Jump to content
Форум на ТочкУ

Шульц

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  501
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,238

1 Follower

About Шульц

 • Birthday 01/11/1967

Profile Information

 • Location
  Черкаська область

General Information

 • Пасека в
  Вільховець
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  БК 10/145, ППС
 • Порода пчел
  Бакфаст

Recent Profile Visitors

1,659 profile views
 1. Він той, проблема у волозі. недостатньо вологи і він не виділяє. Я пробував поливати кілька кущів, то на нього йдуть бджоли, як не поливати не ідуть.
 2. Ось оголошення в нашому регіоні з фесбук Під "різнотрав'я" слід розуміти соняшник і все що вдалося принести бджолам до нього. Це така роздрібна ціна, або приблизно 57 грн кг. Навряд гуртова до неї "добіжить"
 3. Я ставлю однакову кількість. Результатом задоволений.
 4. А у мене з кукурудзою цьогоріч виникли проблеми. Кілька днів тому з літачка обробили чимось (при цьому з обох сторін від кукурудзи квітує соняшник) і бджоли ближче 15 метрів до пасіки не підпускають. Кидаються без попередження, ходити без маски по пасіці неможливо.
 5. І читав спочатку, і маю такий клей, але сказати що він без запаху не можу. От польський дійсно без запаху, індикатором цього є бджоли які не кидаються на матку зі щойно приклеєною опаліткою. Я клею на вже сіючу матку і відразу пускаю назад, тому і хотів би клей який сохне зі швидкісттю суперклею, але без запаху. В цьому відношенні БФ-6 може й підходить матководам, які поміщають помічену матку в кліточку, а мені не підходить, бо має запах кілька годин точно.
 6. Чи пробували? Подивився в інтернеті тих клеїв море, деякі пишуть без запаху, запитав в місцевому магазині, без запаху нема. Зараз клею польським який йшов разом з опалітками, так він сохне до 5 хвилин і ще бува на наступний день відпадає.
 7. Вишлю безкоштовно, пишіть в приват.
 8. Ви це серйозно думаєте що з насіння лаконіс не росте? Якщо маєте бажання вишлю Вам насіння. Горобці його добряче розсіюють.
 9. Теж вдень було 34,0 на цю годину 32,3, а вже ніби вечір.
 10. А у нас сьогодні на всю котушку цвіте аморфа, вдень було 33,3, а на аморфі бджіл море. Ну ще і на оливці, правда її в нас мало.
 11. Це вони зі сплячих бруньок, у нас акація зацвітає в три етапи. Перший я так розумію це те що повинно бути там не більше 10% . Другий і третій зі сплячих бруньок, чомусь одна швидше, друга з затримкою десь на тиждень. На даний момент бджіл бачив на перших і других, третя ще не розквітла. Загалом кількість квіточок така, що я сподіваюсь, що до липи кормити не буду. Про те що меду вистачить мені, мови не веду, бо після обіду вже на акації бджіл нема
 12. У нас вдень доходило до +30 з цього приводу: До нас літо увірвалось і одразу розігналось, та й нагріло двадцять сім - зразу жарко стало всім. ВЧОРА ще тепла просили і так дружно голосили: де тепло і літо де, і коли воно прийде? А сьогодні знов до Бога, нам потрібна допомога: вже замучила жара, піти дощику пора! Нам не можна догодити, завжди будемо просити. То нам жарко, то змерзаєм, що потрібно нам не знаєм! (Іван Шульц 07.06.2020)
 13. Особливо дивно, що вже друге червня, а Ви ще в травні.
 14. У Вас є акація? Бо в нас де-не-де поодинокі квіточки. А погода... Знову дощ у нас іде, бджоли не літають. Якщо вилетить якась, щурки поїдають...
×
×
 • Create New...