Jump to content

Пасічник+

Пользователи
 • Content count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

82

1 Follower

About Пасічник+

 • Birthday 02/10/1954

Contact Methods

 • Skype
  380664824945

Profile Information

 • Location
  Дніпропетровська обл.

General Information

 • Пасека в
  Дніпропетровська обл
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  Корпусні на рамку 145мм.
 • Порода пчел
  Карпатська і Бакфаст

Recent Profile Visitors

865 profile views
 1. Весна-Літо 2019

  Дякую колегам за інформацію по користуванню рефрактометром.
 2. Весна-Літо 2019

  Колега Крук говорить, шо прилад перед використанням потрібно калібрувати та і в комплекті до приладу є маленька викрутка-то як правильно?
 3. Весна-Літо 2019

  Сьогдні придбав рефрактометр ,але в компекті до приладу ,окрім викрутки і інструкції не на нашій мові нічого більше небуло.В обід почали відкачку акаційового меду ,зробив кілька замірів вологості меду в різних бідонах-17,8-18,5%.Не можу стверджувати, що це є вірні показники, бо підготовку рефрактометра до замірів і його калібровку не робив, незнав як.
 4. Весна-Літо 2019

  Заміри колега робив у відкачаному медові.
 5. Весна-Літо 2019

  Колега заміряв на своїй пасіці-18,3% відстань між нашими точками до кілометра.Незрозуміло чому бджоли запечатали мед з такою вологістю 21,5%.З часом волога через запечатку мабуть не випарується.
 6. Весна-Літо 2019

  До цьогорічного сезону мед завжди відкачував при запечатаних наполовину або і більше медових рамках .Три дні тому теж почавби відкачку акаційового меду, якби колега не заїхав до мене на пасіку з рефрактометром.Зразки меду брали у верхіх частинах ЗАПЕЧАТАНИХ рамок 3-4см.від верхніх брусків-показники=21,5 %.Запитання до шановних колег-чи не зіпсується відкачаний мед з такою вологістю?
 7. Більша частина сімей находяться з розплодом у нижніх корпусах,зверху ще багато меду, чому ці сім"ї теж не піднялися у верхні корпуси?
 8. Звертаюсь до колег у кого БК на145 рамку.Сьогодні був хороший обліт.При огляді сімей, у яких більше місяця є розплід у верхніх корпусах і яким давав у пакетах мед, виявилось,що у нижніх корпусах мед у рамках залишився майже цілим.Днище глибоке + сітка ,зверху- плівка утеплювач.Чому бджоли покинули нижні корпуси і перейшли уверхні, чи варто поміняти їх місцями,щоб мед був над розплодом?
 9. При осінньому та кінцевому формуванні гнізд ,а також загодівлі цукровим сиропом бджолиних сімей в зиму, у кожного пасічника сформувались свої методи і правила виконання цих робіт.
 10. Третій рік сім"ї зимують на сітчатих днищах.Cітка і всі деталі вуликів проварені в парафіні.парафін на сітках 25 на20см. цілий,днища 10см.,за три зими не пропала жодна сім"я.На сьогоднішній день у 5 сім"ях немає розплоду,а у решти сімей є печатний розплід вседньому до 1кв.дециметра на 1-2 рамках,незалежно чи карпатка чи бакфаст. Обліт був слабуватим+5 в тіні.Зимівля у двох корпусах по 5-7рамок теплі заставні, зверху не целофанова плівка а будівельний гідробар"єр і утеплювач.Якщо хтось буде переходити на сітчасті днища, обов"язково робіть сітку на все днище !
 11. Три роки заготовач Бартніка з Кам*янського регулярно за місяць-два до соняха привозив бочки під мед і жодного разу не ставив умову, коли я маю здавати йому мед.А сьогодні по телефону сказав,якщо я візьму бочки, то буду зобов*язаний здати йому мед до 1січня наступного року,бо він підписав такий документ.Колеги,хто працює з Бартніком- чи його заготовачі теж висовують такі вимоги що-до сдачі меду в інших регіонах.
 12. Продам торцовочну пилку *ekspert* з протяжкою в робочому стані за 2500грн.Ширина пропилу 300мм.
 13. Весна/Літо 2018

  Чи не ризикуєте приманити бджіл із сусідніх пасік?
 14. Весна/Літо 2018

  Кількість засіяних комірок невелика до 20-30штз кожного боку рамки.яйця відкладені збоку комірок по одній штуці.Бджоли облетілись перший раз три дні тому, мед даю з кінця січня,втому числі і цим сім"ям.
 15. Весна/Літо 2018

  Скажу чесно-не знав ,що весною,поки не заміняться бджоли у сім"ї буде тільки стара матка.Якщо завта буде на погоді ,попробую познаходити маток-трутовок.Спасибі за важливу інформацію.
×