Перейти к содержанию

Mihail-ves

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 300
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3 714

4 Подписчика

Информация о Mihail-ves

 • День рождения 04.03.1971

Contact Methods

 • AIM
  0969471780

Profile Information

 • Медогонка
  Алюмінієва, 6 поворотних рамок

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Веселинівський р-н, Миколаївська обл.тел 0969471780
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  лежак 24, БК 300х10
 • Порода пчел
  УСП,карпатка,бакфаст

Посетители профиля

2 386 просмотров профиля
 1. так навіщо брали такі контракти, вже повинні були за два роки зрозуміти що мінімальна ціна меду у пасічника буде йти від 1.5 дол. Чи надіялись що "бідоночники" Вас спасуть?
 2. А що так мед і не везуть? А яка ціна у Вас на сьогодні? Можливо потрібно прислухатись до бджолярів, а то скоро вже не буде пасік.
 3. Хочу трішки повідомити по Вашій минулорічній ІО 64.4 (пернер+пернер). Дійсно ІО спокійні дуже, але Ф1 вже мають своєрідну агресію. І ця агресія майже у всіх 5 дочок, в одних менша а в деяких ну його ... По меду не в рекордистках, але і задніх не пасуть. ІО дала 53 кг, дочки 62, 58, 53 48 кг. На весняному меду спрацювали краще, на соняшнику відстали. Сидять на рамках міцно, не бігають, гніздо не заливали хоча і всі крім ІО були в лежаках 22рамочних. В ройовий стан не входили. Матка хоча і осіменнялась в 4 мкл пішла в другу зиму, ніяким чином не зажимав матку. Цього року для себе дочок не виводив, тільки зробив одну прививку для роздачі форумчанам, та один стартер поїхав у Веселиново до хлопців.
 4. так основа 27-35грн піраміди сильно міцна, тому вершина завжди встоїть.
 5. сьогодні зустрів одного пасічника то він при потребі продає по одній-дві бочки. Сьогодні каже щоб закрити дірки від кочового точка продав 2 бочки по 40 грн. Тому думаю що склади з таким темпом будуть наповнюватись аж до березня. Ще одна бджолярка сказали що перекупи придумали новий маневр. Розуміють що пасічники мають за 50 сімей і хочуть продати пару бідонів, щоб прожити, а бочки тримають. То вони не хочуть брати бідони, типу крутять носом. Але думаю що ще пару тижнів і знову будуть приймати в бутлях і целофанових мішках. Всі знайомі бджолярі мед раніше ніж 1.8 доляра поки і не думають здавати. А важковаговики чекають як і я вершину цінової піраміди.
 6. рівно рік назад я і Ви працювали на пасічників, і своїми коментарями страшили перекупів, але десь в листопаді Ви різко змінили тактику і вже почали працювати на іншу сторону. І такий різкий перехід був дуже замітним. Я не люблю колупатись в минулому, я завжди живу сьогоденням. Але як вести інформаційну війну я добре знаю і вмію. Тому давайте на майбутнє відійдемо від різних "сташилок-покращень", якщо коротко то говоримо тільки ціну.
 7. Ось що буває коли довго крутишся в колі перекупів, тоді починаєш співати в унісон з ними, шукати різні способи маніпулювання свідомістю форумчан. І так продовжується вже другий рік. Чесно кажучи И.И. читалось якось навіть краще, чим Нашого модератора. Що саме дивне, страшилки Володимира появляються завжди коли потрібно понизити ціну. Я думаю що чоловік вже "давно в долі", інакше інтенсивність описів не можу пояснити.
 8. то їхні проблеми. як казав торік, ме не цікавить їх металолом з заводів, якщо не цікавий наш мед.
 9. Ага, точно, пам'ятаю одного який вертівся як вуж на сковорідці, розказуючи що мав на увазі. І так всі вони що в реалі, що віртуально, тільки і думають якби "обєгорити" пасічника.
 10. Тоді експортерам потрібно навчитись шукати краще, а пасічники вже вміють шукати поля.
 11. Але для цього спекулянтам потрібно мати клепку в голові, а в них голови щоб шапку носити. За пару сторінок на зад в трьох форумчан можна легко взяти 60 тонн меду, але ніхто з форумних експортерів навіть і не думав вийти та поговорити. Висновок їм потрібний "геморой". Ось так і будуть працювати ще рік чи два, поки не найдуть собі розумних менеджерів.
 12. Ну так це не НАША ще ціна, це так для наживки.
 13. Тс-с-с-с, спочатку здам потім скажу іншим.
 14. обоє помиляєтесь, ось підтвердження моїх слів. Ну що поїхали, я вже телефоную.
 15. Паспорт матки

  Це гра в "очко".
×