Jump to content

Шульц

Активные Пoльзователи
 • Content count

  417
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

934

1 Follower

About Шульц

 • Birthday 01/11/1967

Profile Information

 • Location
  Черкаська область

General Information

 • Пасека в
  Звенигородський район
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  БК 10/145
 • Порода пчел
  Бакфаст

Recent Profile Visitors

1,308 profile views
 1. Судячи з усього нічого не буде ні врожаю ні риби
 2. Чоловік якому я робив сказав висота розширеної частини не більше 8 см, я зробив 7 (менше вже не можу з технічних причин)
 3. Така як в першому пості. 4,8 грн Правда тут я став перед дилемою трудомісткість (і енергоспоживання відповідно) другого варіанту більша, але ціну піднімати нема куди. Можливо доведеться знизити вартість першого варіанту
 4. Тепер знаю. Не влізуть. На цьому тижні зробив партію рамок спеціально для радіальної медогонки переробленої на 28 рамок. там бокові планочки такі як на фото. Тому для тих в кого радіальні медогонки пропоную рамки, які для них підходять.
 5. Чесно кажучи складне запитання. Роблю сам, в принципі невелику кількість приблизно 1500-2000шт в місяць. Але з початком сезону ця кількість зменшиться.
 6. Поважаючі СЕБЕ люди ніколи не тикають незнайомим людям де б то не було. Взагалі вивів для себе кілька категорій людей які на ТИ з усіма. Перша категорія підлітки від 13 до 18 котрі трошки "вжили" для хоробрості (але лише коли їх група). Друга категорія це ті самі люди, але вони вже підросли і стали "професіоналами" у вживанні. Ну і третя це наші президенти (за виключенням Леоніда Макаровича) До якої категорії відносять себе ті хто на ТИ з незнайомими на форумі я не знаю.
 7. Продам заготовки на 145 рамку Верхній брусок 25х10мм бокові -- 36х8 мм нижній 25х8 мм матеріал сосна. Ціна 4,8 грн
 8. Цьогорічна (вже минулорічна) закліщеність була мінімальною за виключенням однієї сім'ї, про яку я писав,так що злітати причин не було. Надмірна закліщеність траплялася в минулі роки, а баки у мене лише з 2017. Поки що це дочки (чи внучки)В24 МАА (я не дуже розбираюся в родоводах)
 9. Не знаю як у Вас, а я за свою практику бачив і набагато більшу закліщеність і бджоли виживали. Бували сім'ї в яких після осінньої обробки рахувати кліща було неможливо його на вигляд було більше ніж бджіл. Я просто був упевнений, що вони не перезимують, але вони виживали.
 10. Навпаки дружина мені каже постав двох-зонний лічильник і пиляй вночі. дешевше буде
 11. Зараз найти робітника проблема будь-куди не тільки на пасікку.
 12. Все в житті потрібно піддавати сумніву. Переконувати нікого ні в чому не буду.
 13. Якщо коротко то до цього літа разом вони там не були, тільки по черзі. В цьому році змінили план роботи і змогли поїхати разом. Але ця тема не для цього обговорення, просто пояснюю людям які село бачили лише в зомбо-ящику, що в них хибні уявлення про сільське господарство.
 14. Маю кількох знайомих які займаються пережитковим вирощуванням свиней. Один з них тримає 400 голів з дружиною і сином без найманої праці. У Вас з Вашими вуликами дача в Іспанії Є? А в нього з його пержитками Є!
×