Перейти к содержанию

Шульц

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  310
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

687

Информация о Шульц

 • День рождения 11.01.1967

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Черкаська обл.
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  Дадан
 • Порода пчел
  Безпородні

Посетители профиля

729 просмотров профиля
 1. Мене зацікавило питання про двометрову огорожу, особливо у питанні уніфікації з європою. Я вже писав що зараз знаходжуся в Польщі. Тут неподалік бачив пасіку і що цікаво НІЯКОЇ огорожі Крім сітки висотою десь 1,25 -1,35 м. немає. Взагалі не бачив тут таких огорож як то прийнято в Україні, обносити своє обійсття. Чим більший будинок тим вища огорожа. Тут скрізь сітка максимум 1,5 метри.
 2. Я працюю в Польщі на свинофермі, ціна свинини у нас і тут ОДНАКОВА , питання чому я отримую у 7-9 разів більше за ту саму роботу?
 3. Вже два дні читаю цю дискусію, вставлю свої 5 коп. На мою думку вся праця повинна гідно оплачуватись. І повинен бути паритет цін. Поясню так, я зараз працюю в Польщі і за триденну зарплатню можу прохарчуватися місяць. Так і з медом він повинен мати таку ціну щоб можна було продавши його вкласти в розвиток, а не лише купити хліба.
 4. Стационарный фрезер. Варианты

  Не те щоб не часто, але не нагріваю. Тобто працюю так, щоб інстрмент не перегрівся в процесі роботи. У мене є перфоратор також бош китаської зборки, то я його грів так, що рукою тримати не можна було. І це пртяягом 8 років практично щоденної експлуатації. І нічого працює.
 5. Стационарный фрезер. Варианты

  Теж маю такий інстрмент, там в піднебесній мабуть якийсь Шульц чи інший фріц добряче за тими руками наглядає. Якість відповідає назві
 6. Один на сотню! Как!?

  Тут Ви глибоко помиляєтесь, якби Ви читали більше то можливо знали б, що до Вас хтось вже такий тип вулика придумав значно раніше, або що в ньому бджоли не зможуть жити. Але якщо у Вас головний принцип, що читати чи то вчитися шкідливо, тоді з Вас пасічника не вийде та і професіонала в будь-якій іншій сфері теж.
 7. Один на сотню! Как!?

  Прочитайте кілька тем форуму про карніку, про бакфаст, про карпатку, про степову. Є тема про порівняння порід на це у Вас піде кілька тижнів, а то Ви хочете все дізнатися у формі питання - відповідь, тут Вам року не вистачить
 8. Один на сотню! Как!?

  Натисніть одночасно клавіші Ctrl+A а потім клавішу Delete
 9. Стационарный фрезер. Варианты

  А як веде себе ця фреза поперек волокон?
 10. Стационарный фрезер. Варианты

  Тобто я правильно зрозумів, що регулювання відбувається під столом? "Дуже зручно"
 11. Стационарный фрезер. Варианты

  З самморбними зрозуміло, а з заводським, то ніби повиненн бути підйомник, зараз такий стіл приблизно 4000грн. А якщо за такі гроші ще й щось видумувати з регулюванням. Тому й з запитав @Олександр Васильєв
 12. Стационарный фрезер. Варианты

  По перше фрезер у мене є! По друге саме тому я і задав запитання, що мені не зрозуміло, в саморобних столах люди мудрують підйомні механізми, а тут виходить, що просто лягаєш під стіл, регулюєш фрезер "рідним" механізмом виповзвєш з під столу і спокійно працюєш? І по третє у Вас теж є такий стіл, чи Ви просто так думаєте?
 13. Стационарный фрезер. Варианты

  Скажіть будь-ласка як здійснюється регулювання фрези по висоті в даній конструкції.
 14. Павловнія

  Достигли?
 15. Кормушки

  ось вони Тут
×