pchel

Пользователи
 • Публикации

  99
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

166

О pchel

 • День рождения

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Previous Fields

 • Пасека в
  Полтавская обл.
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  Дадан 10 рамок, Лежак
 • Порода пчел
  Укр. степная, Карпатка, Карника

Посетители профиля

793 просмотра профиля
 1. На Алиэкспресс нашёл себе такой чехол. Брал чтобы дождь не мочил, когда на улье забуду. От прополиса тоже пойдёт.
 2. Я трішки не так виразив свою думку. Хвороби, які частіше трапляються можна і списком, а рідкісні вручну. З можливістю доповнювати список, якщо якась із хвороб почне прогресувати. Хоча, якщо інтернаціональна, то дійсно, список може бути і не малий.
 3. Не обов’язково вводити всі. Можна тільки основні, які найчастіше трапляються в наших регіонах. Думаю їх не так то і багато. Решту можна і в ручну, коли не дай бог що.
 4. Коли ми заходимо на пасіку то повинні бачити тільки статус. А ось всі уточнення повинні буди в окремій графі. Наприклад: Бачимо статус ХВОРА! Відкриваємо цей номер сім’ї і бачимо графу Хвороби, а в ній .
 5. Передивився свої записи які я роблю нашвидкоруч крейдою на вуликах, а в журналі закладки. 2016 вік матки М↔ замінити матку М- матка відсутня М↓? наявність матки під питанням ОБ, НО матка обліт, не обліт КВЯ 05.07.2016 контроль відкладання яєць маткою (коли повинна почати) М/ЛКР у матки обрізане ліве крило М/ПКР у матки обрізане праве крило АГР! агресивна сім’я ХВ! хвора сім’я Р!!! сім’я в ройовому стані Р→ вийшов рій Вошина - погано або зовсім не відтягує вощину ВР+ наявність відкритого розплоду НПМ-и не печатні маточники ПМ-и печатні маточники Мисочки! яйця в мисочках ПДВ (дата) обов’язково передивитись сім’ю (дата) +ПМ ПДВ (дата) дав печатний маточник, передивитись (дата) +НО ПДВ (дата) дав молоду матку, передивитись (дата) +ОБ ПДВ дав плідну матку, передивитись МклГ↓ матка в кліточці Гайдара МклГ↑ матку випустив з кліточки Гайдара, перевірити прийом матки М ↓ іол. матка в ізоляторі М ↑ ізол. матку випустив з ізолятора М↓ КВП матка під ковпачком М↑КВП матку випустив з під ковпачка Мед -! в сім’ї мало меду М30 меду повні рамки, пора качати М0! не було що качати (буває і таке), вияснити причину РР роздільна решітка КЛІЩ! коли побачу хоча б одного кліща на бджолі ВВ+ зробити відводок від сім’ї ТР! багато трута Ну і по типу: Тече криша, відремонтувати вулик, замінити підставку, дати теплу заставну, миша
 6. Можливо. Не буду тут називати, але одна з фірм відома в Кременчузі: Производитель,экспортер меда натурального. Поставки из Украины осуществляем 20-ти тонными партиями.
 7. У мене такої глюкози у пластикових 20 л відрах зверху буває до 2 см. Декілька раз оптовики відмовлялися брати. Приходилось збирати, як то кажуть на ходу. Кажу: так це саме цінне, що є в соняшниковому меду. А вони: залиште його собі. Тепер збираю зразу в пакети і віддаю бджілкам. А саме головне, що всередині, по стінкам, також багато такої глюкози так це нормально. А ось те що зверху їх чомусь дратує.
 8. Роблю все точно так. В тому році сусід подарував гарну бочечку і я вирішив пропустити через неї всі свої рамки б/у. Зібрав всі які були в хазяйстві. Добавив кальцинованої соди і проварив. В бочечку поміщається 10 рамок. Так десь біля 700 штук рамок і вийшло. Не знаю, може і даремна робота, але мені сподобалося. Рамки чистенькі, тільки від прополіса трішки колір змінився. А заодно й двір трішки від гілочок підчистив.
 9. В таких випадках Google Earth може виручити. На кочівлі, під лісом орендую 2 старі покинуті двори, які стоять поряд. Пасіку розділяє одна із хат. Хати старі, валяться. Ніколи не задумувався, але виходить це так, що у мне 2 точка, один в одному дворі, а другий в іншому. Третій на стаціонарі, за 30 км. Але там почалися проблеми з сусідами і ми там рідко буваємо. Хіба що частина пасіки, коли посіють десь рядом сонях. І то поки картопельку копати ми стараємося покинути рідні місця, так як ні нова маска, ні бутиль меду не допомагають. Все рівно починається розбір польотів. Чия бджола кого вжалила.
 10. Замело нас сьогодні. Вийшов я на вулицю стоять два сусіда біля під’їзду курять. Кажу: мужики давайте сніг відкидаєм від під’їзду. А мені у відповідь: Хто не курить той работаєт. Подумав подумав, ні краще піду я сніг кидати.
 11. Не палю уже років з 10. Ворожки, гіпноз, таблетки і таке різне нічого не допомагало кинути. А вирішилась проблема зовсім просто викинув пачку і сказав собі: -Все, не хочу! Одного разу дитина мені сказала: -Папа, я порахував ти за 25 років машину прокурив. Кажу: -додай до машини ще загублене здоров'я і роби висновок, синок. Поки що турнік його друг. Птфу птфу птфу.
 12. Не знаю, чи то мої смс-и так подіяли, чи в Ігорька совість прокинулася, але сьогодні, майже через рік, прийшли гроші на рахунок. Мабуть Ігорьку більше повезло. Він тепер буде спати спокійно і совість не буде мучати, що десь комусь щось винен.
 13. Наскільки мені відомо кожна людина яка вирішала стати мисливцем перше, що повинна зробити це отримати позитивний результат у лікаря психіатра. Жаль, що цього не роблять деякі дописувачі. Прошу більше не коментувати моє повідомлення. Висновок зроблений і питань більше немає. Дякую.
 14. Як у Вас все просто. Ні, це точно не моє. Я краще побіжу з відром хату гасити.
 15. Вони все літо сплять в кропиві з кліщами в обнімку і вчора тільки поміняли резинові шльопанці на тапочки. Тому ніякі рокові помилки їх не беруть.