Mihail-ves

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  216
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

541

О Mihail-ves

 • День рождения 04.03.1971

Contact Methods

 • AIM
  0969471780

Profile Information

 • Ваш пол

Previous Fields

 • Пасека в
  c. Штукар, Миколаївська обл.тел 0969471780
 • Стаж
  меньше года
 • Kоличество семей
  31-40
 • Ульи
  лежак 24, БК 300х10
 • Порода пчел
  УС, карпатка, бакфаст, італійка (F1) пасіки Фінелл

Посетители профиля

838 просмотров профиля
 1. вчора обліт, а сьогодні сніг валить. Зранку було +4, зараз біля 0, город, дорога і вулики вже вкриті білою шубою.
 2. Також перейшов в цю тему, оскільки сьогодні був гарний обліт. Як писав раніше мінус1 із 42. Що вразило, вийшли з зими навіть ті сім'ї, на яких було мало надії. Буду переглядати сім'ї десь на початку березня (корма, скорочення і т.д.) коли погода дасть можливість.
 3. добавлю журнал осмотров семей.xlsx
 4. аналогічно, годував кроликів а тут чую знайомий звук. Аж не повірив. В мене в яблуні дупло і торік 2 відводка шпаки вивели, але в мене торік не було котів, а тепер аж 2. Мабуть будуть через дорогу в кленах, там ще 4-5 дупел було і вони там зробили свої гнізда. На термометрі майже +5.
 5. Новий сорт соняшника "Зимовий".
 6. перша зимівля добігає кінця, сьогодні ранком майже на всіх вуликах були проталини від інію, значить вже є розплід. вдень пройшов по вуликах і дай потолочне утеплення. На теперішній час маю -1 сім'ю (із 42), пропали від голоду. Зібрались біля бокової стінки і зверху на рамках. Нижче і збоку клубу меду повно, а вони не пішли на нього. Це була моя Ф2 бакфаста. Шкода, але думаю так мало бути. Є ще одна проблемна, багато посипалось і видно сліди випорожнень на рейках, але клуб на 3 рамках і біля задньої стінки. Думаю завтра дам їм сівшого меду, може і виживуть. P.S. Італійки сьогодні знову виходили на двір.
 7. термометр на сонці показував +13, в тіні було 4-5 градусів тепла. 6 сімей стоять на південь льотками і тільки 2 (італійки) маленько політали. Бачу що потрібно буде більше італійок розводити, зимують вони в нас чудово.
 8. Готовий купити один для своєї 6 рамочної медогонки, але через місяць, оскільки мій рейсмус накрився і всі гроші пішли на запчастини. Забронюйте один на березень.
 9. А що робити домашнім, сусідам. Вони в мене привикли ходити біля вуликів і їх ніхто не жалив, а тут ууууух. Допусти, бджілки скинули супостата, але він живий і напевно вилізе знову. Ось якби він від цього запаху загнувся, то тоді було б чудово.
 10. Я пробував, мені не сподобалась реакція бджілок, зразу проявлялась агресія така ніби цілий день стукав по вулику і на пасіку краще не заходити.
 11. Саня я прочитал только половину, жена вызвала психушку. Короче если меня завтра не будет в сети ищите там!
 12. А хтось не догадався? Тут все ясно.
 13. Вы разбираетесь в сиськах лучше, чем 74% людей