Jump to content

Володимир

Пользователи
 • Content count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Житомирська обл.

General Information

 • Стаж
  меньше года
 • Kоличество семей
  2-5

Recent Profile Visitors

519 profile views
 1. А це є критерієм для вибору видання для бджолярів? Ні, це не є критерієм, але… Газету випишу і не тільки цю!!! Запитав в редакції газети.
 2. Який процент планується виділятись українській мові в газеті «Пасічний вісник» на 2015 рік? Планую виписати на рік.
 3. Меня интересует как наши украинцы работают за бугром на пасеках,как к ним относятся,их быт за бугром,упехи,заработки.Ну,если кто против ,не обижусь,ведь Admiral,тему создал с другой целью. Кузмич, відповідаю на Ваші запитання. Українців тут багато. Роботи вистачає всім. Відношення до нас тут добре. Тут є цілі міста в яких проживають в основному українці. Правда вони тут давно і діти їхні погано розмовляють українською. Але вони вивчають мову, танці і все що пов’язано з Україною. За бджільництво нічого не можу сказати. Тут його немає / де я працюю/. Треба їхати за пару сотень км., щоб побачити їхні пасіки. Можливо колись поїду / вже думав про це/. Мед можна купити різних видів в супермаркетах, включаючи і екологічний. Також тут продають мед з Бразилії, Аргентини. Упаковка їхня вражає… Тут люди більше переживають за Україну, чим деякі самі українці в Україні… Admiral, я можу дещо додати до Ваших запитань. Звичайно якщо Вам це цікаво… Характеристики треба брати, даже якщо вони українські. Не факт, що їх будуть провіряти. У нас не перевіряли. Освіта відіграє велику роль. Особливо, якщо Ваша освіта співпадає з професією на яку Ви подаєте документи. Англійська мова тут дуже потрібна. Перевірити вони зможуть і це дуже легко зробити. І ще, коли будете подавати документи на ПМЖ, то рівень англійської мови перевірять. Там своя методика… Отримання візи. Дуже добре буде, якщо в паспорті будуть стояти інші візи, але це не критично…))) Медичний огляд, тут проходять коли подають документи на ПМЖ. Також пару років назад всіх перевіряли в їхніх клініках в Україні або в Польщі. Якщо бажаєте залишитись в Канаді, то Вам треба взнати чи по Вашій спеціальності беруть документи на ПМЖ. І це є дуже важливо!!! Я вже писав / і не тільки я/, що якщо маєте зарплату 2000 – 3000 грн, то краще залишитись в Україні. Заробити за 6 міс тут можна, але Ви їх потратите / значну частину/ на їжу, житло, машину, телефон… Машина тут необхідна. До великого супермаркету мені треба їхати більше 100 км. За страховку на машину, треба платити від 50 дол. і більше в місяць. Якщо є запитання по темі, то задавайте. Я можу заходити в інтернет з мобільного, але відповісти зможу тільки після роботи з ноутбука. P.s. Sanich, тут просили перевірити мій адрес, якщо можете то напишіть з якої країни. . Я думаю, що цього буде достатньо.
 4. Ви вмієте говорити загадками. Розказуйте де ви є і чим займаєтеся. Так тут на Точку писав правду / в приватному листуванні / хотів заказати мед /сотовий/, так не вийшло. Видно лякає декого слово Канада…)))))) Sanich, відповідаю конкретно на Ваше запитання. Зараз я в Канаді, але до цього кілька місяців був в Україні. Коли міняєш роботу, то не можеш в цей час працювати. Я вирішив цей час провести в Україні. Відношення до бджільництва моя робота не має. Працював на фірму, яка має відношення до фермерства / Feedlot/. Admiral, а що конкретно Вас цікавить?
