Перейти к содержанию

Пасічник+

Пользователи
 • Публикаций

  54
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

75

1 Подписчик

Информация о Пасічник+

 • День рождения 10.02.1954

Contact Methods

 • Skype
  380664824945

Profile Information

 • Место расположения
  Дніпропетровська обл.

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Дніпропетровська обл
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  Корпусні на рамку 145мм.
 • Порода пчел
  Карпатська і Бакфаст

Посетители профиля

826 просмотров профиля
 1. Більша частина сімей находяться з розплодом у нижніх корпусах,зверху ще багато меду, чому ці сім"ї теж не піднялися у верхні корпуси?
 2. Звертаюсь до колег у кого БК на145 рамку.Сьогодні був хороший обліт.При огляді сімей, у яких більше місяця є розплід у верхніх корпусах і яким давав у пакетах мед, виявилось,що у нижніх корпусах мед у рамках залишився майже цілим.Днище глибоке + сітка ,зверху- плівка утеплювач.Чому бджоли покинули нижні корпуси і перейшли уверхні, чи варто поміняти їх місцями,щоб мед був над розплодом?
 3. При осінньому та кінцевому формуванні гнізд ,а також загодівлі цукровим сиропом бджолиних сімей в зиму, у кожного пасічника сформувались свої методи і правила виконання цих робіт.
 4. Третій рік сім"ї зимують на сітчатих днищах.Cітка і всі деталі вуликів проварені в парафіні.парафін на сітках 25 на20см. цілий,днища 10см.,за три зими не пропала жодна сім"я.На сьогоднішній день у 5 сім"ях немає розплоду,а у решти сімей є печатний розплід вседньому до 1кв.дециметра на 1-2 рамках,незалежно чи карпатка чи бакфаст. Обліт був слабуватим+5 в тіні.Зимівля у двох корпусах по 5-7рамок теплі заставні, зверху не целофанова плівка а будівельний гідробар"єр і утеплювач.Якщо хтось буде переходити на сітчасті днища, обов"язково робіть сітку на все днище !
 5. Три роки заготовач Бартніка з Кам*янського регулярно за місяць-два до соняха привозив бочки під мед і жодного разу не ставив умову, коли я маю здавати йому мед.А сьогодні по телефону сказав,якщо я візьму бочки, то буду зобов*язаний здати йому мед до 1січня наступного року,бо він підписав такий документ.Колеги,хто працює з Бартніком- чи його заготовачі теж висовують такі вимоги що-до сдачі меду в інших регіонах.
 6. Продам торцовочну пилку Б/У.

  Продам торцовочну пилку *ekspert* з протяжкою в робочому стані за 2500грн.Ширина пропилу 300мм.
 7. Весна/Літо 2018

  Чи не ризикуєте приманити бджіл із сусідніх пасік?
 8. Весна/Літо 2018

  Кількість засіяних комірок невелика до 20-30штз кожного боку рамки.яйця відкладені збоку комірок по одній штуці.Бджоли облетілись перший раз три дні тому, мед даю з кінця січня,втому числі і цим сім"ям.
 9. Весна/Літо 2018

  Скажу чесно-не знав ,що весною,поки не заміняться бджоли у сім"ї буде тільки стара матка.Якщо завта буде на погоді ,попробую познаходити маток-трутовок.Спасибі за важливу інформацію.
 10. Весна/Літо 2018

  Як я розумію,то в нормальну сім"ю при з"днанні попадуть вмісті з бджолами і кілька маток трутовок то дне гарантія ,що свита цих маток не знищуть матку.
 11. Весна/Літо 2018

  Ядав по корпусу через газету двом сусіднім сім"ям.
 12. Весна/Літо 2018

  Сьогодні,при скороченні гнізд виявив три сім"ї з трутневим розплодом.Якби це було влітку,то просіше бджіл висипати з вуликів,щоб розлетілись по пасіці.Зараз цей варіант не пройде бо ще немає постійного тепла. По силі ці сім"ї-середні.Підсилити ними слабі-можуть побить маток .Колеги,може у кого були подібні випадки ,то підкажіть як правильно поступити з цими сім"ями,буду дуже вдячним.
 13. Весна/Літо 2018

  О шостій ранку-12*,а по обіді+12*у холодку .День був сонячний.Сьогоднішній обліт бджіл був інтенсивнішним за вчорашній, та і по часу довшим.Сніг був жовтим біля пасіки чомусь, з однієї сторони,а от у дворі на автомобілі,що було дивним,не було слідів обльоту. Не зрозуміло,чому бджоли летіли тільки в одну столрону? Встиг скоротити третину сімей,одна без матки,а на кормових рамках цієї сім"Ї дополовини відбудовані пусті маточники .Завта приєднаю її до сосідньої сім"Ї.
 14. Весна/Літо 2018

  Дійсно, обліт був ще не повний,але хороший.Надіюсь колеги,що 2 квітня і вподальшому природа віддячить нашим бджолам за пережиті ними важкі зимові дні весняним теплом і ми будемо бачити повноцінні обльоти.
 15. Весна/Літо 2018

  День був сонячним, у холодку+8,бджоли облетілись перший раз.Звернув увагу,що бджоли при обльоті майже не перелітали через огорожу пасіки,а літали по низу над сіном,яким була заслана територія пасіки.На сонці сіно нагрівалось і бджоли,які сідали на нього не гинули,а відпочивши знову злітали.По слідах спорожнень на кришках вуликів можна сазати,що обліт хороший.Пасіка перезимувала без втрат.
×