Jump to content

nemon

Пользователи
 • Content count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30

About nemon

 • Birthday 04/15/1985

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Украина

General Information

 • Пасека в
  Украина м. Звенигородка
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  додан корпусни
 • Порода пчел
  дворняги

Recent Profile Visitors

306 profile views
 1. Так ціна падає. Знайомий з Венгрії казав що ціна у них тримається . Тому така тенденція спостерігається тільки в нас. Також їх бос , великої компанії по закупці меду, казав що мед з України хорошої якості і дуже дешевий але Укроїна моє право його еспортувати в ЄС тільки 10 000 тон і не більше. По останьому не впевнений.
 2. Тасманії теж критична ситуація - меду нема. Похоже вся південна частина планети , через погоду, залишилась без меду. Цікаво що чекає нас і чи вплине це в перспективі на ціну? Хоч не подумайте що я радію чужому горю. https://www.abc.net.au/news/2019-03-08/tasmanian-honey-industry-in-crisis-as-bees-starve-to-death/10880924?fbclid=IwAR0jOBhjfqvfuSvM6pQvQ4dmsmy2XOwtI_uQbfky5hquL_hK2Au_CGfli9w
 3. В мене знайомий з Венгрії здав вчора мед з соняшника 1200 кг по 1,9 євро. Казав що акацію приймають по 3,8 євро. Що думаєте про це? Чому в мене в регіоні приймають все підряд по 1,2 евро?. І хто в цьому винен ? Експортери які задешево продають наш мед за кордоном, невмінням домовлятись по тращій ціні, чи пасічники що немають стікості? Чи щось інше? Розжуйте мені , не розомію.
 4. Весна/Літо 2018

  Точно все так само. Бригада 3 чоловіки, 150 сімей. Соняха було десь 500 га. спочатку грішили на бідні грунти, потім на погоду. Але після розмови з агрономом виявилося що це гібрид. Літ був не поганий, пилку носили теж багато, бджола зношувалась теж добре а ось меду тільки трохи в гнізді, корпуса пусті. Тільки супер сильні сімї трохи нанесли в корпуса. Кочуємо вже 4 роки, а на ось таке натрапили перший раз. Тому рекомендую всім звертати увагу. В наш час розвитку силекції цей фактор не потрібно нехтувати.
 5. Весна/Літо 2018

  Доброго дня . Ось в мене таке питання . Чи стоїть виїжати на ярий ріпак . Можливо в когось є досвід по ньому. Як довго він цьвіте.
 6. Весна і Літо 2017

  Ось так кочую.
 7. Весна і Літо 2017

  Ось так кочую. Агроном сказав що аналог біская ,китайський. Зранку їздили закрили, в 11 год поїдемо відкриїмо , думаю не рано.
 8. Весна і Літо 2017

  Але все одно , береженого бог береже. Рано поїдемо, закриємо до обіду , нехай хоч роса спаде.
 9. Весна і Літо 2017

  Дякую за відповідь заспокоїли
 10. Весна і Літо 2017

  Зараз стоїмо на рапсі з напарніком. Позвонив агроном, сказав що буде кропити завтра в ночі препаратом Біскай. Чи на довго потрібно закривати вулики? Препарат китайський аналог .
 11. Який найпізниший спрок оплати , яки линии ви пропунуете?
×