Перейти к содержанию

Mihail-ves

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  1 378
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3 891

4 Подписчика

Информация о Mihail-ves

 • День рождения 04.03.1971

Contact Methods

 • AIM
  0969471780

Profile Information

 • Медогонка
  Алюмінієва, 6 поворотних рамок

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Веселинівський р-н, Миколаївська обл.тел 0969471780
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  лежак 24, БК 300х10
 • Порода пчел
  УСП!!!!, карпатка, бакфаст ще сезон?

Посетители профиля

2 515 просмотров профиля
 1. Методи визначення породи бджіл

  http://tochok.info/topic/1365-методи-визначення-породи-бджіл/?do=findComment&comment=591266
 2. так мені це і потрібно, потім рейсмус. Тому що шкода рейсмуса, якщо проганяти дошки тільки на ньому. Коли зберу все до купи та проведу всі регуліровки - попробую зняти його роботу. є дві залізних плити на нього товщиною 13 мм ось такі тут шпильки товстіші, можливо заміню алюміній на сталь. Саме головне щоб не було сильної вібрації.
 3. Де Ви були позавчора?. 25 км дороги на Кропивницький за "клєвєрним" мостом просто не існує. Дальше дорога на 3 або 4 (з 5 балів). З Кропивницького до Черкас в машині можна заснути, аж не віриться що такі дороги ще є в Україні. Правда пару км у Смілі це ще гірше ніж у нас.
 4. Сьогодні розжився ось таким красенем, ДЯКУЮЧИ форумчанину @Черкасець Тепер потрібно зібрати та запустити в тест. правда прийшлось потрати 12 годин на дорогу в Черкаси та назад. На рахунок дороги можу сказати що саме гірші дороги в Миколаївські області. Але я радий, як дитина від нової іграшки. Про такий фуганок мріяв вже три роки, нарешті мрії збулись.
 5. Методи визначення породи бджіл

  там все просто ось та заходимо, нажимаємо "создать", вибираємо що загрузити папку чи файли (рекомендую папку), загружаємо , потім стаємо на потрібну папку клацаємо праву кнопку миші і потім вибираємо "копировать ссылку для..." І ось цю "ссылку" і вставляємо сюди.
 6. Виноград

  @дон57 Лоза у вечір вже прийшла на НП, завтра поїду забирати. Дякую.
 7. Куплю вал для фуганка

  Що за станок, можно фото в ПС?
 8. Я на днях прогнав через рейсмус щось біля 2.5 куба сосни (60 корпусів на 300) за 2.5 дня. І пів дня потратив на його ремонт. Спочатку засвистів підшипник в двигуні, через день засвистіли підшипники на валу, та в кінці обрізало шпонку на валу. Переганяв 30 (200 та 150мм) в 25 без попереднього фугування (не має широкого фуганка, тому шукаю, та планую купити), але враховуючи викривлення то були дошки аж 38. Мені стало шкода мінірейсмуса
 9. Рейсмус

  Це вже зовсім інша справа! Рейсмус використовується по мінімуму. Я не просив пояснювати, а рибаки бувають різні. Прошу не ображатись, колега вище написав правильну роботу рейсмуса. А якщо коротко, то всім користувачам мініресмусів моя порада, яка вже пройшла випробування, дивіться за підшипниками!!!!! І якщо чуєте якісь посторонні високочастотні звуки, то краще зупиніть роботу та найдіть їх походження. Повірте це стосується що дорогих що дешевих екземплярів. Тому що повний ремонт буде коштувати майже нового рейсмуса. В мене після 10 кубів полетів підшипник в двигуні, то розмолотило крильчатку, прийшлось шукати новий якір. і також після кожних 4-5 кубів змащую два підшипника на стругальному валу. Оскільки оберти сильно великі від цього і йдуть всі проблеми. P.S. І до речі, в мене не має широкого фуганка, і я всі свої куби проганяю тільки через рейсмус, тому і приводжу свої рекомендації.
 10. Рейсмус

  Оце я розумію РИБАКИ. І скільки потрібно часу щоб прогнати 18 чи 25 кубів через рейсмус по 1 мм? Мінімум дошка від потрібного розміру, наприклад сороковку в 35мм, чистими вже 5 мм, а якщо врахувати викривлення то буде мінімум 10мм. А тепер рахуємо що одну заготовку потрібно прогнати 10 разів. Цікаво що там у Вас за підшипники стоять в двигуні, та на самому валу ножів. А саме цікаве що там за мастило, що так довго і на таких великих обертах так довго працюють. У моєму Штерні вже два рази міняв.
 11. Методи визначення породи бджіл

  5-2.TPS 5-2(RsA).tps Раз трутовий фон той самий, то графіки ГІ майже повторяються. Погіршився КІ, але маємо те що маємо. Тай по Індексу Ізмайлова, також є присутня інша (ненашенська) порода. Ось для таких випадків і потрібне повне крило.
 12. Виноград

  Ну Ви і даєте Тепер що не спати цілу ніч? Вибираю.
 13. Виноград

  Ок. Завтра гляну що гарно прийнялось, і зроблю замовлення на нові сорта. Можна?
 14. Виноград

  А що є цьому році? Можна в ЛС.
×