Jump to content

Фанат

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,208
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,603

2 Followers

Profile Information

 • Location
  г.Бахмач

General Information

 • Пасека в
  Черниговская обл.
 • Стаж
  8-15 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  Даданы
 • Порода пчел
  "Моя няша" безпородна...

Recent Profile Visitors

2,636 profile views
 1. Годувати цукром не варіант- покаже аналіз і при такій заготівлі часть сиропу при переробці, а це десь близько 30 процентів бджоли з'їдять . Щоб мати 150 вуликів і перевозити їх ви рахували скільки треба вложити і потім за скільки років це вернеться? Озвучте якщо ваша ласка. Є варіанти більш вигідного бізнесу на даний момент.
 2. Тільки не говоріть мені, що треба знайти "роботящого" алкоголіка для вигрузки, погрузки і викачки, що пахатимуть як коні цілий день за пляшку горілки. Таких не знаю. А найняти і платити людям нормальну зарплату за день не можу, бо вроздріб мало беруть, а на опті хоч би щось заробити самому при здачі по 34 грн.
 3. Цікаво як я буду грузити кочувати з цими 150 сім'ями, а також відкачувати мед один??? В мене в прицепчик влазить 10 сімей. А відкачати мед коли обривається взяток з соняшника і йде напад. Чули таке?
 4. Я ж не пересічна людина. Мені задали вище питання, я відповів. Пасічник, який торгує в роздріб піднімає ціну, якщо покупець в роздріб круте носом і оптова ціна нормальна, то можна і на опт пустить. Таке було при продажах позаминулого року. Багато хто затупив тоді. У нас були кадри, котрі мали по бочці 200 літровій меду і пустили її в роздріб по завищеній ціні, а мінімальний об'єм для опта 200 літрів. Вони жаліли, що розпочали тоді її. От зараз по селах бутиль меду чого така ціна типу 70 грн літра соняшника, бо немає нормальної ціни на опті. Я теж диктував ціну, що типа беріть соняшник по 400 грн бутиль, а якщо крутили носом, то говорив, що не хочете, так я здам оптом по нормальній ціні без ціх баночок. Деякі без мороки зразу здали.
 5. Я ж кажу флаг вам в руки і не хворіть. Бджоли для мене не тільки хоббі. Також ціна на опті суттєво впливає на роздріб. То чудово, якщо ваш знайомий так збільшив пасіку. Скоро менше долара буде мед, потрібно збільшити до 1000 вуликів. До речі, то не ваш знайомий продає 500 вуликів???? Тут на форумі хтось писав про таку об'яву десь уже .Розширитись ще не хочете???
 6. т.е. контракты и цена в нём не прописані?И цена в контракте может вуалировать по времени и при разных ситуациях? Якась маячня... А я ще раніше всім вам говорив, що закупають почім дешевше, потім формують партію, потім контракт при ціні узгодженою з обох сторін і за місяць ,припустим, партія переїзджає чи перепливаю туди, куди їй місце. А всі: " Контракти підгорають..." Ніщо ніде у них не підгорає. І взагалі, правду каже асалтан, він працює з нульовим прибутком, а ми не цінемо його за це...
 7. Не всіх дурних війна побила і не всі читають форуми.
 8. Так. Весною платную продать не менше ніж половину пасіки.
 9. Ага,не пасечники. Только человек который ничего не понимает в этом деле мог такое сказать. Я, допустим, десять дней назад откачал мед, поставил полоски от клеща и поехал на море первый раз за 6 лет и не за деньги заработанные на пасеке, а за деньги заработанные на двух других работах и на третьей подработке. Потому, что все это хрЕновое оборудование в виде ульев и медогонки и т.д. только в этом году окупилось. Подсчет веду в екселе. Вопрос, а на кой оно мне все это надо????:):):) Центр откачался и все это сделал раньше. При откачке верхние корпуса снял и на осушку не ставил, гнезда сократил до 8 рамок для закормки. Кстати, может и вы тут неизвестно кто??? Чего сюда то заблудились если не пчеловод?? Идите на свой кфорум!
 10. Коли ціна була позаминулого року і я здав по 47,5 грн то в мене появився стимул завести побільше сімей і ця ціна ,як для мене, нормальна. Є певний стимул займатися... вкладувати... Можна і подякувати. Зараз ціна (я навіть і не дзвонив заготовлювачам ) судячи з форуму нижче 35 грн...:):):). Смішно. Плакать правда не хочеться, бо в мене не 200 сімей. Продати 30 шт не велике діло. Ще можна під осінь об'єднувати слабаки з середняками і таким чином зменшити поголів'я і зекономити сахар на закормці. Що і буду робити наступного року при непродажі сімей.:):):)
 11. Я вважаю, що для мене прийнятна ціна 45 грн. І я хочу, щоб вона меншою не була. Здавати нижче не буду. Вкладувати і розширятись не буду при нижчій ціні. Пасіка не є основним доходом, тому коли заб'ю дома всю тару під мед буду скорочуватись. Не хочу пахать за копійки вкладуючи свої кошти . Ця ціна вказана при нинішньому курсі . Чому така ціна? Да тому, що виходячи з 50 вуликів і по 50 кг меду з вулика в нашому регіоні при нормальній погоді я матиму близько 1500 грн чистого прибутку (цукор для зимівлі і бензин я вирахував) з вулика при тому що я вклав свої кошти в вулики, інвентар. Матиму 75 тис які я розділю на 12 міс. І того близько 6 тис в місяць. Що дуже, дуже мало... Навіть тримаючи 50 сімей треба стояти з протянутою рукою біля церкви... Чому я взяв 50 сімей для прикладу???? Да тому, що і при цих 50 навкалуєшся вдосталь і таку кількість на одного пасічника я вважаю достатньою.Хоче хтось мати більше і із шкури лізти-флаг вам в руки. Якщо пишуть , що хтось має 125 кг з зимовалої сімї :):):)тримаючи пром породу, може обслуговувати 200 сімей сам :):):) і так далі- флаг вам в руки і не хворіть. Не треба мені говорить, що пасічник пів року нічого не робить. Це тільки в Україні він працює на декількох роботах, тримає пасіку, городи, живність.:):):) Як кажуть, що занадто- то не здраво.... Потрібно займатись одним. І не треба мене цитувати, я написав свою думку. Також не старайтесь мені щось довести- це не має сенсу . А взагалі кидайте це неблагодарне діло і займайтеся чимось іншим....
 12. Йому треба дзвонить і тоді подискутуєте....
 13. Лежу в Лазурном на песочке и думаю, а не послать бы к рогатым чертям повесне большую часть пасеки.. Ну в смысле не продать ли. Прошлый год выставил на ОЛХ, но отговорили... Реально по весне сброшу сколько купят.Это не цена. Та и вообще зачем этот разговор... Пошел я пить пиво с креветками. Всех с Медовым Спасом !!!
×