Jump to content

Mihail-ves

Активные Пoльзователи
 • Content count

  2,610
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6,682

About Mihail-ves

 • Birthday 03/04/1971

Contact Methods

 • AIM
  0969471780

Profile Information

 • Honey Extractor type
  Алюмінієва, 6 поворотних рамок

General Information

 • Пасека в
  Веселинівський р-н, Миколаївська обл.тел 0969471780 та 0950314690
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  лежак 24, БК 300х10
 • Порода пчел
  УСП!!!!, карпатка

Recent Profile Visitors

3,768 profile views
 1. Приєднуйся у Viber до Бджолиний Клуб https://invite.viber.com/?g2=AQBZCDGOjRFffkq0WXuoxh3XbPRVsucYHa0eeC4P6Pl%2FBPeMwoTqRBctpWz7GQQi Там сьогодні в 18:30 третя серія лекції моїх кроків в морфометрії. Попробую розказати хто де є, звісно що на мою думку.
 2. крила https://drive.google.com/open?id=1Hw7J8PWv4le4-C7-A0vkLllIRAWXOtkM
 3. Ось моя ШО, і на мою думку щось вона трішки занижена в кубітальному індексі. Цікаво що тут бачить пан @Майер
 4. Осінь-Зима 2019/20

  Ну що крильця почав відбирати і підійшов до №29 На форумі вона світилась не один раз, і вона мене сильно перелякала. На дні ВСЬОГО дві бджілки, чуть серце не стало. Думаю втекли, а пан Майер рекомендував попрацювати з нею більш тісно. Піднімаю кришку і під клейонкою бачу гарний клуб на рамках який ще біля передньої стінки. Так що все гаразд, будуть цього сезону і ШЗ і неплідки і все що душа забажає, так вони мені сказали(flirt)
 5. То вже Ви розбирайтесь за карпатками та карніками, мені б УС відділити ЗюІю Зверніть увагу там вказано вершини кривої, а не ширану.
 6. Тут в цій темі, або в моєму записнику. Звісно що це я писав для себе і це так - спостереження за цією темою, починаючи з 30 сторінки.
 7. Графіками, таких як у мене, немає ні в кого. А якщо серйозно, то в мене не було УС від інших заводчиків (правда торік з острова прийшли матки від Матюшенко), тому не скажу чим відрізняються. Варюсь в своїй лінії
 8. Вже не вся! А звідки Ви це знаєте? В мене є, а значить і в інших також є. Тому не наїжджайте на УС, а то я почну злитись, але мені цього не хочеться. Займіться краще обоє діло, а не балабольством.
 9. Я постійно наголошую що треба дивитись на графіки! оскільки завдання програми обрахувати Ваші точки, скласти їх в графічно вираженні зображення і дати якесь припущення відповідності породі. Але навіть тут є пять категорій, які означать -непридатна, використовувати для власної пасіки (як і написала для цієї проби), придатна для покращення селекції, придатна для репродукції, і може бути використана як засновниця нової лінії.
 10. Українська степова порода

  Моя карпатка близька до УС, тому і залишилась на пасіці. І я вже напевне навчився бачити де зальотні, а де з цього вулика, за три роки праці в морфометрії.
 11. Українська степова порода

  Зальотна УС вона все рівно УС! І я не працюю з 30 крилами, мені треба 100 крил.
 12. Осінь-Зима 2019/20

  Я встиг подивитись, це щось супер. І головне, все як вчать на всяких там семінарах, бреши але настільки впевнено щоб аж самому вірилось.
 13. Українська степова порода

  Знайшов трішки часу і вніс зміни до родоводів моєї лінії УС31, охочих прошу ознайомитись за адресою http://bj.tochok.info/Breeder/Breeders/SMS Там в основному сімї, нуклеуси не можу переміряти, оскільки відсутній підмор. Але на мою думку там якраз і будуть саме цікаві проміри. Прийдеться залишити їх на весну, після обльотів буду чистити, може тоді щось і назбираю.
×