Перейти к содержанию

Mihail-ves

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 300
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Mihail-ves

 1. так навіщо брали такі контракти, вже повинні були за два роки зрозуміти що мінімальна ціна меду у пасічника буде йти від 1.5 дол. Чи надіялись що "бідоночники" Вас спасуть?
 2. А що так мед і не везуть? А яка ціна у Вас на сьогодні? Можливо потрібно прислухатись до бджолярів, а то скоро вже не буде пасік.
 3. Хочу трішки повідомити по Вашій минулорічній ІО 64.4 (пернер+пернер). Дійсно ІО спокійні дуже, але Ф1 вже мають своєрідну агресію. І ця агресія майже у всіх 5 дочок, в одних менша а в деяких ну його ... По меду не в рекордистках, але і задніх не пасуть. ІО дала 53 кг, дочки 62, 58, 53 48 кг. На весняному меду спрацювали краще, на соняшнику відстали. Сидять на рамках міцно, не бігають, гніздо не заливали хоча і всі крім ІО були в лежаках 22рамочних. В ройовий стан не входили. Матка хоча і осіменнялась в 4 мкл пішла в другу зиму, ніяким чином не зажимав матку. Цього року для себе дочок не виводив, тільки зробив одну прививку для роздачі форумчанам, та один стартер поїхав у Веселиново до хлопців.
 4. так основа 27-35грн піраміди сильно міцна, тому вершина завжди встоїть.
 5. сьогодні зустрів одного пасічника то він при потребі продає по одній-дві бочки. Сьогодні каже щоб закрити дірки від кочового точка продав 2 бочки по 40 грн. Тому думаю що склади з таким темпом будуть наповнюватись аж до березня. Ще одна бджолярка сказали що перекупи придумали новий маневр. Розуміють що пасічники мають за 50 сімей і хочуть продати пару бідонів, щоб прожити, а бочки тримають. То вони не хочуть брати бідони, типу крутять носом. Але думаю що ще пару тижнів і знову будуть приймати в бутлях і целофанових мішках. Всі знайомі бджолярі мед раніше ніж 1.8 доляра поки і не думають здавати. А важковаговики чекають як і я вершину цінової піраміди.
 6. рівно рік назад я і Ви працювали на пасічників, і своїми коментарями страшили перекупів, але десь в листопаді Ви різко змінили тактику і вже почали працювати на іншу сторону. І такий різкий перехід був дуже замітним. Я не люблю колупатись в минулому, я завжди живу сьогоденням. Але як вести інформаційну війну я добре знаю і вмію. Тому давайте на майбутнє відійдемо від різних "сташилок-покращень", якщо коротко то говоримо тільки ціну.
 7. Ось що буває коли довго крутишся в колі перекупів, тоді починаєш співати в унісон з ними, шукати різні способи маніпулювання свідомістю форумчан. І так продовжується вже другий рік. Чесно кажучи И.И. читалось якось навіть краще, чим Нашого модератора. Що саме дивне, страшилки Володимира появляються завжди коли потрібно понизити ціну. Я думаю що чоловік вже "давно в долі", інакше інтенсивність описів не можу пояснити.
 8. то їхні проблеми. як казав торік, ме не цікавить їх металолом з заводів, якщо не цікавий наш мед.
 9. Ага, точно, пам'ятаю одного який вертівся як вуж на сковорідці, розказуючи що мав на увазі. І так всі вони що в реалі, що віртуально, тільки і думають якби "обєгорити" пасічника.
 10. Тоді експортерам потрібно навчитись шукати краще, а пасічники вже вміють шукати поля.
 11. Але для цього спекулянтам потрібно мати клепку в голові, а в них голови щоб шапку носити. За пару сторінок на зад в трьох форумчан можна легко взяти 60 тонн меду, але ніхто з форумних експортерів навіть і не думав вийти та поговорити. Висновок їм потрібний "геморой". Ось так і будуть працювати ще рік чи два, поки не найдуть собі розумних менеджерів.
 12. Ну так це не НАША ще ціна, це так для наживки.
 13. Тс-с-с-с, спочатку здам потім скажу іншим.
 14. обоє помиляєтесь, ось підтвердження моїх слів. Ну що поїхали, я вже телефоную.
 15. Паспорт матки

  Це гра в "очко".
 16. Паспорт матки

  Ну Ви ж матковод, а такі казки розказують тільки для пасічників. Ні у Вас ні у мене немає ОТК, тому тільки перевірка якості у вулику покупця. Я вважаю що паспорт та підпис означаю тільки те що ви отримали "щось" і конкретно від "когось".
 17. Паспорт матки

  Можливо. Наприклад УС (іншого матковода) облітана на моєму трутовому фоні УС. І якщо дочка показує гарні ГКО, має відповідні морфометричні параметри, то вона може вважатись вдалою комбінацією вільного обльоту. Просто останнім часом звикли вважати що тільки ІО чи острівні облітники є вдалими, але навіть тут є великий процент не кондиції, і навіть тут процент відповідності не може бути великим. А як тисячі років бджоли зберігали свої основні характеристики до цього - тільки завдяки вдалим комбінаціям, згідно яким і вівся природній відбір (виживали сильніші).
 18. Паспорт матки

  Проголосував за "потрібно", а тепер викладу своє бачення. Те що матки ІО та облітників- паспорти навіть не обговорюється. За маток вільного обльоту і так і ні. 1. Так - тому що матковод продає від кращої (чи чимось виділеної) матки. І тут, і йому і покупцю паспорт не помішає. Оскільки, наприклад мені, хочеться почути як ведуть себе дочки від моєї мамки. А як покупцю, то вразі вдалої комбінації, я зможу вже рекомендувати внучок відомої бабки. Ну якщо не паспорт, то хоча б на кліточці розписати від якої породи-лінії дана маточка. 2. Ні - на маток які нічим не вирізняються, і пропонуються як аварійні. Оскільки бувають кожного року, особливо в кінці ГВ, що терміново потрібно спасати безматочну сім'ю, і тут вже не до паспортів.
 19. не один, а два по 5. так і так малий опт буде тільки збільшуватись, бочками йди те що залишається від 100доларового відра. Тому якщо хочуть його отримати то потрібно швидше ставити реальну ціну нашому меду.
 20. так в чому проблема? Хто перший реально почне купляти по 50 той буде їсти червону ікру, та їздити на Тесла. Ось де можна озолотитись. Експортери моя порада безоплатна, шкода що на вас не працюю, міг би не погано заробити.
 21. можливо і так, але в цій "мутній воді" хтось гарно закупить медок, а інші будуть лапу облизувати. Я думаю що хтось гарного менеджера отримав, я б точно шукав такого розумного. Гарна операція, тепер чокаємо звинувачень. Але поки розберуться що до чого, то в "спеціалістів" склади будуть заповнюватись.
 22. Передзвонили зараз, а здача самі розумієте що відбудеться після процедури аналізів. Тому всі ціни які озвучуються - це ціни договірні на сьогодні, якщо б я вирішив сьогодні що здаю, то мені б зафіксували ціну наприклад 46 грн. Але отримав би гроші після відгрузки на машину. Якщо б мене рішили кинути то я б кинув їх. Я нічого б не загубив, мед то в мене.
 23. На сусідньому форумі хлопці передзвонили і ось
 24. Методи визначення породи бджіл

  Я попросив вислати крила у повний розмір, щоб вже точно встановити їй діагноз. Чекаємо. додам інтригу з переписки Тому ще раз наголошую, потрібно міряти все що хоча б чимось виділяється.
×