Jump to content

Mihail-ves

Активные Пoльзователи
 • Content count

  2,314
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6,053

7 Followers

About Mihail-ves

Contact Methods

 • AIM
  0969471780

Profile Information

 • Honey Extractor type
  Алюмінієва, 6 поворотних рамок

General Information

 • Пасека в
  Веселинівський р-н, Миколаївська обл.тел 0969471780 та 0950314690
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  лежак 24, БК 300х10
 • Порода пчел
  УСП!!!!, карпатка

Recent Profile Visitors

3,535 profile views
 1. Карпатська бджола

  Я вже колись просив Вас виражати повну думку більшим текстом. А то якось я не завжди можу з якихось 10-20 слів зрозуміти про що Ви хочете поговорити. Якщо я правильно здогадався, то Ви маєте на увазі отих 27 крила бджілок які зображені ось на цьому фото і які знаходяться у від'ємному відрізку. Якщо про них, то це виходить десь біля двох процентів (точніше 1.86%) від виміряних крил. І при такій кількості це навіть і не повинно вважатись похибкою. На мою думку їх можна віднести на деформацію крила при наклеювання, або на природню деформацію жилок, що часто спостерігається в сімей де відбувається генетичний збій.
 2. це сімї, які стоять на стаціонарі. Цифри по рокам 2017 - 2018 - 2019 р. Я хоча і рибак, але навіщо розводити руки, коли меду в цьому році недобрав. А ось і КВ.
 3. Ага і всі до нас! Вчора шапку зносили з голови, так гади пікірували на пасіці. Включу "відлякувач", десь тікають на 30 хв, потім по новому.
 4. І просідає швидко, що коли починає виділяти мед соняшник, у вулику вже немає кому працювати. Що не скажеш про УС. Окремі лінії (сім'ї) можуть чудово взяти акацію, на рівні, а то і більше деяких сімей карніки. Чудово бере пилок з лободи і амброзії, тому добре нарощує силу в серпні після ГВ, в той час карніка вже тримає той розплід який змогна нагнати на соняшнику. В цьому знову програш карніки УСтеповій. Тому підтримаю думки, тих людей які говорять, що для кожної місцевості треба підбирати породу.
 5. Весна-Літо 2019

  а мої взяли моду робити обліт молодої бджоли після 19 години. Є 6 таких сімей. І чого їм вдень не хочеться крила розім'яти. Перший раз думав напад, але потім пройшовся подивився, ні молода йде на обліт.
 6. 4 покупці купили по дві шт, іншим прийшлось відмовити, не хотів за однієї їхати 30км на НП, або качав мед і не відволікався на матки. Ще одному Минуло річному покупцю ну ніяк не зміг відмовити (Полтавська обл) дісталась одна Ф1 від острівної, але по ціні літа. Тому кажу, якщо вже вирішили купляти, то завжди можна продавця вговорити.
 7. Аналогічно було і в мене, останні матки йшли по 300 грн. Оскільки купляються останні матки не десятками, а штучно, звідси і поїздки на НП, забирають лишню вартість.
 8. Але чому тоді така реакція на ціну автора даної теми. Він має право оцінити вартість свого товару, а вже покупець сам вирішує брати чи ні. Якщо рішення буде "брати", то завжди можна вийти на продавця і поторгуватись.
 9. можете приїхати і купити 4 останніх фляги меду рідкого, вчора сам брав для млинчиків. Ах не повірив, такий як відкачав з рамки. Ціну мою Ви знаєте.
 10. Для цього потрібно вивести самому маток на продажу, і тоді стане відома вартість. Також думав після відкачки продати пару "лишніх" маток "по зниженій" літній ціні, але коли подивився в нук і на матку, міні стало шкода продавати за 250 чи навіть 300 грн. Нехай йде в зиму в мене. Сезон закінчено і аж до наступного ні ногою на НП.
 11. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  Мене легко вговорити, приймаємо. І оцінюємо по 5 бальній шкалі. Тепер треба подумати над питанням як перевести таку оцінку в якусь програму - опитування. Щоб могли дати оцінку ПОРОДАМ бджіл форумчани. Чому породам, тому що легше усереднити, оскільки навіть в окремих дочок картина може бути досить різною. А по сім'ям вже кожний в себе на пасіці може використовувати таке оцінювання. І тоді коли захоче сказати "дзвінке слово ГКО (ХПП)" повинен буде мотивувати це в кількості балів в загальному, або по якійсь конкретній ознаці.
 12. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  ок Тоді можна брати за цією теорією, але використовувати 3 бали, "3 баллов очень высокие показатели, выше средних по пасеке, 2 балла хороший показатель , но ниже чем у других. 1 балл" максимальний бал буде 33, мінімальний 11 балів. звідси 22 бали буде золота середина.
 13. Порода пчёл Бакфаст (Buckfast Bee)

  бажано б обговорити, де цей опис. Зустрічав десь в книжках, але щоб швидко
×