Перейти к содержанию

mary@sko

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  392
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент mary@sko

 1. А в планах у вас до скількох вуликів збільшити пасіку?
 2. Рапс ніхто здавати не буде то ходовий мед ми його в роздріб продаємо.
 3. Може бути що завгодно як по 900 так і по 1900 думати гадати можна багато.
 4. Ріпак вже допродую залишилось 2 відра по 10л пофасувати і нема. Цього року на нього є попит. Причина мабуть в тому що його є мало.
 5. https://kurkul.com/news/13651-eksport-medu-z-ukrayini-skorotivsya-udvichi?amp=1 Спілкувався з багатьма пасічниками мед здали. Залишили для роздрібної торгівлі і то не багато. Вище стаття експорт меду впав цифри говорять самі за себе. Меду набагато менше в порівнянні з минулим роком. Не знаю за що вони будуть битися. Багато хто не признається що здав мед каже та ще тримаю чекаю ціни а по факту нема нічого)))
 6. Улей для отводков

  Може комусь пригодиться))) 5framenuc_coates (1).pdf
 7. Стаття про конструкцію 6-ти рамочних
 8. І знову цифра 6 яку ви критикуєте але цього разу звучить від вас.
 9. Мова йде про медозбір а саме про соняшник. Правильно переклав))?
 10. Прогнози річ не вдячна. Курс долара на шнурку будуть тримати бо в нас вибори ага так і повірив. Тут вже прогнозували і шось воно не зовсім так.
 11. Знову прогноз. Вже був прогноз від вас Володимир стосовно ціни на мед але не зовсім точний. Тепер в хід пішли пакети. Ринок пакетів обвалиться ніхто нічого не буде купляти. Більше конкретики, цифри, причини чи то так народний прогноз. Наступними по прогнозу мабуть будуть матководи з їхніми матками оскільки пакети не будуть купувати той матки не будуть потрібні. Дальше настануть тяжкі часи для виробників і продавців бджолярського реманенту, вощини. Бджіл стане так багато що нектару із медоносів ледь буде вистачати для підтримуючого взятку. Товарного меду не буде. Експортери меду поріжуть свої заводи на метал. Загалом є над чим задуматись.
 12. Одного не розумію як пакети можуть не продатися. А що до кількості і 6 ти рамочних то народ вже давно працює і 300-500 шт. шести рамочних не проблема утримувати і обслуговувати.
 13. Якась антипатія у Вас до 6-ти рамочних. Якщо пакет не проданий то не біда можна зробити 100 шт. 6-ти рамичних з екструдованого і вперед.
 14. Львівська область, Українавул. Львівська 14- В, 80356 Сопошин,+38 067 555-12-12renoma.ua@gmail.com
 15. Ріпак і різнотрав'я 43 Гречка 50 Акація 65
 16. Таке враження що тема про настальгію за радянським союзом, мабуть тре окрему тему створити.
 17. Якість меду

  Дощі під час цвітіння соняха були дуже сильні. То бджоли під час дощу на соняшник літали.
 18. Якість меду

  В мене теж з кислинкою. Дикий Пастернак дає такий смак.
 19. Кропили повним ходом в день під час цвітіння соняха агрохолдинг Мрія. Бережанський район Тернопільська обл. На запитання ви знаєте що в день не можна знаємо але мусимо бо не встигаємо.
 20. https://agroday.com.ua/2018/10/25/dostavyty-kilogram-medu-v-yes-koshtuye-2-2-tam-dayut-maksymum-2-05/
×