Перейти к содержанию

Ёрик

Пользователи
 • Публикаций

  105
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

259

1 Подписчик

Информация о Ёрик

 • День рождения 25.12.1983

Profile Information

 • Место расположения
  Харьковская обл.

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Купянский район
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  101-150
 • Ульи
  Разные
 • Порода пчел
  Местные

Посетители профиля

943 просмотра профиля
 1. Батьку зараз 70років,коли йому було 5ь років запросила поколядувать "купчиха", ( її чоловік у 17році втік у Францію від красних,а вона залишилась),і дала йому шмат меду загорнутий в бумагу зі словами: "скажешь мамці,що цьому меду 40 років" Я це до того,що мед він і через 40 років мед!!!А ті всі аналізи,якщо ми говоримо про мед,Фількина грамота.Європа захищає своїх бджолярів придумуючі жорсткі вимоги,але якщо завтра їхні бджоли "зрояться" будуть брать "і пріле і горіле".
 2. Не потрібен,тому що не здають задарма.Ох уж ці ваши прогнози....Пом'ятається мені, як осінню ціна за 40грн перевалила,так ви і з теми зникли. Мені здається, що у топ-експортерів є загальний консультант по ціноутворенню,який намагається знизити вплив пасічників на ціну усіма можливими ...А меньшим експортерам,які не прислуховуються до них створюються штучні перепони.
 3. Кто столкнулся с возвратом бочек заготовителям "бартника"?Точнее с не сдачей бочек с медом по такой цене им.Мед в наличии, требуют (предлогают) бартер на мед по цене 32-33грн/кг при цене бочки 900грн.Такая цена вроде будет с понедельника. Как вариант отдам деньгами,но хотел узнать кто как решил?
 4. -Экспортеры имеют 100%200% навара -Заготовитель имеет 3-4 грн/кг навара Ничего взаимоисключающего.
 5. Так любят рассуждать люди ностальгирующие за советскими временами( я на заводе по 12 часов...., а ты спикулянт х..ев...) У меня 90% друзей и знакомых думают,что пчелы мне сразу $ в сейф несут,а я езжу по точкам для того,что б улья пересчитать и отдохнуть от суеты городской. И в большинстве считают наверное бездельником и присоской
 6. Заготовач такий же работяга,як і ми.Є серед них і неприємні люди,але їх навкруги хватає.На ціну вони не впливають.Забеспечення транспортом своїх працівников,це нормальна практика.Треба на ці питання дивитись коректно,а не як бабки біля під'їзда.
 7. Написали три пункта якихось прописаних істин і нічого не довели.Дай вам волю Ви би з кожного бідону пробу брали по 1000грн і далі розповідали як космічні кораблі бороздят.....
 8. Я важаю коли рядом такий потужний виробник меду і з такою ціною, то по Українах,Аргентінах мед не шукають...Два варіанти або це" трошки " не мед по 2.5$ або найближчим часом є вірогідність зміни ціни на більшу від постачальника.
 9. Відео виложено 7 місяців тому. Але і зараз Смагін дає найбільшу відкриту ціну .
 10. +380508411706 Роман.Заготовитель из Бурлука.Пару дней назад цена была 40грн.Порядочный.Может договоритесь.
×