Jump to content

Mihail-ves

Активные Пoльзователи
 • Content count

  2,225
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5,846

7 Followers

Contact Methods

 • AIM
  0969471780

Profile Information

 • Honey Extractor type
  Алюмінієва, 6 поворотних рамок

General Information

 • Пасека в
  Веселинівський р-н, Миколаївська обл.тел 0969471780 та 0950314690
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  лежак 24, БК 300х10
 • Порода пчел
  УСП!!!!, карпатка

Recent Profile Visitors

3,427 profile views
 1. Що є, то не сховаєш. Я про баків писав із самої весни, навіть де з ким із форумчан спорили про вік маток. Баки на 3 корпусах. На 2 то вихователька, в якій по кінці замінив матку на молоду. Всі виховательки просіли після своєї праці. Стислий стан дався в подальшій малій кількості молодої бджоли.
 2. Вартість в темі продажу маток, а тут у відео тільки підтекст (замануха)
 3. Якщо у Вас одне підприємство, то посів буде в один термін. Але в нас зараз всі стараються самі обробляти свої паї, тому і посіви різновікові. Нарешті зацвітають ті поля, що біля пасіки, сьогодні терміново треба робити першу качку, а то вже все залито медом, дівчата починають байдикувати. Ось сьогодні в 6.00 зняв маленьке відео про вартість маток УС тип Штукарський.
 4. Дуже часто просять показати відео, тому сьогодні в шість годин ранку була вільна хвилина, тому повторно зняв маленьке відео "коротко про вартість маток" https://www.youtube.com/watch?v=mvT9ivp2KhE
 5. Ось такі маточки від дочки УС31, яка обліталась на острові з батьківськими сім'ями Стрельчука Олега. Декілька маток вже поїхали до нових власників, більша частина вже підсаджена в сім'ї та нуки. По плану пустити в зиму більше 10 сімей на ось таких матках. Зимою проміряю і якщо все буде гаразд, то наступного року буде продаж від цих маток. Попробував сьогодні зняти трішки відео про проходження ГВ 2019 року, але в телефоні було мало вільного місця, виходило кусками. Якщо буде час з'єднаю і виложу. Скажу Вам відверто що таких дорогих маток я точно б не купляв. Мало того що дорого, так ще потім роботи не початий край. Ось майже 60 сімей натаскали вже по 4 корпуси меду, а це тільки пройшло 15 днів ГВ. Тому не рекомендую купляти маток УС народного стандарту тип Штукарьский. Беріть краще інші породи, тоді і рукам буде легше, і гроші збережете.
 6. карпатка, підсадив ІО УС. Про неї говорив ось тут Думаю просто такий характер мають. Тепер треба раз в тиждень виламувати маточники ТЗ.
 7. Питання до спеціалістів ІО: мою матку ІО бджоли прийняли, зараз вона засіяла пару рамок, а сьогодні продивився тягнуть маточники ТЗ. Чому? З маткою все гаразд. Забув додати, це та сімейка яка не хотіла приймати інших маток (особлива), але ІО просто прийняли через канді.
 8. Зараз використовую радянські скляні шприци. Два вже розбив, в одному відірвалось кільце, в іншому заклинив поршень. Тому придивляюсь до варіанту саме під інсуліновий шприц.
 9. можна, але виходить не сильно гарно. Оскільки там в середині пустота, то при розплюскуванні ця пустота є лишньою. Тому раджу як і сказав вище Володимир, проволока нержавійка. Її легко можна знайти на любому ринку. І зразу питання до Вас, а чи можете надрукувати і мені систему подачі для шприца?
 10. Ну не по 6 кг, а по 4 стабільно вже більше 5 днів. Так правда УС працює при температурах від +13 до +40. Головне щоб був соняшник, навіть такий як цього року , висотою до коліна.
 11. Гыыы

  пропорції збережено 100%.
 12. в мене на стаціонарі трішки менші ваги +20кг, але дівки літають на далекі поля. Рядом ще не цвіте, тільки де куди маяки появились. Вранці було +12, пішов вкопати картоплі, то дівчата полетіли в поле.
 13. Українська степова порода

  Думаю що нормальний вибір. Чекаємо крил бджілок, для ідентифікації матеріалу.
 14. Українська степова порода

  раз Ви не вмієте шукати, то я допоможу, а Ви вже вирішуйте
×