Jump to content

Пчеломучитель_ua

Активные Пoльзователи
 • Content count

  2,115
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5,057

4 Followers

About Пчеломучитель_ua

 • Birthday November 11

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.drive2.ru/users/sedan-ua/
 • Skype
  Sedan-

Profile Information

 • Location
  Сумы
 • Honey Extractor type
  МР-2

General Information

 • Пасека в
  с. Вирки
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  Рут+145, Многокорпусные, Лежаки, Рогатые(10р на 145)
 • Порода пчел
  Украинская степная + Карпатка.

Recent Profile Visitors

4,617 profile views
 1. Ціна пакетів в наступному сезоні

  До 70. Але ще зимуємо
 2. Ціна пакетів в наступному сезоні

  Ціна звісно буде плавати от і до в залежності від регіону. Але для себе вже прийняв рішення, що пакети буду продавати від 900 грн. А там весна покаже. Дешевше прадавати зовсім не бачу зиску Підуть на мед.
 3. Ну допустимо дожила вона до вени і що далі? Що ця бджола вже взяла від сім'ї, і що зможе їй віддати? Всі гарні сімї на моїй пасіці вже в середині вересня мають трохи розплоду на одній рамці, і починають сіяти вже після виставки з зимовника. Але що це дасть для практики?
 4. Модуль-платформа для перевозки пчёл

  Рекомендую зробити ревізію болтів кріпленя ресорів до рами. Як правило на таких причепах їх розбиває
 5. Породы пчёл: общее обсуждение

  Не зустрічав ще таких сімей, щоб бджоли було повно, а мед не носили.
 6. Медовуха

  Дякую саме з цю пораду. З лимоном значно краще пішло. Поставив ще раз, але вже додавав лимон без цедри.
 7. Медовуха

  У мене поки виходить так, що краще бродить на чистиж дрожжах, ніж з додаванням вершка від медовухи. Після першого зняття з осаду, через місяць, медовуха дає немалий осад.
 8. Далеко не всі бджоли беруть воду з одного місця. Не знаю як де, але у нас на початок травня бройлери і т.д. вже пьють звичайну воду. Бджоли полюбляють брати воду там де вона є постійно, а напувалки такими не є. Також ранньою весною бджоли гарно беруть воду з домішками(наприклад сіль), але далі беруть переважно чисту(В мене так). Далі потрібно знати чи качали мед з гніздових рамок. Але ж знову. У колеги був випадок, купив пакети, мед качав тільки з магазинів, але в меді знайшли антибіотик(в 6 разів вище норми), на аналіз здавали трьом заготувачам. останньому давали наче б то від племінника. Але всі заготвачі дали один результат.
 9. Осінь-Зима 2019/20

  У мене теж таке є. Намагався відлідкувати у гого таке. Але ні порода. ні сила сімї, ні утеплення на це не вливає. Це напевно якась індивідуальна риса
 10. Яка середня заробітня плата в Німеччині знаете? Я скажу, що інженер в Німеччині отримує так само, як і інженер в там де я працюю. Але тільки я отримую зп в гривні, він в євро. А ви при ціні на мед 4грн/кг тримали б пасіку в 100 сімей?
 11. Осінь-Зима 2019/20

  Снимаю
 12. Бутиль на 20 л.

  Ну так звісно. 20 и 200 різні гроші
 13. Осінь-Зима 2019/20

  Так скрізь тканий холстик. Зимують в зимівнику, можна було і москітну сітку зверху покласти.
 14. Осінь-Зима 2019/20

  В нас налетіли морози. Ставок біля точку замерз за три дні так, що в субботу вже на ковзанах каталися. Із неприємностей це те, що в половині вуликів своєчасно не замінив плівку на тканий холстик. В вуликах багато вологи, навіть в тих де дно сітчате. Також в одному вулику холстк з плівки був десь на 5 сантиметрів відігнутий від задньої сінки і зверху стояв магазин, то половина бджіл туди піднялася. Сформували клуб через плівку. Тому як не дико це лунає, але був вимушений дістати димаря і по морозу зганяти бджіл димом до низу. Як це вплине на зимівлю будемо бачити вже весною. Тож бджоли вже в зимівнику. Маленький відпочинок закінчився і потрібно починати готуватися до наступного сезону.
 15. Якщо вони з вас хочуть отримати ці докумени і ви їх надаєте, то значить мають право. Але навіщо це знати нам?
×