Jump to content
Форум на ТочкУ

Mihail-ves

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  2,983
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7,602

10 Followers

About Mihail-ves

 • Birthday 03/04/1971

Contact Methods

 • AIM
  0969471780

Profile Information

 • Honey Extractor type
  Алюмінієва, 6 поворотних рамок

General Information

 • Пасека в
  Веселинівський р-н, Миколаївська обл.тел 0969471780 та 0950314690
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  лежак 24, БК 300х10
 • Порода пчел
  УСП

Recent Profile Visitors

4,619 profile views
 1. Вже не один раз мені кажете що в мене карпатка. ОК, покажіть карпатку яка йде в зиму на 10-13 рамках дадана. Таких карпаток не може бути, виходить що все таки в мене УС. Я про це якраз і казав, що зійшлись дві складові - спокій материнки+спокій трутнів і в підсумку маємо дуже спокійну сімї. Але оскільки це все таки матка вільного парування, то весною можуть вже бути зовсім інші гени трутнів.
 2. Десь тут є суперечність, але не можу зрозуміти де. Володимире, Ви у якісь депутати балотуєтесь?
 3. Ок, гарно відповідаєте. Запитаю по іншому. Ви хочете щоб Вам платили за товар ту ціну, яку Ви хочете?
 4. То Ви себе до тих "українців" відносите чи ні? Як що ні, тоді як мінімум 10 чоловік форумчан також не хочуть щоб їх туди відносили.
 5. Не горіть великими фразами, а називайте своїми іменами. Не "українці" в цілому, а купка експортерів, які біжать здатись "своїм фірмам" як пасічники спідмедогонщики. Особисто я хочу продати вигідно свій мед. І ця вигода в мене озвучена.
 6. Треба оцінювати комплексно! І не забувати, що зміни відбуваються не тільки у людей, але і бджоли також підлаштовуються під теперішній клімат.
 7. На рахунок агресивних сімей думаю має вплив трутень. Ось приклад з моєї цьогорічної практики: Від моєї ІО виводив дочок, перші плідні ( приблизно 2-3 травня) матки поїхали на острів для формування батьківських (що там вийшло чи ні я не цікавився), а також на тестування в Харківську область. Наступну партію вже 15 травня частину підселив у свої сімї. Вчора готував сімї в зиму і одна сімя попалась з дочкою від цієї ІО, НАДСПОКІЙНА сімя (писав вже в темі Осінь). А у тестера одна із сестер вийшла через міру агресивна, загризали і пасічника і помічника. Різниця між цими партіями буквально два тижня. Бачу що багато чого від нас не залежить, і бджоли не завжди задовільняють наші хотілки.
 8. Він сказав що "йому давав", оскільки до цього року він не був ще експортером, а працював на інших.
 9. Один раз з Чорним договорився що забере мед який вже пройшов аналізи в Європі, але щось не зрослось. Попробую ще цього року.
 10. Цей рік перший рій вийшов 25 квітня, другий 27 квітня. Тому краще працювати на випередження. не люблю лишньої роботи. Краще аналізувати чому так. За ІО зрозуміло чому, а в другій сімї матці пішов третій рік, висновок - треба вчасно міняти маток.
 11. Почав формувати сім'ї в зиму. Пройшов 9 сімей. Дві слабеньких 3-4 вулочки, одна з них матка ІО. Дві супер сильних 13-14 рамок повних бджіл. Така сила зимує проблемно, а щоб в них було все супер, треба повний корпус меду. Інакше ті вулочки де на рамці буде менше половини рамки меду - можуть виїсти наявний у вуличці мед і обсипатись. Кажу це із свого спостереження. З цих 9 сімей знайшов одну над-спокійну сім'ю. Вона на мене зовсім не реагувала, навіть тоді коли струшував бджілок з лишніх рамок. Вони спокійно йшли у гніздо і якщо тільки дивитись зверху до них, то може скластись враження що бджілок у вулику немає, хоча їх там повних 8-9 рамок. Матка від минуло-річної моєї ІО (№6), тепер придивлюсь до інших її сестер. Сама матка поїхала до нового власника у Вінницьку область. Якщо такий спокій буде і весною то тоді піде дана сімейка у інтенсивне розмноження. Я вважаю що 10 рамок повних бджіл в зиму саме те що треба. Меду вистачить, сидять "кубиком" в БК, десь на 1 березня початок гарної яйцекладки маткою. Але є і один маленький мінус - 20-25 квітня можуть стати на крило. Проблему можна вирішити так як показав цей рік - ділимо таку сімю 25 квітня по-полам і на соняшнику маємо дві сильних сім'ї, які порвуть соняшник, як тузік грілку
 12. Продавав свої пакети по 1000 грн. Літом взнав що продешевив, оскільки в нас пакети куплялись по ціні 1300грн. Тому наступного року буду стартувати з 1300ГРН.
 13. Прийміть і мої вітання. З Днем Народження!
 14. Не рівняйте всіх по собі. Я тоді відмовився від 50 грн, але як торік так і цей рік не біжу зовсім, хоча дружина торік досить добре пеляла, а тепер мовчить, тому що скоро буде моя ціна.
×
×
 • Create New...