Перейти к содержанию

Mihail-ves

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 109
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

2 946

3 Подписчика

Информация о Mihail-ves

 • День рождения 04.03.1971

Contact Methods

 • AIM
  0969471780

Profile Information

 • Медогонка
  Алюмінієва, 6 поворотних рамок

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Веселинівський р-н, Миколаївська обл.тел 0969471780
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  лежак 24, БК 300х10
 • Порода пчел
  УС,карпатка,бакфаст,італійка,карніка Пернер і VT

Посетители профиля

1 951 просмотр профиля
 1. Історію її веду від 2016 року, це тоді я купив 17 сімей у нас в селі. Скоріше всього що вона "місцева", тому що той пасічник сам у бджільництво не сильно і влазив. Просто було модно тримати бджілок для себе. Сам він тільки їв мед від них, все інше йому робив наш бджоляр (так сказати ПОМАГАВ). Принцип "помічника", брати ройові маточники від кращих сімей. Але як вище описав, я стару матку просто задавив, і вивів цю красуню від неї. Оскільки торік купляв баків і карніку, а ще була італійка, то до Місцевих не сильно і придивлявся (а дарма). В цьому сезоні нічого із інших порід не буду розмножувати, в основному йдуть дочки від №31. До речі перші дві виведені в цьому сезоні вже сіють у відводках. Цікаво буде глянути на молоду бджолу (проміряти). 31-31-240218.xls 31-31-240218-amator.xls 31 мой.xls Майер Щодо програми Карташова, то ось три файла промірів, які програма визнала "степова": мій (під назвою 31-31-240218), @amator та @Майер
 2. Методи визначення породи бджіл

  коли відповідав одного крила не бачив. Те що видно розмір скану 1024х768 (1600х1200 потрібно), а так чітко видно жилки. Ще прошу зразу навчитись сканувати у повне крило, тому що попадаються цікаві сімї, що потрібно поганяти у 19 точках.
 3. Методи визначення породи бджіл

  Загрузіть оригінал на файлообмінник, оскільки із даного фото нічого не видно.
 4. Українська степова порода

  так УСП і є "місцевою або аборигенною" бджолою України. ЇЇ потрібно відродити.
 5. Українська степова порода

  моя Матка УСП (№31), я в неї закохався (так жінка ревнує). Більше фото у моїй темі.
 6. Сьогодні моя матка української степової породи (УСП) проводила фотосесію. Ну що можу сказати - фотомодель з неї гарна. Прошу глянути.
 7. Формую заявки на маток УСП. Пропоную НЕПЛІДНИХ маток УСП від моєї моточки №31, яка згідно морфометрії підходить під відведені границі для породи "Українська Степова" бджола. Оскільки подібного матеріалу на Нашому форумі майже не виставляють, а я не являюсь матководом в повному розумінні цього слова, тому буду пропонувати те що у мене вийде. Першу партію на відправку планую десь від 30 травня (сьогодні заряджаю стартер), а дальше все буде залежати від попиту. Ціна неплідної маточки стандартна для цього сезону і дорівнює нашим 100 гривням. Плідні матки можливо і будуть але оскільки нуків у мене майже не має, тому вони будуть штучними. Ну а тепер до самої материнської сімї: Маточка мною виведена у 2017 році, і оскільки на той час морфометрією не користувався, то звісно стару матку просто задавив, тому дана матка і є в одиничному екземплярі на моїй пасіці. За характером сімя спокійна, жовтини майже не має (одиничні бджілки на всю рамку). Весняний старт майже як у карпатки, і в даний час сімя займає 3 корпуса. Ось її родовід в журналі http://bj.tochok.info/Pedigree/fe2356c0-3f6c-4f84-a4c9-551f9d3b0bd5 дальше пішла морфометрфія. 31 індекс Ізмайлова + мої 4-5-6-7 Порода за крилом+УСП.xls 31-31-240218 MorphoXL_Mої зміни остаточні.xlsm PCI RsA №31 Порода за крилом+УСП.xls Графіки у 8 точках. Виміри бджіл за 19 точками згідно програми ІдентіФлу. ну і самі бджілки. Заяки приймаю у повідомлення, або тут у тему. Мій телефон 0969471780, але якість звізку у мене в селі не дуже, тому не завжди може відповісти. P.S. Якщо потрібно добавте мене в заводчики у журналі, а дану приміту приберіть після модерації: Стрільчук Михайло Степанович SMS Ukrainian Ukraine +380969471780 mihail-ves@ukr.net @Sanich
 8. Акація вже в цьому році уже всьо відцвітає, зараз цвіте еспарцет, далі піде бурян та липа якщо десь її знайдете. Соняшник почне давати з 4-7 липня і десь до 10 серпня, в залежності від посівів. Потім збираємо гніздо в зиму і молимось, не забудьте про кліща. Після останньої качки зразу лічити!!!! Ще саме головне при взятку соняшника ---не забувайте давати суш в гніздо для матки і чим більше тим сильніші сімї підуть в зиму!!!!
 9. Методи визначення породи бджіл

  Також в 19 точках, вона сильно віддалилась вліво до кавказянки.
 10. Методи визначення породи бджіл

  ось тепески ІО 3 основних індекса.TPS ІО Pci+RsA.TPS ІО Ізмайлова індекса.TPS
 11. Методи визначення породи бджіл

  Охочим постріляти ось ІО УСП, стріляти тільки по верхніх крилах, оскільки сканували по 2 крила https://drive.google.com/open?id=1o2_m_j8_HZ9MdhfofC5Rcvq0-CsW2FHu Індекс Майера Розміщення даної колонії у 19 точках (але там тільки вийшло з 15 крил постріляти) Чекаю відгуків від @Kumpel, @Майер та інших "Сектантів"
 12. Методи визначення породи бджіл

  А попробуйте прогнати в Давіно п2-36, куди вона попаде? Просто бачу що даний тип карпатки відокремлюється від УСП та Карніки. Можливо це і є аборигенна українська карпатка.
 13. Методи визначення породи бджіл

  @Kumpel додам до вище сказаного ще пару порівняльних графіків по П1 та П2, але в іншому класифікаторі. Як видно тут вже більша розбіжність в розміщенні загальної точки. Сюди я ще не малював еліпс, тому що по сім'ї п2-36 я не всі точки бачу на графіку, оскільки вони розміщені майже паралельно нижній границі самого графіку ( в основному майже на цифрах і нижче). Із цього виходить що п2-36 окремий тип карпатки. Тай по самим крилам цих двох сімей видно тяготіння п1-37 до карніки.
 14. ага, особливо цього весняного сезону, і бажано нижче 1 зеленого, та й ще щоб бджолярі саму просили приїхати та відкачати.
 15. Методи визначення породи бджіл

  Не влазив в суть самої роботи програми і оцінки породності, але на мою думку вона показала малий процент відповідності правильно, оскільки більшість крил у даній сімї були далеко розкидані за межами еліпсу (і у самому низу УСП, так і в карниці, і навіть десь в скупчені всіх порід зліва). А В цілому вона показує тільки одну загальну точку, але в процентах буде велика різниця між згрупованими та розкиданими крилами. Що ми і бачимо на останніх двох сімях ( точки майже в однаковому місці, а процент менший майже на 30 %). Мені у 19 точках не вистачає одного графіку на якому б відобразились всі точки-крила і еліпс породний. Ось тоді можна б було говорити навіть про "Пригодность" сімї до виводу маток.
×