Перейти к содержанию

pchel

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  333
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент pchel

 1. Я це і хотів сказати. Трішки не так виразився. Я думаю, що тільки щепленням можна було б уберегтися, а так не вбережешся. Всерівно якийсь та й причепиться.
 2. Буквально вчора приїхав з пасіки, роздягнувся і згадав про цих паразитів. Попросив жінку подивитись і не даром. Цей паразит вільно гуляв у мене по спині шукаючи мабуть найкраще місце де можна було б йому заякоритися. Ось тільки своїх попутчиків я вожу чомусь увесь пасічний сезон. Як рятуватися теж не знаю. Манжети, зав’язки не допомагають. Кліщ буває таких розмірів що й в окулярах не завжди побачиш. Пролазить кругом. Кажуть він полюбляє високу траву. Викошую постійно. Їжаків вивезти думаю не реально. Пасіка під лісом їх там ой як багато. Саме краще, на мою думку, якби було щеплення від укусів цього паразита, але я так розумію такого не існує.
 3. Сьогодні в нашій лабораторії, де всі попередні роки мені робили аналіз підмору бджіл, мене послали за 50 км в інший район. Довелося брати у ветлікарні супровідний лист з яким тепер прийдеться їхати в лабораторію іншого міста. Одним словом покращення, все для людей.
 4. Використовую пасічний журнал на двох смартфонах, старенький Prestigio і Lenovo. Проблем не було.
 5. Ризикну ще раз запитати. В мобільному додатку така ж історія, але кнопки "Завантажите ще" не бачу. Спробував видалити записи статусів в мобільному додатку. Видаляються, але після синхронізації знову з’являються.
 6. Дякую. Все запрацювало. Пропали тільки дані огляду в тих сім’ях де був відмічений цей статус, натомість з’явився такий запис. Хоча стояв тільки один статус НМ. Я зняв галочку і видалив його зовсім.
 7. Замінив чорні кольори на сині, синхронізував і тепер на смартфоні не відкривається Точок1 , програма "злітає". Всі інші точки працюють.
 8. Всі ті статуси, що відмічені чорним кольором на смартфоні білого кольору і при редагуванні, закривають програму.
 9. При редагуванні стоїть колір чорний. А на сайті без кольору.
 10. Немає. Ви можете подивитись. Пароль повинен бути в особистих повідомленнях.
 11. В смартфоні така кнопка є, але коли починаю редагувати програму вибиває.
 12. я не можу відредагувати статус на комп’ютері так як не бачу кнопки Налаштування.
 13. Хотілося б щоб разом з функцією задача для точка була і можливість вибору окремих вуликів.
 14. будь-якого Така можливість пропала. Натиснув відправляти завжди і після цього таке віконце не з’являється.
 15. До цих проблем додалася ще одна. При спробі редагування будь-якого із статусів вулика програма теж злітає.
 16. Також треба звертати увагу, що коли ставиш галочку при виборі або видаленні статусу це зразу ж прописується в огляді сім’ї. Я так доексперементувався, що наставив зайвих статусів, записи які видалити вже не можливо.
 17. В браузері у мене пропала кнопка +Добавити новий. Подумав, що уже вичерпав свій ліміт статусів. Але коли зайшов з мобільного така можливість там була. Тому створив новий статус в мобільному.
 18. Добрий вечір. Хтось добряче потурбував сім’ю №43 і вона опоносилась. Добавив у перелік статусів статус ПС і добавив до статуса сім’ї. І тут почалися проблеми. В браузері пропали всі огляди сім’ї №43, а в смарфтоні коли заходжу на Точок 1 і починаю підніматися по рядах, або в пошуку прописую 43 програма взагалі злітає. По іншим точкам працює нормально.
 19. Спробував і я скоби. Але у мене чомусь коли починаю натягувати дріт він постійно рветься. Натягую як і раніше в ручну без всяких приспособ. Повернувся до цвяшків і зразу робота пішла. Може щось роблю не так? Все таки скобами було б швидше і простіше.
 20. Сот К. Джентера

  Тільки в одному магазині комплект коштує 250 грн. А в іншому все окремо по 219 грн.
 21. Скажіть, будь ласка, а 10-15 мм товщина верхнього бруска для 300 -ї рамки це не замало? Чи така конструкція рамки дозволяє?
 22. Тепер точно знаю, що під березою ставити хатинку це дуже ризиковано. Тепер повірю. Дерево не встояло, а нуклеуси вистояли.
 23. тоді наведемо жирнішим Обережно пальці і нехай працює.
 24. Ігоре Вадимовичу, а цьому антикваріату, як Ви кажете, динамічне гальмування не можна зараз якось приробити? Руки постійно так і тягнуться щоб пригальмувати швидше. Списувати не хочеться, працює все на відмінно.
×