Jump to content

Пчеломучитель_ua

Активные Пoльзователи
 • Content count

  2,110
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5,051

4 Followers

About Пчеломучитель_ua

 • Birthday November 11

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.drive2.ru/users/sedan-ua/
 • Skype
  Sedan-

Profile Information

 • Location
  Сумы
 • Honey Extractor type
  МР-2

General Information

 • Пасека в
  с. Вирки
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  Рут+145, Многокорпусные, Лежаки, Рогатые(10р на 145)
 • Порода пчел
  Украинская степная + Карпатка.

Recent Profile Visitors

4,484 profile views
 1. Медовуха

  Дякую саме з цю пораду. З лимоном значно краще пішло. Поставив ще раз, але вже додавав лимон без цедри.
 2. Медовуха

  У мене поки виходить так, що краще бродить на чистиж дрожжах, ніж з додаванням вершка від медовухи. Після першого зняття з осаду, через місяць, медовуха дає немалий осад.
 3. Далеко не всі бджоли беруть воду з одного місця. Не знаю як де, але у нас на початок травня бройлери і т.д. вже пьють звичайну воду. Бджоли полюбляють брати воду там де вона є постійно, а напувалки такими не є. Також ранньою весною бджоли гарно беруть воду з домішками(наприклад сіль), але далі беруть переважно чисту(В мене так). Далі потрібно знати чи качали мед з гніздових рамок. Але ж знову. У колеги був випадок, купив пакети, мед качав тільки з магазинів, але в меді знайшли антибіотик(в 6 разів вище норми), на аналіз здавали трьом заготувачам. останньому давали наче б то від племінника. Але всі заготвачі дали один результат.
 4. Осінь-Зима 2019/20

  У мене теж таке є. Намагався відлідкувати у гого таке. Але ні порода. ні сила сімї, ні утеплення на це не вливає. Це напевно якась індивідуальна риса
 5. Яка середня заробітня плата в Німеччині знаете? Я скажу, що інженер в Німеччині отримує так само, як і інженер в там де я працюю. Але тільки я отримую зп в гривні, він в євро. А ви при ціні на мед 4грн/кг тримали б пасіку в 100 сімей?
 6. Осінь-Зима 2019/20

  Снимаю
 7. Бутиль на 20 л.

  Ну так звісно. 20 и 200 різні гроші
 8. Осінь-Зима 2019/20

  Так скрізь тканий холстик. Зимують в зимівнику, можна було і москітну сітку зверху покласти.
 9. Осінь-Зима 2019/20

  В нас налетіли морози. Ставок біля точку замерз за три дні так, що в субботу вже на ковзанах каталися. Із неприємностей це те, що в половині вуликів своєчасно не замінив плівку на тканий холстик. В вуликах багато вологи, навіть в тих де дно сітчате. Також в одному вулику холстк з плівки був десь на 5 сантиметрів відігнутий від задньої сінки і зверху стояв магазин, то половина бджіл туди піднялася. Сформували клуб через плівку. Тому як не дико це лунає, але був вимушений дістати димаря і по морозу зганяти бджіл димом до низу. Як це вплине на зимівлю будемо бачити вже весною. Тож бджоли вже в зимівнику. Маленький відпочинок закінчився і потрібно починати готуватися до наступного сезону.
 10. Якщо вони з вас хочуть отримати ці докумени і ви їх надаєте, то значить мають право. Але навіщо це знати нам?
 11. Фігові ті столяри які живуть тільки вуликами.
 12. Аферы в пчеловодстве

  Мед по 25 грн. можна вважати Аферою?
 13. Медовуха

  Робив як тут і писали. Дріжджі ЕС1118. Були проблеми з бродінням. Грала 35 днів. В чому саме проблема зможу відповісти трішки пізніше. Поки набираюся досвіду.
 14. Медовуха

  Дограла медовуха. Отримав такий осад. Кількість спирту виміряти не зміг, ареометр показує менше нуля. А от цукру показало 10 одиниць. Це нормально? Отправлено с моего SM-G7102 через Tapatalk
 15. Нужна срочная помощь

  1.Слабо утеплені, або навпаки. Волога зьявляеться із за того, що на плівку приходиться точка роси. 2. В сімї є розплід.
×