pchel

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  177
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

383

О pchel

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Previous Fields

 • Пасека в
  Полтавская обл.
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  Дадан 10 рамок, Лежак
 • Порода пчел
  Укр. степная, Карпатка, Карника

Посетители профиля

1 039 просмотров профиля
 1. Я останнім часом перевожу вулики звичайним причіпом до легкової машини, тому для мене апіліфт краще. Телега на колесах від мопеда і по трапу хіба, що перший ряд там поставить. А так апіліфтом підняв поставив на приціп, а далі вулик "їде" по рейкам або просто по причіпу. Я перевожу і лежаки. Тому апіліфтом ставлю і другий ряд, чого не зробить телега. А на рахунок піднімать руками, так ми свого часу піднімали на ЗІЛа в три яруси і ручки від вуликів відривали. А що таке апіліфт не чули взагалі. А з часом стає чомусь все тяжче і тяжче. Апіліфт і лежак ще тяжкувато. А ось корпусні вулики апіліфтом возити одне задоволення. Головне не вскочити в ямку Це по плитці у дворі воно гарно дивитись. А по пересіченій місцевості, та вночі потрібно бути уважним. Зі мною тепер помічник іде рядом і страхує на випадок чого. Але ж іде, не тягне в руках нічого. А центр тяжесті я регулюю по щоках. Як понадувались вулика опустив або підняв і поїхав далі.
 2. Замовляти потрібно повний комплект. Захвати за ручки-раковини взагалі річ прекрасна і головне, що 100% надійність. Мені не вистачає болтів-барашок, пучками якось крутити маленькі болтики не удобно. Треба буде замінити. В колесах люфт великуватий, щось мені здається підшипники там стоять теж китайського виробництва. Думаю якби стояла резина на зажимах не так фарба знімалася б з корпусів. А взагалі річ потрібна, виручає добре і спина не тріщить, що саме головне.
 3. Брав у Віталія Лисенка з Черкаської області.
 4. Так і є, на широкому ходу і так різко крутонуло, що не встиг і відреагувати.
 5. Ось і перший казус з апіліфтом. Одне колеща вскочило в ямку і апіліфт разом з вуликом завалився на бік. Не втримав. Мені щось здається якби була можливість виставляти колеса ще й по ширині було б стійкіше. А може пора вже й на пенсію
 6. Згідний з Вами на всі 100. Це днище через 2 неділі після виготовлення. Але у моєму випадку ще й елементарне не дотримання розмірів. Випадання сучків. Мене ще так не жалили бджоли, коли перевозив пасіку, як цього разу. Обмотувати корпуса скотчем доводилося, як то кажуть, на ходу. За днища мовчу взагалі. ((
 7. Тоді все стає на свої місця. Я свого часу возив мед на Київ, але баночки були по менші 0,5 літрів, 1 л. Три літри тільки під замовлення. Після того коли частенько повертався назад з тими ж баночками, зрозумів, що це не моє. Торгувати ще треба вміти. Були такі випадки, що знайомий, який продавав огірочки і укропчик продавав весь мій мед за пів години, а я стояв з ним цілий день.
 8. Мій дуже гарний знайомий так кожен рік в кінці сезону завантажує в своє авто 30 банок по 3л і відвозить своїм постійним клієнам, як він говорить. Бабушки, дєдушки. А потім сидить дома всю зиму на битонах і чекає хто б купив хоть літро меду. Хотілося б щоб у Вас було по іншому і оте снова було б хоча б кожну неділю. Удачі Вам.
 9. Моя будівельна рамка. На соняху матка навіть не встигла трутня засіяти. Не знаю що і на скільки вона там бджілок відволікає, але для мене це дуже гарний індикатор. Коли у вулику така рамка як на фото, то роботи і проблем набагато менше.
 10. Ліпше одним відром з медом пожертвувати, а сторожу місце повинно бути обов'язково.
