Перейти к содержанию

Шульц

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  322
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

751

1 Подписчик

Информация о Шульц

 • День рождения 11.01.1967

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Черкаська обл.
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  Дадан
 • Порода пчел
  Безпородні

Посетители профиля

828 просмотров профиля
 1. Ціни на цукор

  Був в магазині для порівняння покажу вартість цукру там де мед набагато дорожче нашого.
 2. Апіварол дозволено в Польщі я вже писав але ціна 60 злотих за 25 таблеток для українських пасічників це задорого. І ще наскільки я зрозумів тут мед при здачі перевіряють на продукти розпаду амітразу, пан говорив що обробляє весною не пізніше як за місяць до медозбору. Бо не пройде аналіз
 3. Амітраз дозволено для використання в Польщі а це країна Євросоюзу. І напевно вони ще про це не зають.
 4. І ще я запитав чи обробляють поля отрутохімікатами, і чи не труять бджіл. Пан Губерт сказав що обробляють тільки вночі. На що я зауважив що бувають препарати від яких бджоли гинуть по три дні. На що послідувала лаконічна відповідь за обробку такими препаратами тюрма. От чим потрібно спочатку зайнятися спілці . А не заганяти в стойло пасічників бо бачите в Європі пасіки зареєстровані. В Європі ще й тюрма за потраву бджіл. Спочатку це а потім реєстрація.
 5. Ще таке доповнення ніхто Вам не заважатиме викачати мед десь на кочівлі. Я ж писав що головне пройти реєстрацію. Ніхто ж зі супутника не буде дивитися, приміщення є і добре. Поляки теж маніпулюють в пана 100 сімей, каже 75 бо після 80 податок. І ще в Польщі теж є лоббі по просуванню препаратів. Є такий препарат Апіварол коштує 60 зл за 25 таблеток, у спілці по 35 зл. Діюча речовина амітраз. Пан повів мене в інший сарайчик і у шафці дістав дим гармату і літрову банку тактику.(діючу речовина таж сама) і каже це дешевше і добре, але не дозволено. Проте пан використовує. Відносно взятку то у зв'язку з тим що поле площею 10 га це вже великий шматок для цієї місцевості (я біля Ольштина) то меду за сезон 25 кг з сім'ї.
 6. Пан возить бджіл. Про причіп я написав. За 80 км качає вдома. Як інші не сквжу
 7. Був у гостях у місцевого пасічника. Розпочну з того,що всі пасіки в Польщі зареєстровані. Процес починається з того, що пасічник відносить на затвердження проект приміщення, для відкачування і зберігання меду. Після побудови перевіряють чи все відповідає проекту. І реєструють. В приміщенні стіни і підлога плитка, обов'язково умивальник і водовідведення. Зберігання в такому ж приміщенні поруч ( інша кімната). Весь інвертар нерж. Все разом коштує 26 злотих(проект, затвердження, реєстрація) якщо є бажання торгувати в роздріб + шість злотих. Раз на два роки перевірка ветеринара вартість 45 зл. До 80 вуликів ніяких податків. Далі приблизно 6 зл. з вулика. Вулики зі спутника ніхто не рахує вірять на слово. У пана 100 записано 75. На кожній банці меду етикетка з адресою і телефоном виробника, а також телефон ветеринара, який здійснює нагляд. Спілка пасічників виконує інші функції ніж літання на супутниках. Скажімо в минулому році пан Губерт придбав причіп для перевезення бджіл і отримав дотацію в розмірі 45відсотків. Також через спілку можна придбати ліки зі знижкою, дотацію можна отримати на придбання вуликів, маток, інвентарю. Що стосується порід бджіл то у пана Губерта є карніка, бакфаст, місцева порода( назву не пам'ятаю, пан каже карніка яку вважають місцевою породою) і одна сім'я Кавказу. І нікому нема діла до того що він там тримає.
 8. Був у гостях у місцевого пасічника. Оптова ціна ріпакового меду 13 злотих кг., Гречаного 18. За 1 злотий 8.15 грн на сьогодні. Коли я пану порахував ціну в нас він вжив дуже ємкісне польське слово кур..а, потім сказав ще трохи тексту який літературно перекладається так : вас же дурять... Шановні маю ще багато цікавої інформації по реєстрації пасік, по вимогах до приміщень, і т.д. ткніть носом в яку тему написати, а то з телефону тяжко шукати.
 9. Мабуть знає, але якось не зрослося спитати, Ви вже вибачайте. Я тут бачив поряд ще пасіку спробую запитати.
 10. Той з яким я розмовляв оптом не здає, має 20 сімей. Добре беруть в роздріб. Тут багато людей вважає що в магазині мед не якісний ( не добрий) тут труднощі перекладу. Тому намагаються купити прямо в пасічника.
 11. Розмовляв я тут з польським пасічником. Роздрібна ціна 35-40 злотих за літр. Літр бензину 95 -4,75, дизеля 4.5 злотих. У нас просто явний перекос цін. Спробуйте купити 8 літрів палива за літр меду.
 12. Мене зацікавило питання про двометрову огорожу, особливо у питанні уніфікації з європою. Я вже писав що зараз знаходжуся в Польщі. Тут неподалік бачив пасіку і що цікаво НІЯКОЇ огорожі Крім сітки висотою десь 1,25 -1,35 м. немає. Взагалі не бачив тут таких огорож як то прийнято в Україні, обносити своє обійсття. Чим більший будинок тим вища огорожа. Тут скрізь сітка максимум 1,5 метри.
 13. Я працюю в Польщі на свинофермі, ціна свинини у нас і тут ОДНАКОВА , питання чому я отримую у 7-9 разів більше за ту саму роботу?
×