Перейти к содержанию

Konstantin_b

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  193
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

366

3 Подписчика

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Черкасская обл. г. Ватутино
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  МК "Рогатые" рамка 145 мм
 • Порода пчел
  местные, карпатка

Посетители профиля

1 059 просмотров профиля
 1. Саджанці від SASHA.OK

  Дякую Олександре за саджанці. Гарно запаковані, чудово доїхали. Вже посаджені.
 2. Зранку о 7-00 (так само як і вчора ) +5. Хмарно.
 3. Ащо хіба верба вже цвіте? В мене пилок також несуть на повну,але верба ще не цвіте(ніяка). Після обіду +20, Спостерігав що несуть обніжку сірого і жовтого кольору.
 4. 17 марта в Волынской, Ровенской, Львовской, Тернопольской, Закарпатской, Ивано-Франковской, Черновицкой, Хмельницкой, Житомирской, Киевской, Черниговской, Сумской областях сильный снег, метели (прирост снежного покрова 15-20 см); в Винницкой, Черкасской, Кировоградской, Полтавской, Харьковской областях сильный дождь и мокрый снег, местами гололед, налипание мокрого снега (прирост снежного покрова 5-10 см); в Украине порывы ветра 15-22 м/с, в северной половине на дорогах гололедица.18 марта во Львовской, Тернопольской, Закарпатской, Ивано-Франковской, Черновицкой, Хмельницкой, Винницкой, Черкасской, Кировоградской, Полтавской и Одесской областях сильные снегопады, метели (прирост снежного покрова 20-25 см); в Николаевской, Херсонской, Днепропетровской, Харьковской областях сильный дождь с переходом в сильный снег, местами гололед, налипание мокрого снега (прирост снежного покрова 5-10 см); в Запорожской, Донецкой, Луганской областях сильный дождь; в Украине порывы ветра 15-22 м/с, на дорогах, кроме юго-востока, гололедица.В то же время, 19 марта в Полтавской, Харьковской, Днепропетровской, ночью и в Кировоградской, Одесской, Николаевской и Херсонской областях сильный снег, метели (прирост снежного покрова 15-20 см); в Запорожской, Донецкой, Луганской областях сильные осадки в виде дождя и мокрого снега, местами налипание мокрого снега, гололед (прирост снежного покрова 10-15 см); в юго-восточной половине страны порывы ветра 15-20 м/с, на дорогах Украины гололедица. https://fraza.ua/news/267530-v-ukrainu-vozvraschajutsja-meteli-i-snegopady
 5. В цьому році у Вас на Сіверщині при такому прогнозі обножку не понесуть.
 6. Так, все вірно, якщо дозволяє температурний режим, тобто вище + 12. А якщо менше +10 і хмарність, то де той обліт?
 7. Так це добре що політали. А якщо не політали?
 8. Щось погода змінюється не в кращу сторону, вчора показувало на кінець березня + 17, а сьогодні і до середини квітня не буде такої температури. (Найхолодніша зима весна за 100 років?)
 9. Мій прогноз на цей рік що перший обліт, дивлячись на температурні показники, в центрі буде на "Теплого Олекси" або після нього.
 10. Так, вірно, сплю спокійно до 1 квітня.
 11. Теоретично так може бути, а практично не виходить, бджоли стоять в зимівнику, на городі снігу до метра, у дворі теж більше 1,5 метра місцями надуло (не має куди вже дівати сніг). І куди їх ставити на обліт? Треба пів-городу розчистити - дурна робота. Нехай стоять поки сніг не розтане.
 12. Зранку було -2, але сніг припинився, моросив дощик, сніговий покрив 40-50 см. Дивлячись на прогноз, в березні обльоту не буде в нашій місцевості.
 13. Теж саме, сніжок вже пролітає. На вечір підсилиться і завтра теж.
 14. Так написано в предыдущем посте. "Лишняя" - це зайва, непотрібна, тобто її там не потрібно бути.
×