Jump to content

Шульц

Активные Пoльзователи
 • Content count

  376
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

839

1 Follower

About Шульц

 • Birthday 01/11/1967

General Information

 • Пасека в
  Черкаська обл.
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  БК 10/145
 • Порода пчел
  Безпородні

Recent Profile Visitors

1,212 profile views
 1. То любителі. Люди у котрих понад 200 і які основний дохід отримують з пасіки скорочувати не будуть. Принаймі поки що. Спочатку потрібно диверсифікувати джерела доходу.
 2. Експортери вже давно вивчили досвід академіка Павлова. Тільки він виробляв рефлекси у собак.. а вони хочуть виробити рефлекс - викачав мед, здавай відразу по чому даємо, інакше ціна впаде. І у них це на жаль виходить. А відносно виходу з бізнесу, то це трапиться не скоро. Всі наші місцеві 200+ і 300+ замовили рамки для подальшого розширення. Вважаю, що така тенденція в Україні повсюди.
 3. Є зареєстрований новий законопроект. Правда відповідальність там копійчана для аграріїв... https://agronews.ua/node/142352
 4. Не потрібен. Головну свою обіцянку вони виконали - ціна стабільна, вірніше стабільно низка.
 5. Павловнія

  Хтось може підказати ? В мене саджанець зараз висотою приблизно 15 см, його можна залишити на зиму в ґрунті вкривши , чи краще викопати і зберігати в теплі?
 6. Доки не буде достойної зарплати В Україні, здаватимуть щоб вижити. Для прикладу в Польщі мінімальна зарплати 13,5 злотих за годину, а закупка меду 13. Не знаю яка офіційна погодинна мінімальна зарплата в Україні, але у нас на різних роботах платять від 20 грн в годину. От певно до цього рівня і прямує ціна на мед.
 7. Як сказав мені один пасічник "по 31 нормально, а що я робитиму як геть не братимуть?" Тобто експортери вже наші благодійники
 8. заробив на відсотках за цей час вклад виріс більше ніж у два рази
 9. Що ж Ви шановні все на рік розраховуєте? Ви ж хочете зібрати кошти на авто, чи ще там що. Тому такий приклад Коли 1долар був по 2 грн (може Ви й не пам'ятаєте) я поклав на депозит 1000 дол і 2000 грн Потім невеличкий стрибок дол. став 5 грн, потім 8, зараз трішки більше за 8. Навіть якщо опустити відсотки. а вони певний час в дол були не менше 10%. То порахуйте в чому вигідніше тримати заощадження.
 10. Осінь-Зима 2019/20

  Ви картоплю саджаєте? От будь-яка якою користувались для обробки картоплі. Я використовував Актара
 11. Осінь-Зима 2019/20

  В цьому році теж ос практично нема, в минулому році в ловушки додавав трошки отрути для жуків, а то оси які вибралися з ловушки "розповідають" про наявність харчів і потік ос зростає. З отрутою за кілька днів оси зникають на днів 10-12.
 12. Три, ба навіть два дні назад нам обіцяли дощ, а він про це не знав і до нас не прийшов. А гадання на 2 тижні вперед то марна справа і не варта уваги на два дні не вгадують. Нам вже обіцяли дуже холодний серпень
 13. Зараз повитицею заражено майже все купував насіння люцерни, брав у різних виробників і пропущене через магніт, і очищене, і оброблене, а повитиці море. Можливо є якийсь зв'язок з кліматом її зараз повно росте скрізь.
 14. Вже й пройшло пару років. пролетіло вірніше. Поділитесь??
 15. Ага купив по 20 тищ , потім впали до 2 зараз 10 прибуток "пре"
×