Перейти к содержанию

mary@sko

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  318
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

547

2 Подписчика

Информация о mary@sko

 • Звание
  Мар'ян
 • День рождения 23 июля

Profile Information

 • Место расположения
  Львів, Левандівка

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  с.Іванівка, Перемишлянський р-н., Львівська обл.
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  корпус 8 рамок на 230 мм (Кук)
 • Порода пчел
  карніка
 1. 10.04. +800 грам Сьогодні +250 грам мало в порівнянні з вчорашнім днем, вчора вечором був сильний дощ.
 2. +300 грам з 11 до 12 год температура +22 цікаво скільки буде до кінця дня.
 3. С днём рождения!

  @Богдан1 Вітаю, подарок передав, важ на здоров'я.
 4. Електронна пасічна вага GSM. Вага вимірює масу вулика і передає інформацію пасічнику у вигляді SMS-повідомлення. Кожної години інформація передається на захищений сервер. Вагу можна використовувати на стаціонарних і кочових пасіках. Вага дає змогу щоденно отримувати інформацію про зміну маси контрольного вулика, завдяки чому можна планувати роботи на пасіці. Це особливо зручно, якщо пасіка кочова. Технічні характеристики: 1. Максимальна маса вимірювання 200 кг. 2. Мінімальна маса вимірювання 0,1 кг. 3. Живлення - вбудована LiPo батарея 4,2 вольт. + Сонячна панель для зарядки вбудованої батареї. 4. Ціна поділки шкали - 0,01 кг. 5. Діапазон робочої температури від -10° С до +50° С. 6. Маса комплекту - 2 кг. 7. Калібрування ваги - автоматичне. 8. Обнулення ваги - через особистий кабінет. 9. Індикація ваги - SMS + особистий кабінет. Функції SMS: Щоденне SMS повідомлення з даними про поточну масу вулика, різницю маси за добу, баланс мобільного номера, рівень заряду батареї. Годину зважування та відсилання повідомлення задається пасічником через особистий кабінет на сервері. Функції особистого кабінету: Щогодинний звіт надходить на захищений сервер з даними про поточну масу вулика, різніцю маси за годину, температуру, вологість, баланс мобільного номера, рівень заряду батареї, рівень сигналу мобільної мережі. Передача географічних координат визначають за сигналами базової станції мобільної мережі (невисока точність). Ці дані зберігаються на захищеному сервері і можуть бути переглянуті пасічником з особистого кабінету через мобільний телефон планшет або комп'ютер. Вага складається з трьох основних частин: - вагової платформи - це чотири датчика; - електронного блоку з GSM модулем та вмонтованою акумуляторною батареєю; - сонячної панелі для заряду акумуляторної батареї. Вагову платформу ставлять під вулик, а електронний блок з GSM модулем і сонячну панель закріплюють на вулику. В комплект входить: електронний блок GSM, вагова платформа, сонячна панель, антена gsm, датчик температури і вологи, контейнер пластиковий, стартовий пакет Київстар датчик. Вартість комплекту - 3500 грн. Замовлення, запитання, пропозиції: vitaly@ubs.in.ua Малимон Віталій Ростиславович +380936577585 Луців Мар'ян Богданович +380936577586
 5. Запрошуємо на четверту спеціалізовану ярмарку "БДЖІЛЬНИЦТВО ГАЛИЧИНИ 2018" всіх охочих: пасічників-професіоналів, початківців і тих хто хоче купити мед Ярмарка відбудеться 21-22 квітня за адресою м. Львів, вул Пекарська 50 (на території Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнології імені С.З.Гжицького). Час проведення 8.00 до 18.00. Вхід вільний. В ярмарці братимуть участь виробники зі всієї України️. Пропонуватимуть продукцію, яка стане в пригоді пасічникам: - медогонки - сушили для пилку - обладнання для розпечатування рамок - воскотопки - вулики та комплектуючі - одяг для роботи на пасіці - ручний реманент (стамески, димарі...) - інвентар для виведення маток - інвентар для підгодівлі бджіл - роздільні і прополісні решітки - продукція бдждільництва - медова косметика Вхід вільний!!!
 6. Допоможіть розшукати!

  На відео можна побачити як виглядають вкрадені вулики з пасіки Богдана Болюбаша
 7. Улей КУКА (корпуса на 8 рамок Рута (435*230мм)

  Теж би замовив тільки корпуса в них під 230 мм нема
 8. Парафин

  На своїй пасіці проварюю вулики в парафіні. Це значно збільшує їх термін експлуатації. Парафін розігрівається електрикою, варіант з дровами відкинув оскільки тяжко контролювати температуру парафіну, газ пропан чи метан можна використовувати температура нагрівання буде більш менш контрольована але не стабільна. Тому віддав перевагу тенам з терморегулятором. Бак має розміри висота 45 см довжина 60 см ширина 45 см Тени, 3х1,5 кВт. Виготовлені на замовлення, з розрахунковою потужністю 2,5 Вт/см2 поверхні нагрівача. Терморегулятор REX-C100 і твердотіле реле fotek SSR-40DA На кожен тен встановлений автомат 10 А Над тенами встановленна решітка для того щоб деталі які проварюються не контактували з ними. Розігріваю парафін тенами, виготовленні на моє замовлення, три шт, потужність по 1,5 кВт. Для зменшення втрат тепла бак ззовні утеплено мінватою товщиною 5 см зовні мінвати фольгоізол товщоною 5 мм, це забезпечує добру теплоізоляцію, про що свідчить те, що через дві доби парафін в основній своїй масі знаходиться ще в рідкому стані. Процес проварювання: -- Розігрівання парафіну в кількості 70-80 кг з твердого стану, (температурою 25*С) до температури 130*С відбувається приблизно за 1 год. 30 хв. При температурі навколишнього середовища 0*С розігрівання до 130*С триває 2,5-3 год. Чому 130*С ? -- При вищій температурі деревина значно втрачає механічну міцність. -- За такої температури деревина не встигає значно пересушиться, відповідно деталі вулика недеформуються. --при 140*С парафін починає інтенсивно окислюватися з утворенням жирних кислот, а також з'являється "димок", це випари з парафіну які небажані у невентильованих приміщеннях бо їх накопичення може досягнути концентрації до вибухонебезпечної. При роботі з парафіном бажано мати 1-2 вогнегасника. Гасити полум'я парафіну водою категорично не можна. Проварюю зібрані деталі вулика занурюю в парафін, зверху прижимаю решіткою яка зварена з арматури для того щоб деталі не спливали наверх а були повністю занурені в парафін. Відбувається зниження температури парафіну, тени автоматично вмикаються термодатчиком, і на протязі 2-3 хв. відновлюють початкову температуру парафіну до 130*С. Час проварювання заготовок товщиною 30 мм триває 5хв. Проварені деталі на своїй поверхні парафіну не мають, на дотик не слизькі, клейові з"єднання неруйнуються, (клей типу ПВА, класу D-3).
 9. Зимують, сьогодні заніс в приміщення бо морози сунуть ...
 10. Орієнтована дата продажу?
×