Перейти к содержанию

Yaroslav

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  978
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

2 002

3 Подписчика

Информация о Yaroslav

 • Звание
  0687277834
 • День рождения 16.05.1979

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Перемишлянський р-н, Львівська обл. с. Ушковичі
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  лежаки, український лежак, 10-12 ти рамочні дадани
 • Порода пчел
  карпатка та карніка

Посетители профиля

2 757 просмотров профиля
 1. Скорочення гнізд на зиму і загодівля

  Власне, через перегородку і зимував. Погоджуюсь з вами
 2. Скорочення гнізд на зиму і загодівля

  На 5 рамках, весною меду весняного беру і пакет. А ті хто на 3 рамках, які йшли як запасні матки трішки приділивши уваги і лишніх рухів з рамками від сильних сімей в першу декаду травня виходить не поганий пакет.
 3. Скорочення гнізд на зиму і загодівля

  Якщо вийшов розплід і є потреба поповнити корма, тоді вилкою розпечатую і бджоли забирають цей мед, а ось з відкритих ячейок неохоче забирають. Якщо немає потреби попвнювати корма тоді просто маломедки забераю.
 4. Скорочення гнізд на зиму і загодівля

  Ідентично роблю. Сьогодні ранком переглянув декілька сімей. Розплід на 2 максимум на 3 рамках. Підмітив таку тенденцію, якщо давати закорм по 2 літри -бджоли сприймають як стимулюючу підкормку. Для тих кому давав по 3-4 літра розплоду на 1 максимум на 2 і то маленькі п"ятачки. Також залишаю на 1-2 рамки більше, але тільки у сильних сім"ях і закормлюю це сім"ї на 8-9 рамок. Зазвичай у прикінці вересня забираю 1 або 2 рамки. Це можуть бути середні з яких вийде розплід, та лишні 1-2 рамки х кормом, які ставлю у пізні відводки, яких не годую. Перебігши по пасіці знаходжу для них зимові запаси від сильних сімей.
 5. Це просто чудово, вам видається унікальна можливість побачити всю красу м. Львова! Гарного Вам дня, насолоджуйтесь хорошою погодою і привітними львів"янами
 6. Скорочення гнізд на зиму і загодівля

  На, продаж вулики, корпуса робите?
 7. Скорочення гнізд на зиму і загодівля

  Одна з причин чому відмовився від пакетів. Користуюсь трилітровими відерками з під сільотки. На базарі купив по 3 грн. за штуку. Звісно солому туди. Годую вечером, часами з фонаріком на лобі. Часу бракує.
 8. Скорочення гнізд на зиму і загодівля

  Настав час і я скорочую гнізда. Сподівався наростити бджіл у зиму, але не вийшло. Після відкачки 17-18 серпня поставив відкачені рамки у вулики до бджіл, щоб матки засіяли, а також пластини поставиви. А вони у ці рамки не охоче сіяли, лише у кількох сімей був розплід. Щодо розплоду, то ситуація є порізному. У когось на 2-3 рамках, а є і винятки на 5-6, і навіть на 7 рамках. Деякі сім"ї практично вже готові до зими по кормах(цвіте післяукісна гречка) , бджолу з рамок стрісав, нектар капав. Іншими слова ще є якийсь взяток. Тому не годую зараз. В перші декаді вересня почну годувати. Сім"ї скоротив до 6-8 є кілька на 9 рамок(там розплід на 7 рамках), заодно і перевірив наявність маток у сім"ях після відкачки. Трута ще у сім"ях доволі є. Нажаль з рамок що був поставив зазаставну мед не перенесли у гніздо бджоли. Тому потрібно буде відкачати і так дати бджолам. Багато лишної роботи роблю з рамками і в цьому році знову натрапив на ті самі граблі. Тому на днях всі рамки з медом, що знаходяться за заставною відкачую. Мед з тих рамок згудовую слабеньким липневим відводкам. Рамки на 2 дні на обсушку і на склад. І потихоньку кормушки потрібно буде витягувати.
 9. Було б добре вказати дозу запліднення
 10. Ой, ще як заспіваємо і ви, і ми Але це вже в наступному році. Головне, щоб вам було добре
 11. Я лише спитав. Якщо є надлишок і немає куди підсаджувати. Що краще на вашу думку? Викинути, задавити чи продати, або подарувати? Зараз матководи трішки знизили ціни на маток, а неплідок мало не прирівнюють по ціні до маточника.
 12. Що можете запропонувати на початок серпня, чи будуть знижки?
 13. За 9 днів після підсадки засіяла. Брав не перевірену. Пернер, трутні C-VT
 14. Все нормально, матка засіяла. Бики вилітають коли відкриваю стелину, а ось зальотним зась до вулика і тим хто вилетів. На льтку решітка.
×