Jump to content

Fortons

Пользователи
 • Content count

  112
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

55

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

General Information

 • Пасека в
  Одеська обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  Рут
 • Порода пчел
  Українська степова

Recent Profile Visitors

834 profile views
 1. Потрібно відштовхуватись від умов оренди: строк, оплата... і думаю що порахувати можливо буде. Або ж навпаки вирішіть скільки ви б хотіли заробляти і починати рахувати від зворотнього. Думаю прорахувати можливо, але період оренди має бути на мій погляд не менше 5 років. Взагалі питання цікаве, але чи матиме практику оренда пасіки це теж питання. Можливо спробуемо разом розібратися як порахувати? Тоді і ясно буде чи вигідно.
 2. Cемья без матки

  Какие меры предпринимать, чтобы максимально сохранить маток в дальнейшем
 3. Cемья без матки

  Какие могут быть причины исчезновения маток в отводках, делал их на маточники после выхода проверил на засев все ок. Сегодня смотрю две рамки запечатанного и маточник 2-3 шт., матки нет, где она делась и это у двох отводках из 20-ти.
 4. Нужна срочная помощь

  Вызвали в военкомат на сборы на 10 дней, а подсолнух вот-вот уже зацветет и пасека не совсем готова, думал выехать в другое место так уже не успею
 5. Нужна срочная помощь

  Поделитесь опытом, в 1.5-х км от пасеки большое поле подсолнуха 100 га точно есть, вокруг села участки по 2, 3 га штук 5. Стоит ли ехать к полю или пусть стоит на месте, разница существенная будет?
 6. Вывод маток

  А УПС от компа долго выдержит инкубатор, кто-то знает?
 7. Вывод маток

  Да, но такие установки с автоматтческим заводом ставятся на большие гинераторы, те которые ставят в кунгах с оборудованием мобильной связи. У меня отец работает на станции с таким оборудованием, и чтобы без перебоев работали стоят также аккамуляторы на период пока заводится гинератор, а сигнализация срабатывает само собой. Это очень дорого.
 8. У нас видел уже несколько гроздьев цветков на акации.
 9. Весна і Літо 2017

  В залежності чим будуть обробляти, в мене обробляли тиждень тому, впливу не було, але після обробки стають дуже злі, сусіди в шоці. Препарат не пам'ятаю писали в районній газеті перед обробкою, кропили вночі.
 10. 1. К чему тут Одесса? Есть точки которые подходят под эти требования. Но ПОДСОЛНУХ, это и есть деньги у меня в часности. 2. Есть вощина, образци которой ртправлены в Европейскую лабораторию. 3. Препарати тоже обсуждались, и это не проблема, шлавное что бы сам пчеловод не приносил вреда разными лечениями. Этот пункт как раз выполним на 100%.
 11. Взагалі вважаю створення кооперативів, що співпрацюватимуть з експортером без посередників дасть можливість учасникам реалізувати продукцію по ціні вище Все одно, продукція, що йде на експорт має бути іншої якості, згідно закордонних стандартів.
 12. Так, це і є основне але! В мене взагалі останні 2 роки сонях напевне 90%. Але в нас є пасіки розбиті на 3-4 точки, сьгодні власники таких погоджувались на такі умови виділивши під програму лише один із точків, спробують і буде зрозуміло ччи реалізується така програма. Чому? поле не оброблялося навіть добривами, культура сіялась як "седират" не знаю чи правильно написав, це культури, що відновлюють землю.
 13. В нас того року сіяли біля мого точка 30-40 га місцевий фермер
 14. До ціни меду що відп А такі як фацелія, буркун,..... можливо?
 15. Не обов'язково 3 км головне щоб основна площа навкоуги була не оброблююча. Саме так! Потрібно створювати під таку програму медоносну базу, а чи реально?
×