Перейти к содержанию

Шульц

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  341
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

775

1 Подписчик

Информация о Шульц

 • День рождения 11.01.1967

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Черкаська обл.
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  БК 10/145
 • Порода пчел
  Безпородні

Посетители профиля

980 просмотров профиля
 1. Высота забора вокруг пасеки

  І не тільки у вітряну. У мене огорожа 2,5 метри за нею великий господарський двір сусідів, бджоли перелітають огорожу і просто "лягають" на землю та йдуть на висоті близько метра.
 2. На мою думку це рівень життя в конкретно взятій країні впливає на ціну, а не економічна ефективність
 3. Якщо випити 0,5 горілки за раз можна впасти, а якщо розтягнути на місяць, то нема на що дивитися Чому так?
 4. А у нас одне поле лише щойно зацвіло, а до початку цвітіння іншого ще тижнів два напевно.
 5. Нужна срочная помощь

  Якщо маточник ще є, то матка вийшла (розгризла)зовсім недавно пізніше бджоли його згризуть. Поки поставте контрольну ( з одноденним розплодом) рамку з іншої сім'ї якщо матки нема будуть маточники. А далі по обставинах.
 6. А що Ви скажете про випадок коли суддя першої інстанції і суддя апеляційного суду однокурсники... ?
 7. Апіварол і зараз продають
 8. Ось таким потім труять бджіл https://agrarii-razom.com.ua/news-agro/perekrili-nezakonniy-kanal-postachannya-z-kitayu-zzr-nevidomogo-pohodjennya
 9. А навіщо їх запрошувати створюєте скажімо 5 адрес електронної пошти вказуєте 5 телефонів (дружини, тещі,.....) і підписуєте. Десь зустрічав інформацію що на форумі 5 000 зареєстровних користувачив. от кожен по 5 підписів і все! (я саме цим займаюсь)
 10. Я відправляв не бджоли, тому за документи не скажу спитайте у найближчому відділенні. Наложка є. Укрпошта дуже наблизилась до стандартів приватних перевізників. Дуже спростила оформлення відправлень. є відслідковування відправлень в інтернеті, пришвидшила доставку і навіть знизила !!! ціни при доставці в села.
 11. Всього чотири години пройшло, а я вже 397. Маємо шанс!
 12. Між іншим Укрпошта дуже пришвидшила доставку, із мого СЕЛА в інше село на Миколаївщині за ОДИН день!!! І бджіл там ховати не потрібно, а можна, і навіть потрбіно великими буквами написати зверху "обережно живі бджоли" Та і ціна в рази менша. В цьому році близько сотні посилок, бандеролей, іт.д. відправлено Укрпоштою максимальний час доставки 3 дні. І при цьому я не їду в райцентр. Так що без Нової можна обійтися .
×