Перейти к содержанию

pchel

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  310
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент pchel

 1. тоді наведемо жирнішим Обережно пальці і нехай працює.
 2. Ігоре Вадимовичу, а цьому антикваріату, як Ви кажете, динамічне гальмування не можна зараз якось приробити? Руки постійно так і тягнуться щоб пригальмувати швидше. Списувати не хочеться, працює все на відмінно.
 3. Виявляється, що сьогодні є й ось такі ціни на мед.
 4. Вчора ще не так, а сьогодні уже добряче нас засипає снігом. До пасіки тепер хіба, що на гелікоптері.
 5. Створюю задачу, редагую в розділі Планування задач Після того як задача виконана зразу після огляду сім’ ї відмічаю такою як виконана.
 6. А я оцінював 1 - це не рояться, 6 - рояться. Чомусь подумав, що 6 це дуже сильно рояться. Прийдеться поміняти
 7. Мені взагалі то було трішки легше. У мене початковий рівень був це один вулик. Потім 3, 6, 17 і так далі. Та й зараз ми до рівня 100-150 ще не доросли. В цьому сезоні було 3 точки. Навіть 4, але на четвертому зараз тільки 2 сім’ї. Два точки стоять рядом, тільки дворища покинуті різні. Третій був за 30 км. На рахунок роїння то я підрізаю маткам крильця. А так як влітку в основному знаходжуся на пасіці то рої вилітають у мене на очах і повертаються назад. Але коли прогавлю стару матку буває, що й втече, як же без цього. На рахунок того, що не вистачає часу так це в основному до цвітіння липи така гаряча пора. Далі трішки спокійніше. Добре виручає Електронний журнал. Приїжджаю на пасіку, відкриваю Заплановані роботи і дивлюсь, що треба зробити в першу чергу. А далі все за обставинами. Якщо вдень дуже багато роботи і ніколи робити записи в журнал пишу свої скорочені записи просто на задній стінці вулика. А потім ввечері, після вечері, йду на пасіку і вже спокійно, нікуди не поспішаючи переписую все в журнал. Зараз якраз придумую собі нові скорчені записи, так як в електронному журналі такі мітки можна робити тільки двома символами. Можу тільки позаздрити Вашій пам’яті.
 8. Так може скажете яка дійна ціна на 145 рамку? 5, 6 чи 6 грн з доставкою? А то Ваших оголошень в інтернеті так багато, що нічого не зрозуміло.
 9. Изготовление ульев

  Раніше я думав для чого мені це все знати, коли я сам з дошкою не працюю. Рамки раніше робив, але після відрізаних пучок вирішив тільки купляти. Для поточних ремонтів невелика циркулярка, фуганок, гвіздок, молоток. А тепер бачу, що потрібно все рівно учитись. Хоча для того щоб в подальшому не попадати в таку халепу з горе столярами. Тому вчора весь вечір дивився відео Генадія. Зразу наче нуднувато, але з часом затягує.
 10. Изготовление ульев

  Я трішки щось не розумію. Зазор потрібний бо дошка може по ширині змінювати свої розміри. Але на фото дошку вигинає вгору. Чи може це тому, що алюміній, яким обшитий дах, тримає?
 11. Изготовление ульев

  Сирості немає, це вірно. Але рве алюміній яким покритий дах.
 12. Изготовление ульев

  Вентиляція та що на верхньому фото то мало?
 13. Изготовление ульев

  Да, синички.
 14. Изготовление ульев

  Ні, майстер то є майстер. А всі решта бракодєли. Гребінка Полтавська область. Саша. Ну коли бджоли літають між його фальцевими корпусами і дно розлазиться в різні боки я вже знаю, що робити. А ось сьогодні глянув, а дашки почали самі відкриватися. Це вже як кажуть капець. Боюсь навіть подумати , що чекає мене весною (дах перевернутий)
 15. Да, тільки восьмий повертав назад на Точок 1, а потім знову переніс на Точок 3. А ще міняв місцями вулики вже на самому Точку 3.
 16. Дякую. Цей точок я створював тільки вчора і вулики переносив теж вчора. Значить якось умудрився
 17. Sanich, дякую за чергове оновлення. Розчарувало тільки те, що кожен статус має скорочення з двох символів. Тепер прийдеться міняти свої роками напрацьовані статуси і звикати до нових. Наче й пан, але й не зовсім.
 18. Через недільку буде рівно рік як додаток в телефоні. Дякую.
 19. Повідомлення з’являлось постійно аж поки я не натиснув -відсилати завжди.
 20. Сьогодні зайшов в додаток і з’явилося ось таке повідомлення. Відповів -завжди відправляти-
×