Перейти к содержанию

mary@sko

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  431
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент mary@sko

 1. Ви погано порахували. Вощина, рамки, вулики, тара під мед і т.д. Буде мінус.
 2. Що говорять про бакфаст в Youtube

  африканська кров.
 3. Виставка-ярмарок у Харкові

  чи може 2-3 березня? Спочатку була заявлена така дата.
 4. 50% завдатку простять))) я тільки за. Львівська обл. соняху сіють багато. Плюс платять за запилення правда мізер або дають транспорт для перевезення. На рахунок дешевих пакетів по 500 грн. Я б такі купив навіть без маток, використаю на медозбір ріпак-липа-гречка-сонях.
 5. Не буде дешевих вже є домовленість 50 дол. за пакет і завдаток. Хвости поїдуть на сонях.
 6. На даний час вже маю домовленість про продаж пакетів по 50 Дол. На наступний рік.
 7. Знайомий з Хмельниччини домовився про здачу меду по 45 грн. сонях. Об'єм 15 т. Аналізи взяли. Після того передзвонили сказали що мед проходить. Фірма Львівська яка толком не сказав припускаю Ренома або Шалена бджілка. Забрати будуть після НР.
 8. Нуклеус

  Назву лаку яким покриваєте підкажіть))
 9. якщо буде затяжна зима і перший обліт не швидше 15 квітня тоді продешевили.
 10. А що із Західними регіонами? Ціна збережеться на рівні минулого року. Практично всі із моїх знайомих планують розширювати пасіки. Останніх два роки в нас на Західній Україні почали сіяти великі площі соняшника. Приблизно виходить 20-40 кг з вулика залежить чи це хвости чи сім''ї.
 11. Мед вже продали такі справи в пасічників на Львівщині. Для роздрібної торгівлі нема меду продали. Це ситуація по моїх знайомих. На даний час базарники беруть по 42-43 грн. Сонях, ріпак це невеликий об'єм 100-200 кг. Менші об'єми дрібний опт 15-30 кг можна домовитись по 55 грн. кг На ріпак попит більший чим на соняшник. Липу колеги здали оптом як хто 65-68 кг. Роздріб продавали 130-150 грн л на даний час липи нема в наявності обдзвонив сьогодні чоловік 8 все продали. Липи приблизно качали як хто 10-18 л з вулика. Великі об'єми більше 500 кг Ренома ціна 40 грн. соняшник
 12. В Перемишлянському районі бджолопакетів більше ніж на Закарпатті.
 13. Володя це не піар. Попит на бджоли у світі , в т.ч.Європі є. Порядок цін там зовсім інший. https://agravery.com/uk/posts/show/kanada-zacikavlena-v-importi-ukrainskih-bdzil
 14. В моїх умовах сонях дає до 20кг це хвости. 100 кг пакет я їх тоді б не продавав
 15. Ріпак продав в роздріб, липу також по нормальній ціні. Соняшника ми не качаємо багато в наших умовах приблизно з хвоста виходить 20 кг продається як дрібний опт. 2 т соняха не проблема продати а лиш би він був.
 16. Для таких ситуацій як непродаж пакетів є тара запасні корпуса дна. По 2-3 пакети в один формуємо і до головного взятку готові. За ловушки можете дітям в садочку розказувати.
 17. Кліщ, потрави після яких бджоли пішли в зиму
 18. Вже є інформація про відхід бджолосімей на сході 30-40% це не один дзвінок. 1300 грн. це легкий старт і хто домовитися за таку ціну тому повезе. На весну варто очікувати 60$. Плюс ведуться переговори і готуються відповідні документи на поставку бджолопакетів в Канаду.
 19. Миролюбність на першому місці. Не можу дозвонитись по вище вказаних тел.
 20. Яку кількість бджолопакетів можете організувати по ціні 1300 грн. ? Картонними ящиками фуру не загрузиш.
×