Jump to content

pchel

Активные Пoльзователи
 • Content count

  380
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

833

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Україна Полтавська область

General Information

 • Пасека в
  Полтавська область
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  Лежаки, бк 10х(300+145) рамок
 • Порода пчел
  Укр. степова, Карпатка, Карніка

Recent Profile Visitors

1,898 profile views
 1. Яка ціна метрового стола з кришкою?
 2. У двох (може ще є якісь, але зараз знайшов дві) сім’ях не можливо редагувати дані матки. Коли натискаєш на значок Редагування (олівець) екран становиться на деякий час повністю сірим, а потім повертаєшся в розділ Точки, або взагалі програма перестає працювати.
 3. Вибачаюсь за затримку з відповіддю, був на пасіці. 9 вуликів попали в розділ Проблеми синхронізації. Коли вони туди попадають порушується схема розміщення вуликів на точку. Ці вулики "випадають" з рядів. В телефоні ще видно, що ряд такий то, а ось на сайті вони просто зібрані всі в кучку. Зараз другий день синхронізація не працює взагалі.
 4. Пчёлы и их соседи

  QR-код. Я користуюсь Електронним Журналом Пасічника.
 5. Вулик 55 було переміщено з точка ... в точок Проблеми синхронізації. І так всі дев’ять.
 6. Пчёлы и их соседи

  На пасіці у мене клубніки немає, а ось полуниці цвіте багато. Правда я щось не бачив щоб вони її з’їдали. Та й як їх позбутися? Їх багато, а день такий короткий.
 7. Проблеми синхронізації 9 вуликів. Чому це так? Синхронізував уже декілька раз, результат той самий.
 8. Пчёлы и их соседи

  У нас гості Як косити траву на пасіці не знаю. Їх там стільки ...
 9. Не розумію, чим і що це за обробка коли люди страдають не то, що бжоли. Зустрівся син з товаришем у якого батько фермер. У того все обличчя покрите ранами. На запитання, чим хворієш почув відповідь. Батько попросив відвезти обід трактористу, який обровляв поле. Коли тракторист під’їзжав до нього забув виключити свою "бризгалку". І ось це все "добро" з вітерцем попало йому на обличчя. Умивання обличчя не допомогло, а втім може й допомогло, міг би залишитись і взагалі без очей. Не уявляю як наші бджоли примудряються ще й додому долетіти після такої "бані".
 10. Криниця

  Дякую. Пити воду з криниці це точно не буду так як є ще й свердловина. Але бувають інколи такі випадки, що треба води, а електороенергії немає. Тому криниця повинна буди з чистою водою завжди. Та й Соню шкода.
 11. Криниця

  В мене на пасіці тепер також є колодязь. Але біда в тому, що витягнув з нього три лісові соні. Вони вже аж розклалися. Тому воду не беру навіть в поїлку. Може хто підскаже як правильно дезинфікувати тепер колодязь.
 12. Прохання, якщо можливо, здвинути значок трішки лівіше. Дякую.
 13. Довго воно мені, як то кажуть свербіло, і ось нарешті ми з QR-кодами. Ну, що тут скажеш, красота. Коли пасіка уже не маленька пошук сім’ї в журналі займає пару секунд. Коди працюють на відмінно. Не знаю, можливо з часом на сонці повигорають, поживемо побачимо. Дякую.
 14. Декілька днів тому побачив у дворі одного пасічника фуру. Забирали мед. Підійшов запитати ціну. 33 грн/кг. А головне те, що мед був в бочках, бідонах, кастрюлях, пакетах. Одним словом перенасичення ринку.
 15. додати до цього ще паління сухої трави по всій Україні, то це жахи
×