Перейти к содержанию

Жало

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  298
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

695

Информация о Жало

 • День рождения 25.05.1951

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Кочубіївка, Уманський район, Черкащина
 • Стаж
  свыше 25 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Порода пчел
  Українська степова
 1. Сетчатое дно: за и против

  Бачив ті оригінальні дивайси. Тому і запитання виникло. А в мене цього року із 25 коркусів з сітчаим дном у 8 були запрополісовані саме верхні.
 2. Сетчатое дно: за и против

  І що, жоден верхній льоток в цей період не прополісують....
 3. Сетчатое дно: за и против

  Чомусь в даній темі більшість зациклилась на питанні "ЗЛОДІЙСТВА". А спробуйте порівняти власні спостереження щодо заповнення нижніх корпусів медом з сітчатим дном і глухим саме в серпні - вересні. І кожен відразу віднайде значущу різницю і по нарощенню сили сімей і по заготівлі корму на зиму.
 4. Але так звані хвости від пакетів розумний пасічник чимсь має рятувати от і роби противагу пакетам своім цінним і якісним продуктом.
 5. А там явної реклами, як сьогодні не було. Тобі втюхували байки, достовірність яких перевірити відразу не можливо, поки не обляпаєшся. Доля прикладу, як сьогодні мода на сітчаті днища у вуликах. Але не всі говорять про недоліки цього методу у безвзяточний літній період (особливо кінець літа, початок осені)....
 6. Скорочення гнізд на зиму і загодівля

  У ваших краях і в господаря за кличкою "Укроп"чистим соняшник ніколи не може бути, бо там присуні ефірні масла укропу.....
 7. Анатолій, перенасищеності твоєї продукції не було і не буде, та ще врахуй природній відбір (маю на увазі зима + веснні колапси).
 8. Любе падіння ціни на мед, це наслідок невдалих дій медових пасічників з похибками і поправками на пакетчиків і матководів....
 9. Андрію, при всій повазі до тебе не ображай тих, хто годує українців з банок і баночок. Навіть хасди в Умані з задоволенням користуються цією послугою, коли повертаються на ісконну землю і у вигляді презенту везуть медок від уманських пасічників.
 10. Щось останім часом, чим ближче до початку жовтня і до кінця року, Ваші прогнози починають бути схожими на трейдерські, а більшість учасників цього поважного форуму пасічники. То це як заклик спасайся хто як може? Хоч я особисто працю за принципом послухай "розумного" і зроби по своєму.
 11. Паспорт матки

  Тоді буде не кліточка, а ящик (ЗІП) із запасними трутнями
 12. Напевно готується в грудні експортером бути....
 13. Та хіба не видно з різних коментарів навіть тут на форумі.... на зразок, якби мед відкачували і пропонували до оптової продажі окремо з акації, липи, а один із заготівельників (польського походження) навіть запропонував 3 долари за кілограм меду з кульбаби... Буде і з кульбабки, але тоді, коли ціна на такий мед буде у 2 рази вищою за ціну поту і крові витраченої пасічником на збирання цього меду
 14. Не буває багато меду, на справді є надто зажерлева кагорта псевдо експортерів, які вже пробують проблему експорту перекласти на пасічника.
×