Jump to content

Пчеломучитель_ua

Активные Пoльзователи
 • Content count

  2,061
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4,922

4 Followers

About Пчеломучитель_ua

 • Birthday November 11

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.drive2.ru/users/sedan-ua/
 • Skype
  Sedan-

Profile Information

 • Location
  Сумы
 • Honey Extractor type
  МР-2

General Information

 • Пасека в
  с. Вирки
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  Рут+145, Многокорпусные, Лежаки, Рогатые(10р на 145)
 • Порода пчел
  Украинская степная + Карпатка.

Recent Profile Visitors

4,153 profile views
 1. Я так розумію кількість залишається. Бронювання номерів закрито? Бажаючих більше немає?
 2. Все дуже просто. 1. Пасіка є не єдиним джерелом заробітку. 2. Мед з соняшника ви продаєте німцю тількі на фасовку?
 3. З усією повагою, але такого не буде ніколи. Не вміють наші люди дякувати...
 4. Ви зроку в рік це пишите. І що? Три роки назад я перейшов на нормальну тару, пасіка має паспорт. Закупився приладдям з нержавійки. Перейшов на піврамку, щоб качати мед з світлих рамок. Обробіток пасіки тільки якісними ліками. Наростив об"еми меду. І що я отримав? А я Вам скажу. Я отримав тільки велику собівартість і величезні борги. В той же час "Вася" качає мед медогонкою з цинку, зливає мед в корита з яких ще вчора свині їли, і взагалі добре що в цьому меді гівно не плаває. І в кінцеаому результаті, що я, що "Вася" отримаємо одну і ту саму ці. Тому що ви в мене дорожче не купите, а "Вася" вам дешевше хрін здасть.
 5. За те що у Вас все добре можна тільки порадіти.
 6. Скотч на упаковку 100% наклеюють руками, та ще й дуже примітивно. Блістери скоріше за все теж ручна робота, так як є блістери спаяні два до купи, є зовсім не запаяні, є перепалені і взалі дуже по різному.
 7. Розмір решітки 500*430 мм. Далі вписуйте в свої розміри. Бо ніхто незнає які розміри вашого вулика всередині і які саме фальці
 8. Я знав, що на слово зараз мало вірять... Ось фото з першої ж упаковки. Інші вже не фоткав тому, що руки були в прополісі.
 9. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Такі матки є вже напевно в кожно, а якщо не немає то є в сусіда. У нас пасічники купили собі на гурт 5 маток. І всі раді. Маток ШЗ чомусь забраковали. Так що купити весною рамку від плем матки не є проблемою. І ящко за матку хочуть більше 100, то напевно краще для невеликої пасіки купити вже плідних ф1
 10. Щось мало людей зібралося. Особливо мало актифних форумчан
 11. На Полтавщині створили племінну пасіку

  Денежки тю-тю
 12. Варофлу не советую. Достоинства: Цена. Понравился сам картонный коробочек, так же куча бумажечек с указанием всего и вся. Особенно про то что пластины сухие. Так же понравилась идея с индивидуальной упаковкой каждой полоски. Недостатки: Ставил пластины в субботу рано с утра. До самого вечера воскресенья по отводкам упало по пару клещей, местами 4-5 шт. Качество упаковки пластин отвратительное, не все индивидуальные упаковки качественно запаяны, в двух пачках из 10 пластин 6 шт были не пропаяны, в других пачках тоже подаются по 1-2 шт на пачку(Такое чувство что их паяют вручную). Такие пластины считал непригодными к использованию. В отличие от варостопа пластины вообще не имеют запаха. Дырки в пластинах далеко от края и отверстия можно делать больше. Пластины варофлу вынул, поставил варостоп и варотом. Но результат узнаю только на следующих выходных.
 13. Звичайно хотылося б продовження і після обіду)
 14. Думаю ця тема займе дуже багато часу.
 15. Зараз багато любителів значно розширили свої пасіки і їм почали допомогати родичі за якусь копійку. І розширили вони їх не для подвоєння задоволення. За два роки такої ціни багато хто з любителів почали скорочувати виробництво меду і шукати інші шляхи заробітку. Але й тут все почалося занепадати(пакети, пилок, віск і т.д. А в наступному році і маткарі це відчують). Але є й промислові пасіки які напевно на наступний рік ще подвоять кількість сімей. Європа голодною не залишиться Стосовно ціни. Вже від трьох чув що домовилися на сдачу меду 37-38 грн. (бочка, від 5т). Але поки що це тільки розмови, діла ще не було.
×