Yaroslav

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  644
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

995

1 подписчик

О Yaroslav

 • Звание
  Padre
 • День рождения 16.05.1979

Profile Information

 • Ваш пол

Previous Fields

 • Пасека в
  Перемишлянський р-н, Львівська обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  лежаки, український стояк, 10-12 ти рамочні
 • Порода пчел
  карпатка(вучківська Ф1) та місцева

Посетители профиля

1 505 просмотров профиля
 1. Я тільки за, щоб люди заробляли стільки з вуликаТож бажаю, щоб не тільки хотілося, але і моглося
 2. Цей чоловік, ще хоче і по 5500 грн. заробляти з одного вулика!
 3. Мені цікаво, як ви визначали, що є засів?Що клуб розпадався, чи ви піднімали рамки з бджолами і тоді бачили? В лютому для нашого регіону це нормально, що матки сіють, зимуємо на вулиці. І завжди були вікна коли бджоли літали. Якщо тепло затримувалося то міг появитись розплід. Ось уже 3 місяці дівчата сидять без обльоту, підмор не роздутий, так що все має бути добре. Ось панове, знайшов Ютубі відео Івана Филипчука, що скажете на це? Дуже цікаво почути ваші думки....
 4. Ось би фоточку чи відео підкинули б, то був би факт. А може вона і не зупинялась, так розігналась, ось і зупинитись не може. Дана сім"я хоч встигла нароститись в зиму, чи то пішов слабонький відводок і тому старається матка витягнути сімейку?! Може у вас уже весна незабаром прийде, ось і готується зміна зимувалих, дась Бог облетяться і весною вийде більше бджіл ніж пішло в зиму. А якщо чесно, то дивно, що є розплід. Зазвичай розплід починається іноді у другій половині лютого, а за звичай в кіньці лютого, поч. березня. Принаймні погода не сприяла у нашому регіоні для кладки яєць маткою.Навіть вікна не було, щоб бджоли літали. Мої сидять у клубах. Частина сімей ще спереду сидять, а частина сильніших сімей сидить на середині як осінью ще пішди, правда піднялись до гори.
 5. Излагаются вопросы жизни пчел и народнохозяйственного значения пчеловодства. Описываются новые сорта меда. Рассказывается опыт отечественных и зарубежных пчеловодов, который дает возможность всегда получать высокие сборы меда и делать пасеку доходной. Вельми вдячний, але хотілось би придбати книги особливо про лікування. Може хтось має таку книгу на продаж? Иойриш, Н.П. Пчелы - крылатые фармацевты Издательство: Наука Переплет: мягкий; 159 страниц; 1964 г. Книга посвящена медицинскому пчеловодству. В ней рассказывается о лечебно-профилактическом свойстве меда, маточкина молочка, пчелиного яда, воска, прополиса и цветочной пыльцы. Цель книги – показать, что продукты пчеловодства являются важным звеном в цепи факторов, благоприятно влияющих на здоровье, работоспособность и долголетие людей. Подробно описано применение меда для лечебных целей при различных заболеваниях (лечение ран, заболевания верхних дыхательных путей, простудные заболевания, различные заболевания легких, желудочно-кишечного тракта, печени, почек, заболевания нервной системы, глаз, кожи, применение меда в косметике и в послеоперационном периоде). Предназначена для широкого круга читателей. Книга, несомненно, окажется полезной и для медицинских работников, так как далеко не всем известно, как правильно использовать пчел и продукты пчеловодства для укрепления здоровья.
 6. Відносно мене, то моя пасіка знаходиться коло лісу, а там є багато пилконосів(ліщина, вільха та верба). Тому весняний розвиток в мене хороший і на цвітіння яблунь не звертаю уваги. Зимую доречі без пергових рамок. Цього року трішки зпереживався, бо весна затягнулась, але все вийшло ОК. І пакети продав і меду взяв. Відносно 2015 року, маю відео на телефоні, де 6 травня рій виходив. Вибачайте за якість відео, але суть Ви зрозуміли. Так що в мене розвиток сімей хороший. Звісно розумію, що все залежить від сили сімей, які пішли у зиму і самої весни.
 7. Цікава пропозиціяА вам відомо, що наприклад у певних районах Львівської області є різниця у цвітінні садів у 2 тиждня. У когось вже відцвітають,а у когось тільки починають цвісти.А що ви на це скажете?
 8. Можливо, панове маєте книги про апітерапію?
 9. Тут сім"ї продають, а пакети в іншій темі
 10. Невже ви від зимувалої сім"ї весною не візьмете 20кг. (корпус на 145)меду? А що з одної сім"і вашко зробити в літку 2 сім"ї, вирівнявши по силі, що не візьмете по 50кг. соняха?! Думаю, що ціна у 2200 грн. достойна. Адже людина продавши сім"ю отримує лише свої кровно заробленні. А покупець отримує товар, потім свої кровно заробленні, відбивши затрати+заробіток і 2 сім"Ї в кращому випадку, що піде у зиму, ну в гіршому 1 сім"ю(бо об"єднає 2в1).
 11. А що у вас весною бджоли меду не приносять?Бо наші приносять(але в нас акації практично немає, але є сади+ріпак і беремо не зле). Тому і порахував, що цей мед також продається. Тому і набігло не менше 4000 грн. Доречі, я готовий продавати пакети і в червні по тій самій ціні, що і в травні, яка різниця до соняшника 100% підтянуться і стануть добротними сім"ями, які гарно спрацюють на взятку. Ціна яку поставив продавець у оголошенні є дуже хороша(порядна середина). Адже, щоб сім"ю купити, вона має перезимувати. Навчімось цінувати працю і інших ,а не тільки свої прибутки рахувати. Так само замість бджіл може хочете цілий ящик трутнів? А може оси підійдуть, також крила мають, літають і навіть жалать. Тільки ось меду не приносять. От халепа
 12. А тут можна більш докладніше, хто, куда і зокрема чекаємо про враження від покупних пакетів. Сказали А, говоріть Б
 13. Погано рахуєте. Це ж не пакет, а сім"я, при хорошій погоді, ви візьмете майового-акацієвого меду, вже пів сім"ї не менше окупиться. Можете опісля поділити сім"ю, пополам і вуаля на головний взяток получите 2 сім"ї. 50* 2=100 кг. Берем ціну меда в 1уо*100кг.= 100уо. Отже купивши сім"ю за 2200 грн. в кінцевому результаті з певними затратами праці отримаєте 4000 грн. Скільки вже заробите самі рахуйте.
 14. Я б сказав, що бджоли про жирове тіло осінню дбають, а пасічники зимою набирають. Нічого, весна прийде скините і відповідно