Перейти к содержанию

Mihail-ves

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  904
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

2 542

3 Подписчика

Информация о Mihail-ves

Contact Methods

 • AIM
  0969471780

Profile Information

 • Медогонка
  Алюмінієва, 6 поворотних рамок

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Веселинівський р-н, Миколаївська обл.тел 0969471780
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  лежак 24, БК 300х10
 • Порода пчел
  УС,карпатка,бакфаст,італійка,карніка Пернер і VT

Посетители профиля

1 794 просмотра профиля
 1. хочу по скоріше заводик прикупити на розпродажі.
 2. Методи визначення породи бджіл

  Давайте Ваші приклади, документально, а тролити і я вмію.
 3. Методи визначення породи бджіл

  Ого як Вас зачепили мої навчання, боїтесь що Ваш хліб заберу. Не переживайте, мені потрібні бджоли щоб носили багато меду, а які там у них воскові дзеркальця та таке інше це нехай селекціонери дивляться та вивчають. Я своїх за допомогою Колег переміряв, і на відміну від Вас поділився своєю роботою. Ви натомість поки що тільки пустословите. Дайте скани крил Ваших УС, або що там є з "КОМПЛЕКСНОГО застосування методів морфологічних...". Інакше Ви письменником для мене залишитесь.
 4. Так тут експортери навчили купляти за даром(дешево), а продавати задорого, так дивись і прикуплю у когось з них заводік по ціні металолому, тому що скоро будуть їх різати. Меду все рівно не можуть купити, ось вже по 4 місяця простою. Додам ще що мед сезону 2017р, продано такими партіями і по такій ціні вже на 900 долярів (і це за 45 літрів меду).
 5. Ціна різна від 40 до 48 грн/кг. Оскільки проїздів не має то можна ставити ціну і в 20/грн, але за такі гроші ніхто не купить а ти паче ніхто не продасть. Чекайте, ось через тиждень прийде весна, потечуть потічки, а там експортери почнуть рвати все що залишись у гарних господарів, але за гарний товар і гарна повинна бути ціна..
 6. ціни немає так як не має меду дешевого. Якось так.
 7. Хто знає дешевого оптовика пластмасової тара? маякніть.
 8. Є такі, від мене тільки доставка до перевізника, ну і оплата. Інше мене не інтересує. Добре що не здав по 50 грн. А ось якби дали були 2 дол/кг, то вже б не було що переливати у відерки.
 9. Мед Штукарський принесений "УСП тип Штукарський", і продається він по Штучно. Ось тому і дорого. Насправді ціна його в Великих містах Євразії навіть і ще більша.
 10. Ні, я тільки вчусь. Таку тему перечитаєш, то хіба не станеш експортером (маленьким).
 11. Вчора продав 3 відерка 5ти літрових меду соняшникового тонкозернистого по 100$ за відро (20 долярів літер). Договорились про довготривалу співпрацю якщо зменшу ціну до 75-50$. Порахував що мені навіть по 50 дол/5л, буде вигода. Експортерам потрібно замислитись.
 12. Методи визначення породи бджіл

  Друзі! Потрібно крила та ТПСки СГК. Можна В ЛС, а краще сюди в тему. Хто має прошу поділитись. Чим більше крил тим краще!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 13. Методи визначення породи бджіл

  Троль напав на троля. Тому я ще з дитинства не ведусь на "слабо". Якщо щось знаєте то чому не поділитесь, можливо і нам стане в пригоді.
 14. Методи визначення породи бджіл

  Дякую за оцінку моїх навчань. Після таких схвальних відгуків, в мене лише одне запитання до Вас. Ви у віці одного року зразу почали бігати стометрівку, чи спочатку стали а потім пару раз падали на пяту точку. Я наприклад падав як і моя дочка.
×