Jump to content
Форум на ТочкУ

Шульц

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  534
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,314

1 Follower

About Шульц

 • Birthday 01/11/1967

Profile Information

 • Location
  Черкаська область

General Information

 • Пасека в
  Вільховець
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  БК 10/145, ППС
 • Порода пчел
  Бакфаст

Recent Profile Visitors

1,739 profile views
 1. Бджоли в мене зимують у трьох 145 корпусах. Один нижній "буферний" оскільки дно сітка, щоб не "гуляв" вітер. Я залишаю в ньому рамки знову ж таки для протидії завихренням вітру. Мені дуже подобається коли бджоли сідають в клуб так, що їх не видно у верхньому корпусі. Я вважаю, що це для них краще, але бджоли так не думають. Вони створюють клуб таким чином, що знаходяться одночасно і в верхньому корпусі. Різниці в зимівлі не бачу. Сімей які не сідають у верхній корпус 3-7, рік на рік не приходиться.P.S. Зняти утеплення я не можу в кришу вмонтовано 50мм полістиролу, не стільки для зими як для літа
 2. Маю великий сумнів. В нас три провайдери ведуть по селах. Всі приватні. Після того, як я написав ось такі віршики про них : Скінчився місяць ще один нема в нас інтернету вже можна кабелем було всю обійти планету. Ось з Гусаково нам ведуть то з Княжі прям на Луки, але ніяк до Вільховця в майстрів не дійдуть руки. То на заваді їм асфальт, що в Гусаково ложать, то клятий Укртелеком свинюку їм підложить. То трактор зломиться отой, що кабель в землю кладе, а то не видно ніц навкруг туман на землю впаде. А тут ударив ще й мороз не встромиш в ґрунт лопату і повтікали всі майстри додому в теплу хату. Зима прийшла, а це сніги, морози й завірюха і не затягнеш вже на стовп нікого і за вуха. Вже дочекаємось весни повинна крига скрести, але весна це щоб кохать, а не щоб кабель вести! Та й скільки тої там весни за нею літо буде піде народ сапать город про інтернет забуде. А літо то краса навкруг і скрізь чудові квіти, скінчиться все оце за мить, підуть до школи діти. І пожовтіє листя все діждемось осінь нову, а як же той .. ну-у-у інтернет? Читай спочатку знову! Обіцяв Іван Руснак, а з ним Саша Веклинець -- проведемо ми вам швидко інтернет у Вільховець. Тяжко так вони працюють цілих вже пів-року прокопали нам траншеї так уже нівроку. Прокопали цілий метр мо’ й не прокопали, але скільки вже вони нам наобіцяли! Обіцяли в понеділок, у вівторок і в четвер, геть нічого не зробили обіцяють і тепер. Вже казали в серпні буде, в жовтні теж казали нам, вже закінчується грудень, а ми вірим ще панам! Вірим в долар ми по вісім, дехто вірить ще по п’ять, а ці хлопці знову просять ну хоч трохи почекать! Може хлопці просто друзі, чи куми, або свати? Обіцяють уже вкотре вони кабель провести. Уже майже тридцять років депутатам вірим ми, то повірим Вані й Сані будем добрими людьми? Будь-який збіг прізвищ, імен, та назв населених пунктів є випадковим! (Іван Шульц 17.12.2019) Після цього Іван Руснак був у мене вдома. Так ось, єдине що в них спільне це те що вони підключаються до кабелів Атраком.
 3. Один місцевий Звенигиродський OCTO.net? а інший аж з Ужгорода FLIPNET
 4. У нас по селах ведуть кабелі. Причому так трапилося, що в наше село зайшло відразу два провайдери. Жоден не схотів поступитися. Внаслідок цього ми отримали джекпот. Якщо в сусідніх селах 100 грн за 11 Мбіт/с то в нас 120 за 50Мбіт/с. І відповідно в них 200-250грн за 60 а у нас 180 за сотку. Звичайно в порівняння з містами в нас дорожче, але кабель це супер.
 5. Капітально землю промочує лише сніг. Якщо не буде снігу то запаси вологи в глибинних шарах ґрунту будуть відсутні.
 6. Може тому й негативний, що при позитивному обіцяють безкоштовне лікування.
 7. Ви мабуть дуже давно живете в місті і звикли що кабелі йдуть під землею. Там їх лише зрідка викопують "майстри" (якось бачив на позняках екскаватором). А коли лінія повітряна то громовідвід біля трансформатора лише для краси. Б'є в провід і "шурує" по дротах такий собі вогняний "черв'ячок" і трансформатор робить бух. А в нас дощ нарешті сформував калюжі і періодами продовжується.
 8. Надзвичайно агресивна рослина. У нас люди виписали окультурену "Годжі" Вивести з городу неможливо. Одне радує практично відсутній самонасів. Саджайте десь на пустирях
 9. Посходити то він посходить, але до морозів він повинен добряче підрости, через те його і сіють в середині серпня. А так він зійде в жовтні і усьо. В минулому році ярий ріпак був за 4 км (до початку поля) пилок несли, але меду для мене не було лише для себе. Правда в той час саме згоріла липа, можливо і ріпак не дуже виділяв. А обіцяного дощу, що мав ЛИТИ цілий день нема. Хоча нічний доволі добрий пройшов.
 10. В нас один посіяв, правда він поки не зійшов. Якщо зійде після сьогоднішнього дощу, та якщо зима буде як минуло-річна, то може й буде. Правда мої не дотягнуться, більше шести км.
 11. Значить і у Вас їздить і агітує "худощавий" Женя, схожий на хмарку з номером 0004. Мабуть вітром розгонить дощ.
 12. В мене з а двором біжить річечка 25 років тому в цей час (кінець літа початок осені) ширина була приблизно метр глибина 15-20 см і доволі швидка течія. Поступово щороку річечка міліла, останні два роки реально біжить 3-5 струмочків товщиною в сірник (тут мережа невеличких водоспадів тому добре видно) Кілька тижнів тому прибуток води повністю припинився на три дні, залишились лише калюжі. Потім десь пройшли дощі і потік відновився.
 13. У нас почав сохнути ліс поки найбільше ясен і клени, трохи менше липа, ще одна така зима і "напів" можна біде не писати...
 14. Хлопці, які впіймали в подробиці не вдавалися, просто повідомили всім, щоб не здавали йому.
 15. Я з Вами не сперечаюся потрібен пульт чи ні. У нас впіймали з пультом. Ви написали, що ніколи не бачили, я показав що таке є. А Ваш пост про корекцію я прекрасно зрозумів.
×
×
 • Create New...