Перейти к содержанию

Mihail-ves

Активные Пoльзователи
 • Публикаций

  2 020
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

5 300

5 Подписчиков

Информация о Mihail-ves

 • День рождения 04.03.1971

Contact Methods

 • AIM
  0969471780

Profile Information

 • Медогонка
  Алюмінієва, 6 поворотних рамок

Общая Инофрмация

 • Пасека в
  Веселинівський р-н, Миколаївська обл.тел 0969471780
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  лежак 24, БК 300х10
 • Порода пчел
  УСП!!!!, карпатка, бакфаст ще сезон?

Посетители профиля

3 067 просмотров профиля
 1. Українська степова порода

  такий варіант підійде- 88% в обох? Правда №23 2018р, а №31 2017р. попробую в себе, але вже знаю що будуть не в рівних умовах, від №31 буду постійно прививатись, а з 23 брати молоду бджолу. Але на акації ще можна буде порівняти.
 2. Українська степова порода

  А навіщо мені зменшувати кількість бджіл в УС? Не зрозуміла логіка. Можливо треба карпатці збільшити кількість розплоду після ГВ, так це до селекціонерів. Порівняння треба вести з кінця ГВ і до ГВ.
 3. Українська степова порода

  зараз УС обганяє карпатку, але це в мене. Тай за рахунок більшої кількості бджоли, сила УС набагато більша, а значить є кому вигодовувати розплід.
 4. Методи визначення породи бджіл

  на голодний шлунок мозок краще працює, і що нам тепер робити, ми так і не взнаємо що у Вас там крутилось в голові
 5. Методи визначення породи бджіл

  Судячи з вашого пояснення, то мама була широким гібридом, а дочка частину помісі "відсіяла" і якщо правильно поставлені точки,то від неї можна виводити дочок (для себе), але обліт краще робити щоб знову отримати широкий гібрид.
 6. Методи визначення породи бджіл

  Якщо є крила в повний розмір, то можу глянути куди вона годиться, а по основних графіках наче УС Єгошинська, яка за звичай лягає в карпатку. Без повних крил більше нічого не бачу.
 7. Методи визначення породи бджіл

  Взяв і перевірив ту інформацію що потрібно 10 крил, взяв перших 11 крил дочки УС31 під №50. і в IdentiFly вони лягли груповою точкою в цент еліпсів для УС з різницею в процентах, але таку ж різницю я бачу і в пробах Тофільського. Тому якщо сімейка має право на продовження, то напевне треба в подальшому притримуватись такої інформації. До речі у Сербів, карніка помісь з македонікою.
 8. Методи визначення породи бджіл

  попробую в оригіналі на одній сім'ї, а потім в оброці і порівняю результати. Якщо не буде різниці, то навіщо "платити більше"
 9. Методи визначення породи бджіл

  це без проблем, оскільки крил мало, то думаю що робота на довго не затягнеться.
 10. Методи визначення породи бджіл

  пройшовся я по першій італійці 1. Мені здається що похибки будуть великі, оскільки при такій якості сканів, навіть при максимальному збільшенні, попасти хоча б приблизно в перетин жилок дуже складно. 2. Кучність, як на мене то тільки в європейському класифікаторі більш-менш підходить, в інших сильно велика широта. 3. Але треба простріляти всі проби, щоб зрозуміти де вони, а де ми. Ігоре, якщо є можливість, то дайте їм крила моєї УС31 разом з дочками, цікаво було б почути їхнє бачення "мого еліпсу" для всіх порід.
 11. Методи визначення породи бджіл

  Скачав, а там крил по 10 шт, так що ставити тільки в 19 точках, в стандартній морфометрії думаю не буде на що дивитись. А ми до 100 крил робимо. Виходить європейцям треба ще в нас вчитись
 12. Методи визначення породи бджіл

  пропоную всі що можемо, нам треба бачити все!
 13. з мене не здерете, оскільки я продаю малим оптом за ціною яка Вас не влаштує.
 14. Методи визначення породи бджіл

  До речі якби Ви зайшли куди казав пан Ігор, то там в архіві Ви знайшли б інструкцію, але Вам ніколи, а мені є час шукати. Ось архів в якому є інструкція https://drive.google.com/open?id=16uyi3rstEASs4MhTPoS5KQfmnisOd40W
×