Jump to content
Форум на ТочкУ

Mihail-ves

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  2,799
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7,203

10 Followers

About Mihail-ves

 • Birthday 03/04/1971

Contact Methods

 • AIM
  0969471780

Profile Information

 • Honey Extractor type
  Алюмінієва, 6 поворотних рамок

General Information

 • Пасека в
  Веселинівський р-н, Миколаївська обл.тел 0969471780 та 0950314690
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  лежак 24, БК 300х10
 • Порода пчел
  УСП!!!!, карпатка

Recent Profile Visitors

4,161 profile views
 1. https://drive.google.com/open?id=1EmnwGHVfMe7S3XWnknkyWkQOSacsjYYI
 2. Поставив на вигрузку більше 300 файлів png. Каже що будуть доступні через 4 години. Посилання дам сюди.
 3. А хтось колись з мене кепкував, на рахунок еліпсів карпатки та УС. ЗюІю Поганяв я свою збірку УС і ось її місце в новому класифікаторі.
 4. Дійсно Ф1 від пернер+пернер досить гарно працює на ріпаку та акації. Цього року вже відкачав з неї 21 кг ріпаку. Акація тільки починає цвісти, і буде розтягнута, тому що холода зробили свою справу. Кудись ділась агресивність, можливо вже сперма іншого трута. Буду ще рік спостерігати.
 5. Думаю що можливо, але більш детально повідомлю на початку червня. Також можете відправити своїх маток у Воронівку, там будуть цього року "мої" трутні також.
 6. 60 передивився. Підкинув туди нових маток, головне щоб трутовка не появилась, а то так і не далеко до неї.
 7. 1-5 травня був досить добрий обліт, зараз щурки + погода, тому що там робиться повністю ще не дивився. Але те що встиг - мінус 30 маток.. тому переходжу на ШО, вже 3 шт у вуликах, тут процент повинен бути великим.
 8. я так і роблю! Але що робити з надлишками? Особливо коли всі почнуть продавати фасований мед на всіх прилавках України. За Європу ми не говоримо, оскільки простому пасічнику ніколи буде займатись всім ланцюгом----------- бджоли- фасований продукт на полицю. Тому і кажу - кожен повинен робити свою роботу.
 9. Бочки ми вже прохолили, казали що ціна буде різнитись. Так і вийшло із 48 відрізнилась аж до 24. Тепер треба фасований продукт продавати перекупам.
 10. А хіба ми (пасічники) вже мало наробляємось? Тепер ви пропонуєте ще навчитися перекупам давати мед розфасований в баночки та упакований в контейнер, ну щоб їм не сильно працювати. Краще щоб тільки один пасічник гнув спину. Кожен повинен робити свою роботу -столяр-пасічник-експортер.
 11. Місцева краща, оскільки і вощину будує і мед носить, а карніка вся на готовому. Тому саме з цими рамками порівняння недоречні
 12. Нагадайте, коли святкувати перемогу в Першій світовій війні? Тому що "отечества" в мене немає, а є батьківщина (батькова село Сновидів, мамина село Лупінка (Лемківщина)). Вона мені ближча.
 13. Вибачте не прочитав всю цитату. Торік - матку знайшов, задавив і викинув, а маточник на виході на рамку з відкритим розплодом. Але матка повинна вийти на протязі 1-6 годин. Тоді навіть не встигають окремі сім'ї закласти аварійні маточники. А якщо і закладуть, то матку яка вийшла не вбивали. і після вдалого обльоту маточники моментально розгризали. Виходить що тримали як запасний вихід, вразі не повернення матки з обльоту.
 14. Матку не шукав та не видаляв, просто дав маточник на виході. Вчора перевіряв (забирав приспособу), матки повиходили, тепер чекаю часу щоб побачити хто у вулику виживе - молода чи стара.
 15. швиденько відкачати та здати перекупам, а вони нехай сушать або мед, або голову.
×
×
 • Create New...