Перейти к содержанию

Mihail-ves

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 198
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3 325

4 Подписчика

Информация о Mihail-ves

 • День рождения 04.03.1971

Contact Methods

 • AIM
  0969471780

Profile Information

 • Медогонка
  Алюмінієва, 6 поворотних рамок

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Веселинівський р-н, Миколаївська обл.тел 0969471780
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  лежак 24, БК 300х10
 • Порода пчел
  УСП,карпатка,бакфаст,італійка,карніка Пернер

Посетители профиля

2 213 просмотра профиля
 1. Весна/Літо 2018

  вчора відкачав КУ, зняв 40 кг товарного. Сьогодні +5,8 кг, до минулорічного максиму (+6,9) думаю скоро витягнуть. В цілому соняшник різновіковий. Думаю до 10 серпня нормально дівки попрацюють.
 2. Ось тому і потрібно відсилати матки понеділок-вівторок-середа крайній строк. Я запитував як іде, сказали що вся пошта йде у Київ, а потім в Маріуполь. Відправляв мед в Коростень, разом з Вашими матками, то мед в Коростень був доставлений наступного дня в обід. Ось така логістика в НП. Головне що матки перенесли таку довгу дорогу.
 3. Методи визначення породи бджіл

  @tolik2362 @Kumpel (Ігор Довгуник) А крила точно македоніки, а то після промірів 16 крил в 19 точках, я подумав що крила моєї УСП №31. Ось маленьке відео промірів 16 крил, та порівняльні графіки Мас-1 та УСП №31. Цікавий матеріал, але в цілому на графіку "точки" йдуть трішки нижче ніж моя. Більше крил не маю змоги постріляти, оскільки через годину почну першу качку соняшника.
 4. Методи визначення породи бджіл

  ось що головний взяток робить з головою, не побачив. Дякую.
 5. Методи визначення породи бджіл

  І якщо так і буде постійно то це дуже добре, оскільки відмінність у два індекси, це все ж таки буде видно де хто. P.S. а як на рахунок сканів?
 6. порівняння УСП №31 з карпаткою-італійкою-бакфастом на ГВ 2018 року. Як видно інтенсивність льоту УСП вища ніж у інших, навіть баки відстають.
 7. ось Усп 31 на ГВ 2018 року, а також спокій бджоли при відкритті та вийманні крайньої рамки. Розумію що зараз почнуть розказувати що малувато бджоли і т.д. Відео зняв на прохання форумчанина.
 8. Спокій української степової бджоли.
 9. як і казав бджола як бджола, відео не передасть того що видно очима. Ось зрівняйте як працюють бджілки на соняшнику. Дальше загружаю ще один кусок, як бджілки себе ведуть коли відкритий 4 корпус. Загрузиться десь через годину, із таким 3 джі.
 10. Українська степова порода

  Українська степова № 31 на ГВ.
 11. Методи визначення породи бджіл

  Для детальної дискусії потрібен час і щоб все переварити, а його зараз навіть на себе не вистачає. Але якщо коротко, то моє припущення що до УСП та македоніки поки що знайшло підтвердження - вони різні, а не дуже близькі родичі. Прошу надати скани крил для фіксування у 19 точках, люблю я збирати крила
 12. Якби не було №31 та №13 то тоді вибирав би щось від таких як 36.
 13. Просто мені по графікам простіше бачити що і куди, для тих хто графіки не вивчав можна, як кажуть "пальцем показати", цифрами та літерами. Ось наприклад №36 придатна до подальшої селекції як УС. Але характер інколи показує, тому працювала тільки на мед. Тай я майже рік як привчаю форумчан до морфометрії, там багато цікавого.
 14. довго розказувати, це треба вивчати десь з 30 сторінки ось такої теми
×