Шулянский Александр

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  296
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

679

О Шулянский Александр

 • День рождения 24.12.1984

Contact Methods

 • Skype
  Cs241284san1

Profile Information

 • Ваш пол
 • Интересы
  Бджоли,Виноградарство -виноробство,Агрус, (працівник Приватбанка)

Previous Fields

 • Пасека в
  Черкаська обл., Маньківський р-н., с.Молодецьке
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Лежак
 • Порода пчел
  Місцева бджола,Карпатка,Carnica,Buckfast,Італійка

Посетители профиля

1 362 просмотра профиля
 1. Хоч вони менші трішки алеж вдвічі дорожчі,я коли були скидки на алі в день його Народженя взяв їх за 86грн ти зараз 102 грн а розмір телефона.
 2. https://ru.aliexpress.com/item/Free-Shipping-1PC-Pocket-500g-x-0-1g-Digital-Scale-Tool-Jewelry-Gold-Balance-Weight-Gram/32785529080.html?spm=2114.13010608.0.0.uRiVxF брав їх для того щоб важити хім препарати для обробки винограду , що б уло все точно ато маленькими грамовими гуртками надоїло десь неточно сіравно получається а тут поставив тару нажав кнопочку і тара віднялась , сип скільки потрібно препарату і ягоди також можна важити нуй і матку в кліточці зважити .
 3. щось зима повертаеться виїзжав з села +1 і сніг почавіти сильний ,сьогодні мабуть вжарить гарний морозець бо сніг вже не ростає
 4. Отримав з Китаю посилку ваги від 1до500г
 5. Сніжок потихеньку іде без перерв з 7:00 але ще небагато випало, дерева красиво притрусило
 6. Клас , зповерненням зими і до Умані дійшла в 7 ранку пішов сніг , в квартирі температурний режим хоч з під одіяла не вилазить + 14набалконі+ 9 на вулиці +2
 7. людина вже так нагрішила за остані 100років ,нанесла природі стільки шкоди своїм розвитком бурхливим от і природа донас повертаеться спиною щоб людина думала що щось вона уже не то робить .
 8. да як листочки це вже погано може пошкодити побіг молодий вмене ще поки що дивився набатьох бруньки найбільше розпустиля тузловський велікан цей ,що на очах, а так наче остальний ще вбруньках ще погода недала виликого сокоруху це трішки радує там будем бачити бо ще до 19,05 все може бути. Той рік двічі обмерзали бруньки навинограду перший раз в квітні другий раз в травні як перезимував зиму 2016 радів,а якперший раз вшмалив мороз встало сумно що пропав молодий виноград потім з спячих відбивав., а це рік ще втрачаєш .
 9. виноград я відкрив ще в першій половині березня так як довше перетримати начинав пліснявити ,почка почала випрівати ,відкрита лоза небоїться приморозка до- 7градусів яка не розпустилась, а як розпуститься то-1 і все, я з1 квітня на тиждень брав відпустку щоб все підвязати бо на вихідних невстигав , будем бачити що воно буде щеє врожай 2і 3 порядку бруньок заміщення щось залишеться але не тощо бажаєш , за остані роки вже навчило лози оставляю в 3 рази більше бо погода приносекорективи і щось випаде щось осьанеться
 10. робить нічого небуду ,ще 70відсотків нерозпустились почка думаю вона можевитримає бо листок -1 вже йому труба в деякихсортів бо в 2013 році в травні був приморозок до -5 гр накривав мішковиноюі плівкою то як результат ще гірще було той що залишився відкритий то насонці відійшов а той що цілий день до вечора залишався на шпалері під накритою пльонкою, мішковиною почорнів , саме гірше це мішковина вона набралахолод і тримала цілий день поки я приїхав з роботи її зняв наранок все чоре під плівкою трішки краше головне щоб плівка не доторкалась до побігів трохи помогло .
 11. Весна принесла сюрпризи в цьому році нетільки любителям бджіл ай любителям винограду , зимою зберіх виноградну лозу в відміному стані майже 90% бруньок розпустилось,а по прогнозам на наступні пару днів буде нам щастя в ці найближчі дві ночі померзне все , дивлячись новини взагалі страшно як там себе почуває вся природа в Харьківській області снігу насипало 18ст ,а як вдарять морози які прогнозують до -7 градусів то все пропаде, що розпустилось печально стає на душі , стараєшся, скільки вкладаеш свого часу а природа посвому наводить корективи і нормує врожай а той взагалі забере .
 12. позвоніть 0800500609 і запитайте чи прийшла посилка за вашим телефоном і якщо вже пришла, біжіть отримуйте
 13. і я отримав Денису велике дякую
 14. в 06:00 +1С сонячно
 15. це точно у вас там два дні доші і дуть ще холодніше і південь ,вчора їздив христити похресницю в с.Шевченкове цілий день моквота була , виїхав там була температура в 18:00 7С,а вже за южноукраїнськом небуло дощів і температура 10градусів