Перейти к содержанию

Kindman

Пользователи
 • Публикаций

  106
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Место расположения
  Трускавець
 • Медогонка
  4р\3р

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Львівська обл
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  Багатокорпусні та Лежаки на 16-20 рамок
 • Порода пчел
  Карпатка, Бакфаст

Посетители профиля

493 просмотра профиля
 1. Жаль, що експорт українського меду за кордоном становить від 2,8 дол\кг (це китайський соняшниковий мед), а нам запропонувати більшу ціну не взмозі. Бізнес
 2. Можу 2 матки бакфаст продати. Так як в мене виявилися лишніми. Якщо потрібно дзвоніть (098)63-57-319. Вони зараз в кліточках сидять.
 3. Добрый  вечер

  На сколько я понял, вы Николай Воронин, я подписан на ваши видео на ютюбе. Хочу спросить, когда у вас можно будет заказывать маток бакфаста или карники?

  Спасибо

  1. Показать предыдущие комментарии  Ещё #
  2. Kindman

   Kindman

   Вы бы могли мне сделать все-так на июнь 15 маток, или это уже нереально?

  3. Мико

   Мико

   Всё расписано и навряд ли кто откажется.Если кто и откажется то очередь продвигается к следующему по списку . Для меня все покупатели равны ,я никого не знаю и никому не делаю исключение .Извиняйте, если мой ответ вас не устроил 

  4. Kindman

   Kindman

   Нет, все хорошо, спасибо за ответ. 

 4. Матки Carnica-Singer ZB 639 сайті коштують 45 євро зимувалі. Нові, такі ж самі на червень коштують по 26-27 євро.
 5. Доставка 20 євро службою DHL, якщо не за 2 дня а за 5-6 тим більше, посилка то одна, а якщо я беру 10 маток - тоді я маю заплатити по-вашому 850 євро?
 6. Весна - літо 2015 рік

  В мене аналогічно було таке ж, лише з 4 сім"ями. По 2 сім"ї об"єднав в одну через газету (корпус на корпус) дав 5л сиропу кожному (1:2). З гіршими матками, на мій погляд, зробив 2 відводки в нуклеус. Маточники позривав, деякі по можливості вирізав та вставив в нуклеуси до вибракуваних маток. В обєднаних сім"ях - старався розплід поставити по краях з медовими рамками а в середину суш та вощину. Зараз ніяких маточників не відтягують сім"я сильна і почала нести нектар. Вощину відтягнули та матка засіяла її. Попробуйте, в мене вийшло. А старі матки тримаю в нуклеусі на всякий "пожарний", щоб потім зробити відводки.
 7. Осень-Зима (2014-2015)

  В мене також минулого року у вулику в цей період було 2 матки. Жили спокійно, перезимували навіть разом. Проте весною залишилась сильніша, самі бджоли вирішили яка їм більше довподоби).
 8. В мене була аналогічна ситуація, 2 слабкі сі"мі та 1 середньої сили, пропали. Яким чином пропали слабкі я також не знав, доки не приїхав і не побачив як обкрадають сім"ю інші бджоли. Ці слабкі сім"і стояли поруч з цією середньої сили. По моєму відбувся напад на сім"ю, бджоли які залишились у вулику нізчим просто покинули вулик, як і було в моєму випадку. Можливо вам це допоможе. Позавчора робив ревізію та ще раз обробляв бджіл ліками від кліща. Правда я не бризгаю зі шприца, а беру розпилювач 0,5л туди вливаю 0,3г розчину, так як ампула має 1г.), виймаю кожну рамку і з однієї та другої сторони на них розпилюю ліки. Також виявилась ще одна слабка сімейка на 3р. Обєднував дуже просто. Головне щоб було прохолодно та під вечір. Відкриваю вулик з сімєю середньої сили, або сильної сім"ї, крайні утеплюючі діафрагми забираю, ставлю звичайну діафрагму і за нею поставив 3р з іншого вулика. Матку поки засунув в нуклеус. На другий день діафрагму забрав, так сім"я об"єднана. В теплу пору не рекомендую, так як сім"ї можуть не прийняти гостей. Можете нових підселенців збризнути сиропом, приймуть без проблем.
 9. Весна-Лето (2014)

  В мене такий варіант постановки корпусів. Я пробував ставити магазин з вощиною під 2й корпус. Нічого не відтягнули цього року. Минулого все відбудували. Пробую ставити магазин під 1 корпус. Тобто Магазин(вощина) далі 1й корпус далі 2й корпус. Як тільки будуть результати - відпишу.
 10. Весна-Лето (2014)

  В мене до сьогодні якщо у вулику є 1 повна рамка меду то це дуже добре. Дуже малий принос меду, вистачає лише для для прогодування сімей. Бачу лише набриск постійно)))) Щось перестало квітнути цього року. Сімей 20 шт, у всі ситуація одинакова, маточників немає, літають дуже активно. Розплоду в вулику на 8-9 рамок. Вулики - 2 корпуси по 10 рамок на 300 і магазин на 10 рамок 145. Все пусто від весни
 11. Kindman, Так, будуть обов'язково повертатися, кружляти там. Але проблем сильних не виникне, якщо на старому місці вони нічого не знайдуть. У крайньому разі, уже під вечір поставте там рамку стару і після заходу сонця заберіть особо сильних патріотів старого місця та струсіть до свого гнізда. Дуже дякую) Якщо дійсно сильних проблем, і взагалі проблем не виникає з цим) тоді так і зроблю)
 12. Добрий вечір форумчани. Цікавить таке питання. Якщо ранньою весною, коли відбувся перший обліт, - перенести вулики в інше місце, буквально за 20-30метрів від того місця, в якому вони знаходилися - проблем ніяких не виникне?? Відповідно після обльоту,клубу як такого вже немає і якщо - ввечері їх перенести на нове місце. Бджоли вилітаючи на другий день з нового місця - не будуть повертатися на старе та шукати свої домівки? Дякую за відповіді П.с.: можливості раніше перенести їх, в мене немає, та й не хочу порушити клуб.
 13. Весна і літо 2013 року

  В нас почали відцвітати Черешня,Вишня, Сливи та Груші. Яблуні, Каштани ще тільки поплюхи. Вулики Дадани на 16-20рамок, практично повністю обсиджуюся бджолами. Розплоду на 7-8-10 рамок. Маточників немає... роїтися не будуть. Через тиждень-півтора можна ставити 2гі корпуса.
 14. Осень-Зима 2012

  А какие еще рамки нужны семье кроме кормовых и расплодных? И как отличить кормовую от медовой? Під час зимівлі, крім гніздових та кормових (вони же і медові, (медово-пергові) рамки більше нічого не потрібно. Jivec мав наувазі, що клейонкою не потрібно накривати будь-які рамки, що стоять ЗА ЗАСТАВНОЮ, які б це небули рамки, чи пусті, чи медові, чи медопергові. Накриваються лише ті, які обсиджує КЛУБ бджіл. Cfif У Вас : Стаж: 4-7 лет Kоличество семей: 51-70 Цікаві запитання ставите
×