pchel

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  150
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

294

О pchel

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Previous Fields

 • Пасека в
  Полтавская обл.
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  Дадан 10 рамок, Лежак
 • Порода пчел
  Укр. степная, Карпатка, Карника

Посетители профиля

950 просмотров профиля
 1. Валерій Миколаєвич, передавайте спеку по естафеті. А то уже руки чешуться. Грунтовка, покраска, пересадка бджіл. Думаю липень буде спекотний. А вам бажаю, щоб липень був теплий і приємний. Здоров’я і наснаги. Дякую.
 2. Мій апіліфт від Генадія Ткаченко був куплений рівно 5 років тому. Що не сподобалось так це фіксатор ручки підйому каретки. Частенько вона зіскакувала і отримував по руках. Шківи верхній і нижній у мене були ще зовсім примітивні, тому виходили швидко з ладу. Зараз, здається, вони уже на підшипниках. Ну і зажим. Чомусь у мене він не затискав так як слід. Доходило до того, що 10 рамочний корпус покотився як колобок вмісті з рамками і бджолами. Після чого я звернувся до Генадія і зажим був перероблений, за що йому велике дякую. Да і ще. Коли брав зажимами лежак завжди чомусь заважала кришка. Потрібно було її піднімати. Тому лежаки перевозили тільки на "рогах". Трос також рідний. Відпрацював всі 5 років. Хоча коли прийшлося піднімати вулик лежак повний з медом, кріт підрив ніжки у підставці, то він тріщав добряче, попереживав поки підняв. Ще хотів би пожаліться на нашу Нову пошту. За доставку свого нового апіліфта Інтаймом я заплатив 98,25коп. А моєму товаришу, якому я відправив свій синій апіліфт, довелося виложити 305 грн. Ну якось так.
 3. Вибачаюсь, Віталієм. Сьогодні розібрався і з вертикальним підйомом
 4. Це якщо пасічник на радостях забере переноску з роєм, а за основну сім’ю забуде.
 5. Такий результат роїння коли у матки обрізані крила, а пасічник був відсутній на пасіці. Останній рій з вулика А це пасічник був присутній на пасіці. Підняв матку з трави, посадив її в кліточку і поклав зверху на рамки. Рій повернувся назад до своєї матки.
 6. Зажим за раковини (ручки) в корпусі йде в комплекті також. При розмові з Валерієм Лисенко він говорив, що в комплекті буде пристосування аналогічне тому, що замовляв Микола Воронін. За допомогою його апіліфт стоїть вертикально над корпусами. До речі дуже приємні в спілкуванні і Валерій і його дружина Ніна. Після розмови з ними покупка відбувається, як кажуть, в "атоматичному режимі". Велике їм дякую. Купляв один, сірий. Синій то мій старенький. Ну, на рахунок лучше-хуже добре відповів Максим: расхлябанность конструкции напрягает и говоришь про себя "ну еще один, пожалуйста". Зараз може уже і синій удосконалили, не знаю, а якщо про мій варіант, то краще не скажеш.
 7. Сьогодні я вдруге пересів із Славути на Шкоду. Правда не вийшло примудрувати дану деталь. Думаю це для того щоб апіліфт міг стояти рівно.
 8. В минулому році теж так думав. В результаті ні акації, ні липи. Чесно сказати дістало уже це глобальне потепління.
 9. Прощавай старий трудяга лежачок
 10. Дерева обкопані з метр в діаметрі. Дякую.
 11. Молоді яблуні 2-3 роки. Лопається кора. На однорічних гілочках такого немає. Це хвороба? Якщо так то як її лікувати?
 12. У мене якраз ці всі роботи апіліфт і виконує. Як кажуть відпрацьовує на всі 100.
 13. Даа, кліща уже дуже багато. За три дні з собачки 5 кліщів зняли, бігали по щерсті. Довелось терміново їхати до грумера. 5 днів уже настоюється ванілін на спирту, але щось не зеленіє
 14. В розділі Всі огляди знизу є графа Всього: Я так розумію тут повинно бути показано скільки всього бджолосімей оглянуто за вибраний період часу. Якщо це так то в мене вона чомусь пуста, хоча переглянуто уже 52 сім’ї. Хотів подивитися в скількох сім’ях уже встиг зробити весняну ревізію, а скільки залишилось. Довелося крутити роликом мишки і рахувати. Хоча знову ж, якщо буде вибраний період від початку до кінця сезону тоді, що буде показувати дана графа? Поясніть будь ласка. Згідний на всі 100. В цьому році паперовий журнал не починав вести, повністю довірився Beekeeper Journal Дякую.