Фанат

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  568
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

567

О Фанат

 • День рождения

Profile Information

 • Место расположения
  Черниговская обл.

Previous Fields

 • Пасека в
  Черниговская обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Руты, даданы
 • Порода пчел
  УС

Посетители профиля

970 просмотров профиля
 1. Хочу рідше його ремонтувати, особливо мєха.
 2. Дякую. Що окисляється , то я знав, але не думав, що так запущено...Виходить краще брати нержавійку.
 3. Откуда такие данные? А сами они типа воск не покупают и не делают?Я показал своим пчеловодам вощину Боярка, Сумская и Черниговская. Бярка самая белая была, потом Черниговская, а самая желтая Сумская.
 4. У мене все старе без огородження і нормальнно. А вообще метал із нержавійки прогорає довше???
 5. Ану Гооспода заседатели присяжные, скажите мне непросветленному чем дымарь с нержавейки лучше ржавейки? И конкректно плиз.А то все уже дымарики хреновые дома очень, особенно меха ихние с дерьмонтина.
 6. Не знаю, як там півтора десятка років тому, але зараз на відео там так неохайно, що можна тільки пінка під зад їм дати. Дивіться:
 7. Подивіться на нашу лінію АИВ_50. Там є хоть щось про те що ви написали? А на відео агрегата боярського де аппарат для пастеризації під тиском?Топиться все та й морже не витримується 2 год, а значно менше задля здешевлення вощини. Бувайте.
 8. Якого обладнання?Наприклад. Ви перебільшуєте. Каструльки на 20 літрів, такого термометра ,як я на фото виложив, для пасіки до 100 сімей хватить з головою.
 9. НУУУ....фото пасек в студию!! Только в нормальном формате.А то так нечитабельно:
 10. А если "присобачить" туда моторчик с редуктором..., то производительность труда выростееет....
 11. Ну все уже меня ниже плинтуса опускают за тот же парафин и цену за вальци .Я не имел кого-нибудь конкретно, но все же...Дело в том, что я никаких целей на форуме не преследую, ничего не продаю, ничего не рекламирую, а иногда и стучу по клавишам от того, чтобы пообщаться с "людьми подобыми мне" по интересам.И обычно пишу , что думаю... Или пишу, а потом думаю... Дело в том, что у меня электронаващиватель и я отстраиваю основную часть сушнины во время взятка с подсолнуха. Тянут - на ура, не грызут. Раньше наващивал катком, ножиком и т.д. Наиболее быстро и качественно-это электронаващивателем. Я увидел у напарника и сделал сам. Там ума особого не надо...На этот год вощины рутовской покупной мне хватит, а дадановской надо еще одну пачку. Поэтому я изготовлю в этом году вощину только экстра класса из чистого домашнего забруса и отработаю технологию на чистом воске. Будет время- будем заниматься экспериментами, и исследованиями, и сравнениями . Пасека дополнительное средство дохода расхода.Поэтому только вкладываю , вкладываю и надо в этом году самому кроме основной работы сделать ульев N-ое количество.Времени особо не будет летом, но для себя постараюсь провести эксперимент с парафином (в разумных пределах)...Неужто лучше покупать вощину с парафином, который стремится к бесконечности, а платить за воск???
 12. На скільки мені відомо, пастеризація воску може проходити двума способами: 1). Закритим способом(в автоклаві). При цьому дрібнокрапельна вода з воску не випаровується і вага його і об"єм не зменшується, що є вигідним для виробників вощини. Але вощина получається трошки нищого гатунку, бо містить залишки води в воску. 2). Відкритим способом (в ємності, каструлі).При цьому дрібнокрапельна вода з воску випаровується і вага його і об"єм зменшується, що є не вигідним для виробників вощини. Але вощина получається трошки вищого гатунку, бо не містить залишки води в воску.Що я і робитиму. В інтернеті відео такого вдосталь.... А щодо того, що хтось уже писав: коли рибак купує спінінг за 100$ , то багато хто скаже "скільки ж риби можна було б купити на ті гроші"??? А ще економічний еффект оправданий при пасіці в 100 і більше сімей. Чим Бог не шутить... Тим більше розширююсь.У мене є напарники і вони поможуть мені зробити вощину, а я їм на моїх же вальцях...Ну то й що , що я за них платив сам? Вулики допоможуть перевезти ,або інше...Потрібно допомагати один одному... А продати я їх завжди встигну по тій ціні згідно курсу зеленого.
 13. Вірно сказано.На виставках не був , медогонки не дивився, себе не показував, але коли я сказав дома одному "профі" місцевому у якого 30 вуликів, що збираюсь купити медогону за 12 штук грн на рамку рута з нержавійки, то він мені відповів на зразок того, що я дурак. Моє твоє непоніме.А інший порадив купити алюмінєву савдепію на 4 рамки дадана. Більше нікому нічого не кажу.
 14. Не пропаду, вальци есть, пчелы есть, рабоота есть, деньги будут... Не пропаду... Та я шучю... Я еще им фото всем выставлю всем вощины!!! Я покажу кузькину маму! Но не раньше конца мая...Сразу огороды, ульи, потом вощина...