Jump to content

Konstantin_b

Активные Пoльзователи
 • Content count

  431
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,282

4 Followers

Profile Information

 • Location
  м. Ватутіне

General Information

 • Пасека в
  Черкаська обл. м. Ватутіне
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  "Паливоди", Альпійські
 • Порода пчел
  УС

Recent Profile Visitors

1,644 profile views
 1. Починав з лежаків на рамку Дадана-Блатта. Були декілька Українських, подобались тим що гарну силу в них набрали бджоли. Виїхавши декілька раз на кочівлю, зрозумів що з лежаками треба прощатись, а то недовго і спину зірвати. Ще на кочівлю вантажити ще півбіди, а назад це щось, так як було своїх з десяток та сусідських приблизно стільки. Здається в 2002 році вийшли декілька статей в УП про вулик Паливоди, загорівся я цим вукликом, корпус легенький, адже товщина 22 мм. Зробив корпусів, переселив з лежаків сім'ї, а лежаки розібрав на матеріали.Поступоао перевів на рамку 145, підрізаючи рамки Дадана. Вулик Паливоди подобається й до нині, хоча й пробував працювати з багатококорпусним на 230 рамку допомагаючи знайомому і він мені теж не сподобався, трохи заважкий корпус з медом. Отже починав би з вулика Паливоди на рамку 145, але в ті роки коли я починав знайомитись з бджільництво, про цей вулик ніхто і не чув.
 2. Я вважав що по 15 це включно 15. А до 15 це зрозуміло що 15 не входить.
 3. Тільки не зрозуміло яку ціль переслідує Іван Іванич.
 4. Якби я не був пасічникиком і не бачив "бджолиного сімейства" то напевне вразив би, для дітей напевно це цікаво і пізнавально. Для мене було вражаюче побачити бджолине сімейство ще коли я ходив до школи у 8 клас і батько мені подарував на день народження бдолину сім'ю, як паам'ятаю ще зараз вона коштувала 100 крб. (8 рамок у квітні) а зарплата у батька була 150 крб. Ото було враження коли їх пересаджувати з ящика до вулика.
 5. Сьогодні 7 вересня в м. Звенигородка Черкаської області була ярмарка "Меду винограду і вина". Загальне враження Продавців було так само як і той рік, покупців менше. Торгівля була поганенька, ходять дивляться купують мало. Ціни були в середньому не нижче 100 грн літр меду. Акація була 180-150 за літр. Проте виноград купували дуже добре, за прару годин, спродувалися. Вино не погано йшло, саме більше людей кучкувались біля медового вина та інших вин на дегустацію і не погано купували. Висновок в мене склався такий від ярмарки: мед нині не дуже й потрібен нашим людям, в пошані вино і виноград.
 6. Після відгуків про Варофлу, теж провірив на якість упаковки, в 2 -х останніх, які ще не використав, то 4шт в кожній пачці були недопаяні. В попередніх розрізав і уваги не звертав.
 7. А всі кого влаштовує ціна, можуть тихенько здаватИ і не проводити агітаціЮ.
 8. Ціна на мед любить тишу і тоді буде все Ок.
 9. Зранку теж був вітер аж до вечора, хоч було і сонячно і припікало. Ближче до 18 години потемніло, рванув сильний вітрюган, думав що буде велика злива, але дощ був хвилин з 10, після дощу стало тихо, хмарно, +24.
 10. Цей рік унікальний по температурних рекордах, найспекотніший червень за 100 років і найхолодніший липень за 25 років. Під Києвом 5 серпня випав сніг. https://www.rbc.ua/ukr/styler/zima-letom-kievom-vypal-sneg-foto-1565015198.html
 11. На 8 годину було +14. Зараз сонце починає пригрівати.
 12. За цей день пройшли трьома заходами дощі, в 13, 15, 18 годинах по 10-15 хв, перший з градом як горох. Після двох перших пробивалось сонце, після вечірнього затягнуло хмарами і температура впала до +15 .
×