Перейти к содержанию

RAN

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  276
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

446

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Киевская область
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  многокорпусные
 • Порода пчел
  бакфаст
 1. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Брав у 2017 році зінгер 639, 622 та тройзек 1075 посадив весною у 12 рамочні дадани - взяв по два магазини акації, а тепер липа ще не відцвіла а батько каже качай знову бо вже магазини залили і почали гнізда заливати їм по два магазини мало а у мене більше не має. Всі магазини були з вощиною то ще і відтягли усі 145 рамки. "Так і мене ця бджола не влаштовує треба весь час відкачувати мед або втрачатись на магазини, може і корпуса прийдеться другі купувати, ще не подобається не рояться і матка не сіє у магазинах, ось така паршива бджола"
 2. Весна/Літо 2018

  Що ще цікаве помітив після холодної ночі бджоли на черешні море, а вона давно відцвіла, підійшов роздивився падь беруть, після холодної ночі дерева прямо плачуть а бджола ту падь збирає от вам і знову медозбір тільки ліс потрібний поруч
 3. Весна/Літо 2018

  Сам дивувався, але в цьому році все не як у людей цвітує буяє тільки дивись щоб вчасно корпус чи магазин кинути, а рої не було взагалі от такі справи
 4. Весна/Літо 2018

  А якщо 45 то думаєте меду буде багато? Акація цвіла три неділі бо ночі були холодні і дощик раз у неділю. Взяв 10 бідонів. а липи буде ще більше бо сімї розвинулись будь здоров
 5. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Все зингеры зашли в магазины и 1075 тоже поднялся оттянул и залил. По медосбору кордован, карника зингер и карника 1075, но больше всех принесла семья бакфаст В158.
 6. Откачал. В158 (8х300) три корпуса акации. Брал на пробу у Фадеева.
 7. Весна/Літо 2018

  Ваша Карніка
 8. Весна/Літо 2018

  Аналогічно. Акація цвіте до цих пір, з неї і несуть. Зкачав із забитих вуликів лідер кордован, карніка зінгер та 1075. Здивувала сімя бакфаст В158 (три корпуси запечатаних рамок 8х300) та крос карпатка/кавказянка залила і запечатала лежак на 20 рамок холодного заносу (відкачав зробив відводок, батько каже давай ще один, міркую)
 9. Ау!!!! Денис когда можна заказывать номер три????
 10. Порода пчёл Карника (A.m.Сarnica)

  Падь, а космонавтам в пайок падевый и дают, а не чистый монофлорный.
 11. Розчин водний +30 температура по Цельсію, вода дистильована, термін кінець квітня - початок травня (трохи чекаю щоб бджола змінилась і був розплід, щоб могли вивести матку, якщо кислота пошкодить стару.)
 12. клиника, доклиника, токсикология и т.д.
 13. Обрабатываю щавелевой кислотой весной однократно, после откачки меда фумисан полоски на 2 недели и после полосок в августе (средина) снова щавелевая кислота однократно.
×