Перейти к содержанию

Imkervlad

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  260
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

322

1 Подписчик

Contact Methods

 • Skype
  nuvova84

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  Буковина
 • Интересы
  Я знаю, що можеш Ти все, і не спиняється задум у Тебе!
  (Йов.42:2)

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Лісостеп
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  145 р.
 • Порода пчел
  Штучного відбору

Посетители профиля

2 775 просмотров профиля
 1. "Природа ніколи не породжує за стандартами, які ми збираємо для наших комерційних цілей "
 2. Скоро зявляться атестовані пасіки з баками і все буде гут!
 3. Яким чином тут хтось на когось нападає? У кожного є свої інтереси, головне щоб на користь. Не зовсім зрозуміло чому ви так переживаєте? Невже через те що може з'явитися жовтизна у карпатко карніки, і стане проблемою відбирати "чистопородну карпатку" по кольору? Зберегти своє - це як? Ті хто дійсно працює для відновлення аборигенної, працюють, побачимо скоро плід їх праці
 4. Сказав за "почесних", яких досить послухати чи почитати статті і стає зрозуміло, що почесті тільки на папері. Більшість практиків за почестями не гоняться. А інформацію зі слухів не перетворюють на голосні вислови. В наш час і новачок побачить де правда а де муть, якщо володіє і аналізує інформацією.
 5. А ви знаєте що таке вивод маток і прививка личинки від племінної бджоломатки? Які проблеми: домовився приїхав до людини, привився і маєш достойний матеріал за копійки, клепай потім собі маток на втіху і не потрібно ШО купляти.
 6. Остання фраза Гайдара у відео: і задумайтесь як нам зберегти золотих вітчизняних бджіл? Не можуть додуматися як зберегти вітчизняну бджолу? Відповідь: НЕ ХОЧУТЬ! Нехай створять ізоляційні пункти спаровування бджоломаток: карпатки, степової, карніки, бакфаста, і тоді не прийдеться говорити - видумувати. В тому й справа: що потрібно реально робити роботу: говорячих багато, роблячих мало. І зрушень поки-що з сторони тих хто при владі і в почесних пасічниках України мінімальні, але ми їм допоможемо зарухатися, інакше залишуться за бортом.
 7. Згадувався весняний розвиток, тому і згадав Івана що на відео, і його лінію 106 яка більше приносить з ріпака. Які лінії і якого походження баків тестували?
 8. У цієї сім'ї основний напрямок - медовий. Свою продукцію продають через магазини в різних містах. Задайте собі запитання - чому вони держуть баків? Який понт тримати ту бджолу яка несе менше меду???
 9. У Вас чудова можливість для ізольованого облітника, поруч водосховище
 10. Осінь 2017\ Зима 2018

  Тобто індикатор ззовні на стінці вулика? Зробіть записи вечірніх і ранкових температур у вулику + зовнішня температура у тіні. Поділетесь інфо - допоможе при безконтактному визначенні температури по верху рамок і виявлення розплоду у сімях (без витягування рамок)
 11. Осінь 2017\ Зима 2018

  Це добре, під час експерементів багато цікавого виявляється, про що й не уявляли деякі автори друкованих передрукованих книг, так тримати
 12. Осінь 2017\ Зима 2018

  Нагнали температуру від вмішування в стан спокою під час зимівлі, пасічники такий люд що й зимою всі думки: а як там мої бджоли, руки аж сверблять відкрити вулика і витягнути рамку, другу...
 13. Найбільше розплоду буде у 1 і 2 корп., так як найбільше пилку буде надходити через нижній льоток. Практично не несуть через РР пилок. Через льотки у корпусах 3, 4, менше буде бджіл заходити. Краще коли РР будуть вертикально розділяти розплідні гнізда, розвиток у розплідних буде онаковий
 14. Система вывода маток "Nicot"

  Отримав фото від продавця, все в нормі!
×