Перейти к содержанию

Жало

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  280
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

659

Информация о Жало

 • День рождения 25.05.1951

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Кочубіївка, Уманський район, Черкащина
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Порода пчел
  Українська степова
 1. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Це не притензія, чи на кштал затролить,.Це питання, щоб дізнатись від людини, яка має солідний досвід з цими матеріалами. Тому і питання?
 2. Весна/Літо 2018

  Анатолій, треб було вчора тобто на ТЕПЛОГО ОЛЕКСА провести із своїми "СЕМИСІСЯЧНИМИ" політінформацію, як тебе свого часу налаштовували на на "марш бросок" пробіжиш значить отримаєш своєчасний "дембель"......
 3. Чоботи на поготові але для рибалки, бо річка в низу за 200м.
 4. Женя, ти напевне ще не ожив від 8 березня.....
 5. Що в столичній громаді, що в Шевченківському краї сонце ласкало однаково. Не знаю як у Вас, але о 7,30 ранку, туман був не лише в ярах а і на пагорбах. Ми з своїм колегою по пасіці, на передодні цього дня, щоб не витрачати зайвих сили на відкидання снігу (а його вальнуло достатньо за попередні дні) перед вуликами посипали попілом, який збирали для інших цілей. Але ефект 500 процентів. Сніг ( 30-40 см) де був засіяний попілом перед вуликами, розтанув до 14 години за сьогодні.
 6. Ізогнеться стан високий, Брови полиняють, І незчуєтесь, а люди Сміючись згадають Ваші літа молодії, Та й скажуть — ледащо! (Тарас Шевченко
 7. Интересные сайты

  Я думаю, що лінивий спосіб можна зробити ще ЛЕДАЩІШИМ , коли між рамками в 10-12 мм ставити рейочки. На зиму, поверху рамок з рейочками, місцева газета для акумуляції зайвої вологи і відповідно всім відома плівка. Весною на верх плівки кладемо порізаний совдепівький коврик , для дестабілізації перепаду весняної температури ( то гріє, то тріщить). На досвіді в 10 років переконався, що цим досягаємо та убираємо ще один (стук, грюк,тріск) ЗАЙВИЙ додатковий подразник брезентового тріску. Залишається один ПОДРАЗНИК - коли роздвигаємо і виймаємо рамки. Без цьго не обійтись. Це моя система яка має і свою системну гніздової рамки. Якщо зацікавить, можу поділитись досвідом. Такий зразок рамки свого часу подарував вашому сусіду по району Артему (Паланочка).
 8. Коли з'являться зацікавленні особи (яких модно сьогодні називати інвесторами), тоді він (проект) перетвориться з епізодичного до системного і бджільництво перетвориться в прерогативу " вибраних"... і ми з Вами можемо опинитись на задвірках цього романтичного вподобання.
 9. Осінь 2017\ Зима 2018

  Аби коментував цей пост Нагорнюк, товін сказавби що ці дбжошли "камікадзе" а так, мовою бджоляра який знається на цих процесах - іде природній відбір... І я тим задоволений, що на ці процеси, ми можемо впливати.
 10. Осінь 2017\ Зима 2018

  Наче поряд, сотня кілометрів, а задоволення отримав по вищій шкалі (ріхтера), коли в період з 14,22 до 16,28, як висловлюється один із знаних точкістів, ті, кому дуже приспічило зажовтили білесенький сніжок, що випав цієї ночі (17,02,2018 в період з 4 до 6 ранку). Значитть стрічення відбулось. І перший день знаковий...
 11. А вони цього і не заперечують, що плагіат присутній. Мовляв ресурс відкритий ми і позичили клієнтів. Але користі для пасічників від цієї бази аж ніякої. Ну знаю, що буде обробка (умовно у вівторок). Щось не склалось у фермера і він цю роботу провів у середу і о 16 годині дня. І під вуликами купа дохлих бджіл. На кого в суд подавати. На ресурс, який скаже, а я за достовірність інформації не відповідаю. Надійний спосіб один. Особистий контакт і причому жосткий з агрохіміками та головними агрономами.
 12. Уважніше читайте кінець тексту. Кінцевий результат- ділова деревина.
 13. То ви сударь марнотрат.. не буває дерева без відходів. А відходи теж ділова деревина, коли її склеїть....
 14. Знаю, що в земляка якість з гарантією. Так і далі тримати.
 15. Маю на увазі, що 3мм будуть хвилястими коли з 27 робити 25
×