Перейти к содержанию

Жало

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  269
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

619

Информация о Жало

 • День рождения 25.05.1951

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Кочубіївка, Уманський район, Черкащина
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Порода пчел
  Українська степова
 1. Коли з'являться зацікавленні особи (яких модно сьогодні називати інвесторами), тоді він (проект) перетвориться з епізодичного до системного і бджільництво перетвориться в прерогативу " вибраних"... і ми з Вами можемо опинитись на задвірках цього романтичного вподобання.
 2. Осінь 2017\ Зима 2018

  Аби коментував цей пост Нагорнюк, товін сказавби що ці дбжошли "камікадзе" а так, мовою бджоляра який знається на цих процесах - іде природній відбір... І я тим задоволений, що на ці процеси, ми можемо впливати.
 3. Осінь 2017\ Зима 2018

  Наче поряд, сотня кілометрів, а задоволення отримав по вищій шкалі (ріхтера), коли в період з 14,22 до 16,28, як висловлюється один із знаних точкістів, ті, кому дуже приспічило зажовтили білесенький сніжок, що випав цієї ночі (17,02,2018 в період з 4 до 6 ранку). Значитть стрічення відбулось. І перший день знаковий...
 4. А вони цього і не заперечують, що плагіат присутній. Мовляв ресурс відкритий ми і позичили клієнтів. Але користі для пасічників від цієї бази аж ніякої. Ну знаю, що буде обробка (умовно у вівторок). Щось не склалось у фермера і він цю роботу провів у середу і о 16 годині дня. І під вуликами купа дохлих бджіл. На кого в суд подавати. На ресурс, який скаже, а я за достовірність інформації не відповідаю. Надійний спосіб один. Особистий контакт і причому жосткий з агрохіміками та головними агрономами.
 5. Уважніше читайте кінець тексту. Кінцевий результат- ділова деревина.
 6. То ви сударь марнотрат.. не буває дерева без відходів. А відходи теж ділова деревина, коли її склеїть....
 7. Знаю, що в земляка якість з гарантією. Так і далі тримати.
 8. Маю на увазі, що 3мм будуть хвилястими коли з 27 робити 25
 9. А ця бомба яку похибку дає? До прикладу, доска до рейсмусування 27мм, а мені потрібно 25 мм.
 10. Запахне не раніше 14 березня. В народі - Євдоха. Не поспішайте та набирайтесь сил....
 11. На мій розсуд, Науковці чіткіше повинні визначитись з Породою ( Родоводом) для бджільництва. Ми користуємося термінами і визначеннями перідів (18-19ст). Але ми з Вами маємо досвід бджільництва (19-20 ст.). В кожного з нас є якийсь певний практичний досвід, який різнить теорію (18-19 ст) із практичними досягненнями навіть Матководів (2010--2017років). І тому є поняття сторетипів, про які я так думаю Ви і пробуєте розібратись у задуманій "СИСТЕМАТИКІ". Я наприклад із задоволенням читаю думки (які поділяю або по своєму сприймаю) але аналізую в міру теоритичної підготовки та прктичного досвіду з урахуванням думки "Точкістів". Нам нукових робіт не захищати з питань родоводів ( Породи). Але нам потрібен теоретичний, науково обгрунтований аналіз цих питання, який зможе підсилити наші практичні навички. Теорія Рутнера не завжди має практичне застосування в Українських пасічників, а прктичні рекомендації нажаль покійного Поліщука Виктор Петрович (род. 1931, с. Колодистое Черкасской области Украины - 05.11.2017 Киев, Украина) — украинский учёный-пчеловод. Доктор сельскохозяйственных наук, профессор (1990), заслуженный и почётный профессор Национального университета биоресурсов и природопользования Украины[1][2].якими ми інколи ігнорували та і на сьогоді навіть про них не знаємо, це вже є ФАКТОМ. "Учітесь, читайте, І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь" Навіть для нас "Зазнайок" не зайвим буде нагадати.
 12. В поданому вигляді виходить - визначення Порода бджіл "МАСЛО" "Масляне". Коли написати так "Порода у пчел, это популяция колоний генетически обусловленные стабильные характеристики, которые отличают эту популяцию от других в пределах вида apis mellifera и передают их потомкам, являются результатом природных особенностей обитания или деятельности человека." То "МАСЛО" "Масляне" пропадає.
 13. Пчёлы на балконе

  Дочка літом 2018 року проходила практику в одному з Польських банків. І напевне, щоб якось розважити і чимось здивувати практикантів, показали пасіку з декількох вуликів на даху банку. А коли вона запитала про АПІ ДОМІК, керуючий був здивований обізнаністю про такий вид послуг в бджільництві. Я до чого це веду. Коли задавлять нас з вами " новими українськими стандартами" по виробництву меду, поліземо на висотки в містах і там будемо надавати послуги апітерапії....
 14. А сирість в середині вулика на цей "дивайс" впливає?
 15. Якщо не секрет, як витримали з такого матеріалу дашки проливні дощі осені 2017 та початку зими 2018
×