Перейти к содержанию

Konstantin_b

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  387
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 074

3 Подписчика

Profile Information

 • Место расположения
  м. Ватутіне

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Черкаська обл. м. Ватутіне
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  "Паливоди", Альпійські
 • Порода пчел
  карпатка, бакфаст.

Посетители профиля

1 502 просмотра профиля
 1. Щось прогноз на березень і початок квітня не втішний. Госметео щось вже геть запутався, не може визначитись на два тижні, міняє кардинально температуру через кождні два дні.
 2. А що обіцяє Черкаський гідрометцентр на цю неділю, зокрема на вихідні? Тому що "Госметео" дає дуже оптимістичний прогноз а rp5 ,більш скромніший.
 3. В Москві чи Пітері - дорого. Це точно - зарплати там ого-го. А по областях, мабуть,не дорожче нашого. http://tochok.info/topic/77-почём-нынче-мёд-ціна-на-мед-ціна-меду/?do=findComment&comment=610100
 4. І парадоксом є факт, що коли світова ціна на бензин падає, на нас це теж не впливає, а от коли світова ціна на бензин піднімається, це зразу відчувають всі, а з медом все навпаки.
 5. Саджанці від SASHA.OK

  Які є у Вас зимиві сорта груш? Чи вже приймаєте замовлення на весну?
 6. Анатолій Крутий: По-перше, тикати до незнайомих людей це безкультурно. По-друге, про своє положення я не писав. Бджільництво для мене це відпочинок, і я працюю на на 1,5 ставки, тобто 20 сімей для мене погоди не роблять. Не Тобі мені вказувати, чим мені працювати, Моя робота в тому і полягає, що я працюю головою. А по кількості твоєї писанини, видно що ти працюєш тільки язиком, видно один із поводирчиків, бо щось тебе заїло.
 7. Наступление метеорологической весны в Украине в 2019 году ожидается не раньше апреля, а март будет холодным, с дождями и ночными заморозками. С приходом астрономической весны (21 марта) в Украине потеплеет, но весенние температуры к тому времени еще не установятся. https://amp.fakty.ua/297133-sinoptiki-rasskazali-kogda-v-ukrainu-pridet-nastoyacshaya-vesna
 8. Вчора о 17 год. дощ змінився на мокрий сніг, до 24 год підкинуло сніжку 5-7 см, прийшлось знову за лопату братись. Сьогодні ранком морозець прихватив.
 9. Цілий день йшов дощ, зараз стих, до вечора може бути і мокрий сніг.
 10. Можна трошки щось детальніше... Можна. Пішли вони всі наа..х - "товарищи-считальщики'. . Нехай краше мльйони та мільярди викрадені в офшорах перерахують і повернуть назад.
 11. У нас було вчора зранку - 20, це 120 км на захід від Черкас.
 12. З вчорашнього вечора іде сніг. З обіду ще з вітром підсилився. Цієї зими снігу вже занадто, а ще ж два місяці зими.
 13. Зліт бджолосімей

  До сих пор считалось, что эти клещи лишь высасывают гемолимфу, ослабляя зараженную пчелу и распространяя микробные инфекции. Однако в статье, опубликованной в журнале PNAS, ученые сообщают, что на самом деле целью клеща выступает жировое тело пчел. Этот орган насекомых накапливает питательные вещества и участвует в их обмене, а также фильтрует гемолимфу от токсинов. «Это не как комар опустился на вас и выпил немного крови, — говорит один из авторов работы Самуэль Рамси (Samuel Ramsey). — Это больше похоже на то, как если бы комар добрался до вашей печени, выпил ее всю и полетел дальше». Ученые считают, что таким образом поражение клещом открывает путь для действия следующих факторов: разрушенное жировое тело не позволяет даже нормально питающейся пчеле получать все необходимые вещества, к тому же оно не способно эффективно нейтрализовывать поступающие токсины, включая инсектициды. Авторы добавляют, что ранее американский энтомолог Ален Коэн (Allen Cohen) уже публиковал сообщение о питании клещей варроа жировым телом, однако его статья осталась незамеченной. По словам Рамси, заблуждение возникло благодаря нескольким статьям еще советских ученых. Переведенные на английский в 1970-х, они стали источником ложных сведений о питании клещей гемолимфой и до сих пор не проверялись. https://telegraf.com.ua/ekologiya/amp-4844564-pchelyi-obrechenyi-uchenyim-udalos-vyiyasnit-pochemu-razrushayutsya-pchelinyie-semi.html
 14. Теж пробував регулювати поролоном восени щілину льотка, так синиці через день все повитягали..
 15. Знову сніг гарненькі пішов. Кожного дня потроху підсипає. Вже цього року достав цей сніг, тільки те й роби, що відкидай та відмітай.
×