Перейти к содержанию

Пасічник+

Пользователи
 • Публикаций

  50
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

71

1 Подписчик

Информация о Пасічник+

 • День рождения 10.02.1954

Contact Methods

 • Skype
  380664824945

Profile Information

 • Место расположения
  Дніпропетровська обл.

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Дніпропетровська обл
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  Корпусні на рамку 145мм.
 • Порода пчел
  Карпатська і Бакфаст

Посетители профиля

798 просмотров профиля
 1. Три роки заготовач Бартніка з Кам*янського регулярно за місяць-два до соняха привозив бочки під мед і жодного разу не ставив умову, коли я маю здавати йому мед.А сьогодні по телефону сказав,якщо я візьму бочки, то буду зобов*язаний здати йому мед до 1січня наступного року,бо він підписав такий документ.Колеги,хто працює з Бартніком- чи його заготовачі теж висовують такі вимоги що-до сдачі меду в інших регіонах.
 2. Продам торцовочну пилку Б/У.

  Продам торцовочну пилку *ekspert* з протяжкою в робочому стані за 2500грн.Ширина пропилу 300мм.
 3. Весна/Літо 2018

  Чи не ризикуєте приманити бджіл із сусідніх пасік?
 4. Весна/Літо 2018

  Кількість засіяних комірок невелика до 20-30штз кожного боку рамки.яйця відкладені збоку комірок по одній штуці.Бджоли облетілись перший раз три дні тому, мед даю з кінця січня,втому числі і цим сім"ям.
 5. Весна/Літо 2018

  Скажу чесно-не знав ,що весною,поки не заміняться бджоли у сім"ї буде тільки стара матка.Якщо завта буде на погоді ,попробую познаходити маток-трутовок.Спасибі за важливу інформацію.
 6. Весна/Літо 2018

  Як я розумію,то в нормальну сім"ю при з"днанні попадуть вмісті з бджолами і кілька маток трутовок то дне гарантія ,що свита цих маток не знищуть матку.
 7. Весна/Літо 2018

  Ядав по корпусу через газету двом сусіднім сім"ям.
 8. Весна/Літо 2018

  Сьогодні,при скороченні гнізд виявив три сім"ї з трутневим розплодом.Якби це було влітку,то просіше бджіл висипати з вуликів,щоб розлетілись по пасіці.Зараз цей варіант не пройде бо ще немає постійного тепла. По силі ці сім"ї-середні.Підсилити ними слабі-можуть побить маток .Колеги,може у кого були подібні випадки ,то підкажіть як правильно поступити з цими сім"ями,буду дуже вдячним.
 9. Весна/Літо 2018

  О шостій ранку-12*,а по обіді+12*у холодку .День був сонячний.Сьогоднішній обліт бджіл був інтенсивнішним за вчорашній, та і по часу довшим.Сніг був жовтим біля пасіки чомусь, з однієї сторони,а от у дворі на автомобілі,що було дивним,не було слідів обльоту. Не зрозуміло,чому бджоли летіли тільки в одну столрону? Встиг скоротити третину сімей,одна без матки,а на кормових рамках цієї сім"Ї дополовини відбудовані пусті маточники .Завта приєднаю її до сосідньої сім"Ї.
 10. Весна/Літо 2018

  Дійсно, обліт був ще не повний,але хороший.Надіюсь колеги,що 2 квітня і вподальшому природа віддячить нашим бджолам за пережиті ними важкі зимові дні весняним теплом і ми будемо бачити повноцінні обльоти.
 11. Весна/Літо 2018

  День був сонячним, у холодку+8,бджоли облетілись перший раз.Звернув увагу,що бджоли при обльоті майже не перелітали через огорожу пасіки,а літали по низу над сіном,яким була заслана територія пасіки.На сонці сіно нагрівалось і бджоли,які сідали на нього не гинули,а відпочивши знову злітали.По слідах спорожнень на кришках вуликів можна сазати,що обліт хороший.Пасіка перезимувала без втрат.
 12. Весна/Літо 2018

  Preview video0025.mp4 Територія пасіки вже готова до першого весняного обльоту .
 13. Другий сезон пропарафінені сітки не ржавіють,вологи на дні багато ,бо сітки не но все дно.
 14. Ні,я йому не повірив ,бо завжди слідкую за темою ціни на мед.Покищо буду ждати підвищення ціни як і частина форумчан.
 15. Сьогодні телефонував представник Бартніка Дубовик ,пропонував50гр.сазав,що мед може подешевшати.
×