Перейти к содержанию

Шулянский Александр

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  525
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Шулянский Александр

 1. Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз)

  Да людина вже так нашкодила природі що вже немає ніякоі цеклічності зимою унас весна підсніжники в грудні січні цвіли а висною зима приходить сиридина травня сніг і морозами кошмар францію засипало снігом до 40см. Південь Франції накрив потужний снігопад: оголошено передостанній рівень небезпеки ПОНЕДІЛОК, 14 ТРАВНЯ 2018, 11:59 0 У неділю, 13 травня, Францію накрив потужний снігопад, внаслідок якого у південних регіонах країни (Ардеш, Канталь, Верхня Луара і Лозер) оголосили "помаранчевий" - передостанній - рівень небезпеки. Про це передає The Connextion. "Місцями сніг досі падає на висоті понад 1000 метрів", - повідомила національна метеорологічна служба. На висоті 1300 метрів (над рівнем моря) випало близько 35 сантиметрів снігу, на позначці 1000 - до 10 сантиметрів. Для фермерів наслідки такого пізнього снігопаду можуть бути непередбачувано важкими. На вулиці міст вивели снігоприбиральну техніку. Мешканців закликають негоду перечекати вдома.
 2. Прививочний ящик

  Нічого йому нема економно не розливвещ багато воску
 3. Прививочний ящик

  Отримав сьогодні цоколі 200шт приблизно1.50грн штука ,придбав на аліекспрес Також на сайті вулик нет взяв цей шаблонн вчора наробив мисочок воскових , щоб хорошо пролити шаблон,віск заливав з шприца20куб в кожну ячейку ,якщо просто лити на шаблон віск непроливається докінця і мисочки невиходять ,також бажано шаблон в гарячій воді підігрівати перед проливом воску .
 4. Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні

  Шановні колеги так як Кордован також нова і дуже перспективна бджілка яка з цього року вже більше поширилась по всій Украіні , а також у форумчан ,пропоную продовжити обговореня данноі лініі Італійки Кордована в окремій темі,в якій пропоную обговорити які лініі кордована заіхали в Украіну в 2016 , іх характеристики ,продовжити обговореня в даній темі все тільки про Кордован ,заносити своі спостереженя і досягнення з даною бджілкою , обговорити зимівлю в 2016-17 р.та інше.
 5. Прививочний ящик

  З чого робите своі цоколя і бігуді
 6. Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні

  Рижики ,красуні,класна бджола,американський корд покищо краще всіх італянок
 7. Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні

 8. Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні

  Якоі лініі цікавить лузіагський і каліфорнійський чистий з підтверженям паспортав матки . В наявності маю 513 італійськицф0 і матка шо від Артема корд з сша на513 італ.
 9. Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні

  мабуть дифіцит зимовалі матки кордована
 10. Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні

  Я думаю ви мали наувазі ,що ваша матка ф1 це дочка від матки Контані лігустка 513 cuoio (тип кордован з італіі), а не з Каліфорніі
 11. Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні

  Придбаю до колекціі, зимувалу матку кордован з америки лузіанський і каліфорнійський ,пропозицію в лічку
 12. Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні

  Ащо таке F6 ви цифрою не помилились розумію кров кордована залишається в f1 ,f2 алеж який може бути там кордован в f6 якщо це природній обліт все , що там може залишитись в шостому поколіні від кордова ,щось наподобі нашоі місцевоі ,але вам видніше бо умене небуло навіть f3 і я не маю права щось говорити якщо сам не провірив . Щодо зими, кордован найменше спожив корму,він влідерах ,дививмя свою матку ШО в цю неділю від Майстерчука з вісьми рамок спожито повністю одна рамка і 7 до половини це дуже економно, по 513 зимувала на 5 рамках корм спожито з 2 рамок також дуже економно. Слідів опоношеня немає кордован себе показав з гарноіі сторони після довготривалоі зимівлі ,по найменшому підмору в лідерах ?місцева і карніка ,а також матка лігустіки придбана в саші боярки незнаю якаце лінія але підмору мізер це нанкраще з італьянок, в мінесоти самий гірший чомусь результат по зимівлі що по корму багато спожито. і багато бджоли відійшло при частих вильотах протягом зими на обліт тому, що підмору небагато але сімя просіла .
 13. Штучна порода бджіл Саскатраз

