Перейти к содержанию

Шулянский Александр

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  532
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 674

Информация о Шулянский Александр

 • День рождения 24.12.1984

Contact Methods

 • Skype
  Cs241284san1

Profile Information

 • Интересы
  Виноградарство ( в минулому працівник Приватбанка,Ощадбанка) діюча Укрсиббанк

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Черкаська обл., Маньківський р-н., с.Молодецьке і Уманський рн с . Затишок
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  Лежак,МК 300+145
 • Порода пчел
  Місцева бджола,Карпатка,Carnica,Buckfast,Італійка

Посетители профиля

3 579 просмотров профиля
 1. Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні

  Американсткий кордован він самий спокійніший там гарно попрацювали селекціонер.мені він більше всіх подобаеться .В італійському кордовані дочки ф1 і сама матка 513 вних бджоли більш агресивніші також і у фіналі ну і мінесоти , весь по поведінці похожий.
 2. Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні

  Як це не перспективний сама краща бджола для розширення пасіки,маса бджоли ,робити пакети краще ніж карпатка плюс характер дуже лагідний не роіться , взиму ідуть сильні сімі насьогодні вних є по 2дадана розплоду і8повномедних ,у бакфаста такаж ситуація по меду але розплоду менше, а от у карпатки ні розплоду уже нема і мало меду тілтки маса бджоли начому вони думали зимувати незнаю на3 рамкахповномедні ,а остальні 7рамок пусті від розплоду ,чомусь карпатка не сподобалась не готує вона до зими уже так два сезона чомусь .усіх є мед а вонисобі ненанесли ,на цих вихідних складав гнізда то карпаткі прийшлось давати повномідні від баків і кордованів
 3. Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз)

  Умань ,похолодання з обіду ,пішов дощик і зараз крапає,жидівські кучки прийшли ,в понеділок будуть розхашан відмічати,населеня Умані 80тис а хасів має приіхати 40тис .
 4. Продам венгерський тактик та керосин

  Дім меду інтернет магазин Гайдара 10мл по 60 грн там брав тактик
 5. Итальянская порода пчёл (A.m.Ligustica)

  Да ,це точно з оріентацією вних недуже весною навіть сосідня сімя місцевих сіреньких стояла коло матки ио кордован то вони так туди набились що матку гронули ,сімя була ряба напів сіра напів рижа . Весною коли ще на пасіці були сірі бджоли то кордован був майже кругом по декілька жовтиж. Зараз уже все не видно перейшов на кордован то всі бджоли жовті на пасіці
 6. Весна/Літо 2018

  В цьому році навіть. Столовий виноград зацвів не 26 травня а обично 5червня починав раніше і акація на тиждень цвіте
 7. Весна/Літо 2018

  Хтось памятає щоб липа зацвітала 30.05 перший раз так рано
 8. Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз)

  Да людина вже так нашкодила природі що вже немає ніякоі цеклічності зимою унас весна підсніжники в грудні січні цвіли а висною зима приходить сиридина травня сніг і морозами кошмар францію засипало снігом до 40см. Південь Франції накрив потужний снігопад: оголошено передостанній рівень небезпеки ПОНЕДІЛОК, 14 ТРАВНЯ 2018, 11:59 0 У неділю, 13 травня, Францію накрив потужний снігопад, внаслідок якого у південних регіонах країни (Ардеш, Канталь, Верхня Луара і Лозер) оголосили "помаранчевий" - передостанній - рівень небезпеки. Про це передає The Connextion. "Місцями сніг досі падає на висоті понад 1000 метрів", - повідомила національна метеорологічна служба. На висоті 1300 метрів (над рівнем моря) випало близько 35 сантиметрів снігу, на позначці 1000 - до 10 сантиметрів. Для фермерів наслідки такого пізнього снігопаду можуть бути непередбачувано важкими. На вулиці міст вивели снігоприбиральну техніку. Мешканців закликають негоду перечекати вдома.
 9. Прививочний ящик

  Нічого йому нема економно не розливвещ багато воску
 10. Прививочний ящик

  Отримав сьогодні цоколі 200шт приблизно1.50грн штука ,придбав на аліекспрес Також на сайті вулик нет взяв цей шаблонн вчора наробив мисочок воскових , щоб хорошо пролити шаблон,віск заливав з шприца20куб в кожну ячейку ,якщо просто лити на шаблон віск непроливається докінця і мисочки невиходять ,також бажано шаблон в гарячій воді підігрівати перед проливом воску .
 11. Прививочний ящик

  З чого робите своі цоколя і бігуді
 12. Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні

  Рижики ,красуні,класна бджола,американський корд покищо краще всіх італянок
 13. Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні

 14. Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні

  Якоі лініі цікавить лузіагський і каліфорнійський чистий з підтверженям паспортав матки . В наявності маю 513 італійськицф0 і матка шо від Артема корд з сша на513 італ.
 15. Італьянка Кордован (Cordovan Italian Bees) в Україні

  мабуть дифіцит зимовалі матки кордована
×