Jump to content

Yaroslav

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,672
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,268

3 Followers

About Yaroslav

 • Rank
  0687277834
 • Birthday 05/16/1979

General Information

 • Пасека в
  Перемишлянський р-н, Львівська обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  10-12 ти рамочні дадани з надставками, український та лежак на 14 рамок
 • Порода пчел
  карніка

Recent Profile Visitors

3,755 profile views
 1. Хіба що для себе, ми в регіоні Прикарпаття, все ж таки меду трохи беремо і непогано продаєм. Тому будемо виходи зі своїх можливостей пасіки
 2. Чи в силі Закарпаття забезпечити всіх пакетами?
 3. Я, не проти скласти договір з медовиком, який буде регулювати дану ситуацію і від того буде всім вигідно. Ніхто нікого не буде дурити, буде стабільність у стосунках між двома гілками пакетчиком і медовиком.
 4. Ой, скільки ми багато чого, зокрема, що буде завтра, не знаємо. Якщо ціна на мед весною залииться в діапазоні 24-25, той хто качає до 30-40 кг. з пакета в ціну 800-1000 дивитись не буде. Буде шукати дешевих пакетів, як і той хто качає від 50 до 80 і вище. Але чи вистачить на всіх цих дешевих пакетів?! Чи пакетчик буде готовий продавати по 500-600, я
 5. Можливо, я , 2020 рік буде дуже цікавим по відношенню до всього, що пов"язано з бджільницвом. Я ще молодий пасічник, ще навіть 10 років немаю. Тому багато нюансів мені ще не відомо. Старатимусь триматись золотої середини. Іншими слова не схочу продешевити, ну і не загнути космос. Остаточно, можу ціну озвучити лише на початку весни, буду виходити від можливостей і перспектив моєї пасіки.
 6. Зараз +8, сонячно, полетіли дівчата з вуликів. Деякі чистять підмор. Завтра передають до +9. Побачимо!
 7. Звісно, сміх продовжує життя, якщо сміються з радості, радіючи один за одного. Чомусь у цій темі одні одних стараються попустити, висміяти і т.д. Кожен з нас займається бджолами і якщо б їх не любив, то не займався б цією справою.
 8. Частину продамо в роздріб, а частину оптом. Та все в нас буде добре, повірте Давайте спочатку перезимуємо
 9. Я б так не сміявся.... відлік уже почався і не від нас, а з вас: "хто дешевше 24 грн. мед продасть, думаю, що не смішно.... В нас сьгодні від 120грн. до 180 грн.
 10. Ціна буде озвучена після 22 грудня, так мені Іван написав. Чекаємо....
 11. Я просто в шоці! Таке тільки може в нас бути. Всі ціни на продукти ростуть, тільки ціна на мед падає. Бардак
 12. Осінь-Зима 2019/20

  Цим вуликам більше років напевно ніж мені Під кришку люблять залізти, завелика вентиляція))). Викинути шкода. Ось так з року в рік.
 13. Осінь-Зима 2019/20

  Ви праві, маю декілька українців, так ось до них частіше заглядаю і то тільки зверху, чи заходили в гості миші десь під кришку лізуть і навіть умудрялись потолочини дерев"яні гризти. Якщо трутка не чіпана на 2 тиждні спокій. Дякую, що нагадали, піду поставлю у ці вулики гостинців для мишей, якщо завітають в гості
 14. Осінь-Зима 2019/20

  Що можна робити на пасіці з осенні і зимою коли бджоли зимують?!В моєму випадку, це покращення вентиляції, щоб сирості у вуликах небуло. Готуватись до наступного сезону: топити віск, збивати рамки та натягувати дріт, ремонтувати, або нові збивати вулики. А мені подобається відпочивати і вже в лютому навідатись до бджіл. Ну скажіть, що там зараз потрібно робити? Чого туди лізти, якщо ви все зробили ще на початку осенні?
 15. О, він там багато чого намов. Всіх і вся згадав
×