Перейти к содержанию

Konstantin_b

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  207
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

414

3 Подписчика

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Черкасская обл. г. Ватутино
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  11-20
 • Ульи
  МК "Рогатые" рамка 145 мм
 • Порода пчел
  местные, карпатка

Посетители профиля

1 150 просмотров профиля
 1. Сухо. Сонце, небо чисте. Знову дощ стороною обійшов.
 2. Хмарно, але дощу так і нема, зате температура комфортна.
 3. 22/06 було спекотно аж дурно, а на заході області дощ з градом з половини дня. На вечір пішли хмари і стало прохолодніше. На сьогодні по прогнозу невеличкий дощик, земля сухуча, як порох, треба дощу, а він до нас не доходить, або обходить стороною.
 4. Вся липа яка є вже відцвіла, спека неймовірна останні дні, сьогодні (дивлячись на годинник, то вже вчора) на вечір стало прохолодніше, то аж легше дихається, на заході області дощ лиє, а в нас а ні краплі. Бджоли вже нишпорять по всіх закутках, де пахне медом, та воском, а це показник що взятку нема, та висять на вуликах, хоча денця з сітки
 5. У нас липа вже припинила виділяти нектар. Зранку ще щось шукають, в день вже сидять на вуликах та під ними. Тепер черга за соняшником, Його цього року насіяли як ніколи, якби тільки погода була сприятлива, але до соняшника неділі 3-4.
 6. А у нас аномальна зона (місто знаходиться в ямі), вже підмічено не один рік. Дощ іде Звенигородка, Тальне, Катеринопіль, Шпола, а у нас ні краплини. Так і цього року. От така загадка.
 7. А всьо навсього 30 км. різниці у відстані між Вами, а у нас ні краплини сьогодні, тільки легенький вітерець подавав, та гриміло в далині. У вас перебор, а у нас земля суха, от така загадкова природа.
 8. До нас до центру не дотягнув. Трішки погриміло із заходу. Після попередніх дощиків земля вже суха. А липа напевне вже закінчується. Бджоли вже понесли жовтий пилок, та змінили напрям польоту на інший медонос.
 9. Зараз небо чисте, зорі видно. Але по мобільному додатку РАДАР по карті показує дощ з грозою в районі Черкас, а нас знову обійшов дугою, вже вкотре, зате повітря стало прохолодніше, а то вже два останні дні духотіще, зате бджола на липі працює несамовито, краще ніж на акації.
 10. Тільки пилюку прибило, під деревом сухо. Погуркотіло побризкало, та й пішло на північ, хоча хмари чорні снують й досі.
 11. Продам книги по бджільництву

  Всі книжки, що були виставлені на продаж, вже продані крім В.П. Полищук, В.А. Гайдар, О.В. Корбут Пасека: К., 2012. – 340 с. - 160 грн.
 12. Что цветёт сейчас

  Акація в центрі Черкаської області вже зацвіла. Це напевно рекорд. Ще ніколи до 9 травня акація не зацвітала.
 13. Така ж сама картина. Здійнявся віттер, погуркотіло, поморосило і на тому все.
 14. Зранку було сонце, пасіка гула. На даний час +18, захмарилось, але дощу ще немає.Цвіте повним ходом вишня, черешня, слива, зацвіли груші, викинули бутони яблуні. Абрикоси не цвіли, поодинокі квітки тільки, померзли. Абрикос знову цього року не буде, вже третій рік поспіль.
 15. Саджанці від SASHA.OK

  Дякую Олександре за саджанці. Гарно запаковані, чудово доїхали. Вже посаджені.
×