Фанат

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  664
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

689

О Фанат

Profile Information

 • Место расположения
  Черниговская обл.

Previous Fields

 • Пасека в
  Черниговская обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Руты, даданы
 • Порода пчел
  УС

Посетители профиля

1 177 просмотров профиля
 1. Потрібно й собі спробувать, а то китаєць мені не подобається...Дякую Дуст.
 2. Дискримінація всіх і вся!!!!Я теж об"являю голодовку!!! Даєш майдан і революцію гідності на точку!!! Героям слава!!!! Санича геть!!!
 3. Ху, ха. Я своих смотрел вчера , так тоже по 3...4 рамки печатного расплода. При том дворняги... Вот и бакфаст вам.Пардон.
 4. Що за грошова одиниця? За суммою стоит символ полена, а это значит что расценки в деревянных. Тоисть в гривнах. То вона просто коштує по різному.
 5. Не переконали.:)
 6. Та де ж його взяти, підвал цей??? А як же: ???
 7. А чим вона краща за 12 рамочний стандартний? Я бачу навіть мінус- на ваші два вулики по 6рам йде більше матеріалу ніж на стандарт 12 рам. А куда діваться тій бджолі після скорочення до 1 корпусу? У мене вона сидить за заставною.А у вас? На льотку?А якщо росплоду 7 рам? Хоча тоді потрібно носитися з тією 7-ю рамкою і "пристроювати" в якийсь слабий відводок мабуть... А продати такий "вулик"? Хоча мабуть тільки на дрова...Краще 12 рамочник і перегородка з фанери яка витягується.Це БОМБА!
 8. На зимівлю або в зимівл у або в повноцінний вулик, а з 12 рамок якраз вийде 5-6 рамок бджоли для зимівлі саме те. Що вийде зрозуміло, як же відповідь на мої інші питання?
 9. Вибачайте, Міро, але дуже це якось погано читається коли ціла розповідь і вся через кому. Коє як догнав. Ви кажете, що створююте відводок на дві, три рамки бджоли, одна із них росплід закритий і до осені він стане повноцінним відводком. Цей відводок легко перезимує. Так? Цікаво, скільки ж там бджоли залишиться у листопаді місяці, коли відійде літня бджола??? І скільки її залишится навесні після зимівлі??? Відповім. А залишиться жменя бджіл і матка, яка перемерзла в такому маленькому клубі і не може розвинути повноцінну яйцекладку.Вона перемерзла і толку з неї не буде навіть тоді, коли підсадити її в сильну сім"ю.Перевірено. Якщо робити відводок, то треба, щоб він після соняшника займав 10...12 обсиджених бджолою рамок. Для цього і потрібні такі вулики.Все інше- іграшки як і не стандартні рамки.Це багато хто надивився відео на ю тубі про сонячну Каліфорнію і давай собі ліпить подібне, або майже подібне. Я не мав, Міро , Вас на увазі.
 10. Не зрозумів. Вулик на 6 рамок?А як же зимівля? Другий корпус зверху? А перехід мж рамками при зимівлі?Якось ненудобно получається, як для мене. Як мені , то краще з 12 рамочника викинути лишні рамки і залишити обсиджені, підкормити, чим в два етажа чи три ліпити вузьковисоку будівлю. А якщо сила достигне така, що й на медосбір можна вивезти, що тоді? Як їх такі переносити, грузити, перевозити? Тут 10 або 12 рам кинув у причіп і поїхав, а потім привіз, припустим, верхні корпуса колись.
 11. Это вы имеете ввиду, что можно сделать два в одном? Тоисть двенадцатирамочник, который можно перегородить на два отделения фанерой и имеется еще верхний корпус на 12 рам? Тогда да, полностью согласен. Это очень хороший рабочий вариант. Я раз сделал мелочь, и получается, что пчелы стало полным-полно, а расширять некуда. Пришлось пересаживать в другой улей. Глупая лишняя работа. А так и объединить можно перед ГВ и матку одну забрать и объединить, и поставить второй корпус предварительно объединив, и не объединять положить ганеманки а на верх поставить второй корпус.Может и меда еще принесут.
 12. Роспускать вдоль бревно бензопилой- это тупо гробить движок бензопилы.
 13. А чего это на вашей машине столб лежит сверху????
 14. И желательно ИО по 1000 грн продавать. Не в Парагвае, а в Гондурасе.