Jump to content

Ivan S

Активные Пoльзователи
 • Content count

  281
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

793

1 Follower

Profile Information

 • Gender
  Male

General Information

 • Пасека в
  Сумська обл
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  Л20х300. МК10х145.
 • Порода пчел
  Карніка, Місцева

Recent Profile Visitors

1,501 profile views
 1. Нагадало.. один знайомий, на гнівне запитання чергової колишньої пассії "та в тебе хоч совість є?" завжди відповідав - "є, в штанях". Прозорість, стосунки - це інша опера. Найперше вигода, прибуток, менше вкласти, та більше отримати. І це зрозуміло, логічно, навіть було б дивно, якби якось інакше. Для протидії такому нічого, крім профсоюзів, ще в світі не вигадали. В 18му не здались по 27 - то й підняли до 40. А в 19му здають по 33 - то нащо піднімати? Навпаки, опустять, що більше паніки - то більший навар. І це логічно. І дієво. Закони маркетингу при дикому капіталізмі брудні та цинічні. А стосунки, прозорість - то все було так, для "поговорити".
 2. Якщо в нуль - значить в нуль! (С) а що там за цифри зліва нуля - то нікому знати не треба
 3. Нужна срочная помощь

  Думаю причина інша. Якщо і була якась активізація, то за 2, максимум днів 5, без наступних провокацій вона зникає.
 4. Нужна срочная помощь

  Якщо сім"ї нормальної сили, з льотками на 1 бджолу, і Ви перед цим нічого провокуючого у вуликах не робили(не відкривали, не давали сироп, і тд) - то злодійкам треба дуже постаратись, щоб їх розбити. Шукайте причину. Чужі не приживуться, якщо хазяї ще живі, то в закритому вулику гостей переб"ють.
 5. Подвійна доза? Чув що якось 0,6-0,7мл/літр проливали, наче без наслідків. Але краще по інструкції
 6. Осінь-Зима 2019/20

  То поряд хтось загодовує в зимуАбо розграбували там якусь сім"ю.
 7. Кожен рік якась нова "лапша" з"являється. Скоро буде "неправильные пчёлы носят неправильный мёд". А, ще про "неправильні вулики" забув... Варіантів багато, років на 50 вистачить.
 8. 100% згоден. І в цьому основна проблема. А друга в тому, що низового виробника в нас нагло дурять. Щось вже мовчать про Аргентину, як вона ніби опускає ціни для України. Два роки страшилка проходила, а тепер чомусь не згадують. Бо там вже закупка вище нашої. Найпростіший критерій для виявлення "лапші", на мою думку - наскільки ми опускаємось в рейтингу вартості серед інших країн. А котимось ми все нижче і нижче. В"єтнам, Індія.. В усякому випадку така інформація розповсюджується для внутрішнього середовища. І це при тому, що якість українського меду навряд стала гірше, а скоріш навпаки.
 9. Як не крути, а меду по Україні цей рік менше зібрали. І складається враження, що світові медозбори 2019 теж не рекордні. Так що по ціні багато цікавого може статись.
 10. Моє відношення до подібного філософське. Типу такого https://www.youtube.com/watch?v=-23n7gSohkM
 11. Після сьогоднішньої бесіди із заготовачем про 31... щось починаю я потроху рахувать калькулятором альтернативні джерела фінансування можливих витрат. Бо "ціна буде падать" на аргумент здати по 1,2уе - особисто для мене - не тягне.
 12. Якось одне з іншим зовсім не в"яжеться Тим більше якщо
 13. Весна-Літо 2019

  Сьогодні бачу "рій" на 1 вуличку притуливсь під дашком вулика, проситься до сім"ї, хазяї їх шматують конкретно, вже купа бджіл під льотком лежить. І матка в ройку бігає, плідна ніби. Бджола сіра, як і моя. Це вже другий випадок, нещодавно знаходив матку під вуликом з клубом бджіл, та при перевірці безматочних сімей не знайшов. Варіантів надумав поки тільки два: або дійсно чужі зальотні, або це тікають старі матки після обльоту молодих при тихій зміні.
 14. Може й справді більше проти минулого року. В кінці серпня 18го зовсім мізер здавали(по 27-30).
×