Jump to content
Форум на ТочкУ

Ivan S

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  369
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,015

1 Follower

Profile Information

 • Gender
  Male

General Information

 • Пасека в
  Сумська обл
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  МК10х145.
 • Порода пчел
  Карніка, Місцева

Recent Profile Visitors

1,937 profile views
 1. Якщо Ви про мене, то нічого екстраординарного. Днями обробляв проливом, почав близько 7:30 закінчив 9:00, трохи більше півсотні сімей. Ніяких шприців, 2л пет-пляшка з голкою від крапельниці в пробці, рука вже набита, вистачає на 22-25 сімей. Аби ще хто кришки з вуликів знімав, було б взагалі Про пушку коментувати не можу, бо не користувався.
 2. Чим більше бджіл - тим менше меду. До того йдемо. Навколо мене місцеві вже всі здались, ще по 30-31. Об"єми вдвічі менші звичайного. Тепер чухаються, та пізно.
 3. або здавать особо нічого, враховуючи варіант повтору голодовки весназима2020
 4. Тільки варто врахувати, що "спрос" це Європа і Штати, а експортер - посередник-прокладка. При достатній маржі свято місце пустим не буде, знайдеться кому вивезти - хоч самі пасічники, хоч німці поляки повезуть.
 5. ЄСВ, на виручку до 200к... Вони придумають який.
 6. Спочатку порахують, а далі податок, ліцензія...
 7. + "з неба" мають впасти вулики, рамки, приміщення, обладнання
 8. Сонях не найгірший варіант. В різнотрав"ї в останні роки багато паді... Може тому якраз Та все ж зимою надійніше цукор. А мед для розплоду.
 9. Почав відкачувати сонях, на зимувалу виходить вдвічі менше 2019го (котрий був нижче середнього). Могло б бути краще, але оскільки гнізда до ГВ були сухі, то близько 10кг з соняшника занесли в гніздо в зиму замість звичного різнотрав"я. Але дякувати й за це, що хоч не в мінусі. Зніму магазини, дам сироп, обробка від кліща і стрічати зиму.. Соняшник майже відцвів, по краям поля ще залишки днів на 5. Перше поле розквітло 07.07 закінчило 22.07. Друге 12.07. - 26.07. Швидко перецвів. На перше літ був кращий, хоча й відстань більша. Бджола активна на воді, злодійства ще немає, проте дещо збільшилась агресія, взяток закінчується. Рік видався екстремальний, заморозки, голод, нічні холоди, спека за 40, посуха.. Щурки. Необліт маток... Добре зимою пасічникувати, зайшов, послухав, температура, вологість, гудуть.. І знов читать басні заготовачів-експортерів Ніяких тобі роїв чи трутовок. Хоча знаю одного місцевого, в того рої й зимою літають. Кожну зиму питає, чи не бачив куди рій летів, в січні місяці... А як побачу, щоб дзвонив, сказав де привились.
 10. +15, дощ всю ніч і тепер. Романович, на ноуті десь ще є екранна клавіатура...
 11. Це при форс-мажорних обставинах(наприклад термінова пересадка на продаж відводка вночі без костюма і тд). А так одна-дві в тиждень, це якщо придавив пальцем, чи в штани залізла.
×
×
 • Create New...