Перейти к содержимому

pchel

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  231
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

483

О pchel

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Previous Fields

 • Пасека в
  Полтавская обл.
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  Дадан 10 рамок, Лежак
 • Порода пчел
  Укр. степная, Карпатка, Карника

Посетители профиля

1 182 просмотра профиля
 1. Сьогодні при огляді сім’ї виявив 2 печатні маточники. Матки не знайшов. Матку взяв у слабенької сімейки, яку потім думаю приєднати, а туди віддав ці 2 маточники щоб їм було спокійніше поки дійде до них черга. Відмічаю в журналі Додати маточник і отримую такий запис: А де мій маточник? Ні видалити, а ні редагувати даний запис не можна.
 2. Сьогодні виникла ще одна проблема коли захотів зробити записи зразу на декілька вуликів. Захожу Масовий огляд, вибираю Вибрати всі - Додавання запису -Підтвердження. І тут проблема Новий запис є, Вулики є, а ось самих кнопок На початок-Скасувати-Зберегти не видно. Видно і то трішки до 49 вуликів. 50 уже все. Тепер перевірив на другому телефоні, теж таке саме. На екрані 4,7" видно до 50 вуликів. На екрані 4" до 20.
 3. Да, дійсно. Я чомусь не додумався глянути на іншому (старенькому) телефоні. Там все нормально. Дякую за підказку, зараз спробую.
 4. Дякую. На жаль все так і залишилось. Я думаю Ви можете перевірити, пароль у Вас повинен бути. Клас
 5. Діло в тому, що рамки з медом не завжди можна розділити. Мед може бути і з розплодом, 2/3 рамки мед, а 1/3 розплід і як тоді відмічати? Я Мед відмічаю в кг, мені так зручніше і ясніше. якраз з розплодом тут все ясно. Яйця, відкритий, печатний-Всього. А решта не зрозуміло.
 6. Тому що в гнізді стоять і медові рамки і вощина, суш. А ще тому, що всього рамок в гнізді може не співпадати з силою сім’ї (кількість бджіл). У мене зараз наприклад стоїть 9 рамок в гнізді, а бджіл там на 7 рамках. Коли я це знаю, я думаю, що мені робити зажати їх на 7 рамках, чи може залишити так як є. Також я знаю, що в цій сім’ї є 1-2 рамки, які я можу сміло забрати і віддати в іншу сім’ю, де кормів не вистачає. Одним словом переді мною відкривається більш ясніша картина.
 7. Були в моєму паперовому журналі графи Всього рамок в гнізді і Сила сім’ї. І мабуть так звик до них, що в електронному журналі мені їх не вистачає. Хоча мабуть графі Сила сім’ї відповідає Кількість бджіл, а ось Всього рамок в гнізді немає і це мене змушує відмічати як Додаткова інформація.
 8. Але не кожен так зможе. Особисто я відношусь до тих людей яким простіше так: порушив, протокол, заплатив. А ось дитина моя зуміла ще й сотку здачі забрати, яку вони чомусь так дуже не хотіли йому віддавати.
 9. А верно, я как то об этом и не подумал. )
 10. Буквально в минулу суботу. Син робив свою першу поїздку за межі району. Зупинили наші уже люстровані поліцейські. Зупинили тому, що їхав з включеними габаритами, а не з ближнім світлом фар. Він чомусь подумав, що можна так, а батько забув проінструктувати. В результаті 450 грн. штраф. Перший його штраф. Попросив щоб зробили хоча б попередження бо студент завжди грошей не вистачає і так. Добре, почув відповідь. Он бачиш сонце захисний козирьок, там виглядає бумажка. Поклади туди таку ж саму і рахуй, що ми тебе попередили. Бумажка, то були 100 грн. Ну що ж бідному студенту залишалось робити, поклав, все ж менше чим 450. Так що ось така наша люстрована поліція.
×