Jump to content

Фанат

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,296
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,802

3 Followers

Profile Information

 • Location
  г.Бахмач

General Information

 • Пасека в
  Черниговская обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Даданы
 • Порода пчел
  "Моя няша" безпородна...

Recent Profile Visitors

2,703 profile views
 1. Нужна срочная помощь

  Пан Добровол каже, що бджола хоче покинути вулик і вмерти поза ним... Бджолярі хочуть, щоб мед був по два долари і його відривали з руками. Суть ясна...Якщо добре будете чистити і часто, то не тільки підмору, а й бджіл.
 2. У Мико все под домом... Че ж он не считает более затратные варианты как у меня?
 3. Нужна срочная помощь

  Мабуть наблюдали все....
 4. Нужна срочная помощь

  Не видумуйте. Реально не видумуйте... В мене є ще відкритий верхній льоток і чогось я не бачу підмора який масово покидає вулик при морозах і йде помирати назовні. А шкрябати в льотках всю зиму та турбувати бджіл це значить нормально і морально???Ви чули як бджоли починають густи після отого навіть аккуратного шкрябання???Можливо деякі навіть бджоли розповзаються по вулику і при низьких температурах коченіють. Раніше я теж так страждав як і ви.Чистив кожні два тижні. І навчив мене цьому такий же наблюдатель як ви з таким же стажем як і у вас. І не бачу я недолугий ніякого затрамбованого нижнього льотка .Підмору мало.
 5. Не царське це діло за таку ціну мед здать. А чого так??? А не 42 наприклад чи вищу???
 6. Пан ще не опреділився після прочитаного, а ви його в лоб....
 7. Нужна срочная помощь

  Прочитайте уважно.
 8. Нужна срочная помощь

  Це весною, літом і осінню бджоли сходять помирати з вулика. А зимою при -15...-20 градусах вони сиплються на дно і з"являється підмор. Поспостерігайте ще трохи за ними. Весною бджоли чистять вулика і виносять підмор. Зходили б , то не було підмора.
 9. Нужна срочная помощь

  Яка помирає сиплеться на дно, та й усе. Відкритий льоток як верхній, так і нижній. Але нижній прикритий заслінкою з отворами вниз, щоб миша не заскочила. Навіщо відкритий без заслінки? Не розумію. Зимують добре. Старості нема.
 10. Я Вам скажу: Казалы". С таким количеством семей можно одной жопой сидеть на двух работах тогда и будешь ударник соцтруда.
 11. Щось так чудово все пораховано. А у нас сільський вчитель на стаціонарі стояти не буде, бо прийдеться ще і бджіл сахаром влітку кормить. А треба кочувать. А найміть робітників на погрузку, розгрузку, викачку, бензин. А тещо в цьому році взяли літрів по 20 з вулика, а то і менше, препарати для обробітку від кліща, сахар на зимівлю... Порахували в ідеалі все. От і матимеш зарплату вчителя також без капіталовкладень тільки. Не все так чудово як у вас.
×