Перейти к содержанию

Konstantin_b

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  153
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

171

3 Подписчика

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Черкасская обл. г. Ватутино
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  МК "Рогатые" рамка 145 мм
 • Порода пчел
  местные, карпатка

Посетители профиля

932 просмотра профиля
 1. Знайшов відео про вчорашній день у нашому місті. Відео не моє. Але можна побачити центральну частину, на окраїнах просто жах. Сьогодні ще гірше.
 2. Я теж радий. В мене також сховані під накриттям, тому що їх не було б видно, зрівняло б з горизонтом. Відкидав вчора сніг з вечора до 24 години. Зламав лопату, прийшлось терміново ремонтувати, треба мати на такі випадки ще й запасну .
 3. SOS рятуйте від снігу. Температура -1. Снігу вчора було по-коліна, сьогодні вже місцями по-пояс. В місті повний колапс. Вчора дехто ще намагався виїжджати на авто, то сьогодні взагалі руху автомобілів не має. Центральні вулиці прогребли, але вони стали пішохідними зонами. На інших вулицях "партизанські тропи і окопи". Деякі авто просто покинули в снігу на перехресті ще з вчорашнього дня. Куди не поглянь по вулицях потічки людей, які намагаються добратися до місця роботи. Два дні місто без автомобілів, повітря "чисте, як сльоза" .
 4. Нас засипає мокрим снігом. Сніг іде з вечора без зупину. Рано вже було по коліна. Дороги непроїзні. Люди ходять по дорозі (тротуари не чистять) - бо не має палива у комунальних служб. А сніг буде йти ще до завтрашнього дня. Повний пі......ц.
 5. Продам книги по бджільництву

  Продано. Залишились в прдажу: К. Фриш . Из жизни пчел. Пер. с нем. Губиной Т. И. М. Мир. 1980 - 250 грн. В.П. Полищук, В.А. Гайдар, О.В. Корбут Пасека: К., 2012. – 340 с. - 160 грн. Продукты пчеловодства пища (Апимондия Бухарест 1982), здоровье, красота - 50 грн.
 6. Продам книги по бджільництву

  Книжки які залишились в продажі: К. Фриш . Из жизни пчел. Пер. с нем. Губиной Т. И. М. Мир. 1980 - 250 грн. В.П. Полищук, В.А. Гайдар, О.В. Корбут Пасека: К., 2012. – 340 с. - 160 грн. Прополис (Апимондия 1987) - 50 грн. Продукты пчеловодства пища (Апимондия Бухарест 1982), здоровье, красота - 50 грн.
 7. Так у нас приблизно 90% пасічників зберігають мед в алюмінієвих бідонах.
 8. Про неякісний пластик зрозуміло, а про алюміній не зовсім.
 9. Зліт бджолосімей

  Гарний фільм. Тільки віз і нині там. Так, щось досліджують (пестициди, інсектициди), але все одно не те. А що ж наш інститут бджільництва? Науковці ж є. Кандидати, доктора наук, завідуючі лабораторій, інші інститути?????? Заробітні плати, наукові роботи ...... захист дисертацій...., кандидатьських ітд. ітп., а досліджень не має??? з даної проблеми. Кліщ, та й й все???
 10. Зліт бджолосімей

  Прослухав я цю лекцію. Ніяких наукових досліджень ніхто не проводив. Проста констатація фактів, що і так відома пасічникам. Суть причини не розкрита. Було сказано що кліщ у нас з'явився у 70 роках минулого століття. Бджолосімї були заражені цим паразитом, погано розвивались, могли загинути під час зимівлі. Про зльоти від кліща 30 років і мови ніхто не вів, ні в книжках ні в журналах. Проблема зльотів виникла в останні 10 років. Відомо, що зльоти це механізм захисту у бджіл був вироблений ще у часи їх зародження мільйони років тому, як засіб збереження виду. Роїння у бджіл закладено на генетичному рівні, як і зльоти закладені на генетичному рівні. Так чому ж 30-35 років цей механізм захисту не спрацьовував? Суті проблеми ніхто з науковців не докопується.
 11. Зліт бджолосімей

  Наведу тоді і я ще один приклад з свого досвіду. Було це 3 роки тому. Біля мене є по сусідству, через город, старий пасічник (пасічникує ще з молоду, зараз йому 90 років). Було в нього 5 сімей. Обробляв я своїх бджіл біпіном і завжди давав йому вже розведений препарат (2л на ампулу 1 мм), після того як свої обробив, щоб він теж обробив. Тобто обробляли з одної пластикової 2л пляшки. Коли обробляли було ще тепло, тому що після того, бджоли ще літали і облітувались в наступні тижні. - Проходить деякий час, а сусід своїх бджіл заносить в невеличкий зимівник. Через деякий термін, він мені скаржиться, - ти знаєш, заносив бджіл у зимівник, познімав кришки, а у вуликах тихо, я до них, а їх немає. Всі вулики були пусті і з медом. Тобто бджоли злетіли вже після обробки препаратом, отже механізм зльоту був запущений, і обробка вже нічого не дала. (Мої ж бджолосімї були на місці). Так, кліщ є першоджерелом, але є ще щось нам невідоме, що примушує бджіл злітати. Кліщ появився раніше ніж препарати боротьби проти нього, тому ми б уже не мали бджіл, вони б злетіли раніше від нас, чим ми знайшли чим їх лікувати. А сусіду прийшлось допомогти на наступний рік роями, так як рамки з медом та суш була. Зараз в нього пішли в зиму 4 сім'ї.
 12. Зліт бджолосімей

  Обрабатывал от клеща, а не от вируса. Але як тоді пояснити що раніше кліща на бджолах було не менше а то й більше, тому, що не було ефективних препаратів, проте, щоб бджоли покидали вулик з медом ніхто не спостерігав. Я на початку свого пасічникування (ще ходив тоді до школи 1985-1987 рік) спостерігав як масово "лазили" безкрилі бджоли під вуликами, а в трутневому розплоді при зрізанні було по декілька кліщів в одній комірці, зараз я такого не спостерігаю, проте є явище зльоту бджіл. Або кліщ не той, або ще щось.
 13. Зліт бджолосімей

  Так ви ж обробили їх Потім весною стара бджола відійшла, молода вже була не враженна кліщем, тому й рецидив не проявився . "Вірус" передає кліщ проколюючи хітин, а не від бджоли до бджоли при контакті. Роз'яснення повинні дати науковці, провівши "лабораторні дослідження" .
 14. Ранком було -2, зараз йде невеличкий сніжок, така температура протримається ще до неділі, а потім з понеділка +5 і до Нового року.
×