Jump to content
Форум на ТочкУ

Konstantin_b

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  479
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,522

5 Followers

Profile Information

 • Gender
  Male

General Information

 • Пасека в
  Cherkasy region
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Порода пчел
  Apis mellifera carnica

Recent Profile Visitors

2,029 profile views
 1. https://youtu.be/P0yh4s7OF2Q Подивившись це відео, згадав своє дитинство. Під накриттям стояли декілька порожніх вуликів, батькових, серед них був маленький вулик на 10 рамок. Взявши цей вулик, поставив в нього тарілочку з медом, купленим на базарі, відкрив льоток, в нього з часом почали літати і вилітати бджоли, радості не було меж, з того що в мене є бджоли, які будуть там жити і наносять туди багато меду. Потім мені пояснили, що з тієї затії нічого не вийде.
 2. Погода нормальна, останні дні поливає регулярно. Парить. Зацвіла липа, правда ще не вся. Сьогодні зранку липа гула від бджіл. На 15-00 +32.
 3. Сьогодні вночі трохи промочило. Але максимальна температура вдень +34 з тиждень. Сьогодні особливо душно і парко. На вечір тохи попустило +27 о 22:30 год. З'явились темні хмаринки, але зорі видно.
 4. Особливо дивно, що вже друге червня, а Ви ще в травні. Це офіційно ми вже в червні, фактично по температурі (температурним показникам) ми ще з березня не вийшли.
 5. Одні акацію гойдають, другі щурок ганяють. Веселий рік.
 6. Продовження до теми про пкацію. Юрій Овдієнко говорить про ацію на Київщині.
 7. Вce що не робиться веде до кращого. Ось уже дякують експортерам за низьку ціну меду.
 8. Найбільша температура за день +17 без дощу, бджоли слабо літали, не дуже комфортна для них температура, та й для рослин.
 9. О 8 годині було +10, сонячно, небо чисте, жодної хмаринки, Сонце піднімається і температура теж через годину вже +13,. Проте прогноз показує максимум +16 за день, може знову не вгадали?
 10. Якраз в точку. А то в Тальному одна частина веселки, в Звенигородці, друга частина веселки, а я посередині чи то трохи збоку і не бачив веселки..
 11. За сьогоніщні день погода змінювалась чотири рази. Зранку хмарно, прохолодно. Вітер. Потім невеликий дощик, вітер посилився, трохи розігнав хмари, почало пробиватись сонце. Подув сильний з поривами південний вітер, температура підвищується до +23. Після 16 години затихло. На вечір знову пройшов гарний дощ, і знову затягнуло хмарами і знову пускається дощ.
 12. Оце переходи в темі, від горобців та синиць до трикіні. .
 13. Ви праві, такаж ситуація з синицями, тай ще й горобці в додачу, ходять вже "пішки" під вуликами. На кришках вуликів пошматовані частини бджіл. То ці пташки пізно восени та зимою дошкуляли, скакаючи по льотках, а це вже в травні відігнатись не можна.
 14. На 10 год. +12. З самого ранку небо затягнуте суцільною хмарнісю, вітряно. Бджоли сидять, поодинокі пробують вилітати. Проте щурки завсім обнагліли, напевне з голоду, то було літали високо в повітрі, а це вже сидять на електричних проводах, та низько шниряють через подвір'я. Ще так близько вони не підлітали ніколи. Поки писав, почався дощ. Хоча по прогнозу з обіду повинно бути сонячно та до вечора + 24. Щось мені не віриться.
×
×
 • Create New...