com/watch?v=0nxfB0d_FFA
 10. можу 2 вулики за 4000грн за доставку
 11. На сьогоднішній день матеріал дещо подорожчав, і ціни такі: - на три бджолосімї, холодний занос, розміри: 2м х 0.75м - 4400 грн. - на чотири сімї, теплий занос, розміри: 2,1м х 0,9м - 4800 грн. - хатинка на 11 сімей (10 - теплий занос, 1 - холодний) по 20 рамок, товщина стінок 10 см. всередині утеплені мінватою, вікна стіклопакети, накриття бітумне, розміри: 2,8м х 2,5м, ціна - 30000 грн. Всі вулики комплектуються рамочками, надрамочними кормушками, заставними дощинками + враховуються всі побажання замовника щодо розмірів, кольору, кількості вікон і т. п. Місце розташування - с.Оброшино, 8 км. від м. Львова.
 12. Виготовимо будиночки, вулики-лежанки, вулики та ін. під замовлення за доступними цінами. тел. 0678463364, Микола.
 13. Що воно таке?

  Ось зустрів таку красу, обліплену бджолами, росте кущем, фото зроблені 25 червня. Що це?
 14. Многокорпусный на рамку 145

  А може стиснути корпус на 300 до 8-ми рамок (якщо не зайняті розплодом) і зверху поставити 8 на 145, а коли почнуть освоювати корпус на 145 повернути рамки на 300.
×