Перейти к содержанию

pchel

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  367
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

817

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  Україна Полтавська область

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Полтавська область
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  Лежаки, бк 10х(300+145) рамок
 • Порода пчел
  Укр. степова, Карпатка, Карніка

Посетители профиля

1 850 просмотров профиля
 1. Зранку глянув на синоптик Не повірив. Взяв секатор і поїхав на дачу. В 11.00 дійсно +7. Довелось секатор покласти і зайнятися приємнішою роботою. Надвечір різко похолодало, мабуть буде морозець. Зараз на градуснику +3 і тихо.
 2. Ну, що тут скажеш, попали наші синоптики прямо в ялбучко. Вийшли на обліт навіть самі ліниві. Ось так би кожного разу. Правда в 16.30 ходив збирав на дашках вуликів бджіл які не могли вже летіти. Температура впала до 9 градусів. А скільки їх ще залишається? На завтра +7, посилення швидкості вітру до 15-24 м/с і цілий день дощ. Ось тут би промазали б хоть раз.
 3. Взагалі думав, що чуда не буде. Вдень +10, вітер і хмарно. Бдждоли сиділи як миші. Снігу ще багато. Підстелив соломки. В 14.00 вийшло сонечко, а за ним і мої бджоли на обліт. Але не надовго. Хвилин 40, максимум годину і знову небо в хмарах і бжоли вдома. Охорона сьогодні відпочивала Завтра синоптики обіцяють знову +12
 4. Виправилися, та й добре виправилися На ранок -2. Зараз починає теплішати. На пятницю всерівно плани не міняються, нехай хоч як. Віри синоптикам немає.
 5. Вдень було +9. Не витримав, з’їздив на ближній точок. На сонечку бджоли літали. Вигнав мишу з вулика. Хоча снігу лежить ще не мало. Навечір +3 і тихо.
 6. Краще розкажіть із кого пес штани зняв??? Звісно, що з пасічника. Після того як вкрали вулики з бджолами довелось зняти останні штани, щоб тільки охорона не страждала і була завжди на місці. +4, сонячно. Думаю день буде не поганий. Хоча вітер і тепла як такого зараз немає.
 7. Ця собачка цілий день на дивані, її тільки одне турбує А в минулому році я з господарем у відпустці була. А ось охорона на пасіці мерзне. Добре, що є кавалер, який пожаліє і замінить на посту. Сьогодні вдень +5. Але з дрібним дощем. Сиро й противно. На ніч обіцяють +2
 8. Так це ж не я, це Gismeteo рішив нас трішки потішити. А раптом. Я вже рюкзак на п’ятницю приготував.
 9. А коли настрій поганий тоді можна глянути і трішки далі
 10. В листівкі-вкладці і на коробці виробник вказує два різних дозування. Може слід трішки піправити, щоб не було зайвих запитань?
 11. Отримав своє замовлення. Дякую. Фарба ще свіжа, береться до рук. Розпаковувати бажано в перчатках.
 12. ПРОДАМ ПЫЛЬЦЕСБОРНИКИ

  Ви замовляли окремо самі решітки? Яка ціна решітки?
 13. Дуже й не переживав, так як вибирати є де і у кого. Але вчора був приємно здивований дзвінку Віталія. Сказав, що замовлення готується до відправки. Чесно скажу вже й забув, що замовляв. Довелось згадувати. Так що мої дашки на вуликах скоро будуть покриті.
×