  Вчені вивели стресостійких бджіл Фахівці з Об’єднаних Арабських Еміратів створили унікальний вид бджіл, який пристосований до виживання в екстремальних умовах. На це вчені витратили 11 років і 20 млн. Доларів. Порода є результатом схрещування лігустікі і краинской (карника) бджоли. Про це повідомляє Podrobnosti. «Вони взяли кращі ознаки кожного виду і створили новий штам -« Саскатраз », – зазначив співробітник компанії з розвитку бджільництва Шейх Салем Бін Султан Аль Квис. Бджолярі вважають, що новий вид допоможе вирішити проблему масової загибелі бджіл по всьому світу, яку провокують хвороби, пестициди і порушення екосистеми. Експерт пояснив: «Коли ваша бджола здорова і сильна, вона може долати труднощі – екологічні та сезонні. Тому ми запросили експертів з усього світу і створили новий штам бджіл. Це допоможе нам вирощувати більше бджіл за короткий час »
 14. Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні

  я поліську заказав ,до колекціі а це майже тесаме будуть за сторожа на одній із пасік де ніхто не жеве.
 15. Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні

  По споживаню корму кордован цей рік саме менше спожив Матка шо від Паланочки і іі дочка, навіть до середини недішли ,це дуже сподобалось навідміну від карпатки яка почала з січня розпліді вимолотила всі 8 рамки повномедних ,бакфаст також себе гарно підів з 8 повномеднихпо 1,5 рамки залишилось ,мінесота все злопала з 8 рамок пів рамки залишилостюь ,а за кавказянку навіть не подумав що так може бути ,коуб всю зиму заглядав біля передньоі стінки сиділа ,і перед морозами в лютому загляув що не продвинулась,до задньоі стінки , думав що внеі там ще заді корм не заглянув що клуб зайняв на всі рамки , як результат всі 8рам злопали ,а мігби один блінчик меду або рамочка спасти ,жалко застигли без корму за своего недогляду пропала сімейка з голоду гризу сибе що треба провіряти і заді як клуб розміщений а нетільки з переді .Тепер знов колекцію потрібно поповнити кавказянкою для свого спостереження десь потрібно знайти.
 16. Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні

  Василь,а отримати матку кордована можливо одну з цієі партіі чи всі замовлені?
 17. Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз)

  З пятниці уже +,як ця зима цей рік достала,Черкаси навечір пішов сніжок -7.
 18. Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні

  В цьому році брат якись матеріал буде кордована тобі присилати ?
 19. Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз)

  -10 дме вітер ,похмуро ,трохи снігу сипнуло ,зима повернулась і до нас
 20. ГО "Спілка бджолярів України Бакфаст"

  Одним платежом з розписанням призначення ,можна в ТСО,касі,приват 24 оплатити
 21. Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз)

  До обіду було похмуро , потім на півгодинки прорізалось сонце було +8
 22. Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз)

  А у нас сніг пішов зима повертається. Температура на 0
 23. ГО "Спілка бджолярів України Бакфаст"

  А вам пане палець в рот бачу не клади, відкусете, вибачаюсь може чимось обідив , спілка працює на довірі , і Юрій Петрович багато уже доклав і часу і фінансів своіх для створення спілки і іі організаціі і це ціниться кожним членом і підтрисується . На думку Юрія Петровича і цих кошиів достатньо на початковому етапі ,його первинна пропозиція була 100 грн ,члени спілки вирішили 100грн вступний і 200річний.А ви пане незнаю вашого імені не в одній темі форуму,пишете якись один негатив і недовіра до всіх, всім , суперечете все вам недовподоби.
 24. Аптечка пчеловода

  Безпечна пасіка» школяра здобула срібло Малюнок учня Семидубського НВК посів ІІ місце в конкурсі «Охорона праці очима дітей – 2018» Управління Держпраці у Рівненській області визначило переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2018». ІІ місце у третій віковій групі (15-18 років) посів Свінтозельський Назарій, 15 років, учень Семидубського НВК, Дубенський район з роботою «Безпечна пасіка». Загалом до Управління Держпраці у Рівненській області на обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2018» після районних відборів надійшло понад 220 малюнків. Найактивнішими були діти з Дубровицького району. Також велика кількість робіт надійшла з Демидівського, Костопільського Рокитнівського, Здолбунівського, Дубенського, Радивилівського Сарненського районів та міста Рівне. 12 авторів кращих робіт відбіркового обласного етапу конкурсу отримають цікаві подарунки на свято останнього дзвоника. Малюнки, які посіли у своїй категорії перші місця, надіслані до Києва на заключний етап Всеукраїнського конкурсу, який завершиться 28 квітня. За матеріалами: Управління Держпраці у Рівненській області Який молодець діти з нають що повино бути в аптечці на пасіці
 25. ГО "Спілка бджолярів України Бакфаст"

  Чисто жлобство пане дон57 це не приіхати на зібрання а тут тепер розсуждати що малі внески ,потрібно було приіхати як всі члени і висувати там своі пропозиціі при всьому зібрагі . На наступному зібрані в осени буде переглянуто членські внески , якщо буде аргументована така доцілтність його збілтшення ,приізжайте на зібрання і висувайте своі пропозиціі на зібрані .
×