Yaroslav

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  690
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 178

1 подписчик

О Yaroslav

 • Звание
  Padre
 • День рождения 16.05.1979

Profile Information

 • Ваш пол

Previous Fields

 • Пасека в
  Перемишлянський р-н, Львівська обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  21-30
 • Ульи
  лежаки, український стояк, 10-12 ти рамочні
 • Порода пчел
  карпатка(вучківська Ф1) та місцева

Посетители профиля

1 570 просмотров профиля
 1. Дайте шанс людині, можливо під час Великого Посту, який вже не загорами допоможе усвідомити йому свої помилки, покаятись і перепросивши повернутись до спільноти пасічників даного форума "на Точку".
 2. дякувати, лиже капельки, заспокоїли
 3. Ізвіняйтє, не зрозумів. Кінець серпня початок вересня працювали на гречці. З сильними сім"ями зрозуміло, а ось слабачки не витримали. Я так зрозумів для себе, що слабачки більше поїдали кормів, ось і не витримали, черевце ж не резинове і всьому є межа. Чи можна вважати, якщо обкакались, причина ноземаоз? Але по силі сім"ї 5-6 рамок на яких сидять все чисто? Як тут бути?!
 4. Якщо можна, то з цього місця більш докладно поясніть. В самого вперше зустрівся з таким явищем є каплі поносу у слабачках, а ось у сильних все гуд, можливо в моєму випадку це корма(останій взяток у кіньці серпня початок вересня була пізня гречка і бджоли масово працювали на ній) можливо грішу і причина є іншою.
 5. на Точку. Сьогодні було максимум в тіні +4 на сонці +10. Деякі сім"ї політали, але щоб сказати, що то був весняний обліт не можу. Зараз -3, чекаємо весни. Радий за всіх у кого бджоли частково облетілись. Але все ж таки зимівля продовжується. Чекаємо і рахуємо дні до правдивого весняного обльоту
 6. Так як, мене не було на даній конференції виникло запитання. Що означа отриманий сертифікат відповідними людьми-матководами?
 7. Враховуючи Ваш молодий вік все попереду. А 3-4 роки це ж не 30-40 років роботи. А знаючи Ваш запал до матководства думаю 2-3 роки
 8. В близькому часі розпочнеться новий пасічний сезон, і зможете це все, що побачили і почули, і пережили запроваджувати в себе на пасіці. А я залюбки приїду і як завжди, скажу відмінні бджоли і собі парочку маточок замовлю
 9. Остання фотографія, мене дуже потішила, бо в кадр попав Іван Филипчук Отже, незабаром вийде відео даної конференції. Ждьомс!
 10. Від такої потужної групи матководів очікуємо і ще більш породистих хороших маток. Молодці! Сподіваюсь, що були оператори і за фільмували дану зустріч?
 11. п. Михайло (miro)! Вітаю з Днем Уродин і приєднуюсь до усіх побажань; здоров"я, добра, миру і любові на многії, бдагії літа!
 12. Можна і з двох сімей трясти по 600 грам+матку в кліточку. Так що варіанти завжди є. Був би попит і хороша ціна, бджоли натрясемо
 13. І то не всі облетяться. І то, ще залежно у кого, який нуклеус. Може так бути, що тих двох сімей може стати тільки на 25 маткомість. Гибла справа матководство, невигідно. Великі затрати. Навіть собівартості матки не можуть порахувати. Як на вашу думку, яка собівартість матки?
 14. А якщо взяти декілька сімей, хоча б 8-10 і з кожної з них взяти по рамці закритого розплоду і з бджолою, і перенести у порожній вулик можна зробити непогану, майже без ніякого ущербу всій пасіці і отримаємо виховательку. Отже згідно ваших розрахунків, ви отримаєте майже без затрат 10тис.грн. Як вам цей варіант?