Перейти к содержанию

Иван Ш

Пользователи
 • Публикаций

  118
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

293

Информация о Иван Ш

Profile Information

 • Ваш пол
  Male

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Украина, Сумская обл.
 • Стаж
  4-7 лет

Посетители профиля

669 просмотров профиля
 1. Нужна срочная помощь

  на улице в пустом улье в зимний период хранится нормально. главное не больше+12 и сухость+вентиляция. если напряг с сушью, слегка порченую молью пчелы подправят. как минимум под взяток пройдет.
 2. +11, зранку деякі політати. зараз захмарило і вітер. оце мабуть і все. по супутникам з північного заходу суне холодний фронт.
 3. якщо не місцеві, наявні на час викрадення списки абонентів порівняти зі списками наступного дня після злочину. відсотків 90-95 місцевих абонентів відсіється. тим більше 6-7-8 листопада будні робочі дні..
 4. рп5 на вівторок +12 обіцяє. може ще політають.
 5. Тихая охота

  наукова назва "синьоножки" - рядовка ліловонога. Rhodopaxillus saevus. інфо з енциклопедії.
 6. вчора при +10 вилітали поодинокі, сьогодні +8, хмарно. по прогнозу на тиждень не більше +6, мабуть почалась зимівля.
 7. Кыно и немцы!

  В лесах Сибири 2016 смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве - Zona.mobi Франция, 2016г. В поисках самого себя Тедди сбегает от надоевшей суеты европейской жизни и решает воссоединиться с природой, отправившись в разгар зимы в маленькую хижину недалеко от озера Байкал. Однажды вечером, заблудившись в снежной буре, он понимает, что вот-вот расстанется с жизнью. Но неожиданно его спасает Алексей, русский парень, много лет скрывающийся в лесах из-за совершенного им преступления…
 8. Кыно и немцы!

  Камера бесконечности 2016 смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве - Zona.mobi Фильм про узника в камере, управляемой только компьютером.
 9. всю ніч дощ, +5, на 7:00 сонячно, але навкруг чорні хмари на горизонті.
 10. Осінь 2017\ Зима 2018

  Читаю і думаю. Цікаво, яка там концентрація хімікатів була, щоб дійсно отруїтись.. Окрім випадку явної алергії, звичайно. Бо якщо теплокровна істота в 70кг ваги постраждала, то як бджоли що той мед печатали в того пасічника взагалі вижили? Здається мені, може то і "не зовсім мед" був і бджоли його і в очі не бачили?
 11. Тара для меду

  Може то від воску. Суміш складних вуглеводнів, багатоатомних спиртів, органічний розчинник це одним словом, тільки в твердій формі.. Де контактувало, там і роз"їло покриття. З досвіду розплавлений віск точно ПФ115 роз"їдає.
 12. Осінь 2017\ Зима 2018

  Основна масса йде в зиму на 6-7 повних дадана, пару відводків на 5, ще пару сімей на 8. Відводки ф1 пеххакера по 6 рамок, корм склали компактно, з необсиджених стягнули в клуб, у місцевих "карпатка з бакфастом" запаси більш рівномірно по всім вуличкам зверху. В двох пізніх відводках довелось майже всі рамки міняти на кормові, у вересні все перегнали в розплід. Корм в зиму цукор 5-6кг+соняшник з різнотрав"ям.
×