Перейти к содержанию

Kumpel (Ігор Довгуник)

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  731
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

2 081

10 Подписчиков

Информация о Kumpel (Ігор Довгуник)

 • День рождения 15.03.1962

Profile Information

 • Место расположения
  Львів
 • Интересы
  програмування, гірський туризм
 • Медогонка
  Чотирирамочна, старша від мене (батьківський спадок)

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  35 км на південь від Львова
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  корпусні (рамка "півукраїнка" 335х240)
 • Порода пчел
  карпатка + такі собі сіренькі (переважно)

Посетители профиля

1 731 просмотр профиля
 1. Методи визначення породи бджіл

  Вам не потрідно опрацьовувати все. Я кзав, що кавказянка, італійка і македоніка вже готові. На вас усіх залишилася карніка і меліфера, їх і поділіть.
 2. Методи визначення породи бджіл

  Михайле, просто пам'ятайте, для чого я виклав ці крильця. До чого тут Тофільський? Мені потрібні ці проміри для подальшої роботи над програмою, а там є певні вимоги, на котрих я вже наголосив. Потрібна була допомога компанії і полягала вона в тому, що ви оціфровуєте для будь-якої програми, а я розробляю конвертери для подальшого аналізу ваших результатів в обох програмах. Зрозуміло ж, що для цього точки мусять бути розставлені однотипно. Сам я оцифрував вже половину проб, а от від колективу ще не отримав нічого . Якщо б в даний час не розробляв ті конвертери, то вже би завершив з промірами сам . Але на разі не роблю ні те, ні інше, а даю пояснення... П.С. У першій версії IdentiFly був лише один зразок розсталяння точок і він був такий, як я показав.
 3. Методи визначення породи бджіл

  А я рекомендую ставити так, як покпзав я. Мотиваці дві. По перше, саме так ставиться ця точка абсолютно у всіх програмах, котрі працюють по 19 точках (їх не мало). Те, що у Тофільського показані два варіанти, схильний вважати помилкою. По друге, добре розумію сам алгоритм геометричної морфометрії, тому переконаний, що нічого хорошого з цього не вийде. Банально класифікатор почне брехати. Крім цього я ж казав, що обов"язково буду обробляти ваші дані в обох програмах (конвертувати). Якщо ця точка буде поставлена по особливому, то яка мені користь з вашої роботи?
 4. Методи визначення породи бджіл

  Я ж казав, що уточнити це питання у Михайла. Ці точки позиціонуються однаково в обох програмах, лише під іншими номерами. Ось взірцеве крило IdentiFly:
 5. Методи визначення породи бджіл

  А македоніки в класифікаторі нема . На підставі чого такі висновки?
 6. Методи визначення породи бджіл

  Та звичайно ж зрозумів . Просто не хочу заглиблюватися у цю дискусію, бо шкода марнувати час. Ну а "зловити за язика" - то інше . А якщо по суті і коротко, то ось це твердження не є вірним, бо це не так. Не лише у цьому випадку.
 7. Методи визначення породи бджіл

  То вже без мене. Я сьогодні і так достатньо розім'яв пальці на клавіатурі, до четвертої ранку . Трохи Ви не уважні щодо "коефіцієнта мінливості" , бо саме таке визначення коефіцієтна варіації завпропоноване у четвертому і п'ятому абзацах наведеної Вами цитати:
 8. Методи визначення породи бджіл

  Mellifera1 Mellifera2 Mellifera3
 9. Методи визначення породи бджіл

  Раз вже така п'янка, то готую і меліферу (мабуть для Михайла), тобто вже пакую...
 10. Методи визначення породи бджіл

  Ловіть: Carnica1 Carnica2 Carnica3 Ваше завдання : Підгляньте у Михайла, як ставити точки 8 і 19
 11. Методи визначення породи бджіл

  Чекаєте ? Ну раз Ви не визначилися, то готую карніку. Обробка у фотошопі зайняла зо три хвилини, але далі архівування, а файли збільшилися чи не у п'ять разів. Далі все це на гугл-диск, а це також трохи часу. Отже остання година повністю присвячена Вам...
 12. Методи визначення породи бджіл

  Так не піде. Я ж теж не байдикую і вільного часу обмаль. Давайте по запропонованій схемі. У мене вже опрацьовані македоніка, кавказянка і італійка, але під DAWINO. Тепер портібно зробити повноцінний конвертер під IdentiFly і проаналізувати все це там. Залишаються не опрацьованими меліфера і карніка, тому обирайте між ними.
 13. Методи визначення породи бджіл

  З цим можу допомогти, бо роблю це не руками, а програмно. Тобто скормлюю фотошопові одразу всю папку з зображеннями, а далі він сам... по написаному сценарію . Отже кажете мені перелік визначених до роботи папок і отримуєте оброблене.
 14. Методи визначення породи бджіл

  Ігоре, а це і не дискусія . Ви у своїй цитаті навели методику визначення обсягу вибірки для вивчення якихось абстрактних екстер'єрних озак, з коефіцієнтом мінливості на рівні 3%. Майєр, використовуючи ту ж методику, показав розрахунок об'єму вибірки для дослідження колонії по конкретній ознаці - кубітальному індексу, для котрого коефіцієнт мінливості складає 12% . Таким чином, він більш коректно "розжував" Вашу відповідь на риторичні розмірковування Махайла, а за одне і Маркіяна заспокоїв . Всі ж відреагували на розрахований об'єм вибірки n=24 і зовсім забули спитати, про які саме екстер'єрні ознаки йдеться...
 15. Методи визначення породи бджіл

  Е ні ! Свою точку зору щодо цього я Вам висловлював ніжно, а от "вони" ж просто пошлють...
×