Перейти к содержанию

Mihail-ves

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 650
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

4 384

5 Подписчиков

Информация о Mihail-ves

Contact Methods

 • AIM
  0969471780

Profile Information

 • Медогонка
  Алюмінієва, 6 поворотних рамок

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Веселинівський р-н, Миколаївська обл.тел 0969471780
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  лежак 24, БК 300х10
 • Порода пчел
  УСП!!!!, карпатка, бакфаст ще сезон?

Посетители профиля

2 742 просмотра профиля
 1. Методи визначення породи бджіл

  Панове "сектанти", для Вас нова задачка. Є ІО -- мама Єгошина - 77/163 на трута від матки Герцака. http://ukrstep.honey.biz.ua/UA-KOM/УС--ІО-Єгошина на трут Герцака-КОМ/ ось проміри 100 крил в МорфоХЛ та Ідентифлу. На мою думку - УС там присутня на рівні із іншими нашими расами бджіл. Що скажете Ви? Ось так кубітальний виглядає якщо "поставити" кавказьку. Чітко по середині полоси відведеної під СГК. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Там в папці є архів крил в 19 точках, всі охочі можуть розархивірувати, запустити Ілентифлу, вибрати директорію, потім потрібний класифікатор і пройтись як по кожному крилу так і отримати загальний на всі 100 крил. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Для порівняння моя №50 також в 19 точках. http://ukrstep.honey.biz.ua/UA-SMS/US50-12-2018/
 2. Методи визначення породи бджіл

  На мою думку лігустіки там не може бути (скоріше вплив карпатки), тому можна вважати УС, з якою потрібно гарно попрацювати. На мою думку її характеристики можна покращити, маючи відповідний трутневий фон.
 3. Методи визначення породи бджіл

  нажимайте "скачать"!!!
 4. Методи визначення породи бджіл

  https://drive.google.com/file/d/1N6R5hBkry6rN_CCShA9i5o_3ioqVKWjn/view?usp=sharing попробуйте таку.
 5. Методи визначення породи бджіл

  думав об'єднати, але там по 8 точок, а тут по 12. Не вийде, краще ще з 30 по новому стрельнути. Але зараз отримав крила трьох УС (ІО, споріднену та рой), тому не зараз.
 6. Методи визначення породи бджіл

  перша проба виглядала краще в плані морфометрії. Тут з кожним крилом згасала надія, в цілому пройшовся по перших 30 крилах в Ідентифлу і МорфоХЛ (за 12 точками). Висновок більше карпатка-карніка чим УС, якщо у Вас є бажання Простріляйте 100 крил і гляньте чи в подальшому така тенденція збережеться. Ось що вийшло у мене. на графіках видно що немає "кучності", такий же самий розкид і в 19 точках. а тепер в 19 точках, як видно в обох класифікаторах краще прилягає до карніки. P.S. Чіткість на мікроскопі налаштуйте краще, і крила на скло з гліцерином.
 7. Методи визначення породи бджіл

  Охочим мати УС в Ідентифлу за ще одним класифікатором, повідомляю що майже намалював. Ось що вийшло за двома класифікаторами і МорфоХЛ для проби крил УС31. сам класифікатор apis-mellifera-3-classification.dw.xml
 8. Методи визначення породи бджіл

  Але це будуть тільки мої крильця (від моїх УС), тому напевне це буде вірним для мого типу. Але ідея гарна, починаю втілювати. Ще одне маленьке уточнююче питання. Чи вірно я зрозумів, що потрібно скинути проби 5-10 сімей в одну папку і орієнтуючись на ось такий приблизний графік, відкинути всі крила які знаходяться на периферії?
 9. Методи визначення породи бджіл

  зробив, але тепер питання до Вас, як краще буде розмістити еліпс, так як він зараз чи так як намалював розовим кольором? ось так лягають точки кожного крила окремо а тут наче проситься так еліпс.
 10. Методи визначення породи бджіл

  поставив на скачування, завтра відпишусь.
 11. Методи визначення породи бджіл

  на стільки, щоб не було бліків на тому крилі що мені потрібне.
 12. Методи визначення породи бджіл

  можна з любою якістю, але побережіть свої очі. Якщо на Ваших крилах пройтись 50 шт, вони будуть дуже пекти. Тому купіть на ОЛХ мікроскоп за 550 грн.
 13. Методи визначення породи бджіл

  нормально, піде! Побільше гліцерину і буде ще краще.
 14. Методи визначення породи бджіл

  я працюю тільки на світлодіодах з мікроскопа включених на максимум. ніяких додаткових світових приладів не використовую. Тільки коли сканую крила трутнів то використовую підставку під мікроскоп щоб у повне крило. Також ніяк не міг спочатку налаштувати, потім чисто випадково шнуром наклонив мікроскоп і о чудо, все йде нормально. Тому рекомендую всім сектантам прислухатись і спробувати.
×