Jump to content

охотник пчел

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,189
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4,529

7 Followers

Profile Information

 • Location
  0679239247

General Information

 • Пасека в
  хмельницкий
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  Больше 200 семей
 • Ульи
  корпусные
 • Порода пчел
  УС тип Хмельницкий
 1. Я теж качаю, і ставлю на сохран, буду знову в рулетку грати, старт з 50 гр.
 2. В нашіх сусідніх , Румунії, Болгарії, цей рік дуже невдалий, в нас теж думаю не найкращий, а граються бо робота в них така, намахати.
 3. Та в них розвідка донесла що мед пішов, зразу рішили скинути ціну ,
 4. Е мільйонери, і старість забезпечує, пасіка, не 2 вулика звісно.а корпуса да , тяжкуваті, мозги треба трошки включати, щоб легше було.
 5. Так само мій старий говоре, Якщо прижме то буду думати, як, Купив ще один, ціна якщо точно то 146 гр., По нету немає часу , да і смислу, а так да бізнес непоганий, видно в Хмельницькому бджолярі усі табуретки скупили того і ціна в 2, 5 раза вища, а може це пан Асалтан вже табуретками торгуе
 6. Мій старий ,в той фонд відчислив стільки, що треба 2-3 европейців, і що? 25 років відслужив а толку?, Йому зараз 72 , а він мусить ще пахати, бо пенсії нехватае. Какнув і мені той сонях,спортив різнотрав'я. Достали на одному точку десь 4 км, на другому 5-6, хвости з молодими матками так валят, що аж страшно стае, суші немає вже, заляли за кілька днів юшкою все Але по 33 непродам. Краще в австралію, на роботу поїду.,
 7. старі трутні вже нейдуть на обліт ясно що пенсіонери не поїдуть, вони від своїх вуликів взагалі нікуда не відходят, ковиряються цілими днями, рамки туди сюди переставляють.,а потім мед задурно віддають. Старі люди, в більшості ,звіикли працювати за копійки, совдепія навчила, молоде покоління таким не буде подивіться як в европі пенсія живе, сидять на морі місяцями, в кемперах подорожуют, голови собі не парят крілями, коровами, курями, і бджолами.
 8. Заробляють усі, крім пасічників. В мене знайомий в Австрії, робе на сто, мае 1,5 т евро, і голова не болить, потравят, перезімують, нехоче більше пасіки, продав за копійки і поїхав., На 50 сімей , сімью не прокормеш., Буде така ціна на мед, половина пасік скоротиться за пару тройку років,сам вже думаю, а не полетіти часом тому степовому трутню, десь до Австрійських маток?
 9. Хто продав пакети в того е гроші, але нема меду, а хто купив пакети немає грошей, зато має мед взагалі хвости приносять з соняха, не менше чим непродані, а часом і більше. , Якщо бджоли такі як треба.
 10. На фоні цін на другі продукти, ціна базарна на мед не лякає вже так купців, так що по можливості табуретки взяли, і вперед , дивишся і на опт вже нічого не лишеться, я вже таким макаром, 3 т спродав.
 11. Породы пчёл: общее обсуждение

  УС- карпатка, злобливість ще й дуже, УС- карніка, виходять добрі, по всім параметрам, навіть краще за чистих німців
 12. Рівно половину, двойний навар хотять мати, редіски. І таку лапшу вішають ,аж вуха завертаються, типу европа нехоче більше соняшника, тільки акацію бере, і тд. Оближуться вони цей рік
 13. Та вони кожен рік до 1 вересня, на лоха розраховують, домовляються яку виставити ціну, і тримають , якщо здають то і не піднімають , якщо не здають то накидають пару гривень. , пішла здача- зразу мінус пару гривень. Цей рік цікавий буде, я наприклад буду про здачу соняха думати від 50 гр, не менше. А не то табуретку вже маю
 14. Або 2 -3 качана кукурудзи, чи 300 грамм м'яса, виходить що 200 вуликів, це пасіка вихідного дня, щоб з такої жити ,треба ще ходити на роботу, якщо мед по 30 гр здавати.
×