Перейти к содержанию

Дикий степ

Пользователи
 • Публикаций

  80
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

98

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Кіровоградщина
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  2-5
 • Ульи
  10*300+надставки на 230
 • Порода пчел
  Місцеві

Посетители профиля

600 просмотров профиля
 1. Я б не відмовився від такої матки. Дякую
 2. Вывод маток

  А минуло річне канді можна давати маткам. Десь був читав, що воно ще краще ніж свіже. Зберіг минулорічне, а тепер вагаюсь))) Чи від гріха подальше замісити нове?
 3. -14 на 6.00. Це повна ж...па
 4. Я сьогодні був на базарі, теж новини не втішні. Люди говорять про відхід 30-70% сімей. Хоча є й такі, що говорять про 5-10%. Треба дочекатися тепла. Помаленьку облітуємося по снігу.
 5. Мій кум теж получав через Нічний Експрес. Казав що коли завели на склад, ящики були аккуратно складені боком один на одного. Пощастило що відправник поробив ящики з розділювачем знизу і зверху, в які рамки входили щільно. Щей зверху були зафіксовані щоб не вискочили з пазів. Але все рівно багато бджоли побилося.
 6. Нам як завжди везе(((( -5 Сніг іде
 7. Осінь 2017\ Зима 2018

  Та лазив при 0, а поліз бо боюсь що не возьмуть мед збоку і ззаді. Погано зробив?
 8. Осінь 2017\ Зима 2018

  Підкажіть будь-ласка, бо спати не буду((((((. Бджоли в мене вже всі з розплодом, холстики аж пашать теплом. Я бракував темні рами і нарізав з них медових сотів. Сьогодні їх роздав сімям, положивши на гнізда під холстик. Бджоли сильно возбудились, декотрі навіть вилітали. Як ложив, бачив що на рамках під задньою стінкою мед є, на крайніх теж є, але читав що клуб може заклякнути на розплоді, а кругом буде куча меду. Тому й положив зверху. Тепер сиджу себе за локті кусаю, чи правильно зробив? І чи є сенс положити остальній половині сімей так само зверху? Зараз за вікном -7, вдень прогрівало до нуля.
 9. Дивно. Я 60 км від Кривого Рогу, і у мене -8 з завірюхою сильною.
 10. Весна/Літо 2018

  Мене не карніка розчарувала, просто понадіявся на економну зимівлю. Я знав що вони після Нового Року заклали розплід, тому винен я що не проконтролював корми. Тут же читав у когось, що минулі роки карніка підсіювала після Нового Року - і все нормально. Тому так і вийшло. Взагалі , зробив висновок, що самі адекватні люди на форумі - це "медовики". Пакетчики і маткарі за свою породу як кажуть - "пасть порву". Краще не чіпати)))))
 11. Весна/Літо 2018

  В мене також -5 сімей, і все карніка. Запаси були достатні, аналогічні сімї місцевих зїли тільки половину. Взагалі в моїх знайомих дуже великий відхід сімей, морози в нас були до -26, а в зимівниках в нас не принято зимувати.
 12. Українська степова порода

  Я з ким не розмовляв з місцевих - всі хочуть придбати в цьому році УС. Кажуть що карнікою і бакфастом тільки пасіки собі попортили. Даже великі, як на мене (200-300 сімей), пасіки планують масово завозити в цьому році пакети і маток УС.
×