Jump to content

Жало

Активные Пoльзователи
 • Content count

  339
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

847

About Жало

 • Birthday 05/25/1951

Profile Information

 • Gender
  Male

General Information

 • Пасека в
  село Кочубіївка, Уманський район, Черкащина
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  Багатокорпусні
 • Порода пчел
  Українська степова
 1. Сьогодні ранком заїхав в один із закупівельних пунктів в м. Умань і поцікавився ціною на мед. До 9.30 ранку була 33-34 а в 9.32 стала 32. Висновок. Домовились. Тому я вчора не випадково про ціни США нагадав. Будемо чекати осінього збіговиська. Коли всі з морів повернуться...
 2. І експортерів які не лише про себе думають....
 3. Судячи по минулому 2018 р. коли наші експортери профукали ринок в США. То в цьому році теж їх там не чекають. А судячи по дописах в ютубі ціни там мають такий вигляд : Anubis Wolf1 тиждень тому Дима, какова цена на мёд в этом году у вас? Dima Tkachenko USA1 тиждень тому Примерно такая же, 4.50$ за кг оптовая и около 12 в розницу. Опт может отличаться от вида мёда
 4. Щиро вдячний всій вашій команді за порядне і оперативне вирішення форс - мажорної ситуації. Матку отримав.
 5. Пригадується , коли в студентські роки (сімдесятих) на с/г роботи вивезли в одне із сіл Броварський район. Вечором, біля сільського клубу студентська тусовка і тут посеред зали писклявий жіночий голос - Маріє так тут і людей немає, одні студенти. Тепер окремі з них (студенти) і перетворились в селах на пасічників, даючи можливість любителям солодкого бізнесу, паразитувати на тілі цих сільських рабів.
 6. То ті, хто в минулому році по 27 грн, не здав.....
 7. Погляд на проблему (ціна меду у США) не пасічника ......
 8. Коли фірма ставить пасічнику вимоги (бюрократичні) не прописані жодним законом, то про яку порядність такої фірми можна говорити в питаннях ціни ( ринкової) на мед. Вони (пани цього світу) себе люблять, а не порядність та партнерство.
 9. Ці експортери перейшли і на внутрішній оптовий ринок. Продають наш мед підприємствам ( пивзаводам, кондиторам по 42-45 грн за кілограм.
 10. Ця довідка вимагається заготівельниками чи покупцями меду не законно. Податковий кодекс Стаття 165. Доходи, які не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу та пункт 1.24.......дослівно При продажу власної продукції тваринництва груп 1-5, 15, 16 та 41 УКТ ЗЕД, отримані від такого продажу доходи не є оподатковуваним доходом, якщо їх сума сукупно за рік не перевищує 50 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року. Такі фізичні особи здійснюють продаж зазначеної продукції без отримання довідки про наявність земельних ділянок. Поськільки мед згідно УКТ ЗЕД є продукцією тваринництва, то така довідка не подаєтся. Читайте мат часть, тобто податковий кодекс.
 11. Ви поцікавтесь у тих де сніг випав і водою посіви змило ( зокрема в Калинівці Вінницької).. то там теж буде меду більше ніж достатньо....?
 12. Перепрошую, що можливо в черговий раз створю якусь не комфортну ситуацію для Вас, як адміністратора сайту, але мене чомусь зачепив за живе ось цей епізод висловлювання  користувача ютубу з однополярним підходом до висловлювань своєї позиції  ( Я триндю, а що ти скажеш мені  пофіг...) Тому в противагу таким "УМНІКУМАМ" пропоную створити на ТОЧКУ тему  "Моя свою думку" або коротше "Кому це вигідно". Де зареєстровані ТОЧКІСТИ можуть висловити свою думку з тої чи іншої публікації  що стосується галузі бджільництва ( з різних джерелах інформації) процитувавши джерело звідки взята інформація.

  Не претендую на авторство теми, але маю надію на підтримку і розуміння загрози пасічництву України зокрема - створення кланів і містечкових, громадських псевдо гігантів цієї галузі, як в закупівлі продукції бджільництва так і інших напрямках (переміщення для медозбору, проведення ярмарків і виставок... створення громадських об'єднань та інші теми )

   

 13. Невизначеність на сьогодіз з традиційним зібранням Точкістів (тих кому не байдуже яким буде надійність пасічницткв ) повинно перміститись туди, де має живильні корені. На пасіку (в лісостеп, степ, тобто в поле (гречане, соняшникове, рапсове......) або до масивів акації, липи, промислових садів. Думаю мене колеги доповнять де можна говорити про пробеми пасічництва подалі від неприродних забаганок "готельного бізнесу". Хтось скаже а де? Чому без кнкретних пропозицій? Це пропозиція про початок дискусії про місце майбутньої зутрічі під назвою "На природному медовому Точку ".
 14. Хочу почути думку Точкістів з приводу поняття на цій сторінці супер модератора і таке поняття, як троль - чи не є воно тут ідентичним...
 15. Трохи помучився і не знаю, чи це буде правильно. Номер сім'ї проставляю на своєму точку в такий спосіб. У розділі "Статус вулика" переходжу до "Налаштування", а потім до "Створити новий" у графі "назва" прописую "У вулику сім'я № "а у розділі "абревіатура" прописую число наприклад 25. Один недолік, у цьому розділі "абревіатура" можна прописати лише двозначне число. Тобто не більше 99 сімей. І получається, що на точку видно номер вулика, яка в ньому матка, вид вулика "лежак" чи " багатокорпусний" і тутже число, яке вказує на номер сім'ї яка знаходиться в цьому вулику.
×