Jump to content

Konstantin_b

Активные Пoльзователи
 • Content count

  448
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,368

5 Followers

Profile Information

 • Location
  м. Ватутіне

General Information

 • Пасека в
  Черкаська обл. м. Ватутіне
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  "Паливоди", Альпійські
 • Порода пчел
  УС

Recent Profile Visitors

1,717 profile views
 1. Випало снігу десь 6 см. Морозець зранку -4.
 2. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Ясный пень, что не на заборе, приведенная ж цитата твоя. Или ещё нужно носом ткнуть? Нет, он не писал, а только процетировал то что написал Женя К.
 3. Осінь-Зима 2019/20

  Мається на увазі, що не можна приблизно визначити чи буде тепла зима, чи холодна? Поки на грудень "далекоглядний прогноз" показує, що грудень буде з плюсами.
 4. Зранку о 7 год було -11.Зараз небо чисте, виблискує сонце.
 5. Прочитал и пошел на градусник смотреть.... Да у меня тоже -8 ... А прогноз обещал максимум -8 а так к утру будет все -10... Заглянув оце зараз на сторінку погоди (22 год) і аж здивувався, що це за страшилки з такими цифрами, не повірив. Пішов подивитись на термометр, а воно дійсно -6 морозу. Оце перепади, вчора ще було +6 і мигичка.
 6. З вчорашнього вечера по сьогоднішній моросить мжичка.
 7. ви впевнені що це вони!?я вже забув як вони вживу виглядають Вживу ніколи не бачив, тільки на картинках.
 8. На 7 годину ранку + 4, на 16 годину +6, тихо, пасмурно, вогко.
 9. Пішли б вони до біса з своїми низькими цінами на товари (купив, натиснув, поломалось - викинув, ще раз купи - викинув), краще купити дорожче але не китайське ( тільки гроші на вітер) то хоч річ послужить деякий час, а китайське даже одноразовим важко назвати, я про те що ввозиться до нас в країну, можливо на ринки США, вони роблять добротні товари.
 10. На 8 годину + 1. Заморозку видно не було, вода не замерзла., Сонячно.
 11. Сьогодні 19 жовтня погода була причудоаа, жодної хмаринки, ніби весна прийшла. Вдень + 21, на вечір на 19 год +13.
 12. На даний час поки вітер здійнявся.
 13. Добываем пергу

  Гарна установка. Електродвигун від "стіралки"? Зробіть ще фото конструкції в середині барабана-подрібнювача.
 14. Починав з лежаків на рамку Дадана-Блатта. Були декілька Українських, подобались тим що гарну силу в них набрали бджоли. Виїхавши декілька раз на кочівлю, зрозумів що з лежаками треба прощатись, а то недовго і спину зірвати. Ще на кочівлю вантажити ще півбіди, а назад це щось, так як було своїх з десяток та сусідських приблизно стільки. Здається в 2002 році вийшли декілька статей в УП про вулик Паливоди, загорівся я цим вукликом, корпус легенький, адже товщина 22 мм. Зробив корпусів, переселив з лежаків сім'ї, а лежаки розібрав на матеріали.Поступоао перевів на рамку 145, підрізаючи рамки Дадана. Вулик Паливоди подобається й до нині, хоча й пробував працювати з багатококорпусним на 230 рамку допомагаючи знайомому і він мені теж не сподобався, трохи заважкий корпус з медом. Отже починав би з вулика Паливоди на рамку 145, але в ті роки коли я починав знайомитись з бджільництво, про цей вулик ніхто і не чув.
×