Перейти к содержанию

Mihail-ves

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 814
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Mihail-ves

 1. Осінь2018\ Зима2019

  ні, немає! Тому і кажу правильних тримайте!
 2. Осінь2018\ Зима2019

  Висновок не повний. Хочу доповнити - треба правильних бджіл для соняшнику тримати, а саме УС, яка чудово зимує на одному соняшнику, оскільки в нас іншого не буває.
 3. на ранок сьогодні розплоду ще не було. Зранку був іній на дашках і звісно проталин не було. Оскільки сьогодні вже повноцінно облітувались цілий день, то думаю матки почнуть свою роботу. Але це не страшно, якщо не буде затяжних морозів. 3-4 дня не рахуємо.
 4. Краще до Вас, думаю цього року також буде пропозиція.
 5. ось як літає УС на першому повноцінному обльоті в 2019 році
 6. +11 градусів, обліт як у березні. але багато в БК сидять в клубі і кажуть мені що ще будуть заморозки.
 7. А нагадайте Нам ще розміри самої Аргентини і кількість промислових пасік
 8. то Ви бачили мій мед, який продаю малим оптом. І дійсно ціна "заоблачна", як для України - 100 долярів за 5 л. І багатьом москалям від сильно до вподоби. P.S. Мабуть скоро стану експортером
 9. Методи визначення породи бджіл

  Це показало що поки що є дві лінії (гілки) баків, одна лягає в УС інша в карніку. Іншими словами бакфаст робився на помісі УС+лігустіки+карніки. Тому якщо відновимо УС в масовому, то буде жити бакфаст, якщо ні, то і баків не буде. Якось так.
 10. Методи визначення породи бджіл

  цікавий бакфаст (карніка та щось схоже на СГК в НІ). А в цілому показує більшу відносність програмно до УС. ось порівняльні графіки ( моє розміщення та F30) https://picua.org/images/2019/02/15/c19b8ee015820de98ca443aaa33019b0.jpg
 11. Методи визначення породи бджіл

  Без крил це просто "пустий" файл! Робіть архіви (скани крил+ТПС) і тоді загружайте.
 12. Методи визначення породи бджіл

  В мене збільшення 50х-500х. Коли будете вибирати дивіться на мій (по станині і шарнірам). Підсвітка верхня, як її нахилити я вже описував. Дозволяє навіть сканувати крило трутня в повний розмір( правда на максимальній регуліровці чіткості) треба тільки використати додаткову підставку.
 13. Методи визначення породи бджіл

  https://www.olx.ua/uk/list/q-usb-микроскоп/
 14. Методи визначення породи бджіл

  А Ви попробуйте виставити ось так, піднімайте шарнір (щоб був майже вертикально). Потім регулюємо чіткість і ВПЕРЕД!.
 15. Методи визначення породи бджіл

  тому що трьох основних індексів (8 точок) вже замало, тому цікаві сімї проганяємо за 12 чи 19 точками.
 16. Методи визначення породи бджіл

  У нас у всіх такі самі. Навіщо платити більше, коли і цієї якості більше чим хватить.
 17. Методи визначення породи бджіл

  зовсім інша картина з т4. Є пропозиція, вчіться робити скан в повне крило.
 18. Методи визначення породи бджіл

  то програма, а підправляти потрібно постановку т4. Я показав на верхньому графіку Вашу постановку, а на нижньому графіку так як я змістив Вашу т4 і відповідно змінився сам графік НІ. Зрівняйте як змінився графік. на попередній сторінці про неї вже повторювались.
 19. Методи визначення породи бджіл

  https://picua.org/images/2019/02/14/ff86ca66681eaa9d86a601877535d173.jpg Тут Ваша постановка https://picua.org/images/2019/02/14/c0b51425a415fd46ddf7c60f86a3efc3.jpg Тут моя постановка
 20. Методи визначення породи бджіл

  точка 4 затягнута далеко вліво. До інших зауважень не маю
 21. і звісно розказали про свої тони меду. Ось для прикладу, дзвоню до 10 експортерів, називаю 5 тон меду кожному. Логічно що 10*5=50 тон, але в дійсності тільки 5 тон, і вони можуть достатись тому кого цікавить мед вже сьогодні, і гроші зразу.А що буде з іншими 9 експортерами? Сидимо і спостерігаємо. Це краще ніж в кінотеатрі.
 22. Ой думаю через тиждень буде весело. Всі знають що коли починається шухер, то всі розбігаються в різні сторони, пасічники такі самі. Сьогодні пару пасічників розказали про свій "шухер". пообдзовнювали, розпитали хто по чому, і заказали машини щоб прийшли через 5-10 днів, під мед. А потім їм поступили "гарні пропозиції" від конкурентів, і від цих пропозицій не могли відмовитись. Про шухер всі пам'ятаємо. Але ті хто вже зняв гривні під договорений мед, ще про конкурентів не знають, і звичайно скидають ціну дальше іншим шухерним пасічникам, типу нас і так завалили медом. Але той мед з "цікавою ціною" вже в конкурентів. Як думаєте буде дальше розвиток подій. Будуть планові перехідні тисячі тон???? Так, що ждунам потрібно подивитись на подальший розвиток подій, думаю буде "шухер" повний в експортерів. Знову хтось оближеться.
 23. Порода пчёл Карника (A.m. Carnica)

  Про тих двох карнік Ф1, про які я писав вище, хочу додати, що обидві від однієї матки ІО, виведені в одній виховательці, облітались у мене на пасіці. Різниці тільки в морфопромірах, та яка дійшла тільки до середини може бути засновницею лінії, а та що просила "добавки" помісь УС-карніка". Повний висновок можу зробити тільки після весняної ревізії, але суть моєї думки напевне всі зрозуміли.
 24. Відкрив тему, оскільки як казали в минулому перекупи Аргентина наш конкурент (тепер щось про Індію пробують). Ну тоді в перед.
×