Перейти к содержанию

mary@sko

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  356
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент mary@sko

 1. На фейсбуці реклама Інвертований сироп ціна 28-49 за кг виробник Румунія а нам за мед пропонують 42 грн. на даний час.
 2. Отримав свої. + Бонус номерки для вуликів. Дякую. Яка ціна за номерки?
 3. С днём рождения!

  Дякую
 4. Весна/Літо 2018

  Сонях цвіте, з такою погодою можна без льотної бджоли лишитися. Під вуликами жмені чорних промоклих бджіл.
 5. Львівська обл. Дощ вчора, сьогодні, завтра і до кінця тижня а сонях цвіте. Закінчаться дощ і перецвіте.
 6. Чи можна замовити кормушки є готові екземпляри?
 7. Електронна пасічна вага GSM. Вага вимірює масу вулика і передає інформацію пасічнику у вигляді SMS-повідомлення. Кожної години інформація передається на захищений сервер. Вагу можна використовувати на стаціонарних і кочових пасіках. Вага дає змогу щоденно отримувати інформацію про зміну маси контрольного вулика, завдяки чому можна планувати роботи на пасіці. Це особливо зручно, якщо пасіка кочова. Технічні характеристики: 1. Максимальна маса вимірювання 200 кг. 2. Мінімальна маса вимірювання 0,1 кг. 3. Живлення - вбудована LiPo батарея 4,2 вольт. + Сонячна панель для зарядки вбудованої батареї. 4. Ціна поділки шкали - 0,01 кг. 5. Діапазон робочої температури від -10° С до +50° С. 6. Маса комплекту - 2 кг. 7. Калібрування ваги - автоматичне. 8. Обнулення ваги - через особистий кабінет. 9. Індикація ваги - SMS + особистий кабінет. Функції SMS: Щоденне SMS повідомлення з даними про поточну масу вулика, різницю маси за добу, баланс мобільного номера, рівень заряду батареї. Годину зважування та відсилання повідомлення задається пасічником через особистий кабінет на сервері. Функції особистого кабінету: Щогодинний звіт надходить на захищений сервер з даними про поточну масу вулика, різніцю маси за годину, температуру, вологість, баланс мобільного номера, рівень заряду батареї, рівень сигналу мобільної мережі. Передача географічних координат визначають за сигналами базової станції мобільної мережі (невисока точність). Ці дані зберігаються на захищеному сервері і можуть бути переглянуті пасічником з особистого кабінету через мобільний телефон планшет або комп'ютер. Вага складається з трьох основних частин: - вагової платформи - це чотири датчика; - електронного блоку з GSM модулем та вмонтованою акумуляторною батареєю; - сонячної панелі для заряду акумуляторної батареї. Вагову платформу ставлять під вулик, а електронний блок з GSM модулем і сонячну панель закріплюють на вулику. В комплект входить: електронний блок GSM, вагова платформа, сонячна панель, антена gsm, датчик температури і вологи, контейнер пластиковий, стартовий пакет Київстар датчик. Вартість комплекту - 3500 грн. Замовлення, запитання, пропозиції: vitaly@ubs.in.ua Малимон Віталій Ростиславович +380936577585 Луців Мар'ян Богданович +380936577586
 8. Весна/Літо 2018

  То крушина
 9. Львів роздріб базар акація 0.5 л ціна 125 грн.
 10. Здав ріпак по 43 грн. сьогодні . тара 10 л відра поїхало на польщу . Гроші за тару повернули. Правда мала партія 300 кг. Невідомо як буде надалі. В Польщі ціна 75 грн. Кг за ріпак. Вечором дзвінок від місцевого перекупа чи не хочу здати бо ціна буде падати до 24 грн. кажу здав по 43 ну дуже він здивувався.
 11. перепрошую мав на увазі зовнішній діамерт.
 12. 1.06 - 7.06 повний ноль Ночі холодні. Липа починає розцвітати.
 13. Працювати на мед за 25 грн. перспектива серйозна.
 14. Тоді виходить приблизно 1.7 дол за кг
 15. В чому проблема підготуйте матеріал про приводи Бурякова відправте в редакцію.
 16. Угу розказують страшилки про 0,8 дол тіпа в'єтнам по такій здає. І про те що після відкачки соняха буде 25 грн. певне переплутав цифри 2 і 5 місцями.
 17. В'єтнам здає мед по 0.8 $ так мені сказали якщо це правда то ми і так добре плюєм))
 18. як ви тоді хочете почути про щось нове?
×