Jump to content

Yaroslav

Активные Пoльзователи
 • Content count

  1,558
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,062

3 Followers

About Yaroslav

 • Rank
  0687277834
 • Birthday 05/16/1979

General Information

 • Пасека в
  Перемишлянський р-н, Львівська обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  10-12 ти рамочні дадани з надставками, український та лежак на 14 та 20 рамок
 • Порода пчел
  карніка та карпатка

Recent Profile Visitors

3,558 profile views
 1. А хтось бачив ті склади забиті медом?!
 2. Осінь-Зима 2019/20

  Переглядав вчора декілька сімей, розплід 1-2рамках на виході. Правда є деякі унікали, що побачив яйце, але думаю вони їх приберуть-похолодало, утеплення зверху немає. А ось здивувала іошка від Ліпатова; Пернер на Варо, то там розплоду на 5 рамках різновікового і матка сіє, що з нею, всі вже готові до зими, а вони таке чудять Отже змушений їх підгодовувати, зараз їм даю густий сироп 1:2 і підкислюю, до того часу давав 1:1 і до 10 вересня загодував і не давав нічого у сироп. До зими готові, ще раз в жовтні бомбану кліща і можна спокійно працювати зі столяркою та мріяти про хороший сезон 2020
 3. Написав, ще 17.год. тому, але Ви ще не прочитали, зараз ще раз продублюю
 4. Дякую, напевно так би було простіше для мене, але я і так вдячний Віті. Нашу переписку з Вітьою скинув Stol, і звісно свій адрес куди потрібно відсилати плівку. Хвилинку часу, щоб прочитати і записати адрес не буде приносити труднощів.
 5. Дякую,Витя! Чи можу в такому випадку писати свій адрес та отримувати 2 рулони Витя заказа?
 6. А що робити іншим? Я спізнився на 19 днів, отримаю плівку? На що розраховувати нам!? І таких, як я багато
 7. В такі числа 2.05. ціна має бути більша. Але тут як домовишся. Бачив ваші відео по акації. Як би в мене була акація, я б не продавав відводків. Тримав би меншу пасіку і на спину легше би було. Доречі лайк та падписка!
 8. Напевно і зато бджоли добре зимують? Недобір меду-бджола в зиму. Поправте, якщо щось не так написав.
 9. Всіх бажаючих.Як продавці так і покупців. Я наприклад: продавав по 1000грн. за одиницю!Львівська обл.
 10. Яка ціна на пакет 4р.р. до 6.05 та після 10.05.була у ваших регіонах на місці?
 11. Різні регіони з медоносною базою, кліматичних умов - різні взятки. Думаю, що і ціна у тих регонах було різна.
 12. В цьому році по даній причині і не збільшував пасіки. Дійсно в цьому році багато людей не продало пакетів. Ось цікаво, той хто не продав пакетів в цьому році, чи буде в наступному році старатись продавати їх?!
 13. Я не збираюсь Вам тут чогось доказувати, я лише описав те що в мене було і як можна збільшити медозбір. А скільки у кого чого росте і скільки їхні бджоли беруть меду-це інша тема! Раз люди кажуть, значить знають як взяти той мед! "Без труда, не выловиш рыбку с пруда"!
 14. Були випадки, коли починав пасічникувати, ловиив рої. Так ось, рій перед цвітінням липи був пійманий, поселений на 10 рамках(вощина. суш) та ще додавав вощину; взяв більше відра меду з липи, розплоду не качав. При сприятливих умовах і кількості бджоли та місця куди можна складувати нектар: можна взяти непогано меду!
 15. Я коли ще не продавав пакети, не знав, що таке існує; весною, щоб отримати багато меду давив маток, а можна було маток ізольовувати(ще тоді того не знав). Так ось до чого веду, я качав весняного по 10 ібільше даданівських рамок меду з сім"ї, але не акації(акації у мене немає). Це приблизно 40кг. Якщо маток у пакеті ізолювати на певний період, там 4р. розплоду на виході, незнаю у кого коли акація цвіте, якщо цей розплід вийде це ще + не менше 7-8 рамок бджоли+ 4 рамки що в пакеті. Скільки така кількість бджіл при виділенні нектару з акації,при відсутності розплоду, який потрібно годувати, принесе?
×