Yaroslav

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  718
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 280

1 подписчик

О Yaroslav

Profile Information

 • Ваш пол

Previous Fields

 • Пасека в
  Перемишлянський р-н, Львівська обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  лежаки, український стояк, 10-12 ти рамочні
 • Порода пчел
  карпатка(вучківська Ф1) та місцева

Посетители профиля

1 656 просмотров профиля
 1. Ви краще подзвоніть людині і все виясніть. Оголошення виставив його близький родич. Ви можете багато чого писати і запитувати, а у відповідь буде тишина. Можливо Микола Іванович не має доступу до інтернету, скоріш за все так воно і є, а маток є бажання продати. Я телефонував і отримав відповіді на всі свої запитання по темі.
 2. Я мав наувазі те, що бачу на фотографії, а не у вас на пасіці. Як вважаєте кількість конденсату на фото це добре? А ви бачили, що вони (бджоли) брали воду з плівки у іншій стороні вулика від гнізда?Там бджоли лазили?
 3. Забагато і цей конденсат-водичка буде капати на дно, а це зайва волога(сирість у вулику).А якщо це триватиме кілька тижднів то біди наробите. Якщо сітчасте дно без проблем, зайва волога виходить через сітку. Вам рішати, як поступати
 4. Є небезпека захворіти на аскосфероз. Я у своїх залишив плівку тільки над гніздом, підігнувши по сторонах, хай там конденсується і вони точно її використають, а зайве хай собі виходить через подушку.
 5. Також маю мрію на пасіці поставити колоду і засилити туди бджіл. Та ось чомусь руки не доходять-лінивий. У кожного пасічника має бути дуплянка, чи колода, як згадка про початки бджільництва
 6. А в нас на календарі весна, а бджоли сидять у вуликах, чекають коли вже вийде сонечко і потепліє, і підуть знову в роботу. Шкода час біжить, ліщина перецвітає
 7. Аскосфероз він є, або немає, тож вам не нозематоз. Знаю деяких пасічників, які дають в сироп тетрациклін і нестатін. Кажу -це антибіотик, так не можна робити, а вони мені, що ти знаєш: це профілактика. Ось і будь мудрий і щось доказуй. Якщо сім"я захворіла то краще перегнати на вощину і замінити матку.
 8. Дану тему можна закрити, щоб не клацати по клавіатурі зайвих слів, результат вже відомий. Можем зосередитись на інших темах. Найщиріша дяка всім учасникам голосування, а також найкращі побажання п. Михайлу у приготуванні ювілейної зустрічі форумчан на Бухті Вікінгів
 9. Я вибачаюсь, що вмішуюсь. Було дві пропозиції від п. Михайла і п. Олега для проведення зустрічі форумчан і відповідне голосування. Все, крапка. А те що сплило пізніше, хай пливе собі далі. Не ускладнюймо собі життяОзвучуйте місце проведення зустрічі.
 10. Раз написали, значить слухали. Мені було приємно слухати о. Артема до кіньця і хотілось би ще почути.
 11. А можна, після голосування і результату оголосити весь список, хто за що голосував, щоб була прозорість і можна було б напевно сказати,що все прозоро і справедливо? Надіюсь громада наша мене підтримає. Щоб не було потім лишніх запитань і розмов.
 12. Переїжджайте на інший точок