 5. Як давно і чим закінчилося? Позитивно. Це було пару років назад. Ну а подробней,ведь интересно,и почему сейчас в украине? Що саме цікавить Вас? Зараз я не в Україні. Якщо сам процес оформлення документів, то цей процес постійно змінюється. І на мою думку в гіршу сторону. Якщо маєте всі документи і вирішили летіти в Канаду, то не летіть МАУ. Часто вони затримують рейс або прилітають з запізненням. Якщо летіти без пересадки, то це одне. А якщо маєш декілька пересадок, то МАУ не підходить. Польські авіалінії мають домовленість з іншими авіалініями і коли рейс запізнюється, то Вам поміняють квиток на інший найближчий рейс. Також безкоштовно отримаєте кімнату в готелі і талони на сніданок / обід…/. Я через це проходив. МАУ часто оформляє з помилками багажний квиток і багаж прилітає не туди…
 6. Як давно і чим закінчилося? Позитивно. Це було пару років назад.
 7. Я через все це проходив. P.s. Якщо зараз роботодавці платять за все, то які проблеми… Але реальність відрізняється від того, що написано в законі, а інколи в контрактах. За закони дякую, прочитаю коли буде вільний час.
 8. ktish, Ви були в Канаді? Якщо так, то в якому році? З кожним роком стає важче отримати візу в Канаду. Вимагають нові документи. Якщо 4 роки назад мої знайомі отримали документи в два рази швидше, то зараз набагато все складніше. Ви писали про терміни, але вказати правильно ніхто не може!!! Зайдіть на сайт / канадський/ і побачите, що терміни змінюються кожний тиждень. Подавали документи разом в один день, а відповідь отримали з різницею в пару місяців. За всі довідки платили самі… За переліт платили самі... В одному з Вами згідний, що не треба працювати на україномовного чи російськомовного. Здеруть всі гроші, що були затрачені + проценти. Безкоштовний сир буває тільки в …. Покажіть мені закони де написано, що роботодавець зобов’язаний платити за переліт, забезпечити житлом… Він може це зробити, але не зобов’язаний. Ви писали тут, що розіслали 1000 резюме і практично ніхто не відповів. А якщо і відповів, то це була відписка. Чому так? Роботодавець шукає робочих і…не відповідає. А тому, що не все так просто. Ви самі собі заперечуєте!
 9. Бджолопотам, я писав про Канаду.
 10. Рекомендації і диплом про освіту / на англійській мові / , а також інші документи будуть вимагати показати. Все повинно бути завірено в нотаріуса. І ще багато чого будуть вимагати / треба мати на рахунку певну суму грошей, мати нерухомість…/. Все це допоможе в отриманні візи.
 11. Вигідніше в Україні за 2-3 тисячі в місяць Підтримую. Якщо маєте зарплату 2000 – 3000грн., то краще залишатись в Україні. Роботодавець не буде / в більшості випадків/ займатись оформленням документів. Спочатку треба оформити LMO / займає біля 3 міс./, далі подавати документи на робочий дозвіл, триває такий процес 1,5 – 2 міс. Коли всі документи будуть на руках, то Вас запросять на співбесіду в посольство. Наступний етап - медичний огляд. Далі переліт в Канаду. Квиток коштує від 1300 дол. в дві сторони. Як правило Ви купуєте квиток. За LMO, Work Permit, співбесіду в посольстві, а також за медичну довідку треба платити. Якщо на будь-кому етапі прийде відмова, то гроші не повертаються.
 12. А як з доставкою в іншу країну?
 13. Посадка дерев, кущів, винограду

  Дякую, Микола Іванович за відповідь. У мене ростуть такі сорти: Glenn Ample, Зюгана, Крепыш, Краса России, Полка. За Полку питань немає. А як відносно інших сортів з обрізкою? Що Ви можете порадити? Всі сорти були посаджені весною 2013 року. Майже всі сорти дали перший урожай.
 14. Посадка дерев, кущів, винограду

  Маю запитання до форумчан, які вирощують малину. Чи потрібно обрізати / верхівку/ малину перед морозами, щоб на наступний рік вона дала бокові пагони? Зрозуміло,що ремонтантну Полку треба вирізати біля землі до морозів. А як з іншими сортами? Якщо запитання не має відношення до цієї теми, прохання до модераторів перенести в іншу / відповідну/ тему.
 15. Секционный мёд

  Очень удачное решение. Чем легче секция, тем дороже можно её продать І перевозити / транспортувати/ легше…)))
×