Jump to content

Kumpel (Ігор Довгуник)

Активные Пoльзователи
 • Content count

  859
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kumpel (Ігор Довгуник)

 1. Незручні обмеження

  Ну і в догоночку. На сьогодні, крім "UA3" (для карпатки з ОМУ) маємо в Україні ще "UA1" i "UA2", для решти карніки. "UA2" також від ОМУ.
 2. Незручні обмеження

  Может быть частью кода матковода. @Sanich, а це могло б стати мінімальною ціною компромісу . Саме з таким питанням я звертався до Вас при реєстрації у журналі. Тоді Ви відповіли, що свій код "UA3-70" я застосувати можу, але не буду доданий до публічного списку заводчиків. А шкода, бо для мене це також склалося історично і цей код одночасно ідентифікує мене і як ОМУ-шника, і як учасника бібрід . З іншого боку, у прийнятій нотації дефіс не розглядається як розділювач, а сам код матковода знаходиться між двома круглими дужками (для парсера), тому не мав би створювати жодних проблем . А якщо порівняти "UA3-70" з моїм теперішнім "IAD", то жодного сумніву, що перший є значно інформативнішим . Тоді чи повна нотація для моєї маточки буде виглядати як "93.19 (UA3-70)", чи як "Са93.19 (UA3-70)" - не має значення. Обидва записи легко конвертуються у формат бібрід. Отже пропоную зробити трішки демократичнішим сам формат публічного коду матковода і вважати дискусію вичерпаною . Будь-які інші пропозиції накличуть на нас прокльони розробників .
 3. Методи визначення породи бджіл

  Тритмайте гарненького трутня меліфери - Me004(12).tps
 4. Методи визначення породи бджіл

  Тримайте. Завантажив туди сотню крилець із Вашої №20. За основу воно годиться, а далі шліфуйте
 5. Українська система селекції

  Та це був жарт . Колись давно я писав досить складну курсову роботу саме на фортрані. Але це було дуже давно .
 6. Методи визначення породи бджіл

  На них не звертайте увагу. Вони там на майбутнє і не точні. По степовій щось пробував виставити, але зараз не біля компа.
 7. Методи визначення породи бджіл

  А це точно трутні ?
 8. Українська система селекції

  Тобто потрібен готовий екзешник, чи початковий код програми? Якщо екзешник, то який саме, бо там їх багато різних? Сирцевий код старішої версії я качнув, але він на фортрані. Вам часом в школі фортран не викладали ?
 9. Українська система селекції

  А чого під Linux? Під Windows нема?
 10. Українська система селекції

  Так просто зіскочити Вам вже не вдасться . Будь-які складні задачі розбиваються на прості кусочки і вирішуються примітивними підпрограмками. А робити їх Ви вже навчені .
 11. Українська система селекції

  Ну ось один і знайшовся . Якщо в школі Ви вивчали Borland c++, то більшого і не треба .
 12. Українська система селекції

  Це лише система обліку, без прогнозування. У мережі можна знайти готові невеличкі програмки на алгоритмах BLUP. Вони дозволяють планувати селекційні процеси для окремих тварин, але не для бджіл.
 13. Українська система селекції

  Та ні, не захоплять. Там буде кілька вузькоспеціалізованих груп і вони не зможуть поділити владу
 14. Українська система селекції

  Михайле, то Ви найближчим часом нас покидаєте ? Ні, ковтнути оту 21 гігу Вам вдасться, але коли почнете її переварювати, то якось трохи за Вас лячно . Але то нічого. Десь за рік будете у нас крутим фахівцем з математичного моделювання генетичних процесів у селекції . Пртмітка: До того часу дружина може вигнати з хати
 15. Українська система селекції

  Але було конкретне питання людини, про саму можливість зіслатися на зовнішній ресурс у "пасічному журналі". То я і показав штатні можливості з цього приводу .
 16. Українська система селекції

  Можливо мається на увазі передрук, чи використання не публічної частини інформації. Ми ж даємо лише пряме посилання на відкритий ресурс, а за таке ще ніхто грошей не просив .
 17. Українська система селекції

  Хтозна А все залежить від того, з якою метою міряти. Якщо є родовід зі всіма характеристиками, а парування під повним контролем, як у Юри, то однозначно сенсу нема. З іншого боку, якісні "баки" не менш консолідовані по морфометрії, ніж будь-яка інша бджола. Якщо не знаєш, що тримаєш в руках і чого від нього сподіватися, то поміряй. В іншому випадку воно без потреби.
 18. Українська система селекції

  Ну на сам перед вибачаюсь за попередню катринку, бо німець вже давно трохи по нашому балакає : А щодо Вашого питання, то друга команда зверху:
 19. Українська система селекції

  За такі косі рисочки не лише бравзер буде проклинати, але і будь-який файлменеджер . Краще вже безобідні точечки. Вони ніби не повинні шкодити при генерації url-адреси .
 20. Українська система селекції

  В принципі дещо зробити можливо. Осчь маточка, котра у мене на тестуванні: Свою материнку "Са30.18" господиня "UA3-97" ще не внесла у бібрід , тому зовнішнього посилання немає. А от з батьківськими все просто - клікаємо по жовтенькому глобусу і залітаємо прямісінько в бібрід:
 21. Методи визначення породи бджіл

  Це лишній раз доводить, що "матчасть" іноді прибріхує . Буде вільна хвиля, то і сам гляну. Тепер це зробити набагато простіше .
 22. Карпатська бджола

  Слідкуйте за повідомленнями @Майер
 23. Методи визначення породи бджіл

  Та де би я таке добро витрачав . Користуюсь метанолом .
 24. Методи визначення породи бджіл

  Тут головне не пересушити пробу, бо крильця можуть стати дуже ламкими. А так, проблем особливих не помічав.
 25. Карпатська бджола

  Ще й як може бути. От уявіть двох кумів. Один з них католик, а другий ні. Та вони ж все відсвяткують. Була б підстава...
×