Перейти к содержанию

охотник пчел

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  618
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 882

3 Подписчика

Profile Information

 • Место расположения
  0679239247

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  хмельницкий
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  Больше 200 семей
 • Ульи
  корпусные
 • Порода пчел
  УС тип Хмельницкий
 1. Болгария 2евро , никто задавать не хочет, называют перекупов б...Ди, дословно. говорят что те мешают наш с ихним ,возят в Германию и там продают в 2 раза дороже базар-10-12 лев 0,7 банка дол 1,67 лев , выживают
 2. ну це їхні проблеми, а реально його меньше,і не думаю що вже щось змінется,скільки бджіл лягло? в мене е колега місяць назад біля 100 сімей полностю, і таких багато по україні, чого зараз пакети купляют?да того що лишились рамки з медом, суш, а бджіл нема.
 3. що меду на 47% всім баригам не хвате
 4. десять днів назад продавав пакети (другий круг) в цему році попит був дуже великий , да і ті що вигрібали весною тисячами мед свій вивезуть напряму ,я думаю що Ви в курсе про кого це, а Ваш сусід з своеї пасікі теж по 1.7 евро здасть?чи по 5.7 ?? думаю що з пакетами на 19 рік буде все добре булоб що продавати, а якщо ні, то на акації і пилку він себе окупить після такого падіння ціни на мед,і бджіл падає багатенько, пасічники -однорічки відходят,а потім буде знову ціна,і на мед також. чи вже забули 75-100 дол за пакет?
 5. в этом году продали пакеты, накачали акации, липы,гречки, сонях недал вообще, бочек нам нетреба продаем мелкими партиями, по нормальной цене . цена 30гр это 1.5 литра воды нормальной столько стоит,а не меда и нехай идут на.... с такой ценой
 6. вони, е по 30+ але самі кажуть що буде більше, меду з соняха в нашому регіоні нема , дощ заляв. я особисто дешевше чим 45 не здам, не бачу сенсу.
 7. 24 поділля мед, здавайте на здоровя.
 8. нехай працюють чесно,а не на договорняках, в цему році хіт сезону ,ваша акація -не акація! а різнатравя, хіба може різнотравя рік рідким стояти??? бджолярі пашуть, а ці їх на..бу...ь. типу без лоха і жизнь плоха.
 9. Весна/Літо 2018

  обрывается по 5 раз в день, только вылетят -дождь, потом сонце и опять. трутни баков, носят олию ведрами. поэтому они и такие желтые
 10. Весна/Літо 2018

  то саме і в нассонях дае но слабо.дощ заливае.
 11. потерти треба ,то що теми не стосуеться
 12. звонили **зрадники** будуть брать сонях по 42-45гр може вони не знають що контракти 1.5 еври?? а може намахують?? чи не ходили на лекції паньковського-** Як намахати бджолярів в цему році **
 13. его в этом году и дешевого и дорогого не дюже, мне за разнотравье дают 43.5 , на сонях обещают 42. но его в наших краях пока не густо. так что будем ждать.
 14. кожен день спілкуюсь і тільки чую, в того потравили, в того нема нічого, і по 35гр ніхто не збераеться той соняшник здавати. навіть якщо він буде.
×