Jump to content

pchel

Активные Пoльзователи
 • Content count

  401
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

871

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Україна Полтавська область

General Information

 • Пасека в
  Полтавська область
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  Лежаки, бк 10х(300+145) рамок
 • Порода пчел
  Укр. степова, Карпатка, Карніка

Recent Profile Visitors

2,042 profile views
 1. Як я зрозумів є Цвях а є Штифт
 2. Наш ветеринар побіжить і за 5 км, коли буде знати за що. Був випадак коли фермер, який в колгоспі викупив пасіку, сам звісно в ній ніого не розуміючи, посіяв 80 га гречки. Йому хтось сказав, що меду він не побачить тому, що рядом стоїть пасіка. А що робити? Звісно звернутися до друга головного ветлікаря району. І почалося. Документи, довідки. Коли обробляв, чим обробляв. Де поїлки? Що в поїлках? Рулеткою замірювали відстань від пасіки до туалету і т.д. Одне, що я зрозумів з цього всього наші ветеринари можуть добре робити свою справу коли захочуть.
 3. Два вечори поспіль, коли закінчував роботу йшов збирати горіхи. Але завжди в цей момент отримував пару жал в голову і руки. Щей подумав чому це моїм бджолам в такий час не сидиться вдома. Аж на третій день зранку побачив таку картину Пізно ввечері залив в нору 3 л окропу та 20 л холодної води. Засипав землею і добре притоптав. На ранок побачив таку картину. Довелося їхати в магазин по дихлофос.
 4. Те місце де відро у відрі поливаю трішки гарячою водою. Випадають самі.
 5. Не багато. Коли заставну припіднімаєш то "борода" з бджіл обсипається і що там на дні дуже й не побачиш. Більше чомусь трутнів лежало. Мабуть їм не корму не попадало. Да, це потрібно робити, особливо коли немає взятку в природі.
 6. 4 липня замітив, що матки немає і почали працювати трутовки. Робив все по своєму напрацьованому методу. Бджіл струсив, рамки забрав. Поклав заставну дошку замість потолочин і підвісив у кліточці плідну матку. Забув, правда, димарем димнути пару раз в льоток, щоб бджоли набрали меду в зобики. Хоча цвіте сонях тому льотна бджола не дасть решті з голоду померти. 6 липня коли заглянув "язиків" ще не було, а ось 7-го ввечері був уже ось такий "язичок". Не став чекати пару днів поки бджоли з’їдять все канді, а просто здвинув верхню кришечку до краю канді. 8-го липня в середині дня було уже два "язика і матка на них прцювала. Дав бджолам чисті рамки. Язики акуратно зрізав, матку пересадив на суш. Так, що як на мене метод працює. За 4 дні сім’я без проблем війшла в нормальний робочий стан.
 7. Не знаю, ніколи такого не було. Випускав матку і все. Думаю якби був засів то побачив би.
 8. Що воно таке?

  Мабуть тяжко копати коріння коли: Матеріал з Вікіпедії: Коренева система стрижнева, глибока (до 100–120 см). Від вертикальної частини кореня відходить два-три яруси горизонтальних (на глибині 10-15 см) коренів, від яких упродовж вегетації відростають нові пагони. Особливо активно цей процес відбувається за пошкодження кореневої системи. Хоча як я зрозумів від викопаного корня швидше відростають нові пагони. Так, що не рбов’язково його викопувати довгим. Треба буде спробувати зібрати насіння. -Насіння може дозрівати після настання перших приморозків, зберігаючи при цьому схожість. Дякую.
 9. Що воно таке?

  Підкажіть будь ласка, що це за рослина.
 10. Роблю все так тільки матку в кліточці підвішую зразу як тільки стусив бджіл з рамок. Зазвичай на третій день уже будуть "язики". Повертаю назад рамки і випускаю матку.
 11. Сьогодні уже отримав попередження.
×