Перейти к содержанию

Mihail-ves

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 173
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Mihail-ves

 1. У нас проблеми з зв'язком, сіл дайте номер телефону
 2. можу вислати плідну матку бака, сьогодні. Зараз їду на НП, тому телефонуйте і давайте адресу доставки 0969471780
 3. написав у Повідомлення.
 4. Сьогодні поїхали перші плідні матки "US31SMS" в Миколаїв, планую в понеділок відправку Новою поштою. @Kumpel прошу надати адресу доставки в "Повідомлення".
 5. Формую заявки на маток УСП. Пропоную НЕПЛІДНИХ маток УСП від моєї моточки №31, яка згідно морфометрії підходить під відведені границі для породи "Українська Степова" бджола. Оскільки подібного матеріалу на Нашому форумі майже не виставляють, а я не являюсь матководом в повному розумінні цього слова, тому буду пропонувати те що у мене вийде. Першу партію на відправку планую десь від 30 травня (сьогодні заряджаю стартер), а дальше все буде залежати від попиту. Ціна неплідної маточки стандартна для цього сезону і дорівнює нашим 100 гривням. Плідні матки можливо і будуть але оскільки нуків у мене майже не має, тому вони будуть штучними. Ну а тепер до самої материнської сімї: Маточка мною виведена у 2017 році, і оскільки на той час морфометрією не користувався, то звісно стару матку просто задавив, тому дана матка і є в одиничному екземплярі на моїй пасіці. За характером сімя спокійна, жовтини майже не має (одиничні бджілки на всю рамку). Весняний старт майже як у карпатки, і в даний час сімя займає 3 корпуса. Ось її родовід в журналі http://bj.tochok.info/Pedigree/fe2356c0-3f6c-4f84-a4c9-551f9d3b0bd5 дальше пішла морфометрфія. 31 індекс Ізмайлова + мої 4-5-6-7 Порода за крилом+УСП.xls 31-31-240218 MorphoXL_Mої зміни остаточні.xlsm PCI RsA №31 Порода за крилом+УСП.xls Графіки у 8 точках. Виміри бджіл за 19 точками згідно програми ІдентіФлу. ну і самі бджілки. Заяки приймаю у повідомлення, або тут у тему. Мій телефон 0969471780, але якість звізку у мене в селі не дуже, тому не завжди може відповісти. P.S. Якщо потрібно добавте мене в заводчики у журналі, а дану приміту приберіть після модерації: Стрільчук Михайло Степанович SMS Ukrainian Ukraine +380969471780 mihail-ves@ukr.net @Sanich
 6. також замітив що карніка та УСП виходять з маточників більшими потім стають елегантно худенькими (маленьккими), але після інтенсивної годівлі маточним молочком збільшують свої розміри. Таким чином по них можна дивитись коли сімейка збирається в ройку, матки стають чуть більшими бджоли це гарний дзвіночок для пасічника.
 7. Сьогодні отримують пасічники своїх неплідок US 31 SMS (тип Штукарський), які відсилав 18 червня. На деяких кліточках крім імені материнської сім'ї присутні літери (Б, К та US) і виникають логічні питання "що вони значать". Прошу на них не звертати увагу, це я так відбирав маток 13-14 числа і робив позначки де хто, щоб потім при підсадці в нук знати. Всі замовлення на 18 червня виконані 100 відсотково, навіть на 102% (додаткові матки для @Елена Щербань). Наступна партія маток для реалізації можлива аж на 2 липня. Проміжок між 18 та 2 всі матки які вийдуть будуть поміщені в нуки, з яких продадуться плідні матки (згідно попереднім замовленням). Для тих хто чекає на свої плідні матки, попередньо повідомляю, обліт вдалий матки у вуликах на інтенсивній підкормові, думаю що попит буде також виконано.
 8. Гыыы

  дійсно такого кліща ніякий біпін не візьме.
 9. Вчора зробив прививку в стартер, тепер на 1-2 липня чекаю
 10. гляну в календар вивода маток (матка вийшла з маточника 4 червня), і там 16-17-18 червня контроль засіву. Так що все згідно графіку, це ми думаємо що довго
 11. Дякую за відгук, я дуже щасливий що маточка обліталась і вже чудово сіє. Чекаю також гарної інформації по карнікам та бакам.
 12. Краще хлопцям, які ще не пробували баків. І в цій темі їх багато.
 13. Ловить 2 маточок УС (US31SMS тип Штукарський) декларація 59000344742038.
 14. Нужна срочная помощь

  Можна, але молоду під ковпачок на 5-7 днів на розплід на виході ( ну якщо десь маточник все ж таки найдуть де потягнути)
 15. Подсадка НЕплодных маток

  Запам'ятайте одне, Ви купили матку а не бджіл. Ось і підсаджувати треба МАТКУ без бджіл.
 16. Ні, дякую. Маю різних. за два сезони зміг протестувати і зупинився на УСП та карниці, але остання ще під питанням. Баки цікаві - АЛЕ... ще подивлюсь за ним на соняшнику.
 17. не плачьте. Пришлю неплодок. Якщо будуть подарунки то @Rustem - просив БАКІВ , але у мене тоді їх вже не було. Як кажуть "замовив словечком".
 18. Можу завтра вислати неплідних маточок US 31 SMS, а Ви мені своїх УС. Якщо хочете попробувати мою 31 давайте адресу доставки і завтра якраз день відправок.
 19. Відкрив тему, оскільки як казали в минулому перекупи Аргентина наш конкурент (тепер щось про Індію пробують). Ну тоді в перед.
 20. Ось і підсумки сезону в Аргентині Ну що піднімем ціну до 2.4 доляра за кіло меду?
 21. В Аргентині підбили підсумки сезону, якщо коротко то Найгірший сезон за останні 10 років
 22. Сьогодні є дві новини, гарна і погана. Погана - ці мікронуки, вони не годяться для обльоту маток. Тому замовлення на плідні матки більше не приймаю. Тим кому обіцяв плідних - зобов'язання виконаю. Гарна новина, у моїх маточок, яких привівав 1 травня, сьогодні на прильотку повилазили молоденькі бджілки. Почав виходити перший розплід. Бджілки всі сіренькі, аж дивно, тому що у кожному вулику рижі трути лазять по рамкам. Нехай ще трішки вийдуть і попробую зробити морфометрію (при умові що буде вільний час). на 18 червня повинні ще бути неплідки, а далі як бог дасть. Спека, взятку геть не має, і з вчорашньої привівки навіть 50% не прийняли. Чекаю початку взятку, і тоді мабуть зроблю хоча б одну закладку.
 23. Весна/Літо 2018

  Носять, я в 2016 році показував як у безматочному відводку бджоли збудували на заставній маточника, перенесли звідкись яйце, та вивели чудову матку. Торік сім'я з цією маткою була одна з рекордисток. Ось Вам нові дослідження!
 24. Подсадка НЕплодных маток

  8+5 (дозрівання і орієнтирні обльоти)=13, 14-15 на обльоти для спарування. Все гаразд у них з календарем!
×