Перейти к содержанию

Пасічник+

Пользователи
 • Публикаций

  50
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

71

1 Подписчик

Информация о Пасічник+

 • День рождения 10.02.1954

Contact Methods

 • Skype
  380664824945

Profile Information

 • Место расположения
  Дніпропетровська обл.

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Дніпропетровська обл
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  Корпусні на рамку 145мм.
 • Порода пчел
  Карпатська і Бакфаст

Посетители профиля

680 просмотров профиля
 1. Три роки заготовач Бартніка з Кам*янського регулярно за місяць-два до соняха привозив бочки під мед і жодного разу не ставив умову, коли я маю здавати йому мед.А сьогодні по телефону сказав,якщо я візьму бочки, то буду зобов*язаний здати йому мед до 1січня наступного року,бо він підписав такий документ.Колеги,хто працює з Бартніком- чи його заготовачі теж висовують такі вимоги що-до сдачі меду в інших регіонах.
 2. Продам торцовочну пилку Б/У.

  Продам торцовочну пилку *ekspert* з протяжкою в робочому стані за 2500грн.Ширина пропилу 300мм.
 3. Весна/Літо 2018

  Чи не ризикуєте приманити бджіл із сусідніх пасік?
 4. Весна/Літо 2018

  Кількість засіяних комірок невелика до 20-30штз кожного боку рамки.яйця відкладені збоку комірок по одній штуці.Бджоли облетілись перший раз три дні тому, мед даю з кінця січня,втому числі і цим сім"ям.
 5. Весна/Літо 2018

  Скажу чесно-не знав ,що весною,поки не заміняться бджоли у сім"ї буде тільки стара матка.Якщо завта буде на погоді ,попробую познаходити маток-трутовок.Спасибі за важливу інформацію.
 6. Весна/Літо 2018

  Як я розумію,то в нормальну сім"ю при з"днанні попадуть вмісті з бджолами і кілька маток трутовок то дне гарантія ,що свита цих маток не знищуть матку.
 7. Весна/Літо 2018

  Ядав по корпусу через газету двом сусіднім сім"ям.
 8. Весна/Літо 2018

  Сьогодні,при скороченні гнізд виявив три сім"ї з трутневим розплодом.Якби це було влітку,то просіше бджіл висипати з вуликів,щоб розлетілись по пасіці.Зараз цей варіант не пройде бо ще немає постійного тепла. По силі ці сім"ї-середні.Підсилити ними слабі-можуть побить маток .Колеги,може у кого були подібні випадки ,то підкажіть як правильно поступити з цими сім"ями,буду дуже вдячним.
 9. Весна/Літо 2018

  О шостій ранку-12*,а по обіді+12*у холодку .День був сонячний.Сьогоднішній обліт бджіл був інтенсивнішним за вчорашній, та і по часу довшим.Сніг був жовтим біля пасіки чомусь, з однієї сторони,а от у дворі на автомобілі,що було дивним,не було слідів обльоту. Не зрозуміло,чому бджоли летіли тільки в одну столрону? Встиг скоротити третину сімей,одна без матки,а на кормових рамках цієї сім"Ї дополовини відбудовані пусті маточники .Завта приєднаю її до сосідньої сім"Ї.
 10. Весна/Літо 2018

  Дійсно, обліт був ще не повний,але хороший.Надіюсь колеги,що 2 квітня і вподальшому природа віддячить нашим бджолам за пережиті ними важкі зимові дні весняним теплом і ми будемо бачити повноцінні обльоти.
 11. Весна/Літо 2018

  День був сонячним, у холодку+8,бджоли облетілись перший раз.Звернув увагу,що бджоли при обльоті майже не перелітали через огорожу пасіки,а літали по низу над сіном,яким була заслана територія пасіки.На сонці сіно нагрівалось і бджоли,які сідали на нього не гинули,а відпочивши знову злітали.По слідах спорожнень на кришках вуликів можна сазати,що обліт хороший.Пасіка перезимувала без втрат.
 12. Весна/Літо 2018

  Preview video0025.mp4 Територія пасіки вже готова до першого весняного обльоту .
 13. Другий сезон пропарафінені сітки не ржавіють,вологи на дні багато ,бо сітки не но все дно.
 14. Осінь 2017\ Зима 2018

  Зараз сила сімей з розплодом5-7рамок,але не дивився скільки бджоли у н. корпусах.
 15. Осінь 2017\ Зима 2018

  По медозбору і в обслуговані корпусні кращі ,пасіка кочова ,на соняху в середньму по 70кг.
×