Jump to content

Пчеломучитель_ua

Активные Пoльзователи
 • Content count

  2,090
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5,004

4 Followers

About Пчеломучитель_ua

 • Birthday November 11

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.drive2.ru/users/sedan-ua/
 • Skype
  Sedan-

Profile Information

 • Location
  Сумы
 • Honey Extractor type
  МР-2

General Information

 • Пасека в
  с. Вирки
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  Рут+145, Многокорпусные, Лежаки, Рогатые(10р на 145)
 • Порода пчел
  Украинская степная + Карпатка.

Recent Profile Visitors

4,286 profile views
 1. Осінь-Зима 2019/20

  Ну ви зовсім без почуття гумору))) І це фото з відео забугорного походження. І невідомо скільки цій вилці років.
 2. Осінь-Зима 2019/20

  Шановні пасічники. Ідея супер, потрібно і собі зробити
 3. Орієнтуватися слід по погоді, а не по календарю
 4. Осінь-Зима 2019/20

  3.10.19 Видався дуже гарний день. На основній роботі взяв відпустку і поїхав готувати сімей в зиму. Готувати при температурі 20* значно складніше ніж при 14. Цього року 80% пасіки буде зимувати на 7х даданівських рамках . Самим сильним залишив по 8, але хотів щоб всі були на сім рамок. Є звичайно і слабкі, у них забрав матку і підсилив до відводків. Цьго року максимально намагався знизити кількість і підвищити якість сімей в зиму. Розплід є, але тільки печатка(дві долоні) і свіжі яйця. Вважаю що всі яйця з'їдять/викинуть. Був якийся пізній взяток, і сім'ї в лежаках наносили в рамки які були за заставною, цей мед вже сів, має вигляд мокрого снігу. В 10ти рамкових такий мед є, але дуже мало. Маю намір ще пролити тактиком, але скоріше випробую на 10ти сім'ях, якщо осипу не буде інших не буду турбувати.
 5. Медовуха

  Ще раз дякую
 6. Медовуха

  Дякую. Спробую ще так. А що дає додавання лимону в сусло?
 7. Медовуха

  Можу сказати що цукру быльше 25%, поки що ареометра з шкалою більше 25 не можу купити. Дріжді після розброжування гарно бродили(було багато піни), після доби все сгасло.
 8. Медовуха

  Скажіть із за чого може не бродити?
 9. Медовуха

  Коли цукристість в суслі більше 25 ареометр лягає на воду, так як максимальна шкала 25%. (ареометр АЦ-3 0-25%) Заміряти цукристість після 20 днів?
 10. Медовуха

  Вимірювати цукор. Дякую за посилання. У нас в місті ареометри для цукру тільки 0..25. Вище нема.
 11. Медовуха

  Прошу допомоги профі. Зробив сусло в пропорції 1л меду : 2.8 л води. Обьем 20л. При цьому винометр в суслі лягае(макс. шкала 25%) Купив винні дріжжі Lalvin EC 1118. Дріжжі 5.5г розводив в 100 г теплої води 38-40* і дав їм постояти 15 хв. потім почав додавати потроху с стаканчик сусло і поступово зрівняв температуру дріжжів с температурою сусла 30*. Все активно бродило. І потім я вилив дріжжі в сусло і надів на бутиль перчатку. Зараз в бутилі бродіння відсутне. Є декілька питань питання? 1. Чому не бродить? 2. Чи вірна пропорція? 3. Чи можна купити ареометр зі шкалою більше 25?
 12. Осінь-Зима 2019/20

  Привіт всім. Після перегляду відео @Мико про кристалізацію сиропу в сотах почав і в себе звертати на це увагу. При скороченні сімей звернув увагу, що і в мене таке теж є. Деякі комірки вже як камінь, а деякі с першого погляду схожі на желе. Як правило такі рамки є крайні, не покриті бджолою. Таких комірок на соті не більше 10%. Є думка що можливо це і не сироп, або сироп змішали ще з чимось. У вас як справи з цукром? Отправлено с моего SM-G7102 через Tapatalk
 13. Я мені відомо серпень, та вересень ніколи особливими здачами та експортом не славилися.
×