pchel

Пользователи
 • Публикации

  113
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

222

О pchel

 • День рождения

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Previous Fields

 • Пасека в
  Полтавская обл.
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  Дадан 10 рамок, Лежак
 • Порода пчел
  Укр. степная, Карпатка, Карника

Посетители профиля

824 просмотра профиля
 1. Ось тут на відео роботи Вашої димової гармати десь на 2,20 хв. ми бачимо полум’я. Ви б не могли пояснити чому так?
 2. Вибачаюсь, може щось десь пропустив але у мене ось тут щось не в’яжеться. В своїх записах в графі МЕД завжди відмічав кількість меду в кілограмах. Такі записи вів і в журналі. Але коли вирішив подивитися Звіт по продукту то одержую результат в не в кілограмах, а в рамках. Мені здається, що в рамках це трішки не правильно. В рамці може буди як 1 так 2 і 3 кг меду. Може графу Мед зробити окремою і в кг? А так виходить, що восени Рамки Всього і Мед спів падають і не зрозуміло скільки ж все таки меду (в кг) було залишено на зиму.
 3. 3 години тому, nibond сказав: навіщо їх котити? Дві широченькі 6 метрові 50 мм дошки, по яких бочковозом закочують прямо у фуру: Хто проживає в приватному секторі, тому бочка непоганий варінт. У мене тара з медом стоїть на дачі в кімнаті. Тому бочку, думаю буде важкувато викочувати. Хоча з часом всерівно буду переходити на бочку. Щось придумаємо.
 4. От схемы 70% сейчас остальное потом себя уже отучил. А вот с тарой проблема осталась. Залог оставлять ни у кого желания нет. А только и слышишь: Вот посмотрите мы же фирма Меды Украины. Работаем уже 10, 20 лет. Володя привет, как поживаешь, дорогой. И всё сдаюсь. В итоге или тары вообще нет или если и возвращают то на неё страшно смотреть. Поэтому я за залог и бочки, как обменная тара. Хотя сам не представляю как их катать. Зазвичай про такі речі треба домовляютися ще при телефонній розмові.
 5. Пчеловодам, тем кто планирует работать с оптовиками, нужно переходить на тару большего объёма. Дальше полный рассчёт и обменная тара. Тогда пломбировать тару или нет будет уже проблема закупщика.
 6. Та не згадуйте Ви про цю гидоту хоча б тут. Ви їм покажіть передову пасіку України вони й там знайдуть де колорадську лєнточку причепити. А ми якщо треба швидко причепуримося.
 7. Золоті слова мудрого чоловіка! Згідний на всі 100. Знайомий попросив і йому обробити. Обробляв Венгерським тактіком. Зразу обробив свою пасіку потім через тиждень його. В результаті у мене нічого, а у нього дві матки пропали. Прямо він не говорить, що це після обробітку бджіл, але все одно не приємно. (
 8. Сиджу роздивляюся в повно екранному режим 21" монітора. І де ж ті кальсони? У мене таких кальсонів 3 пари і всі куплені у магазині БДЖІЛЬНИЦТВО. А взагалі грязь в моєму понятті це коли я піднімався з шахти і не видно було де очі, а де кальсони. Або коли стоїш в буровій з ніг до голови облитий глиняним розчином або нафтою. У пасічника ж грязі немає, у нього руки, кальсони все в прополісі. Вибачайте, але Ваша Галя балована. Наприклад моя жінка лікар, і сидіти в лісі з мискою води чекати поки я вечорком кину їй щось у ту миску у неї немає ні часу ні можливості. Ми звикли все самі. Не кожен день правда. І знайдеться ж завжди ложка дьогдю. Андрій молодець. Дякую за відео.
 9. Чесно кажучи я кожну кришку не передивлявся. Відра вставленні по 10 шт. Про пакети також думав, але все ніяк не наважуся. Стримує те, що коли я просто так сотню дві відер переношу туди сюди спина "тріщить", а тут ще треба потасувати з відра в мішок. Потім ці мішки переносити. Може краще все таки в бочки? Мені показали яка у них гарна тачка для бочок. Моє діло тільки показати де бочки стоять, а далі все відпрацьовано до автоматизму. Якщо працювати по схемі коли тут же, на місці я вам бочку з медом ви мені пусту, то проблема лусне чи не лусне вже того хто везе.
 10. Сьогодні приїхала моя тара (пластикові відра 20л). 2,5 місяці чекав. Продаж меду по схемі: аналіз-мед- повернення тари пройшла успішно. Покупцем задоволений. Надалі, для обміну тарою, запропонували купити у них бочки на 120 л. Сині, пластикові 350 грн. Бочки гарні. Думаю.
 11. Люди добрі, та хіба при нашій безкоштовній медицині та "дешевих" ліках можна тут таке писати? Зима ж наче не така й сурова. Сім’ї оброблені, кормів вдосталь. Що ж може статися? Їду завтра на пасіку.
 12. У нас сейчас и вор какой то непоняный. Январь месяц, зимует семья на 9 рамках. На рамках лежит медовая лепёшка 1кг. Он лепёшку бросает на снег, вытаскивает и забирает 2,5 и 7-ю рамки. Остальные рамки остаются в улье под углом 45 градусов. Ну если мёд тебе надо, забери лепёшку, забери крайние полномёдные рамки, забери лучше улей целиком. А так ни себе ни людям. Пчёл растревожил, опоносились и семья пропала. Как говорится умом воришку не понять.
 13. Зараз такі часи, що сусідів самих треба охороняти. Приїхав проситися стати з пасікою у дворі, а мені в одну душу НІ. На днях прийшли двері підперли дрючком, дві корови вивели і тут же на полі зарізали. До других приїжджаю ой синок НІ. В минулому році стояла пасіка. Бачимо у вікно, що вулики виносять з двору, а вийти боїмося. Пасіки ж ставимо в основному по селах. А хто там зараз доживає, одні старі люди. Ось так і стоїть пасіка, а пасічник спить і думає, а ось пронесе в цьому році.
 14. Я свого часу писав на вуликах великими буквами ГНИЛЕЦЬ, АСКОФЕРОЗ. В результаті зразу ж після першого весняного обльоту почали витягувати з вуликів гніздові рамки з бджолами, медові залишали у вуликах. Мабуть користувалися переносками на 6 рамок, тому як більше 6 рамок не брали. А саме цікаве це те, що може так співпало, а може ні, витягували з тих вуликів де було написано ГНИЛЕЦЬ. Довелось привозити спальний мішок і самому вночі обходити свої володіння.
 15. 40 тищ під столом це ще що. А ось коли перерахував, а потім шукаєш де вони поділись, це вже не головна біль, це уже мігрень.