Jump to content

Konstantin_b

Активные Пoльзователи
 • Content count

  394
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,112

3 Followers

Profile Information

 • Location
  м. Ватутіне

General Information

 • Пасека в
  Черкаська обл. м. Ватутіне
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  "Паливоди", Альпійські
 • Порода пчел
  місцеві УС, карпатська.

Recent Profile Visitors

1,547 profile views
 1. Для шанувальників Олега Винника, концерт який відбувся на батьківщині співака на Черкащині, Жашківсьго району, с. Червоний Кут. Відео в трьох частинах, на більше не хватило батареї відеокамери.
 2. З самого ранку вже почався дощ. І по прогнозу буде до кінця неділі, з невеликими перервами.
 3. Ви дану книжку продаєте чи купуєте?
 4. Зранку моросив дощик. Потім розпогодилось, виглянуло довгоочікуване сонечко. Бджілки рванули за нектаром. Та не довго "музика бджолина грала" о 13-40 пішов гарненькі дощ на хвилин 15. Хмарно. Невже весь травень буде таким, дощовим?
 5. Так, це було поле між Тальянками і Білашками. На "Оленок волохатих" на полі не дивився бо своя Оленка була рядом , Дорога так втомила видивлятися ями що вже "очі на лоба вилазили", вийшли з Оленкою ноги розім'яти та в ріпаку зфоткатись.
 6. Ось такий ріпак зустрів по трасі H16 в Тальнівському районі Черкаської обл. Вимахав на славу, дощі зробили свою справу..
 7. Продам Улий Паливоды

  На 8 рамок.
 8. Продам Улий Паливоды

  Потрібно 10 корпусів "вулика Паливоди" на рамку 145. Яка ціна 1 корпусу розібраного?
 9. Щось прогноз на березень і початок квітня не втішний. Госметео щось вже геть запутався, не може визначитись на два тижні, міняє кардинально температуру через кождні два дні.
 10. А що обіцяє Черкаський гідрометцентр на цю неділю, зокрема на вихідні? Тому що "Госметео" дає дуже оптимістичний прогноз а rp5 ,більш скромніший.
 11. В Москві чи Пітері - дорого. Це точно - зарплати там ого-го. А по областях, мабуть,не дорожче нашого. http://tochok.info/topic/77-почём-нынче-мёд-ціна-на-мед-ціна-меду/?do=findComment&comment=610100
 12. І парадоксом є факт, що коли світова ціна на бензин падає, на нас це теж не впливає, а от коли світова ціна на бензин піднімається, це зразу відчувають всі, а з медом все навпаки.
 13. Саджанці від SASHA.OK

  Які є у Вас зимиві сорта груш? Чи вже приймаєте замовлення на весну?
 14. Анатолій Крутий: По-перше, тикати до незнайомих людей це безкультурно. По-друге, про своє положення я не писав. Бджільництво для мене це відпочинок, і я працюю на на 1,5 ставки, тобто 20 сімей для мене погоди не роблять. Не Тобі мені вказувати, чим мені працювати, Моя робота в тому і полягає, що я працюю головою. А по кількості твоєї писанини, видно що ти працюєш тільки язиком, видно один із поводирчиків, бо щось тебе заїло.
 15. Наступление метеорологической весны в Украине в 2019 году ожидается не раньше апреля, а март будет холодным, с дождями и ночными заморозками. С приходом астрономической весны (21 марта) в Украине потеплеет, но весенние температуры к тому времени еще не установятся. https://amp.fakty.ua/297133-sinoptiki-rasskazali-kogda-v-ukrainu-pridet-nastoyacshaya-vesna
×