Перейти к содержанию

Шулянский Александр

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  528
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 663

Информация о Шулянский Александр

 • День рождения 24.12.1984

Contact Methods

 • Skype
  Cs241284san1

Profile Information

 • Интересы
  Виноградарство ( в минулому працівник Приватбанка,Ощадбанка) діюча Укрсиббанк

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Черкаська обл., Маньківський р-н., с.Молодецьке і Уманський рн с . Затишок
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Лежак,МК 300+145
 • Порода пчел
  Місцева бджола,Карпатка,Carnica,Buckfast,Італійка

Посетители профиля

3 344 просмотра профиля
 1. Итальянская порода пчёл (A.m.Ligustica)

  Да ,це точно з оріентацією вних недуже весною навіть сосідня сімя місцевих сіреньких стояла коло матки ио кордован то вони так туди набились що матку гронули ,сімя була ряба напів сіра напів рижа . Весною коли ще на пасіці були сірі бджоли то кордован був майже кругом по декілька жовтиж. Зараз уже все не видно перейшов на кордован то всі бджоли жовті на пасіці
 2. Весна/Літо 2018

  В цьому році навіть. Столовий виноград зацвів не 26 травня а обично 5червня починав раніше і акація на тиждень цвіте
 3. Весна/Літо 2018

  Хтось памятає щоб липа зацвітала 30.05 перший раз так рано
 4. Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз)

  Да людина вже так нашкодила природі що вже немає ніякоі цеклічності зимою унас весна підсніжники в грудні січні цвіли а висною зима приходить сиридина травня сніг і морозами кошмар францію засипало снігом до 40см. Південь Франції накрив потужний снігопад: оголошено передостанній рівень небезпеки ПОНЕДІЛОК, 14 ТРАВНЯ 2018, 11:59 0 У неділю, 13 травня, Францію накрив потужний снігопад, внаслідок якого у південних регіонах країни (Ардеш, Канталь, Верхня Луара і Лозер) оголосили "помаранчевий" - передостанній - рівень небезпеки. Про це передає The Connextion. "Місцями сніг досі падає на висоті понад 1000 метрів", - повідомила національна метеорологічна служба. На висоті 1300 метрів (над рівнем моря) випало близько 35 сантиметрів снігу, на позначці 1000 - до 10 сантиметрів. Для фермерів наслідки такого пізнього снігопаду можуть бути непередбачувано важкими. На вулиці міст вивели снігоприбиральну техніку. Мешканців закликають негоду перечекати вдома.
 5. Прививочний ящик

  Нічого йому нема економно не розливвещ багато воску
 6. Прививочний ящик

  Отримав сьогодні цоколі 200шт приблизно1.50грн штука ,придбав на аліекспрес Також на сайті вулик нет взяв цей шаблонн вчора наробив мисочок воскових , щоб хорошо пролити шаблон,віск заливав з шприца20куб в кожну ячейку ,якщо просто лити на шаблон віск непроливається докінця і мисочки невиходять ,також бажано шаблон в гарячій воді підігрівати перед проливом воску .
 7. Прививочний ящик

  З чого робите своі цоколя і бігуді
 8. Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні

  Рижики ,красуні,класна бджола,американський корд покищо краще всіх італянок
 9. Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні

 10. Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні

  Якоі лініі цікавить лузіагський і каліфорнійський чистий з підтверженям паспортав матки . В наявності маю 513 італійськицф0 і матка шо від Артема корд з сша на513 італ.
 11. Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні

  мабуть дифіцит зимовалі матки кордована
 12. Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні

  Я думаю ви мали наувазі ,що ваша матка ф1 це дочка від матки Контані лігустка 513 cuoio (тип кордован з італіі), а не з Каліфорніі
 13. Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні

  Придбаю до колекціі, зимувалу матку кордован з америки лузіанський і каліфорнійський ,пропозицію в лічку
 14. Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні

  Ащо таке F6 ви цифрою не помилились розумію кров кордована залишається в f1 ,f2 алеж який може бути там кордован в f6 якщо це природній обліт все , що там може залишитись в шостому поколіні від кордова ,щось наподобі нашоі місцевоі ,але вам видніше бо умене небуло навіть f3 і я не маю права щось говорити якщо сам не провірив . Щодо зими, кордован найменше спожив корму,він влідерах ,дививмя свою матку ШО в цю неділю від Майстерчука з вісьми рамок спожито повністю одна рамка і 7 до половини це дуже економно, по 513 зимувала на 5 рамках корм спожито з 2 рамок також дуже економно. Слідів опоношеня немає кордован себе показав з гарноіі сторони після довготривалоі зимівлі ,по найменшому підмору в лідерах ?місцева і карніка ,а також матка лігустіки придбана в саші боярки незнаю якаце лінія але підмору мізер це нанкраще з італьянок, в мінесоти самий гірший чомусь результат по зимівлі що по корму багато спожито. і багато бджоли відійшло при частих вильотах протягом зими на обліт тому, що підмору небагато але сімя просіла .
 15. Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні

  я поліську заказав ,до колекціі а це майже тесаме будуть за сторожа на одній із пасік де ніхто не жеве.
×