Jump to content

Yaroslav

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,501
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,995

3 Followers

About Yaroslav

 • Rank
  0687277834
 • Birthday 05/16/1979

General Information

 • Пасека в
  Перемишлянський р-н, Львівська обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  10-12 ти рамочні дадани з надставками, український та лежак на 14 та 20 рамок
 • Порода пчел
  карніка та карпатка

Recent Profile Visitors

3,343 profile views
 1. Враховуючи, що я є новачком у справі пакетного бджільництва, немаю постійних клієнтів: насьогоднішній день усе розписано, як по сім"ям так і по пакетах. Завдатки отриманно, трохи хвилююсь, бо погода вносить свої корективи і розумію, що кожен рік буде іншим, як минулий. Частково може впливати на ціну пакета, як тут кажуть ціна на мед, зимівля бджіл, тощо, але це частково. Головним фактором зниження ціни на пакети і в тому числі на мед - це бідність населення. Адже пакет у Польщі, Білорусії, Молдові ідентичний нашому; там ті ж самі 4р.р.! А ціна?! Зараз скажуть, а там ціна на мед зовсім інша! Звісно інша, а чому?! Що там якість меду краща, чи пакет кращий?! Там оцінюється гідно праця бджоляра. Тому цінуймо свою працю і хай інші гідно оціннюють! Для чого писати, що ціна пакета 3+1 -700грн.?!, а чому було не написати 2+2 550грн., а може ще нище?!Ви що думаєте, що тут дурні(наголос ставте на "у") сидять. Нам зрозуміло до чого це все зводиться. Все дорощає у нас, а продукція бджільництва падає у ціні. Це ненормально, Тому тут є два, точніше три варіанти. 1. Працювати в двічі більши, а вихлоп той самий. 2. Покинути все і шукати щастя в іншому місці. 3. Цінувати свою працю і тримати ціну на пакети і на мед. Можливо хтось знає інші варіанти, буду радий почути!
 2. Яка діюча речовина "Варофлю" І скільки потрібно ставити даних пластин у сім"ю силою 10-12 рамок в кіньці літа?
 3. Прошу закрити мої теми по продажу пакетів та сімей. Те що планувалось по продажу, все розписанно, завдатки отриманно. Дякую всім за довіру, за замовлення і участь у розмоаві! Всім вдалого сезону!
 4. Правдоподібно пересилку не переживе, старість! З рук в руки треба і то під наглядом!
 5. Звідки статистичні дані? 6,5% чи навіть, якщо б були, як ви пишите разом 10% пакетів від усіх пасік - це мізер. Звісно це моя лише думка і не предендує на статистику. Вже 28 років учимось і ніяк не научимось!
 6. Ніби колись медовик працював в мінус?! Так були роки несприятливі по медозбору, але не з року в рік! Якщо б медовик з року в рік працював у мінус; то давно б вже зроївся б. Багато є недоговоренно зі сторони медовика! Так ціна вже нарісовалась?! Чи як там вище писалось(не вами), це ще не "дно". Боюсь, що "дно" вже настало і на це "дно" ми опустили себе самі! А ми тут готові один одному горло перегризти; рахуючи ціну рамок з суші і хто скільки меду качає, іт.д. До чого вже докотились! Ось "дно", перестали поважати один одного та цінувати кожного працю!
 7. А Ви продаєте пакети? Чи взагалі Ви колись продавали пакети? Якщо так то в яку ціну оцінюєте свої бджолопакети? Просто цікаво, яка ціна, чи часом не:
 8. Звісно, що ні! Адже багато вже відмовляється від даного господарства! Цей рік буде важливим і переломним у даній галузі для двох сторін. В цьому році будуть найдешевші пакети, наїстетесь досхочу! Наступного року не оцікуйте на обвал ціни. Ніхто не схоче робити за копійки!
 9. Приїзджатимуть за пакетами!
 10. ЦІНА

  хіба що в Закарпатті, в нас продаються після 15-20 чисел травня. Продавши швидше, можна наробити шкоди своїй пасіці!
 11. ЦІНА

  Звісно що ні, в минулому році можна було трясти після 10 травня з кожної сім"ї по трохи для загального добра. Тряс на нуклеуси для своєї пасіки! Для когось і за гроші не тріс. Якщо б продавав би безсотові чи просто бджолу швидше 20 травня не погодився б трясти. ціна?
 12. Весна-Літо 2019

  В суботу та неділю не було жодної бджоли на поїлках. Вчора і сьогодні все стало на свої місця. Погода понизилась і бджола з'явилась на поїлці:
 13. ЦІНА

  В минулому році ціна була 300грн.за 1кг.
 14. Я ж Вам написав, кожен думає за себе. Ось і потрібно думати. Це стосується медовика та пакетчика, Вас як перекупа це не стосується, бо Ви не витрачаєте так, як кожен з Нас(медовик та пакетчик), як вище Вами було описано. Ви лише працівник у сфері обслуговування клієнтів і чекаєте слушної нагоди заробити за декілька днів те, що люди місяцями чекають. Тому розумію Ваш запал у цій темі. Багато з пасічників почали відмовлятись від послуг подібних до Ваших, самі їдуть за пакетами. Ті кому потрібно декілька штук, шукають пакетчиків, які відправляють поштою. Потихоньку, Ви відходите на задній план. Якщо ми скинули ціну і свій заробіток, можливо і Вам потрібно над цим подумати і також трохи скину у користь медовика! Я ще можу скинути 50грн. на пакеті. Це вже потолок, а Ви можите цих 50грн. заробити, а бо також скинути 50грн. у користь медовика і продати дешевше на 100грн. за одиницю. Для медовика це не так погано!
×