Перейти к содержанию

pchel

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  345
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

692

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  Україна Полтавська область

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Полтавська область
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  Лежаки, бк 10х(300+145) рамок
 • Порода пчел
  Укр. степова, Карпатка, Карніка

Посетители профиля

1 697 просмотров профиля
 1. Замовлення отримав. Дякую. Ось тільки термін придатності чомусь стоїть 03.2019
 2. Горбатий розплід

  Я в таких випадках даю в льоток димку, трішки почекаю поки бджоли наберуть меду в зобики і струшую бджіл з рамок. Всі рамки з вулика забираю. Кладу заставну дошку як потолочину. Підвішую матку в кліточці. І залишаю на 2-3 дні. Через 2-3 дні, десь до обіду, піднімаю заставну якщо там бджоли потягли "язики", а вони їх завжди тягнуть сміло випускаю матку. Ввечері повертаю рамки. Поки, що "проколів" небуло ні разу. Обіцяють ще з недільку тепла, можна встигнути. тут матку давав в шприцу.
 3. Переглядаю свої записи в журналі і зупинився на такому записі: Додано 10 рамок: тип Вощина розмір Магазинна рамка, тут все зрозуміло, а ось: Додано 1 рамок: тип Суш розмір Магазин щось тут не так.
 4. Не знаю чи то такий не уважний, чи раніше не було такої фунції, але сидів копіював кожен QR код і переносив їх у Word. А тут виявляється одна кнопка і всі коди сгенеровані. Треба частіше заглядувати до "шапки". Дякую.
 5. Теж десь так. Доведеться чекати. Дякую.
 6. Може хто підкаже як ліпше і коли перевезти пасіку на новий точок. Для бджіл нічого нового, а ось для пасічника умови кращі. Електрика. свердловина, погріб, зимівник сімей на 50 і т. д. Але відстань на яку потрібно переїхати всього 700 м. Боюсь щоб не повернулись мої бджоли назад на старе місце. У вересні синоптики показують вдень пару днів +10 +7, але думаю, що це буде за мало. Мабуть доведеться чекати ще.
 7. Обживаюсь потихеньку на новому точку. Ходжу, голову вгору не піднімаю. А даремно. Виявляється зі мною поряд живуть ось такі сусіди.
 8. Пчёлы и их соседи

  Вирішив прибрати колеса після перевезення вуликів на інший точок. Взяв два колеса у руки і поніс під грушу. Кинув, а звідти рій шершнів. Не думав я, що в свої 55 зможу стометрівку за 1,2 секунди пробігти. Коли все заспокоїлось взяв дихлофос і пішов. Шершнів там залишилось з десяток. Від дихлофоса попадали і я побачив там їхнє гніздо. Ось таких сусідів нажив собі на пасіці. Як я їх не побачив раніше не розумію.
 9. Поліції нашій воно не потрібне. Сам коли знайдеш то хіба, що морду наб’єш. Між ноги стріляти не будеш, бо посадять самого. Та й характер у кожної людини різний. Колись пасіка стояла на дачі і була обгороджена шиферним забором. Шифер був малого розміру, тому забор був з двох шиферин. Зняли верхній шифер, перелізли і покрали бджіл з вуликів, по 6 рамок з кожного. Я потім не став косити попід забором, а в бур’янах поставив гострі куски стекла. Стекло було великих розмірів. Одним словом я потім ночами не міг спати, все переживав за того ворюгу. А якщо він стрибнув на стекло і лежить під забором кров'ю стікає. Закінчилось все тим, що поїхав зібрав ті стекла, переночував пару днів на дачі і заспокоївся. Зараз в планах змінити місце точка, щоб була електрика. Місце уже підібране, але рядом. Треба чекати осені, щоб перекочувати туди. Сарафанне радіо працює, так як хто не побачить і зразу ж питає як, коли, скільки? А коли їду на день додому на пасіці залишаю ось такого сторожа.
 10. Вулик складається з п’яти корпусів на 145. Забрали комплекти з 2-х і 3-х корпусів. Тому так і подумав, що той хто щось десь замітив і повідомив просто так, як кажуть на рівному місті, заробляє від 2 до 6 тис. грн. Якщо я скажу 20 тис, то у тих хто краде, апетит буде ще більший, будуть красти, а через два дні повертати. А може я щось не так розумію.
 11. Слідчому нічого не говорив, подумав, що хабарі зараз уже не в моді. А ось сусідам казав, що коли б хто мої вулики знайшов отримав би по 300 грн за вулик, а якщо ще й з бджолами то по тисячі. Поки що тиша, хоча по селу слух про покражу пройшов в то й же день. Може мало сказав? А взагалі я не думаю, що бджоли мої десь рядом. Думаю вони поїхали кудись по далі.
 12. И не одна собака не залаяла. Знакомая ситуация.
×