Jump to content

Шульц

Активные Пoльзователи
 • Content count

  407
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

907

1 Follower

About Шульц

 • Birthday 01/11/1967

Profile Information

 • Location
  Черкаська область

General Information

 • Пасека в
  Звенигородський район
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  БК 10/145
 • Порода пчел
  Бакфаст

Recent Profile Visitors

1,268 profile views
 1. Навпаки дружина мені каже постав двох-зонний лічильник і пиляй вночі. дешевше буде
 2. Зараз найти робітника проблема будь-куди не тільки на пасікку.
 3. Все в житті потрібно піддавати сумніву. Переконувати нікого ні в чому не буду.
 4. Якщо коротко то до цього літа разом вони там не були, тільки по черзі. В цьому році змінили план роботи і змогли поїхати разом. Але ця тема не для цього обговорення, просто пояснюю людям які село бачили лише в зомбо-ящику, що в них хибні уявлення про сільське господарство.
 5. Маю кількох знайомих які займаються пережитковим вирощуванням свиней. Один з них тримає 400 голів з дружиною і сином без найманої праці. У Вас з Вашими вуликами дача в Іспанії Є? А в нього з його пержитками Є!
 6. Я вже відмовився після 5 років експлуатації. тут не та тема щоб це обговорювати, але загалом як сів акумулятор а треба десь проскочити краще бензин на що і пересів.
 7. Дві корови за прибутком це десь 20 максимум 30 вуликів при продажу молочних продуктів в роздріб. При здачі молока і того менше. Це не моя думка Це мій досвід.
 8. Колись я задавав таке саме питання одному назвемо так юристу зі столиці, якому робив ремонт будиночку. Він мені пояснив схему. Береться в оренду шматочок лісу, висаджується кілька дерев (чи кілька десятків суть не в тому). Це називається ПОКРАЩЕННЯ Потім на остові цього покращення видається дозвіл на приватизацію оскільки там вже є приватна власність орендаря. Так що все законно для тих хто писав закони.
 9. До прозріння ще потрібно зірвати спину, поки спина ціла будуть розширювати.
 10. Навіть заголовок з помилками написали. І збільшення виробництва через природне районування, та зміну правил ввезення бджіл. (читати заборону)
 11. Гыыы

  Ось таке оголошення сьогодні знайшов
 12. Пасічник до якого я ходив у гості пояснив мені так як я написав, саме тому він утримуючи трохи більше 100 сімей реєструє 95, щоб не платити.
 13. У Польщі наприклад з кожної сім'ї, після 100 пасічник платить 6 злотих на рік, це приблизно пів кіла меду на опті. В роздріб там від 30 злотих кг. Це любителі. У тих хто зареєстрував підприємство інша система оподаткування.
 14. Осінь-Зима 2019/20

  Ось тут я не зовсім готовий з Вами погодитися. По перше температура повітря в серпні не перевищувала температуру у вулику в зоні розплоду. А оскільки пластини стоять саме там, то таку температуру слід вважати оптимальною . По друге пластини поставлені в кінці серпня стояли під час значних похолодань, а в інструкції зазначено НЕ використовувати при температурі нижче 12 градусів. З цього я роблю висновок, що краще пластини ставити раніше, коли денна температура не перевищує 35 0С, а нічна не опускається до рівня заморозків.
 15. Осінь-Зима 2019/20

  Простіше сітку в дно, У мене 3 десятки ф1 цього року, решта ф1 минулорічні розплоду нема. Дно сітка 100%
×