Jump to content
Форум на ТочкУ

Fortons

Пользователи
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

55

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

General Information

 • Пасека в
  Одеська обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  Рут
 • Порода пчел
  Українська степова

Recent Profile Visitors

936 profile views
 1. Потрібно відштовхуватись від умов оренди: строк, оплата... і думаю що порахувати можливо буде. Або ж навпаки вирішіть скільки ви б хотіли заробляти і починати рахувати від зворотнього. Думаю прорахувати можливо, але період оренди має бути на мій погляд не менше 5 років. Взагалі питання цікаве, але чи матиме практику оренда пасіки це теж питання. Можливо спробуемо разом розібратися як порахувати? Тоді і ясно буде чи вигідно.
 2. Какие меры предпринимать, чтобы максимально сохранить маток в дальнейшем
 3. Какие могут быть причины исчезновения маток в отводках, делал их на маточники после выхода проверил на засев все ок. Сегодня смотрю две рамки запечатанного и маточник 2-3 шт., матки нет, где она делась и это у двох отводках из 20-ти.
 4. Вызвали в военкомат на сборы на 10 дней, а подсолнух вот-вот уже зацветет и пасека не совсем готова, думал выехать в другое место так уже не успею
 5. Поделитесь опытом, в 1.5-х км от пасеки большое поле подсолнуха 100 га точно есть, вокруг села участки по 2, 3 га штук 5. Стоит ли ехать к полю или пусть стоит на месте, разница существенная будет?
 6. А УПС от компа долго выдержит инкубатор, кто-то знает?
 7. Да, но такие установки с автоматтческим заводом ставятся на большие гинераторы, те которые ставят в кунгах с оборудованием мобильной связи. У меня отец работает на станции с таким оборудованием, и чтобы без перебоев работали стоят также аккамуляторы на период пока заводится гинератор, а сигнализация срабатывает само собой. Это очень дорого.
 8. 1. К чему тут Одесса? Есть точки которые подходят под эти требования. Но ПОДСОЛНУХ, это и есть деньги у меня в часности. 2. Есть вощина, образци которой ртправлены в Европейскую лабораторию. 3. Препарати тоже обсуждались, и это не проблема, шлавное что бы сам пчеловод не приносил вреда разными лечениями. Этот пункт как раз выполним на 100%.
 9. Взагалі вважаю створення кооперативів, що співпрацюватимуть з експортером без посередників дасть можливість учасникам реалізувати продукцію по ціні вище Все одно, продукція, що йде на експорт має бути іншої якості, згідно закордонних стандартів.
 10. Так, це і є основне але! В мене взагалі останні 2 роки сонях напевне 90%. Але в нас є пасіки розбиті на 3-4 точки, сьгодні власники таких погоджувались на такі умови виділивши під програму лише один із точків, спробують і буде зрозуміло ччи реалізується така програма. Чому? поле не оброблялося навіть добривами, культура сіялась як "седират" не знаю чи правильно написав, це культури, що відновлюють землю.
 11. В нас того року сіяли біля мого точка 30-40 га місцевий фермер
 12. До ціни меду що відп А такі як фацелія, буркун,..... можливо?
 13. Не обов'язково 3 км головне щоб основна площа навкоуги була не оброблююча. Саме так! Потрібно створювати під таку програму медоносну базу, а чи реально?
 14. Договір передбачає співпрацю з експортером який зобов'язується купувати мед, а про ціну я написав на 50% більша від ринкової на момент закупівлі.
 15. Сьгодні в нашому районі (Ширяївський Одеська обл.) відбувся семінар на тему створення кооперативу обєднавши бджолярів району (100 і більше сімей пасіки) з цілью виробництва органічних продуктів бджільництва і в результаті реалізовувати їх на 50% дорожче. Підписавши договір про вступ до кооперативу пасічнтк повинен виконувати основні умови такі як: 1. Розміщення пасіки на відстані не менше від 3км. від удобрюваних полів. 2. Застосування тільки натуральної вощини, без домішок. 3. Лікування бджіл тільки натуральними, дозволеними препаратами. 4. Підгодівля тільки власним медом, без цукру. Умови роз'яснювались досконало. За дотриманням стандартів слідкуватиме інспектор що проводитиме всі необхідні аналізи. Перша інфекція в травні 2017. Реалізовувати продукт як сертифікований по вищій ціні можна буде з наступного року при умові що ви дотримались усіх стандартів які потрібно виконувати починаючи з дня вступу в кооператив. Для придбання сертифікату, кооперативу потрібно заплатити 2000 грн. Як вам такий підхід до нашої справи?
×
×
 • Create New...