Перейти к содержанию

Шулянский Александр

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  447
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 281

Информация о Шулянский Александр

 • День рождения 24.12.1984

Contact Methods

 • Skype
  Cs241284san1

Profile Information

 • Интересы
  Виноградарство ( в минулому працівник Приватбанка,Ощадбанка) діюча Укрсиббанк

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Черкаська обл., Маньківський р-н., с.Молодецьке і Уманський рн с . Затишок
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Лежак,МК 300+145
 • Порода пчел
  Місцева бджола,Карпатка,Carnica,Buckfast,Італійка

Посетители профиля

2 457 просмотров профиля
 1. Сьогодні, 08:41 Україна Розвиток бджільництва має орієнтуватись на технології доробки меду — Соломка Про формування грунтовної стратегії розвитку бджільництва в Україні та створення доданої вартості продукції, як можливості для пасічників отримати додатковий прибуток розповів почесний пасічник України, почесний медовар України, автор багатьох відомих видань Василь Соломка. Про це йдеться у матеріалі Kurkul.com«Як мед, то ложкою, лопатою і бочкою: виставка «Бджільництво Слобожанщини 2018». Він сказав, що раніше програма розвитку передбачала збільшення кількості бджолосімей на 1 млн. Однак для цього, за попередніми підрахунками, знадобиться 6,5 млрд грн. При збільшенні кількості бджолосімей, очевидно, має збільшитися кількість виробленого меду. Але, за словами почесного пасічника України, від цього виграють трейдери, експортери. Тож бджолярам треба шукати нові шляхи розвитку. Найбільш дієві — створення доданої вартості своєї продукції й переробка. Крім того, Василь Соломка відмітив, що виробництво меду в Україні орієнтується на зовнішній ринок, який не може похвалитися стабільністю. Тому стратегія розвитку бджільництва має бути орієнтована не на збільшення кількості бджолосімей і валу продукції, а на більш стабільний внутрішній ринок і технології доробки меду.
 2. Карпатська бджола

  А вних моя хата скраю нічого незнаю,цеж бізнес ніхто не купляє з центральноі і східноі украіни маток карпаток то хоч туди всунуть і знищать аборигенну бджоку канади,макаронів уже мабуть канадцям навішали що карпатка краща італійки ,ім головне своі апетити вгамувати.
 3. Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз)

  Вночі було -11 зараз -7 похмуро
 4. Карпатська бджола

  А нас уже порахували,як завжди наглаз
 5. Карпатська бджола

  Закарпатські бджоли готують масштабну хвилю еміграції до Канади. Вони вирушають за океан, аби врятувати своїх канадських сестер, що опинилися на межі зникнення. Операцію з масштабного переселення готують чиновники та бджолярі. Нині активно працюють над фіто-санітарними дозволами та над імунітетом комах. На них чекає міжконтинентальний переліт та акліматизація. В Україні зараз 400 000 пасічників – найбільше серед усіх країн у Європі. Тож, бджіл з українським громадянством вистачить на усіх. Канадці ж, у рамках співпраці, поділяться своїми технологіями. Вирушити до Канади наші бджоли зможуть вже у травні.
 6. На Львівщині відкрили завод з переробки меду У селі Сопошин Жовківського району, відкрили перший на Львівщині завод з переробки меду та продуктів бджільництва ТзОВ «РЕНОМА». Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА. До складу виробничих потужностей підприємства входить цех приймання сировини, цех переробки меду та гомогенізації, склад готової продукції, механічна майстерня, котельня з економічними та екологічними котлами. Підприємство виготовляє гомогенізований акацієвий, липовий, гречаний, соняшниковий, різнотрав’я, та ріпаковий мед. Мед виготовлений на підприємстві експортується в Польщу, Австрію, Італію, Канаду. Кожна партія має експертний висновок. Підприємство має можливість регулярно поставляти поліфлорний (зібраний з різних видів рослин) або монофлорний мед (зібраний з одного виду рослин) загальним обсягом до 500-1000 т/рік. В планах компанії створення органічної та промислової пасіки, започаткування виробництва фасованого меду, налагодження виробництва інноваційних лікувально-профілактичних засобів на основі продуктів бджільництва та екологічно безпечних препаратів для бджіл.
 7. ГО "Спілка бджолярів України Бакфаст"

  Анатолійович у вас італійка ж є,приймуть і вас в Стаю. ,а літом вам дамо баків
 8. Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз)

  Апо прогнозу ще і -17
 9. Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз)

  -4 хмарно з проясненям мілкий сніжок притрушує
 10. Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз)

  Нарешті у нас сонячна погода за2 тижні -1
 11. Карпатська бджола

  Переглянув відео виступу матководів в Мукачево і настрій бджолярів несподобався ,пасічник це той хто повині любити бджіл , а з відео видно ворожий настрій до якогось певного підвиду бджіл під назвою Бакфаст з бажаням його знищувати в іхній місцевосці. Алеж бджоли природою створена для запиленя рослин і іх потрібно любити всіх якіб вони небули ,хтож крім нас пасічників іх так любити буде. Всі історію знають , після льодовикового періода бджоли мігрували з Африканського континента в Євроту і розселились аж до Урала в процесі розселення пристосовувалась до умов цих кліматичних зон, роками виробляли своі кращі характеристики ,а з допомогою людини була розселена і на інші континенти Америку і Австралію де пристосувалась і не погано себе почуває. Алеж давайте повернемось до обговорення про настроіі карпатчиків ,карпатка хороша бджола яка розвивалась сама протягом довгих років і виробляла своі ознаки в свому ареалі ,алеж з 1975 року іі селекціонувалм але виникає питання де документарно підтвержена робота,ми бачемо якісь підтвержені документи по матках які тестувались,де інформація по родоводах тих же 77 лініі (вучківська ) 109лінія з 1975 ,а іх немає ,також немає родововів і на сьогоді де можливо прочитати за протестовані матки карпатки за 2017, а немає цьог. Це просто гучні висловлюваня ,що з карпаткою велась і ведеться робота, просто бджола хорошо розвивається в свому насиченому ареалі ,але без селекціі , де наш бібрід за кожну матку з 1975 якщо так іі відстоюють ? Все це бізнесові амбіціі , а потрібно любити бджіл і проводити дійсно селекцію ,вести родоводи. Моя думка , що говорити за ту бджолу ,що вона погана не тестуючи іі у себе , а просто вірити словам перехожого бо щось з методів йоно пасічникування з цією бджолою нетак пішло це абсурт , давайте любити бджіл вести селекційну роботу дійсно, а не тріпатись публічно щоб наша бджола дійсно була краща і відповідала тим стандартам і потребам кожного пасічника.
 12. Карпатська бджола

  І я заце описав в обговорені порід бджіл своє бачення
×