Jump to content

pchel

Активные Пoльзователи
 • Content count

  398
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

859

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Україна Полтавська область

General Information

 • Пасека в
  Полтавська область
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  Лежаки, бк 10х(300+145) рамок
 • Порода пчел
  Укр. степова, Карпатка, Карніка

Recent Profile Visitors

1,978 profile views
 1. Те місце де відро у відрі поливаю трішки гарячою водою. Випадають самі.
 2. Не багато. Коли заставну припіднімаєш то "борода" з бджіл обсипається і що там на дні дуже й не побачиш. Більше чомусь трутнів лежало. Мабуть їм не корму не попадало. Да, це потрібно робити, особливо коли немає взятку в природі.
 3. 4 липня замітив, що матки немає і почали працювати трутовки. Робив все по своєму напрацьованому методу. Бджіл струсив, рамки забрав. Поклав заставну дошку замість потолочин і підвісив у кліточці плідну матку. Забув, правда, димарем димнути пару раз в льоток, щоб бджоли набрали меду в зобики. Хоча цвіте сонях тому льотна бджола не дасть решті з голоду померти. 6 липня коли заглянув "язиків" ще не було, а ось 7-го ввечері був уже ось такий "язичок". Не став чекати пару днів поки бджоли з’їдять все канді, а просто здвинув верхню кришечку до краю канді. 8-го липня в середині дня було уже два "язика і матка на них прцювала. Дав бджолам чисті рамки. Язики акуратно зрізав, матку пересадив на суш. Так, що як на мене метод працює. За 4 дні сім’я без проблем війшла в нормальний робочий стан.
 4. Не знаю, ніколи такого не було. Випускав матку і все. Думаю якби був засів то побачив би.
 5. Що воно таке?

  Мабуть тяжко копати коріння коли: Матеріал з Вікіпедії: Коренева система стрижнева, глибока (до 100–120 см). Від вертикальної частини кореня відходить два-три яруси горизонтальних (на глибині 10-15 см) коренів, від яких упродовж вегетації відростають нові пагони. Особливо активно цей процес відбувається за пошкодження кореневої системи. Хоча як я зрозумів від викопаного корня швидше відростають нові пагони. Так, що не рбов’язково його викопувати довгим. Треба буде спробувати зібрати насіння. -Насіння може дозрівати після настання перших приморозків, зберігаючи при цьому схожість. Дякую.
 6. Що воно таке?

  Підкажіть будь ласка, що це за рослина.
 7. Роблю все так тільки матку в кліточці підвішую зразу як тільки стусив бджіл з рамок. Зазвичай на третій день уже будуть "язики". Повертаю назад рамки і випускаю матку.
 8. Сьогодні уже отримав попередження.
 9. Не працює Синхронізація з сервером. Постійно видає Помилка сервера- Ще раз. Ручна синхронізація при натисканні на кнопку Готово закриває програму взагалі. У мене два телефона і на обох така картина.
 10. Працює і думаю буде ще довго працювати. А запасне резинове коліщатко так і висить поряд всі ці роки. Хотілося б звісно попрацювати і з молодшим "Кузею", але ж працює. Одне, що вже частенько забуваю переключити реверс та трохи довше треба чекати поки медогонка зупиниться. Але все це ніщо в порівнянні з ручним приводом. Дякую Вам велике.
×