Jump to content

Konyukh

Пользователи
 • Content Count

  113
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

74

1 Follower

About Konyukh

 • Birthday 12/22/1987

Contact Methods

 • AIM
  0989312301

Profile Information

 • Gender
  Male

General Information

 • Пасека в
  Сумська облась
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  Больше 200 семей
 • Ульи
  Багатокорпусні Рута
 • Порода пчел
  Карпатка + бакфаст

Recent Profile Visitors

1,751 profile views
 1. Продам свіжий мед з липи, зібраний в ландшафтному парку "Сеймський". Прозорий, має насичений смак і аромат. Чистий, без ріпаку, цукру, антибіотиків. Оптом від 100 літрів. Ціна 80 грн/кг.
 2. Дякую всім, хто відгукнувся. Мед продано. Прошу закрити тему.
 3. Продам мед з ріпаку урожаю 2020 року. Без цукру та антибіотиків. Малим оптом. 45 грн/кг. 0989312301
 4. Рекомендую! Порядна і чесна фірма. Правда, до Сумщини довгувато збирались, проте все пройшло гладко і без нервів. Ціна приваблива, бочки одразу на заміну, персонал (в т.ч. директор) адекватний.
 5. Не воно. У нас народу лишились по селах по 50 чоловік, з них активних 5, і з тих 6 пасічників) Та і садків ні в кого нема, які можна було б обробляти. В інституті бджільництва сказали, що грунтрові гербіциди разом з обробленим від шкідників насінням дають таку реакцію. Є певна група отрутохімікатів, які шкідливі для всіх живих істот і заборонені в Євросоюзі, а у нас ні. Вони не дорого коштують, а діють дуже ефективно. Проте при випаровуванні зона навколо обробленої ділянки є дуже токсичною, навіть без прямого контакту . Отакі от пироги.
 6. Є підозра Є підозра, що потруїлися добривами. Було помічено, що бджоли сідають на незакриті землею селітру і амофоску і щось з них смокчуть. Надворі сухо і спекотно, нектар не виділяється і бджоли сідають на все, що має запах. Тим більше по посівах ще й пройшлися гербіцидом, який у сполуці з добривами міг дати бозна-що. В сім'ях дуже поменшало льотних бджіл і щоранку на прильотках купи підмору. Отака-от сутуація. І так по всьому Кролевецькому району.
 7. Доброго дня. На мою думку потрібно організовано всіма пасічниками здійснити тиск на господарство з вимогою часткової компенсації втрат шляхом:

  - періодичного блокування переміщення с/г техніки;

  - залякування стосовно не продовження а також розірвання договорів оренди значною частиною орендодавців даного району та перехід до агро-конкурентів;

  - в разі наявності невирішених майнових питань, скликати збори співвласників майнових паїв де підняти питання викупу, продовження оренди.

  - звернутися по телефону до всіх телеканалів та місцевих змі з проханням висвітлити дану проблему.

  - подати до поліції заяву про злочин.

  - самостійно здійснити всі можливі експертизи бджіл та обстежень полів та всіх пасік

  - зобов’язати місцеву владу створити комісію  за участю спеціалістів державної ветеринарної медицини, агрономів із захисту рослин, пасічників, тощо, для виявлення причин і встановлення розмір збитків. 

  Судова практика нажаль негативна, тому основний акцент потрібно ставити на ЧАСТКОВЕ добровільне відшкодування.

   

   

 8. Після обробітку посівів соняшнику і кукурудзи місцевим великим агропідприємством у людей масово почали гинути бджоли. Під ураження потрапило більше 1000 бджолосімей. На претензії пасічників власник ніяк не реагує. В прокуратурі сказали, що нема складу злочину, і людей "відшили". Що робити?
 9. пропозиція ще актуальна?
 10. працюю на ньому 2 роки. задуманий непогано, просто на металі зекономили - все таке сирувате. 4000 рамок зробив і альтанку. за такі гроші пристойний варіант
 11. Не зрозумів, а зверху на обвязку нічого не набивається? Там, де на фото листя, вода збирається? Різниця в вазі пінопласту може і не велика, а в вазі дошки, думаю, значна. Чи 20 мм висотою, а чи 50.
 12. 20 мм мало, буде дуже легка, замахаєтесь цеглини за собою тягати. А 50 мм в дощатій обвязці і оцинковкою покрита - саме те. До того ж сонцем пропікатись точно не буде.
 13. Обв'язка 6,5 см шириною, знизу підбита фанера 5 мм, потім пінопласт 50 мм, зверху бляха оцинкована. Все. Ніяких підкришників і вентиляцій. Для годівлі ставлю магазинну надставку, а в неї пакети з сиропом.
×
×
 • Create New...