Перейти к содержанию

Ivan S

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  157
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

395

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Украина, Юго-Вост. Сумской обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Л20х300. МК10х145.

Посетители профиля

1 100 просмотров профиля
 1. Перший заморозок цієї осені, дахи на вуликах льодом взялись. А вдень сонячно, гарний обліт після холодів. Вчора під вечір ще тактиком пролив, під дощем, промок наскрізь, зате без злодійок і бджола спокійна. Кліщ є, одних лише пластин недостатньо.
 2. Яку нижню планку бджолярі поставлять массовою здачею, така ціна і буде.. 27 не пройшла. і 35. що буде з 40-45 - час покаже.
 3. потрапляння амітрази в гемолімфу через пошкоджений кліщем хітин?
 4. Нужна срочная помощь

  Слабка сім"я. Або нікуди складати/непотрібен. Можна розмістити рамки за заставною похило, боком. Тоді зазвичай забирають. Ще перевірте чи достатньо утеплене гніздо(ночі вже холодні), і чи відділено достатньо від рамок, які за заставною, бо інколи бджоли вважають, що ті рамки теж частина гнізда, і тому не переносять.
 5. Погано те, що така думка вже надто глибоко вкорінилась.. В момент розпаду Союзу Україну за економічним потенціалом колись порівнювали з Францією.. Машинобудівна, літако-, ракетобудівна, судноплавна промисловість.. Щось я не зустрічав інформації, щоб наприклад Сомалі чи Конго випускали найбільші в світі літаки, чи ракетні двигуни.. Так що це великий міф, ми не були тільки сировинною житницею Європи. Та з кожним роком все більше зкочуємось до рівня "країни третього світу", чи від власної нерозумності, чи завдяки чійсь допомозі ззовні. Вибачаюсь за оффтоп. Завжди працює правило - шукай кому вигідно.
 6. Весна/Літо 2018

  Цілком можливо, теж помічав, з деяких пачок в рази більше дефектів буває.
 7. Держава стала химерою з велетенським аппетитом бюрократичної машини, яка пожирає все хороше і позитивне. Тому у відповідь на це працює правило: " не завдяки, а тільки всупереч їй можна чогось добитися". Аналогія для порівняння - волонтерський рух.
 8. Весна/Літо 2018

  Занадто рідкий соняшниковий під печаткою. Це лише в мене таке? З розпечатаних рамок в медогонці крапає, майже як сироп консистенція. Щось мені це не подобається
 9. Заміна матки

  Подібна ситуація. Деякі матки зникли, свищові не закладають, і при цьому вощину будують і пилок несуть. Стежте щоб і справді до трутівок не дійшло. Цей рік поведінка у моїх дивна, крайня аппатія до "осиротіння" і відсутність відчуття цінності маток. З таким массово перший раз стикаюсь.
 10. Весна/Літо 2018

  Втрати маток при обльоті цей рік до 50%. Деякі згризають свої ж маточники на виході, залишаючись взагалі сиротами. І сидять потім, чогось чекають.. Чи то клімат так впливає, чи може нинішня ціна на мед не стимулює?
 11. 200грн за загиблих бджіл

  Бджільництво не торговий бізнес, де оборот рахується днями. Тут ціна помилки - рік. А скільки коштує рік життя? 2-2,5тис. покриє вартість втраченого майна, і не більше того.
 12. Весна/Літо 2018

  11 дней с момента постановки рамки + возраст яйца 3 дня + по Вашим словам рамка уже была с расплодом.. Вполне возможно матки вышли. А могут быть и другие варианты..
 13. Как привлечь бродячий рой

  Подібна ситуація, з двома до сих пір змагаюсь "хто кого". Якийсь неординарний рік, навіть деякі свищові політать хотіли. Добре хоч липа їм розум підкоригувала куди треба.
×