Шульц

Пользователи
 • Публикации

  104
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

158

О Шульц

 • День рождения 11.01.1967

Profile Information

 • Ваш пол

Previous Fields

 • Пасека в
  Черкаська обл.
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  Дадан
 • Порода пчел
  Безпородні

Посетители профиля

259 просмотров профиля
 1. Приєднуюсь до побажань Артему Анатолійовичу зичу щоб у Вас були гроші і все чого не можна купити за гроші. (Здоров'я, кохання, дружба)
 2. Вони там мають бажання чистопородних маток продавати по 150 євро, а Ви кажете нема зв'язку. Як Ви станате поряд то у Ваших бджіл не тільки аерикансько-європейський гнилець "виявлять", вони ще й переносчиками африканської чуми свиней будуть!
 3. Якщо Ви їм заважатимете своїм Ключове тут
 4. На останніх хвилинах там наголошували, що Ви повинні забути про породи вказані у Вашому профілі! Боюся це може стати умовою здачі/прийому меду.
 5. Я так думаю мова йде про те що з рамок в яких виводився розплід викачувати не можна тобто лише з чистих рамок
 6. Назву теми треба "підрихтувати" 16000 сімей!!!! на 40-вій хвилині... А на 52 хвилині обіцяє купити у Вас весь! мед роширюватись треба
 7. І у нас точно така ж краса Навіть трохи краще Зараз від +1,1 до +1,3 (прогноз +2) сподіваюсь , що і наступні три дні буде вгадано
 8. Якщо надумаєте відійти від дому далі ніж дістають всі переноски, можете пошкодувати про вибір електропилки її можна брати лише як доповнення до бензо
 9. Я мав на увазі дешевий варіант без використання дорогих фрез для поперечного різання використовувати диски з напайками.
 10. А чому не використати кілька звичайних пильних дисків через прокладку з наждачного паперу
 11. Не знаю чи мій метод підійде всім... Колись при укусі скажімо в мизинець рука до ліктя ставала схожою на червоний валянок, але мені сильно хотілося зайнятися бджолами, допомагати батькові. Я почав з тохо що ловив бджолу і садив на руку посередині між зап'ясттям і ліктем(укус там найменше заважав роботі) Пеші бджоли скидав відразу після укусу так менше яду потрапляло. Коли пухлина сходила. зазвичай на третій день, саджав на іншу руку. З часом пухлина ставала все менша аж поки виробився стійкий імунітет. Зараз працюю в шортах і футболці. Колись років 20-25 тому в передачі "В мире животных" казали що людський організм здатен виробити імунітет навіть до зміїного яду. До сьогоднішнього дня я вважав що це може зробити кожен хіба за винятком тих у кого виражена алергія. Але бачу що за багато років імунітет у Вас не виробився, значить метод підходить не всім, або потрібен системний підхід, тобто інтенсивне насичення організму ядом, а Ви намагаєтесь щоб Вас не вкусила ні одна бджола і яду для вирорблення імунітету недостатньо.
 12. Якщо Ви не схожі на наркомана (як фармацевти це визначають я не знаю) то перманганат Вам продадуть
 13. Так вони ще з осені є
 14. Жоден прогноз не вгадують але в них найточніше