 11. 17. Продукт-Мед-Рамка Відкачачав 10 рамок на 300 і 10 рамок магазинних, а відмітити не можу. Відмітити можна Рамка або Магазинна рамка. 18. Дії-продукт: редагувати є, а ось видалити запис немає можливості. (Наприклад: Сімя 58 в результаті експериментування вийшло 3 записи, а видалити їх не можу. Відповідно три записи зявляються в розділі Звіт по продукту) 19. Дії-Продукт Не можливо відредагувати дату. 20. Звіт по продукту-Вулик Не вистачає графи РАЗОМ яка показувала б скільки сімей було відкачано за вибраний період. 21. Всі огляди. Наприклад: 07.08.2017 Синхронізація пройшла. На сайті огляд 07.08.2017 є, а заходжу на сторінку Всі огляди там нічого немає. Вулик 10, 43, 31, 25 і ... дата огляду 06.08.17. Заходжу Всі огляди стоїть дата 05.08.2017 22.
 12. Працюючи з програмою виникають деякі запитання. Почав потихеньку записувати, що і як. І ось які питання у мене виникли: 1. Режим редагування: не можна вибрати всі (поставити галочки). Наприклад треба перемістити всю пасіку з одного точка на інший. 2. Немає можливості робити замітки по типу Додаткової інформації не тільки окремо по сімї, але й по всій Пасіці 3. Судячи з того, що сім'я працює (відтягнута вощина чи воско-будівельна рамка, є засів) маємо графу Матка наявна , а ось графи, що матку бачив при огляді мені не вистачає. Я відмічаю на вулику крейдою м+ або м - що означає матку бачив або не бачив. 4. Не можливо змінити дату редагування матки. Та й саме редагування. Приїхав додому, щось згадав. Хочу підредагувати старі записи, а виходить сьогоднішня дата і нове редагування. 5. Даю в магазин 5 суші 5 вощини, а відмітити не можу (тільки суш або вощину) або я щось не так роблю. 6. Чому додати, а не додано ВОЩИНИ, СУШІ коли вже додав? 7. При наведенні на червоний прапорець показується напис -Прострочені задачі-. Хотілося б щоб показувало самі Прострочені задачі. 8. Коли відкриваєш Ваша Пасіка або коли заходиш на Точок хотілося б бачити скільки сімей стоїть на кожному точку (саму цифру), тип вулика або його фото. 9. Якщо відводки, рої стоять між основними сім’ями як їх позначити, зібрати окремо, а потім подивитись окремо скільки їх, що і як? 10. Вулик на рамку 145. 5, 6 корпусів 50-60 рамок, а більше 30 не поставиш. І взагалі де можна побачити скільки стоїть магазинів ? 11. Дві сімї в одному вулику? Не можливо позначити. 12. Вулик переміщено на точок … не можливо змінити дату (відредагувати). 13. На моб. додатку дату редагування огляду сімї можна змінити тільки один раз, далі програма зависає і приходиться вертатися назад до Вулика 14. Хотілося щоб були нагадування по типу - Ти замінив матку? Ти памятаєш, що сімя "" у тебе хвора? А також була можливість їх вкл. і викл. А ще краще коли б була можливість виставити час коли ці нагадування могли би з’являтись. Була можливість вкл. і відкл. звук. 15. Відкачую мед, а зробити записи в мобільному додатку не можу, не бачу де. 16. Хотілося б щоб на сайті була можливість пошуку сім’ї за номером, так як на мобільному додатку. 17.
 13. Знову у вулику знайшов ось такого сусіда. Спочатку подумав, що хтось чіпсів накидав на рамки. Потім придивився, а то поручені листочки. Коли почав стамескою давити трубочку з листочків то звідти почув дзижчання наче павук бджолу зловив і душить. .
 14. Переїхали на соняшник. Новий точок, перший раз тут. Приїжджаємо з сином на пасіку качати мед. Я в пасіку. Відкрив вулика аж чую десь рядом скавчить собака. Полізли з сином в кущі, а там кинутий колодязь, кільця повитягували і так залишили відкритим. І ось в цей колодязь впав собака. Ліхтарик до низу не просвічує. Пішов я працювати далі, а робота не йде а ні в мене, а ні в сина. Одним словом визвали ми МЧС. Довгенько чекали, приїхали двоє молодих хлопців. Зпрорядження у них як у альпіністів. Один мчсовець опустився в колодязь і витяг ось таке нещастя. Відпустили ми собачку. Дістав я з вулика повномедну, рамку і подякував хлопцям. А меду ми встигли відкачати аж 20 літрів і поїхали додому.
 15. Ой не кажіть