Mihail-ves

Активные Пoльзователи
 • Публикации

  363
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1 092

О Mihail-ves

 • День рождения 04.03.1971

Contact Methods

 • AIM
  0969471780

Profile Information

 • Ваш пол

Previous Fields

 • Пасека в
  c. Штукар, Миколаївська обл.тел 0969471780
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  41-50
 • Ульи
  лежак 24, БК 300х10
 • Порода пчел
  УС,карпатка,бакфаст,італійка,карніка Пернер і VT

Посетители профиля

1 093 просмотра профиля
 1. Він же не сказав до якого "нового року", так що не спішіть ...
 2. Сьогодні приїздив один товариш, який в минулому опалився і здав по 28, каже "нема дурних" закупив бочки і завтра починає качати, а мене просить помогти йому. Так що ціна повинна відповідати сьогоднішнім ринковим цінам, інакше ніхто з пасік за 30+, мед за даром не віддасть. Скажу чесно коли весною він взнав по чому я сдав, то локті до цих пір покусані. Думаю УРОК завчили багато бджолярів. Експортери велике Вам Дякую, інакше наш народ не зможе цінувати свою працю
 3. А я цього року пробую так. Перед виходом матки за 2 дня з сімї де повинна пройти заміна забираю матку, а через день даю маточник на виході. Маточник приймають і після виходу матки свої маточники позгризають. Дальше все залежить від обльоту матки.
 4. Минулого року наловив трішки роїв, так в книжках пишуть що сімї з роїв будуть роїтись. В мене ні одна сімя не роїлась ні торік ні цього року. Навіть ті які я піймав. Навпаки з пійманих роїв будуть дочки іти в наступну зиму. Але я нагружаю цілий сезон їх роботою.
 5. Ось маленький фотозвіт про матку із заставної, куди бджоли перенесли яйце в минулому році. тема2016року І ось на сьогоднішній день сімя Середній вулик під номером 28) працює ось так. З весни я від неї забрав тільки одну рамку розплоду, хотів подивитись як вона розвинеться. Аналогічна картина і у вулику справа. Як видно з фото меду у вуликах багато, оскільки навіть нахиляються у право (прогинають підставку).. З лівої сторони перший рій 2017 року, який зайняв 12 тісно обсиджених рамок.
 6. Т Тип заповнення паспорта і підпис однаковий , а все інше відрізняється. Наскільки вдалось побачити.
 7. майже аналогічно поступив і я вчора, але я брав 1 рамку розплоду із старою маткою +1 кормова +1 струс молодої бджоли +1 вощина. Таких РЕЗЕРВНИХ маток (відводків) зробив 4 шт. А в сімї поставив прививки від баків, італійок, карнік - всього 4 прививочні рамки. Безматочні сімї зараз повинні повністю переключитись на мед, а через 25 днів накинуться на розплід. P.S. Минулий рік показав, що потрібно на вересень мати запасні матки, оскільки при ТЗ лишились сії без МАТОК. Ось тому і резерв.
 8. +1 на 8 рамок. У приманці було не протиснутись, оскільки вона на 6 рамок, але за рахунок пустоти у рамках висіли і майже зразу відбудовували пошкоджену суш. Гарний рій на соняшник. Зайшов біля 15 години на клен через дорогу, навпроти воріт. А я вже поспішив забирати приманки до дому. Ще на 2 розвідка.
 9. Сьогодні передивляюсь пару сімей і находжу кліточку з маткою ТЗ яка вийшла з маточника десь 11-12 липня. Я коли її ізолював то в журналі зробив запис, але потім мій склероз і тільки сьогодні побачив. Стара матка спокійно сіє у вулику, молода сидить. Так про що я хотів сказати, не знаю чи тому що в кліточці було канді чи тому що бджоли її годували, але вона дуже гарно вгодована і чудово прийнята у відводок без розплоду із цієї сімї. Канді потрібно давати у кожну кліточку!!!!!!!
 10. А я готовий здати по 2 5... долярів, але без документів. Оптовики чекайте мій дармовий мед, якщо вас тік не нападе. Думаю до квітня я його розпродаю, або здам в червні але по 60грн.
 11. минулого року в чай час я вже качав соняшник, а тепер мабуть ще тиждень чи два потрібно щоб піднесли і запечатали. На вагах не сильно в день десь +-2 кг. А соняшник, можна сказати, перший вже відцвів Мабуть прийдеться діставати гроші з запасу на закупку лісоматеріалів.
 12. Вітаю з покупкою. Нехай працює і господаря радує.
 13. У мене матка 64.4 (мама 99-120-71493-2016 трутні 99-120-71292-2016). І я всього лише написав що різна кількість розплоду.
 14. Підтримую, моя ВТ*Пернер також обганяє по засіву Пернер*Пернер. Сьогодні брав другий раз від нею на прививку, засіває навіть на відбудованій вощині і що замітив сіє на рамці поки не засіє всі вільні чарунки.
 15. Віталій маточки 58.4 та 64.4 чудово вже сіють. розплід майже запечатують. Матки отримав 22.06. Якщо погода дасть привитись, то завтра чи післязавтра зроблю закладку.