Перейти к содержанию

охотник пчел

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  845
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3 003

5 Подписчиков

Profile Information

 • Место расположения
  0679239247

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  хмельницкий
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  Больше 200 семей
 • Ульи
  корпусные
 • Порода пчел
  УС тип Хмельницкий
 1. Українська степова порода

  знаю декілька людей, в нашій області, які перейшли з баків на карніку, маю на увазі профі пасіки. про мілких мовчу. Але кожному свое.кожен собі підберае що йому подобаеться. Мені найбільш довподоби помісь карніка-степова. ф1 , кращіх бджіл небачив, що по меду що по розвитку, і зимівлі. миролюбність теж в нормі.
 2. Українська степова порода

  ну а в нас хіба е ще хтось Юра молодець але ми його в свою віру всеодно колись перехрестим
 3. Українська степова порода

  молодець а наш Юра не хоче займатися УС дайте мені хтось його номер, хочу замовити в него десяток неплідок,для батьківських сімей, маю 2 гектара приватного лісу фактично ізольованого, . там роблю облітник УС
 4. мій батько теж такої думки, доречі одну платформу в мене купив дід, 70 років, заздрю таким людям скільки це оптімізму і єнергії треба мати. І да маніпулятором добре з лісу кругляк красти
 5. викладав вже десь, зайдіть в мій профіль, вложенія. взагалі зараз пасіка стоїть на стаціонарних точках, тільки один кочовий, який вивозиться на акацію, або гречку.
 6. тому що мають хлопці дуже хитрі ваги
 7. 1. надоїло бігати вниз вверх. 2 видувати бджоли під платформу. 3 запропонували за них гарні гроші. 4 перейшов на причіп з маніпулятором.
 8. я такі продав ще десь в 2005 році, і перехрестився, але це
 9. ставлю жінку на двері буса, відкрила- закрила, і то бігом.
 10. чим Вам видувка неподобаеться? щоб бджоловидаляч поставити треба підняти корпуса, мені це неподобаеться, З видувкою, корпус перевернув видув і в бус заніс, 1т заберав за пів дня. Після видалячів і мед гірше відкачуеться, холодніший.
 11. Сколько можно одно и тоже долдонить
 12. Охотничья

  А печінку для тещі можна зажарити
 13. Охотничья

  В мене дружина, і дві дочки, на два жилета вже є, ще треба на один. , зараз почнуть гуляти можна буде і днем з підходу, а поки що тільки вечір-ніч. Як там Дністер , замерз вже в вас?
 14. Охотничья

  Нема чого і стріляти, нехай множаться, я в цьому році збераюсь їх віддати на вичінку, може щось пошиеться.2 х правда прийшлося викинути, одного лайка порвала піймала сама в очереті, другого попав в груди вилитіло сзаді пів лиса, разом з хребтом, стріляв з 308
×