Перейти к содержанию

Гуменюк Володимир

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  221
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

260

1 Подписчик

Contact Methods

 • Skype
  nuvova84

Profile Information

 • Ваш пол
  Male
 • Место расположения
  Буковина
 • Интересы
  Я знаю, що можеш Ти все, і не спиняється задум у Тебе!
  (Йов.42:2)

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Лісостеп
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  145 р.
 • Порода пчел
  Штучного відбору

Посетители профиля

2 579 просмотров профиля
 1. З нержавейки заготовки на які клеється силіконові форми уже зроблені. Такі сіліконові форми буду брати собі в Німеччині точну ціну не помню, сьогодні подивлюся. Для прискорення процесу потрібне воздушне або водяне охолодження. Якщо виробники не можуть нормальну вощину робити - приходиться самому робити. У Європі чомусь роблять і все нормально, свій чистий віск - своя вощина і буде
 2. Продукт один, продавці різні - тому коливається ціна. На продукти першої необхідності у супермаркетах ціна одинакова. Німці як і українці різні є, але хто у них не лінується той роботою і зарплатою забезпечений. У біо магазинах очередя не стоють.
 3. Є і вищі ціни, а найвищі в БІО магазинах. Меду найбільше зїдає в Європі - Німеччина і Англія - для орієнтиру.
 4. Зовсім ні: в більшості менталітет українця такий (купив-продав і щоб на цьому 100-200% не мати для українця - не бізнес). Корумповані сидять і з воздуху наварюють, також і на трудязі пасічникові.
 5. в Берліні: 10 штук яєць - 1.09 в євро, сир твердий, бринза коровяча - 5, олія соняшникова 1літр - 1, молоко 1л. - 0.78, курячі ляшки 1 кг. - 2.55. фарш свинний від 3-4. Фрукти: бабан 1 кг. -1, апельсини 1 кг.- 1, картопля 1 кг - від 0.36, хурма 1 кг. - 1.78. Кілограмовий хліб від 1.1, бувають часто знижки на продукти коли підходить дата придатності ( 30-50 і більше %).
 6. В чому суть: для більшості пасічників які досить часто навіть тут обговорюють ціну на мед і плачуть, і на цьому їхні дії закінчуються і для них ціна і не підвищується. Ви скільки розглянули варіантів, щоб можна було б продати мед дорожче? Чи самому знайти фірму чи продавця в Європі чи в тій же Німеччині узнати ціну закупки на український мед і здати їм? Є незмінні діючі істини, дотримуйтесь, і для вас не буде перешкод ні в чому: 7. Просіть і буде вам дано, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам; 8. бо кожен, хто просить одержує, хто шукає знаходить, а хто стукає відчинять йому. (Від Матвія 7:7,8)
 7. 100%, Ціна в Німеччині на продукти харчування така сама, є й дешевше, або чуть-чуть вища ніж в Україні в магазинах, сам в шоці коли приїхаю і бачу Українські ціни.
 8. Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз)

  Дякую за пораду, саме і такі днища використовую.
 9. Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз)

  Читайте уважніше, на той час він був початківець а не "промисловик" з мінімальним знанням, і це призвело до втрати. На подальший розвиток були позичені кошти, які за сезон були повернуті. Зараз у промисловика більше 500 сімей і відповідно більше практики, головне що вміє робити правильні рішення.
 10. Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз)

  Можливо. Та я і не беру, я в деталі не вдавався. Той промисловик з 30 знову зробив 100, але це було раніше. Він учився і на своєму гіркому опиті, але пасіку розширяє досить швидко, і це не дивно - математична прогресія і вона працює 100% при правильному відношенні до бджоли.
 11. Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз)

  Чув інформацію що вуглекислий газ зменшує життя бджоли, від промисловика в якого на початках із 100 сімей перезимувало 30 із за поганої вентиляції у вуликах.
 12. Карпатська бджола

  Можливо я не зовсім зрозумів: але в ОМУ вирішили піти шляхом європейців, тобто законний продаж маток можливо буде здійснювати від класових маток наприклад класу А. А як бути тим селекціонерам-матководам які будуть схрещувати раси і відбирати по корисних ГО? І у них буде порода якій ще й назву не придумали. І будуть вибрані матки які заносяться в селекційну книгу, які добре передають корисні ГО. Як бути з такими матководами" "гібридних" вкрай поганих бджіл??? Який план дій визначений в ОМУ згідно даного питання? Яким чином буде робитися провірка якості бджоломаток занесених в селекційну книгу?
 13. ГО Об'єднання матководів України

  На зїзді була пропозиція: 1. Дозволити контрольовано ввозити інші підвиди, (породи) селекційним господарствам (селекціонерам); 2. Не дозволяти виводити маток на промислових пасіках; 3. Дозволити виводити маток малим пасікам, які працюють з місцевими популяціями бджоли медоносної; 4. Підтримка (створення) селекційних пунктів по роботі з осередками аборигенних популяцій бджоли медоносної. Іван Михайлович! Можете прокоментувати дану пропозицію по пунктах 1; 2; 3 Не зовсім зрозуміло для якої саме мети дозволити ввіз, адже згідно закону України про бджільництво: уже дозволено ввозити інші породи чи підвиди для співпраці міжнародних інститутів, чи в дослідницьких і научних цілях. Чому хочеться ввести заборону виводу бджолиних маток на промислових пасіках? Хіба промислові пасіки не мають ресурсів, знань, і обладнання щоб виводити хороших маток? В Європейській практиці можна побачити реальну роботу ( дослідження, розробки, створення і впровадження нових технологій) у сфері бджільництва - в більшості бджолярами промисловиками. Хто може заборонити малим пасікам виводити маток, і тим більше працювать з місцевими популяціями? Запитання слідуюче: як якісно може провести тестування і відбір пасічник на малій пасіці щоб були успіхи у такій "селекції"? Думаю по цих питаннях були обговорення, і уже знаєте що і як потрібно робити, чи не так?
 14. 6 рам - 300 тих, 12 рам - 145 тих, все в нормі. Норми і розміри кожен може підбирати які йому зручні і вигідні, і це самий кращий варіант.
 15. Для мене ящик для відводка, а вулик в моєму розумінні це коли на 70-80 рам 145 тих. Люблю насолоджуватись сильними сімями які реально працюють що аж земля біля них гуде
×