• Объявления

  • Sanich

   Відеозвіт про зустріч "На Точку - 2017" в Бухті Вікінгів   12.09.2017

   Підготовлений Іваном Фабро та доступний за посиланням в темі зустрічі:  http://tochok.info/topic/11754-зустріч-форумчан-форум-на-точку-в-місті-львів-на-базі-активного-відпочинку-бухта-вікінгів-0909-1009-2017року/?page=10#comment-460347  

Mihail-ves

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  416
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 330

О Mihail-ves

Contact Methods

 • AIM
  0969471780

Profile Information

 • Ваш пол

Previous Fields

 • Пасека в
  Веселинівський р-н, Миколаївська обл.тел 0969471780
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  лежак 24, БК 300х10
 • Порода пчел
  УС,карпатка,бакфаст,італійка,карніка Пернер і VT

Посетители профиля

1 236 просмотров профиля
 1. ось одна із тем
 2. Майский отводок на Н/М дал 46 кг меда, июньский 28 кг. Пчелы от моих маток спокойней, но до баков далеко.
 3. Есть! Сам проверил! я попробував Бк 300х10, результат гарний.
 4. А тепер зворотній хід дайте, а саме напишіть в довільній формі інформаційний запит на ровд, з запитаннями "хто такі, на підставі чого, і що хотіли, і вкінці нагадайте їм 30ст Конституції України". Таким чином Ви навчите і начальство і сосунків не пхати свої бездарні голови до наших бджіл. Я особисто люблю так їх ставити на місце, оскільки маю великий досвід боротьби з муведе, прокуратурою (активіст ДК). Всі відписки понад встановлений законом термін відправляв у суд, тому навіть при моїй появі у них вже переполох, оскільки не знають як зробити так що мене задовольнити.
 5. Сьогодні пришла СМС від Мир меда що купляють дорого, ну я взяв і взнав ціну "дорого" Мед від 40 до 43 в залежності від обєму, воск 135, мерва 29 грн. Моя ціна на сьогодні 50грн. Не зійшлись в ціні.
 6. Тим кому продаю своїх рижих маток наголошую на своє-образний прийом рижиків і щоб вели контроль за маточниками ТЗ аж поки не зміниться вся бджола. P.S. До-речі, Вадим, сімейка від Вашої матки спокійна, а сімейки дочок трішки подають шум при відкачці. Все ж таки мої трутні роблять свій "внесок".
 7. в другому корпусі 10 п/рамок, в першому 3 п/рамки з півдня потім 3 майже пусті (вверху 2-4 см мед) потім 2 п/рамки з північної сторони. В нижньому корпусі рамки виставляю по середині. Не знаю чи щось нове, але для себе рішив так пускати сильні сімї.
 8. Там де було достатньо корпусів (4 шт) і суші там дівчата принесли по 110-120 соняшника, плюс їм залишив 15 повномедних, оскільки бджіл на цей час у вуликах багато, тому думаю що підуть зимувати у двох корпусах. А в цілому на круг разом з відводками вийшло по 54кг.
 9. Аналогічно вийшло і у мене з однією з маток кордована від Паланочки. Вчора відбираю лишні рамки і розпочав день з цієї сімї. А там матку вбили гади, і на її розплоді (під ковпачком який засіяла) 2 маточника. Коли випускав вони ніякої агресії до неї не проявляли. Це друга маточка (рижа) яку не злюбили мої дворові у цьому році. Сказати що я розстроєний це нічого, я дуже і дуже був розстроєний. Радує що від Артема: 2 баків і 1 кордован- трудяться на славу і на мене.
 10. Спасибо за детальные советы. Для новичков да и для тех которые имеют большой стаж но только начали использовать МК ИДЕАЛЬНОЕ пособие. Я хоть и только второй год как начал заниматься этим интересным делом, но результат МК или лежак уже увидел. Ваши наблюдения (работы с МК) и мои совпадают на 80%.
 11. Саня я тебе набирав декілька разів, матка карніка в кліточці, прилітай.
 12. Саня сьогодні планую з'єднати 2 нука, якщо матки ще там, то я наберу тебе.
 13. У мене ріпак вже посходив. Насіяли його дуже багато. лише через город десь біля 40 га. Тепер головне щоб він перезимував.
 14. Коротко про мої покупки. Баки в сім'ях сіють, матки гарненькі. Кордован в одній сім'ї бджоли самі випустили з під ковпачка і вона пішла господарювати. В іншій сім'ї сьогодні випустив, агресії ніякої, хай тепер розсівається, чарунки відполіровані її зачекались. Для кордована старі матки забирав ще 19.08, тому і одна сімейка дуже хотіла матку і випустили буквально на другий день. Сімї для куплених маточок великі, тому чекаю успішної зимівлі. Артеми, ще раз ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ за маточок.